Yair Rodriguez przed walką z Frankiem Edgarem był uważany za jedną z nadziei największej organizacji MMA na świecie. Meksykanin ze świetną, efektowną stójką nokautował swoich rywali w oktagonie, a do tego dobrze sprawdzał się w roli ambasadora organizacji na latynoskim rynku. Zawodnik nadal uznawany jest za ogromny, młody talent, jednakże pojedynek z The Answer mocno zastopował karierę Rodrigueza, który został stłamszony przez Amerykanina w bezpośrednim starciu. El Pantera w wywiadzie dla ESPN szczerze opowiedział o presji bycia potencjalną, kolejną gwiazdą UFC.

Nie wytrzymałem presji. To wszystko nagle eksplodowało. Miałem wobec siebie ogromne wymagania. Szczerze mówiąc to trochę oszalałem. Cały proces był naprawdę dziwny. Nie słuchałem swoich trenerów, denerwowałem się na treningach. Byłem pewny, że wiem wszystko. Myślę, iż proces stawania się gwiazdą sprawia, że przestajemy ufać ludziom wokół. Zacząłem się izolować i to miało ogromny wpływ na mój występ z Edgarem.

Walczyłem z pierwszym pretendentem do tytułu. To już coś oznacza. Miałem przed tym pojedynkiem serię 6 zwycięstw. Chcę być kur*a najlepszy i to pokażę. Jestem pewny siebie. Ludzie wokół mnie wiedzą jak trenuję. Nie jestem pier*olonym żartem.

Nadal nie wiadomo kiedy Yair wróci do oktagonu UFC. Do walki wyzywał go m.in. Zabit Magomedsharipov, jednakże ostatecznie zestawiony został on z Kylem Bochniakiem.

22 KOMENTARZE

 1. Yair szczerze i szacunek za to. Jeśli opanuje głowę a widać , że to zrobił to jeszcze namiesza. Świetnie się go ogląda i to skromny chłopak dlatego będę mu kibicował.

 2. Szacun za szczerosc i ogarniecie sie w pore

  Yair szczerze i szacunek za to. Jeśli opanuje głowę a widać , że to zrobił to jeszcze namiesza. Świetnie się go ogląda i to skromny chłopak dlatego będę mu kibicował.

  Skromny chłopak? "Walczyłem z pierwszym pretendentem do tytułu. To już coś oznacza. Miałem przed tym pojedynkiem serię 6 zwycięstw. Chcę być kur*a najlepszy i to pokażę. Jestem pewny siebie. Ludzie wokół mnie wiedzą jak trenuję. Nie jestem pier*olonym żartem."

  To drugi koniec skali, przeciwieństwo skromności. Czy się ogarnie? Zobaczymy. Czy to jest szczere? Na pewno częściowo, ale czy wszystko jest prawdą? Chce być najlepszy. Wierzy w to, że jest pewny siebie…"Nie słuchałem swoich trenerów, denerwowałem się na treningach. Byłem pewny, że wiem wszystko. Myślę, iż proces stawania się gwiazdą sprawia, że przestajemy ufać ludziom wokół. Zacząłem się izolować i to miało ogromny wpływ na mój występ z Edgarem."

  Mi to na pewność nie wygląda, raczej się rozjechał w głowie. Czy wróci na ten sam poziom i go przekroczy? Też zobaczymy.

  Mam nadzieję, że tak. Lubię ludzi, którzy wracają z dupy ze szpadlem w dłoni, upierdoleni po uszy w gównie jak Punisher. Tylko jego słowa pokazują, że może być tak, a może coś go przejęło. Chujowsza strona mocy. Oby wrócił, lubię tego typu styl.

 3. Ale Yaira to ty szanuj

  SPOILER
  ::fu::

  Gwiazda w kategorii 145 i niżej ?:beczka: . Tam tylko mcgregor jako gwiazda zaistniał. Nawet amerykańscy janusze mają najniższe kategorie raczej w poważniu, by być gwiazdą poniżej 145 trzeba mieć osobowość jak irol.

