Po pozytywnych wynikach testów antydopingowych Jona Jonesa, wygląda na to, że Alexander Gustafsson nie ma co liczyć na kolejne starcie z Amerykaninem. W odwodzie czeka jednak Volkan Oezdemir, który już od jakiegoś czasu zabiega o pojedynek z „Maulerem”. W rozmowie z serwisem Metro.co.uk, Oezdemir powiedział:

Uważam, że ta walka ma dla mnie i dla całej kategorii wagowej najwięcej sensu. Patrząc na to, co dzieje się teraz z Jonem Jonesem i z pasem mistrzowskim, uważam że najlepszym
wyjściem jest sprawdzenie, który z nas jest pierwszym pretendentem do walki o tytuł.

Oezdemir przypomniał także, iż Gustafsson miał już swoją szansę walki o pas.

Gustafsson miał już swoją szansę walki o pas. Ja wnoszę do tej wagi nową krew, nieco świeżości i czegoś nowego. Przybywam znikąd i w ciągu sześciu miesięcy trafiam do pierwszej trójki w tej wadze. Pokonam Gustafssona i dostanę szansę walki o pas. Mam nadzieję, że do tej walki dojdzie najszybciej jak to tylko możliwe.

36 KOMENTARZE

 1. Mauler powywracał Janka, wygrał ze slabym juz Gloverem. Jeśli doszłoby do tej walki jeszcze pod koniec tego roku, to byłaby 4 walka w ciągu roku Volkana i bardzo liczę, ze 4 wygrana. Przyda się świeża krew :jjsmile:

 2. Ludzie…ogarnijcie się. Gusa nie znokautował Jones i DC, to niby Wulkanowi ma się udać? Alex go zajedzie jak Janka. Ale wam się niedługo coś wykolei :DC:

 3. Ludzie…ogarnijcie się. Gusa nie znokautował Jones i DC, to niby Wulkanowi ma się udać? Alex go zajedzie jak Janka. Ale wam się niedługo coś wykolei :DC:

  Ale już Rumble go ubił

 4. Ale już Rumble go ubił

  Owszem. Wulkan jest w pewnym stopniu podobny do AJ pod względem jebnięcia, dlatego Gus szybko sprowadzi walkę do parteru. Nie jest na tyle głupi żeby dać się trafić typowi, który jednym ciosem kończy pojedynki. Będziemy świadkami ubijania szwajcarskiego kotleta. Zobaczycie.

 5. Owszem. Wulkan jest w pewnym stopniu podobny do AJ pod względem jebnięcia, dlatego Gus szybko sprowadzi walkę do parteru. Nie jest na tyle głupi żeby dać się trafić typowi, który jednym ciosem kończy pojedynki. Będziemy świadkami ubijania szwajcarskiego kotleta. Zobaczycie.

  :rutekajak:

 6. Owszem. Wulkan jest w pewnym stopniu podobny do AJ pod względem jebnięcia, dlatego Gus szybko sprowadzi walkę do parteru. Nie jest na tyle głupi żeby dać się trafić typowi, który jednym ciosem kończy pojedynki. Będziemy świadkami ubijania szwajcarskiego kotleta. Zobaczycie.

  Nie zdąży sprowadzić :irish:

 7. Dawać tą walkę!!! Jones zapewne zostanie zawieszony, DC do końca roku nie zawalczy, więc to jedyna opcja. Oczywiście Wulkan 1 touch, 1 KO, under 1 minute.  :rutekajak:

  Ludzie…ogarnijcie się. Gusa nie znokautował Jones i DC, to niby Wulkanowi ma się udać? Alex go zajedzie jak Janka. Ale wam się niedługo coś wykolei :DC:

  A czy któryś z nich ma kowadło w łapie, żeby móc znokautować Maulera??

 8. Nie zdąży sprowadzić :irish:

  Dawać tą walkę!!! Jones zapewne zostanie zawieszony, DC do końca roku nie zawalczy, więc to jedyna opcja. Oczywiście Wulkan 1 touch, 1 KO, under 1 minute.  :rutekajak:

  A czy któryś z nich ma kowadło w łapie, żeby móc znokautować Maulera??

