Zanim doszło do starcia Ronaldo Souzy z Timem Boetschem, Brazylijczyk miał zmierzyć się z Lukiem Rockholdem – z powodu kontuzji Amerykanina nie doszło do tego zestawienia.

Rockhold w jednym z niedawnych wywiadów zapowiedział, że nadal chce zawalczyć z Souzą.

Jestem podekscytowany powrotem. Chciałbym walki z Jacare, który cały czas powtarza, że uciekam przed naszym rewanżem. I tak będzie musiał poczekać na walkę o pas więc równie dobrze możemy zawalczyć.

Nie trzeba było czekać długo na odpowiedź Brazylijczyka.

Słyszałem, że on jednak chce ze mną walczyć. Porozmawiam więc z UFC o tym, abyśmy mogli spotkać się z lipcu. Chcę z nim walczyć ponieważ on jest jednym z pretendentów. Nasze pierwsze starcie sędziował jego znajomy. Ten koleś dał mu wszystkie pięć rund, to był jakiś absurd. Zostałem ograbiony ze zwycięstwa.

5 KOMENTARZE

  1. O jebany. Mógłby powiedzieć, że jest pretendentem i poczeka na walkę o pas i chyba nikt by się go nie czepiał, a tu proszę, chce walczyć i to z takim groźnym rywalem. Szacun.

  2. Jedziesz Aligator! Dobrze by było zrobić ten rewanż gdzieś w okolicach walki Bispinga z Romero jako eliminator. Najpierw rewanż z Rockholdem, a potem (prawdopodobnie) rewanż z Romero, Jacare rewanżu nigdy nie przegrał i mam nadzieję, że tak pozostanie.