wojciech-orlowski-afl

(Fot. AFL) Wojciech Orłowski zaliczył udany wyjazd do Hiszpanii. W minioną sobotę „Gentleman” wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Jordim Vinyalsem.

Starcie pomiędzy Orłowskim (MMA 4-7) a Hiszpanem (MMA  5-7) trwało nieco ponad minutę. Polak szybko sprowadził rywala na ziemię podcięciem, a następnie doskoczył z ciosami i zmusił sędziego do przerwania.

Po walce Wojciech Orłowski zamieścił na Facebooku następującą wiadomość:

No to wygrałem walkę na AFL Barcelona!!! Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy we mnie nie zwątpili. Najbardziej dziękuję trenerom Mirkowi Oknińskiemu i Israelowi Adradosowi oraz Annie Justynie Paczyńskiej za to, że wytrzymala to wszystko. Bez Was nie byłoby tego!!! Podziękowania dla Piotra Kwiatkowskiego, Krzysztofa Ochędalskiego, Krzysztofa Popowskiego, Macieja Sikorskiego, Adolfa Laskowskiego, Aleksandra Sędka, Pawła Ciastka, Rafal Rafal oraz Norika Koczariana. Dziękuję całej ekipie Nastula & Okniński Team i Pawłowi Nastuli za to, że przyjął mnie pod swoj dach! PS. Maciej Balawender, jesteś machina nr 1.

Przypomnijmy, że „Gentleman” stoczy kolejny pojedynek już 6 lutego na gali ACB 29 w Warszawie. Jego rywalem będzie Krzysztof Pietraszek.