Dana White postanowił złamać regulamin, który od zawsze wspominany jest przez zawodników i udostępnił fragmenty sparingów Conora McGregora z Pauliem Malignaggim.

70 KOMENTARZE

 1. Z tego krótkiego filmiku widać, że Conor go leję, ale ciosu ja nie widze, po jakim on pada, możliwe że to kumulacja, albo go tam jakaś za głowę odepchnal, dwa od razu wstaje po tym upadu co widać na innym filmiku, więc może slip.

  Szkoda,że nie wrzucił dłuższego wideo.

 2. Po co? Przecież widać na tym filmiku, że go Conor prawie zabił.:irish:

  Ale ja chce widzieć jak Go zabija przez 36 minut.

 3. Poczytałem trochę komentarzy pod tym wpisem na fejsie mmacocks. Remisja w chuj, guzy wszędzie w chuj. Piszę z kolejki u onkologa.

  PS. Fajnie wiedzieć, że ten – uwaga korpobełkotmowa – że targetujecie kontent na fanpage'u pod taką bandę umysłowych pierwotniaków. Widać, że to wartościowy odbiorca i trzeba o niego dbać.

 4. Ale ja chce widzieć jak Go zabija przez 36 minut.

  Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie udost. komplnego filmu że sparingów przed walka – obóz przeciwnika miałby materiał do analizy

 5. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie udost. komplnego filmu że sparingów przed walka – obóz przeciwnika miałby materiał do analizy

  Conor nie jest o zdrowych zmysłach. Na chuj obóz Floyda ma cokolwiek analizować jak Floyd po pierwszej rundzie będzie miał rozłożonego Conora na czynniki pierwsze.

 6. Conor nie jest o zdrowych zmysłach. Na chuj obóz Floyda ma cokolwiek analizować jak Floyd po pierwszej rundzie będzie miał rozłożonego Conora na czynniki pierwsze.

  Nie wrzucą pełnego filmiku bo Pi0tRu$ ma takie widzimisię.

 7. Na pełnym filmiku widać jak pierwsze pół godziny Malignaggi robi martwe ciągi i muscleupy a potem wołają go na sparring z wypoczętym Conorem.

  A tak seryjnie to aż strach pomyśleć co zrobiłby z tym bokserem Diaz albo inny Ferguson. Zabiłby w sekundę. Czemu oni wszyscy nie idą do zawodowego boksu?

 8. bez oglądania tego filmiku wiem, że maglianini upadł po zabójczym ciosie króla. nie wiem jak można mieć jakiekolwiek wątpliwości. :matt:

 9. wszyscy tu ściemniają

  publikowanie HL zamiast samego upadku, żeby wyjaśnić sprawę, to stara zagrywka, że też jeszcze ktoś się na to nabiera…

  sędzia widział całą sytuację wbrew temu co mówił młody od Conora

  Paulie upadł po utracie balansu, ale nie upadłby, gdyby nie dostawał po łbie, nie widzę tam żadnego odepchnięcia, choć być może Conor tak poprawił zapasy, że przewraca wzrokiem, strach pomyśleć jaki rozpierdol będzie siał jak wróci do mma

 10. Poczytałem trochę komentarzy pod tym wpisem na fejsie mmacocks. Remisja w chuj, guzy wszędzie w chuj. Piszę z kolejki u onkologa.

  PS. Fajnie wiedzieć, że ten – uwaga korpobełkotmowa – że targetujecie kontent na fanpage'u pod taką bandę umysłowych pierwotniaków. Widać, że to wartościowy odbiorca i trzeba o niego dbać.

  Dlaczego nazywasz nas MMACocks? Przede wszystkim, ktoś rozkazuje Ci tu być, czytać cokolwiek związanego z naszym portalem? Jak cokolwiek mogłem targetować tym postem, skoro to ludzie sami decydują czy "lubią" nasz profil czy też nie?

 11. Czyli jednak Conor sobie radzi lepiej niż na początku bokserscy eksperci przewidywali. Miał dostać wpierdol od Pauliego, a tutaj nawet jeśli to są fragmenty to trafił czysto, i bez kasku to mogło się różnie skończyć.

 12. Poczytałem trochę komentarzy pod tym wpisem na fejsie mmacocks. Remisja w chuj, guzy wszędzie w chuj. Piszę z kolejki u onkologa.

  PS. Fajnie wiedzieć, że ten – uwaga korpobełkotmowa – że targetujecie kontent na fanpage'u pod taką bandę umysłowych pierwotniaków. Widać, że to wartościowy odbiorca i trzeba o niego dbać.

 13. Dlaczego nazywasz nas MMACocks? Przede wszystkim, ktoś rozkazuje Ci tu być, czytać cokolwiek związanego z naszym portalem? Jak cokolwiek mogłem targetować tym postem, skoro to ludzie sami decydują czy "lubią" nasz profil czy też nie?