  Pożyjemy, zobaczymy:fjedzia:

 9. Dawać tą walkę!!! Jones zapewne zostanie zawieszony, DC do końca roku nie zawalczy, więc to jedyna opcja. Oczywiście Wulkan 1 touch, 1 KO, under 1 minute.  :rutekajak:

  A czy któryś z nich ma kowadło w łapie, żeby móc znokautować Maulera??

  Z wymienionych nie. Ale przypomne ze Mauler walczyl tez z Manuwa ktory bije rowniez bardzo mocno i wiemy wszyscy jaki byl wynik tego starcia.

  Poza tym nie wiemy co Wulkan robi w parterze. Mozliwe ze jest plackiem. AJ tez z Cormierem dwa razy przegrywal w tej plaszczyznie. Mauler to wygra!

 10. Owszem. Wulkan jest w pewnym stopniu podobny do AJ pod względem jebnięcia, dlatego Gus szybko sprowadzi walkę do parteru. Nie jest na tyle głupi żeby dać się trafić typowi, który jednym ciosem kończy pojedynki. Będziemy świadkami ubijania szwajcarskiego kotleta. Zobaczycie.

  Dokładnie,łączy ich tylko kowadło w łapie,Volkan nie posiada ani szybkości ani eksplozywności Rumbla.I Cirkunov i Manuwa sami weszli mu na te bomby,prezent mu zrobili.

 11. Owszem. Wulkan jest w pewnym stopniu podobny do AJ pod względem jebnięcia, dlatego Gus szybko sprowadzi walkę do parteru. Nie jest na tyle głupi żeby dać się trafić typowi, który jednym ciosem kończy pojedynki. Będziemy świadkami ubijania szwajcarskiego kotleta. Zobaczycie.

  Nie sprowadzałbym go od razu do poziomu Rumbla, Cirkunov się wpierdolił jak nowicjusz, a Manuwa

 12. Nie sprowadzałbym go od razu do poziomu Rumbla, Cirkunov się wpierdolił jak nowicjusz, a Manuwa

  Dlatego napisałem "w pewnym stopniu" 😉 Do AJ mu jeszcze trochę brakuje.

 13. Z wymienionych nie. Ale przypomne ze Mauler walczyl tez z Manuwa ktory bije rowniez bardzo mocno i wiemy wszyscy jaki byl wynik tego starcia.

  Ale walczył z Rumblem o mocnym jebnięciu i wiemy jak to się skończyło.

  Mauler to wygra!

  Wygra, nie wygra. Prawda jest taka, że nie ma obecnie ciekawszej, lepszej walki w LHW niż ta.

 14. Cirkunov się wpierdolił jak nowicjusz

  Tak samo wpierdolił się Werdum w Miocica. JAkoś Stipkowi nie ujmuje to zwycięstwa.

  a Manuwa

  Skąd ta opinia? Gościu wcześniej nokautowany był tylko przez kolano Gusa, które potrafiło podłączyć mocny łeb Cormiera i Rumble'a – tu chyba nie muszę wyjaśniać.

 15. Ale walczył z Rumblem o mocnym jebnięciu i wiemy jak to się skończyło.

  Wygra, nie wygra. Prawda jest taka, że nie ma obecnie ciekawszej, lepszej walki w LHW niż ta.

  Dlatego nie ma co patrzec na mocny cios. Jak na ten moment to jedyna z broni jaka Volkan pokazal. Gus ma doswiadczenie z mocno bijacymi i mysle ze ma wieksze szanse w tej walce. Zreszta bardziej go lubie:D a zestawienia rzeczywiscie lepszego nie ma. Szkoda ze nie w Gdansku.

 16. Dokładnie,łączy ich tylko kowadło w łapie,Volkan nie posiada ani szybkości ani eksplozywności Rumbla.I Cirkunov i Manuwa sami weszli mu na te bomby,prezent mu zrobili.

  nie ma czegoś takiego jak lucky punch 😉

 17. A gdzie ja napisałem że jest no gdzie??:wall:

  ok samoistne  nadzianie się ryja przeciwnika na pięść, lepiej? 

  :fingers:

 18. To najlepsze możliwe zestawienie w kategorii półcieżkiej, jakie obecnie można zestawić. Niech podpisują kontrakt i dają mi to.

  Wulkan kaos 1 Runda. Najlepiej znowu przed szwedzką publiką