  Taki zawodnik raczej się szybko nie trafi

 4. Nie wytrzymałem presji. To wszystko nagle eksplodowało. Miałem wobec siebie ogromne wymagania. Szczerze mówiąc to trochę oszalałem. Cały proces był naprawdę dziwny. Nie słuchałem swoich trenerów, denerwowałem się na treningach. Byłem pewny, że wiem wszystko. Myślę, iż proces stawania się gwiazdą sprawia, że przestajemy ufać ludziom wokół. Zacząłem się izolować i to miało ogromny wpływ na mój występ z Edgarem.

  Ogromny wpływ to miały zapasy Edgara huehue

 5. Gwiazda w kategorii 145 i niżej ?:beczka: . Tam tylko mcgregor jako gwiazda zaistniał. Nawet amerykańscy janusze mają najniższe kategorie raczej w poważniu, by być gwiazdą poniżej 145 trzeba mieć osobowość jak irol.

  Taki zawodnik raczej się szybko nie trafi

  Lubie goscia za jego styl walki. Rozumiem, że dopóki będzie efektownie walczył, ale nie będzie zachowywał się jak półmózg na konferencjach i wokół walki to nic z niego nie będzie?

  Ja tam zawsze czekałem na walki Aldo czy Frankiego i dla mnie to są gwiazdy tego sportu.

 6. Gwiazda w kategorii 145 i niżej ?:beczka: . Tam tylko mcgregor jako gwiazda zaistniał. Nawet amerykańscy janusze mają najniższe kategorie raczej w poważniu, by być gwiazdą poniżej 145 trzeba mieć osobowość jak irol.

  Taki zawodnik raczej się szybko nie trafi

  Ja bardziej cenie Hollowaya za to jaki jest, Aldo za lata dominacji i DJ za to ze wyczyscil dywizje. Ale co kto lubi

 7. Nazwijmy rzecz po imieniu, odjebała mu sodówa i zaliczył srogi wpierdol od Edgara. Dobrze, że w porę to zauważył i chce wrócić na dawne tory, inaczej tylko równia pochyla. Moment, w którym sportowiec zaczyna kwestionować swojego trenera przeważnie jest jaskółką zapowiadającą upadek.

 8. Te, gwiazdor. Najlepsi nie srają po majtach przed byle Zabitem.:deniro:

   Lubię Yaira ale tym mnie lekko poddenerwołał, bo oprócz Maxa to właśnie Yair był zawodnikiem, z którym to chciałem zobaczyć Zabita w akcji.

 9. Chcial

  Nie wytrzymał presji bycia gwiazdą… :siara:

  Ciekawe co by zrobił, jakby faktycznie był gwiazdą. chciałby super walk i kasowe pieniądze zapewne

 10. takie trochę pierdolenie, czyli mysli, że jak będzie słuchał się trenerów to już pas w kieszeni, no i przemówił prawie rok po porażce

 11. Mi sie wydaje ze poprostu nie byl gotowy na kogos takiego jak Frankie, nie mozna tlumaczyc kazdej porazki trzeba poprostu uznac wyzszosc rywala

 12. takie trochę pierdolenie, czyli mysli, że jak będzie słuchał się trenerów to już pas w kieszeni, no i przemówił prawie rok po porażce

  Aaaa, tego to nie śledziłem, że rok przerwy – czyli dupa, nic z niego nie będzie raczej. I dopiero spojrzałem na zdjęcie – widać, że sodówka do głowy jebnęła, a skoro do tego trenerów olał, to i efekt wiadomy. Cóż, mam wrażenie, że można sprzedawać takim pretendentom szkolenia z olewania.

  Bo inaczej się spinają i dupa z tego wychodzi. Nie on pierwszy, i nie  ostatni.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.