  Typowe łapanie dystansu, co baju? 😆 Obrażasz się jak napiszę do Ciebie "kurwiu"? Przecież mmacocks, to taka sama szydera z sympatii. Jeśli chodzi o resztę, to naprawdę popracuj nad tym łapaniem dystansu, a nie tylko o tym pisz 😛

  A co do komentarzy na fejsiku u was, to wypowiada się tam mnóstwo ameb. I to jest fakt. Jeśli chodzi o "targetowanie kontentu" to kolejna szydera, aż dziwne, że trzeba Ci to tłumaczyć.

  :razz:ytalsiektos:

 14. Typowe łapanie dystansu, co baju? 😆 Obrażasz się jak napiszę do Ciebie "kurwiu"? Przecież mmacocks, to taka sama szydera z sympatii. Jeśli chodzi o resztę, to naprawdę popracuj nad tym łapaniem dystansu, a nie tylko o tym pisz 😛

  A co do komentarzy na fejsiku u was, to wypowiada się tam mnóstwo ameb. I to jest fakt. Jeśli chodzi o "targetowanie kontentu" to kolejna szydera, aż dziwne, że trzeba Ci to tłumaczyć.

  :razz:ytalsiektos:

  Mnie to nie rusza, pytam tylko o powody, dla których non stop posługujesz się tą "szyderą z sympatii", co ona ma na celu, bo nie bardzo rozumiem. 🙂 Wy nie macie za grosz dystansu do contentu na stronie, a uczycie mnie czegokolwiek. Całe te forum to jakaś farsa od kilku lat, ale to moje zdanie.

 15. Dlaczego nazywasz nas MMACocks? Przede wszystkim, ktoś rozkazuje Ci tu być, czytać cokolwiek związanego z naszym portalem? Jak cokolwiek mogłem targetować tym postem, skoro to ludzie sami decydują czy "lubią" nasz profil czy też nie?

  Ja ja uwielbiam to pytanie. Czy według Ciebie czytelnik/odbiorca waszych treści nie może mieć krytycznych uwag na ich temat?

 16. Mnie to nie rusza, pytam tylko o powody, dla których non stop posługujesz się tą "szyderą z sympatii", co ona ma na celu, bo nie bardzo rozumiem. 🙂 Wy nie macie za grosz dystansu do contentu na stronie, a uczycie mnie czegokolwiek. Całe te forum to jakaś farsa od kilku lat, ale to moje zdanie.

  Ciebie nigdy nic nie rusza, a zawsze odpisujesz:mamed:

 17. Ja ja uwielbiam to pytanie. Czy według Ciebie czytelnik/odbiorca waszych treści nie może mieć krytycznych uwag na ich temat?

  Krytyczna uwaga to jedno, robienie cyrku od miesięcy/lat to drugie. Te forum żyje "szyderą", która nic nikomu nie daje.

  Ciebie nigdy nic nie rusza, a zawsze odpisujesz:mamed:

  Jedno oznacza drugie? Nie mogę odpowiadać na zarzuty wobec portalu, który też tworzę? Nie rozumiem tego podejścia, czy muszę być "poruszony" żeby dyskutować? Wy cały czas jesteście "ruszani" contentem z tej strony, dlatego jest tu tyle malkontenctwa? 🙂

 18. Jedno oznacza drugie? Nie mogę odpowiadać na zarzuty wobec portalu, który też tworzę? Nie rozumiem tego podejścia, czy muszę być "poruszony" żeby dyskutować? Wy cały czas jesteście "ruszani" contentem z tej strony, dlatego jest tu tyle malkontenctwa? 🙂

  Mnie to nie rusza.

 19. Krytyczna uwaga to jedno, robienie cyrku od miesięcy/lat to drugie. Te forum żyje "szyderą", która nic nikomu nie daje.

   

  Bez urazy ale największy cyrk to się właśnie na Waszym fb odjebuje ostatnio. Istny festyn Panie

 20. Bez urazy ale największy cyrk to się właśnie na Waszym fb odjebuje ostatnio. Istny festyn Panie

  Ale konkrety, bo tak to możemy pisać. Pewnie z niektórymi rzeczami się zgodzę. 😉

 21. Poczytałem trochę komentarzy pod tym wpisem na fejsie mmacocks. Remisja w chuj, guzy wszędzie w chuj. Piszę z kolejki u onkologa.

  PS. Fajnie wiedzieć, że ten – uwaga korpobełkotmowa – że targetujecie kontent na fanpage'u pod taką bandę umysłowych pierwotniaków. Widać, że to wartościowy odbiorca i trzeba o niego dbać.

  Ziomuś, mam to samo. To co się odjaniepawla na fejsie to jest taki dramat kurwa że szkoda szczempić ryja.

