Paulie Malignaggi oczywiście musiał zareagować na wypuszczenie materiałów wideo z jego sparingów z Conorem McGreorem. Według boksera, fani powinni zobaczyć całość treningów, aby odpowiednio ocenić całą sytuację.

Dana White, Ty dziwko, byłeś tam i widziałeś 12 rund. Serio publikujesz takie rzeczy, oszuście? Całowałeś mnie po dupie po 12 rundach.

Tak jak mówiłem, we wtorek sparowaliśmy 36 minut. Tłumaczyłem już, że 2 ostatnie rundy były jego. Jestem jednak pewien całości sparingów. Możecie edytować to jak chcecie.

11 KOMENTARZE

  1. dane już tyle osób od dziwek itp wyzywało że na nim to już chyba nie robi wrażenia;-) a co do sparingu to z tego krótkiego zmontowanego filmiku widać że kurdupel robił jak chciał malignaggiego.

  2. Haha wcześniej mówił że conor jest mocny tylko przez pierwsze 5 rund a teraz mówi że tylko 2 ostatnie były conora więc chyba coś kłamie

  3. Całowałeś mnie po dupie po 12 rundach.

    No i jak Conor ma wygrać jak oni tam gejowskie zabawy se urządzają zamiast trenować  ?

    ::clintdis:::DC:

  4. Jeszcze niedawno utrzymywałeś, że to było po odepchnięciu i żeby wrzucili wideo. Wrzucili i widać, że Paulie pada po ciosach, to już teraz nie wspomina o tym co mówił, tylko domaga się całego sparingu 😕

  5. Danek to te "Bitchass" to ma po prostu na drugie imię pewnie, a my głupki myślimi, że go tam tak często obrażają. To USA, ludzie tam nazywają się War Machine albo World Peace, więc Bitchass jakoś też mnie nie zdziwi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.