Pawlak
(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl)

Niepokonany Paweł Pawlak (MMA 10-0) z Gracie Barra Łódź jest kolejnym Polakiem, który podpisał kontrakt z UFC. Podopieczny Marcina Rogowskiego wzmocni dywizję półśrednią najlepszej organizacji na świecie.

Jak udało się nam dowiedzieć, Paweł Pawlak podpisał z UFC kontrakt na 6 walk, a po raz pierwszy w oktagonie stanie w kwietniu. Na chwilę obecną nie wiemy, gdzie i z kim zmierzy się 24-letni łodzianin. Zawodnik prowadzonej przez naszego kolegę Pawła Kowalika grupy managerskiej MMA Cartel dołączył tym samym do już zatrudnionych w UFC Piotra Hallmanna, Daniela Omeliańczuka i Krzysztofa Jotki.
W 2013 roku Paweł Pawlak odniósł aż pięć zawodowych zwycięstw, wszystkie przed czasem. Najcenniejsze wygrane to rozprawienie się z Mateuszem Strzelczykiem i Arturem Piotrowskim. Zawodnik Gracie Barra Łódź tylko raz w karierze zwyciężał przy pomocy decyzji sędziów, za to aż trzykrotnie odprawiał rywali przy pomocą łokci, które są jego najmocniejszą bronią. Drugą z jego firmowych technik jest duszenie trójkątne nogami, którym kończył Adama Golonkiewicza i Szymona Nadobnego.
Przy okazji zapraszamy do śledzenia twittera Pawła Pawlaka – https://twitter.com/PawlakMMA

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.