 22. Ale konkrety, bo tak to możemy pisać. Pewnie z niektórymi rzeczami się zgodzę. 😉

  Mówię o tych głosowaniach serduszkami na Największego Kozaka Mma, czy Tyson najebalby Rumbla czy może na odwrót. No jebie mi pudelkiem od tego, nic nie poradzę.

 23. Dlaczego nazywasz nas MMACocks?

  My jadra, Wy kutasy. Razem tworzymy jedność. Zawsze bierzemy udział, ale nigdy nie wchodzimy. Pelna symbioza. Proste.

 24. Mówię o tych głosowaniach serduszkami na Największego Kozaka Mma, czy Tyson najebalby Rumbla czy może na odwrót. No jebie mi pudelkiem od tego, nic nie poradzę.

  Nic nie poradzisz, ze takie spoleczenstwo zjebane. Zobacz co sie na yt dzieje, albo nawet w tv, trudne sprawy na każdym kanale. Ludzie oglądają to powstaje tego coraz wiecej.

 25. Mówię o tych głosowaniach serduszkami na Największego Kozaka Mma, czy Tyson najebalby Rumbla czy może na odwrót. No jebie mi pudelkiem od tego, nic nie poradzę.

  Hahaha, no to prawda, czasem trzeba dać i taki post, trochę "luźniejszy", ale to jest często wyjątek. Nie robimy tego codziennie przecież. Staramy się dywersyfikować content, tak, aby osiągać jakieś tam sukcesy.

  @lugasek dobrze to opisał. Nie chcemy rak contentu z YT, ale czasy się zmieniają i trzeba na to reagować.

  @Masta lold

 26. My jadra, Wy kutasy. Razem tworzymy jedność. Zawsze bierzemy udział, ale nigdy nie wchodzimy. Pelna symbioza. Proste.

  Pozamiatane, zamykam…

 27. Mnie to nie rusza, pytam tylko o powody, dla których non stop posługujesz się tą "szyderą z sympatii", co ona ma na celu, bo nie bardzo rozumiem. 🙂 Wy nie macie za grosz dystansu do contentu na stronie, a uczycie mnie czegokolwiek. Całe te forum to jakaś farsa od kilku lat, ale to moje zdanie.

  Chłopie, siedzę w social mediach zawodowo od kilku lat i wiem, jakie zabiegi można stosować, żeby ruch na fanpage'u rozkręcić. Dobrze wiesz jakie się pojawiają treści u was, głosowania z serduszkami, fantasy starcia z dupy itd. Z punktu widzenia zawodowego to rozumkem, prywatnie mnie to mierzi i żenuje. Ale widać po amebiastych komentarzach, że trafia to na podatny grunt.

  I żeby była jasność, bo jak zawsze odebrałeś wszystko ultra personalnie. Z targetowaniem w tym przypadku była szydera, bo po prostu poczytałem komentarze i dostałem rakcepcji.

 28. Chłopie, siedzę w social mediach zawodowo od kilku lat i wiem, jakie zabiegi można stosować, żeby ruch na fanpage'u rozkręcić. Dobrze wiesz jakie się pojawiają treści u was, głosowania z serduszkami, fantasy starcia z dupy itd. Z punktu widzenia zawodowego to rozumkem, prywatnie mnie to mierzi i żenuje. Ale widać po amebiastych komentarzach, że trafia to na podatny grunt.

  I żeby była jasność, bo jak zawsze odebrałeś wszystko ultra personalnie. Z targetowaniem w tym przypadku była szydera, bo po prostu poczytałem komentarze i dostałem rakcepcji.

  Wiedziałem, że jesteś Socjalnym Tygrysem!

 29. Całe te forum to jakaś farsa od kilku lat, ale to moje zdanie.

  Przeciez nikt ci nie zmusza do odwiedzania forum.

 30. Chłopie, siedzę w social mediach zawodowo od kilku lat i wiem, jakie zabiegi można stosować, żeby ruch na fanpage'u rozkręcić.

  Jakie?

  Ontopic:

  Muszę zwrócić honor, wygląda na to, że jednak Paulie dostał jakiś tam wpierdol na tych sparringach (przynajmniej na tych fragmentach ujawnionych), a poleciał na deski na pewno nie przez popchnięcie, raczej zgubił balans po tym jak go Conor atakował. Jednak potrzeba by było obejrzeć całą sesję aby wyciągnąć jakiekolwiek solidne wnioski. Ale i tak nie wygląda to zbyt specjalnie jakoś, wciąż uważam, że Floyd go rozjebie.

 31. Hahaha, no to prawda, czasem trzeba dać i taki post, trochę "luźniejszy", ale to jest często wyjątek. Nie robimy tego codziennie przecież. Staramy się dywersyfikować content, tak, aby osiągać jakieś tam sukcesy.

