Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports

Wszystko wskazuje na to, że mistrzyni UFC w wadze muszej kobiet, Nicco Montano (4-2) zaleczyła trapiące ją od jakiegoś czasu kontuzje i w końcu będzie gotowa do obrony posiadanego trofeum. Zawodniczka z Arizony za pomocą mediów społecznościowych przekazała, że z chęcią zmierzy się z Valeriną Shevchenko (15-3) ósmego września na gali w Las Vegas.

Montano została mistrzynią podobnie jak dawniej Carla Esparza, poprzez wygranie reality show The Ultimate Fighter. Nicco w finale jednogłośnie na punkty zwyciężyła z Roxanne Modafferi (21-14). Shevchenko zdecydowała się zmienić kategorię wagową po porażce z Amandą Nunes (16-4). W nowej kategorii wagowej poddała ona niepokonaną dotychczas Priscilę Cachoeirę (8-1) na lutowej gali UFC Fight Night 125.

27 KOMENTARZE

 1. Parafrazując słynnego polskiego rajdowca….. KTO TO KURWA JEST?!

  Nie martw się. Przypuszczam, że 90% Cohones nie ma pojęcia "kto to kurwa jest". Sam dopiero niedawno dowiedziałem się, że istnieje i ma pas :lol:.

 2. Parafrazując słynnego polskiego rajdowca….. KTO TO KURWA JEST?!

  hahaha to samo mialem, kilka minut myslenia kto to kurwa jest? jaka mistrzyni? 4 kobiecie dywizje to za duzo na moj maly mozg.

 3. kto to kurwa jest? jaka mistrzyni? 4 kobiecie dywizje to za duzo na moj maly mozg.

  To w UFC są 4 dywizje kobiet? Skąd? Kiedy? Przecież niedawno były jeszcze 2 a tu już 4?

 4. Najslabsza mistrzyni w historii ufc ?

  W sensie. Jak zagłębisz się w rekordy obu pań: Szewczenko i Montano to dojdziesz do ciekawych wniosków. Walka mistrzowska też nie jest reprezentatywna, bo weszła do oktagonu z kontuzją…i wygrała. Nie twierdzę, że Montano jest faworytką, ale dałbym maks 2 do 1 dla Szewczenko maks.

  Lesnar walczył o pas UFC mając rekord 2-1. (1-1 w UFC)

 5. W sensie. Jak zagłębisz się w rekordy obu pań: Szewczenko i Montano to dojdziesz do ciekawych wniosków. Walka mistrzowska też nie jest reprezentatywna, bo weszła do oktagonu z kontuzją…i wygrała. Nie twierdzę, że Montano jest faworytką, ale dałbym maks 2 do 1 dla Szewczenko maks.

  Lesnar walczył o pas UFC mając rekord 2-1. (1-1 w UFC)

  Mogę się zalożyć ze Valentina będzie większa faworytka 😀

 6. Szewa ja kurwa zabije przeciez… O 3 za duzo jesli chodzi o dywizje bab. Slomkowa by mogla tylko zostac reszte wyjebac w pizdu!

 7. Mogę się zalożyć ze Valentina będzie większa faworytka 😀

  Mogę się założyć 5 do 1. Co nie zmienia faktu, że Nunes też miała zostać zgnieciona na dystansie 5 rund, tylko, że Szewczenko ma beznadziejny narożnik, nie reaguje kompletenie na to co dzieje się w oktagonie, stąd czekanie na kontry, bierność w walkach, brak elastyczności.

  Nie była przygotowana na Nunes, która rozłoży siły na 5 rund…Nie była w stanie poddać tego ostatniego buma, cały czas robiła gnp, choć widziała, że to nie działa.

  W walce z Pena przegrywała do momentu poddania, praktycznie bezradna (Pena to jest potencjalna zawodniczka muszej)….Montano to nie jest jakaś nadzywczajna zawodniczka, mocno przeciętna, ale z w miarę dobrym, zaskakującym planem może sprawić niespodziankę.

 8. O 3 za duzo jesli chodzi o dywizje bab. Slomkowa by mogla tylko zostac reszte wyjebac w pizdu!

  125 zostawić. Te co zbijają do 115 przejdą łatwo, te z koguciej albo zbiją więcej, albo do RIZIN!

 9. Ciężkie chwile czekają fanów na całym świecie gdy będą musieli obejrzeć tę walkę na numerowanej karcie głównej

  SPOILER
  Chyba, że nie obejrzą w ogóle bo po co :mamed:

 10. Ciężkie chwile czekają fanów na całym świecie gdy będą musieli obejrzeć tę walkę na numerowanej karcie głównej

  SPOILER
  Chyba, że nie obejrzą w ogóle bo po co :mamed:

  Będzie dobre szoł, niczego innego nie można spodziewać się po dwóch ekscytujących zawodniczkach.

  SPOILER
  :beczka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.