Trening medialny Conora McGregorem przed walką z Floydem Mayweatherem zacznie się o godzinie 00:00

40 KOMENTARZE

 1. Wczorajszy trening trwał może z 20minut, a wcześniej same gadanie ok. 4h. Także zanim się zacznie to sporo czasu pewnie minie. Jedyne czym różni się to od tych konferencji to brak media treningów 4 dni pod rząd w różnych lokalizacjach.

 2. Mój Boże,ale Flod zostanie upokorzony i pobity,taki huj bedzie z jego rekordu i bardzo dobrze bambusowi

  ps.nawet nie oglądałem

 3. Conor wyznacza nowe trendy w każdej dziedzinie

  dla mnie remis ale ze wskazaniem lekkim na worek

  dla mnie conor przewazal, ale worek nie dawal sobie w kasze dmuchac 😉

 4. Pan Mcgragor się skompromituje. Nie umie nic z boksu. Fatalna technika, jeszcze gorsza praca nóg. Ani w obronie ani w ataku. Jego jedyną szansa to złapać Pana FMJ i rzucić na ziemię żeby była szybka dyskwalifikacja. W MMA Pan Mcgregir tez jest słabiutki, przegrał z Panem Słowińskim który jest za słaby żeby być mistrzem KSW. Dla pana Mcgregora zostają tylko walki pokazowe i objazdowy cyrk, a nie prawdziwy sport.

  Życzę wszystkim forumowiczom udanego weekendu Pan Maciej.

 5. Nie wiem czemu, ale jak widzę Aartema to od razu mi się śmiać chce. Ta jego postawa i skupiona twarz sześciolatka, któremu babcia powiedziała, że jak będzie grzeczny to dostanie deser :DC::DC::DC:

 6. Słabo to wygląda…Powinien iść na korepetycje do Holly Holm albo Joanny Jędrzejczyk. Serio piszę.

  Przede wszystkim jest bardzo wolny… tego nie wytrenujesz w 2 miesiące.

  Tego lewego ma w porządku, ale poza tym tragedia.

 7. Jakby oceniać możliwości po treningu to Flujd na swoim medialnym wygląda jak Sebix spod trzepaka.

  Raczej miał pokazac, ze na kardio ma 12 rund.

  Na tym urywku z Paulim fajnie na nogach sie rusza calkiem.

 8. Conor zajebiście pracuje na nogach. Buja się jak pierdoliny rezus. Nie ma szans żeby Floyd trafił coś więcej niż powietrze. Conor jest tak szybki, że jego sylwetka rozmazuje się na nagraniu i trzeba się domyślać, że to on. RIP Floyd. Stawiam całe kieszonkowe na Conora.

 9. 50% newsów jest o McGregorze. Zmieńcie nazwę na coś w stylu "Konor-page". Nie żebym się czepiał Waszego Krula ale bez przesady. Co ma wspólnego boks z mma?

 10. 50% newsów jest o McGregorze. Zmieńcie nazwę na coś w stylu "Konor-page". Nie żebym się czepiał Waszego Krula ale bez przesady. Co ma wspólnego boks z mma?

  Po pierwsze to Łotpiehdol sie od Krula.

 11. 50% newsów jest o McGregorze. Zmieńcie nazwę na coś w stylu "Konor-page". Nie żebym się czepiał Waszego Krula ale bez przesady. Co ma wspólnego boks z mma?

  Newsy o Conorze 1-2k wyświetleń regularnie w 2 dni od publikacji. Zwykłe wpisy o KSW 1-2k, UFC 200-400, Bellator 80-100, ACB 50-200. Coś medialnego podnosi ilość wyświetleń, a tak to lipa. Conor spadł jak gwiazdka z nieba dla MMA, po JBJ generuje najwięcej wyświetleń, a prowadzi w miarę normalne życie bez żadnych wpadek.