  @lugasek dobrze to opisał. Nie chcemy rak contentu z YT, ale czasy się zmieniają i trzeba na to reagować.

  @Masta lold

  Ja rozumiem "luźniejsze" posty na Waszym fb (ten misiek co się wala na podłodze w oczekiwaniu na gale itp.) i jest ich tam naprawdę sporo i w żaden sposób mi nie przeszkadzają ale te głosowania to jest gówno obsrane najgorsze i rak

 32. Ja rozumiem "luźniejsze" posty na Waszym fb (ten misiek co się wala na podłodze w oczekiwaniu na gale itp.) i jest ich tam naprawdę sporo i w żaden sposób mi nie przeszkadzają ale te głosowania to jest gówno obsrane najgorsze i rak

  Tak wygląda większość facebooka, po prostu dostosowują treści do użytkowników. W mojej opinii, większość ludzi korzystających z internetu (a może ludzi w ogóle…) to – za przeproszeniem – ameby umysłowe i takimi treściami łatwo trafić w ich gusta. Z resztą @lugasek ładnie to wyjaśnił, spójrz co leci w tv, albo jak wygląda najpopularniejszy "content" na youtubie (już nie wspomnę o "psich" filtrach na instagramie). Przykre to, ale współczesny widz jest mało wymagający i jednocześnie mało rozgarnięty, a współczesna "twórczość popularna" jest po prostu rakotwórcza…

 33. Wiedziałem, że jesteś Socjalnym Tygrysem!

  :rutekajak:

  Ale od ludzi z branży trzymam się z daleka, strasznie spierdolone towarzystwo.

  Jakie?

  Prymitywne 😉

  SPOILER
  Dajmy na to głosowanie – kogo wolisz, lajk Kaczyński, serduszko Tusk, mina retarda Niesiołowski i tym podobne. Zerowa wartość merytoryczna, ale reakcje na post sypią się jak pokurwione. Zwiększa to ogólny zasięg fanpage'a i interakcje z fanami.

 34. Albo najlepsze zostawił na później, albo to obecna forma Conora(też data by się przydała tego wideo). Jak dla mnie to tu sporo chaosu, ciosy typowo klinczowe, w co nie wierzę, że da się zepchnąć Floyd. Marnie to wygląda, w dodatku sporo nietrafionych ciosów i trochę tego w tył głowy leciało. Wali Conor cepami i młotkami(no a jak by mogło być inaczej :crazy:), ale zero kombinacji choć fragmenty krótkie. Jeden fajny cios poszedł, ten lewy prosty, czyściutki.

 35. Mówię o tych głosowaniach serduszkami na Największego Kozaka Mma, czy Tyson najebalby Rumbla czy może na odwrót. No jebie mi pudelkiem od tego, nic nie poradzę.

  mamed vs Bisping, no weźcie szanujcie się i nie pogłębiajcie januszy w swoim niedojebaniu mózgowym

 36. Dajmy na to głosowanie – kogo wolisz, lajk Kaczyński, serduszko Tusk, mina retarda Niesiołowski i tym podobne. Zerowa wartość merytoryczna, ale reakcje na post sypią się jak pokurwione. Zwiększa to ogólny zasięg fanpage'a i interakcje z fanami.

  I tak najlepszy patent, to głosowania typu: Czy jesteś za przywróceniem obowiązkowej służby wojskowej dla mężczyzn? Tak! – lajk, Nie! – komentarz. W zależności co ma wygrać, podstawiasz pod lajka. Uwielbiam, pasjami.

 37. :stevecarell:

  I to tyle? Nic do tekstu nie dałeś. Myślałem, że chodzi o kącik. Meh. To, te, ta, jebie mi się czasem. Dzięki!

 38. To był odpychający cios. Do tej pory Malignaggi czuje niechęć do Krula.

  Odpychający , jest również cały hejt na Krula.

 39. Lepsze wideło:

  Analiza:

  Widać na nim, że Paul kłamał, czyste ciosy. Prawy na rozeznanie, lewy w okolice szczęki i prawy na dokończenie. Zdania jednak o cząstce umiejętności nie zmieniam, bo tym bardziej widać na tych analizach, że nie jest zbyt dobrze.

 40. Odpychający , jest również cały hejt na Krula.

  Dokładnie. Conora hejtują życiowi nieudacznicy, których dupa boli, że można być rudym i jednocześnie tak dobrym we wszystkim co się robi.

 41. Dokładnie. Conora hejtują życiowi nieudacznicy, których dupa boli, że można być rudym i jednocześnie tak dobrym we wszystkim co się robi.

  I do tego mieć najładniejsze ciuchy na całym świecie. Hejterzy utoną, we własnym jadzie zazdrości.