Po perturbacjach związanych z odwołaniem ostatniej walki, Francis Ngannou ostatecznie zmierzy się Alistairem Overeemem i liczy, że po wygraniu tego pojedynku dostanie szansę walki o mistrzowski pas. W rozmowie z serwisem FloCombat, Ngannou powiedział:

To jest świetne zestawienie. Wiedziałem, że pewnego dnia zmierzę się z Alistairem Overeemem, byłem więc przygotowany na tę walkę już od dawna. Myślę, że po tym starciu nie ma innej możliwości jak walka o mistrzowski pas.

Ngannou dodał również, że jego zdaniem Overeem stanowi dla niego większe wyzwanie niż Junior dos Santos, z którym miał pierwotnie się spotkać.

Overeem to aktualnie większe wyzwanie niż Junior dos Santos, ponieważ ma dobrą passę. Wykonuje świetną pracę i wygrywa. Jestem szybszy od Alistaira i silniejszy. Posiadam nokautujący cios i właśnie taki zadam w tej walce.

24 KOMENTARZE

  1. Zastanawiam się jaki będzie plan Konia na te walkę. Albo będzie taktycznie punktował jak to było w ostatnich walkach i z pełna dyscyplina będzie się trzymał game planu albo może zawsze poszukać SUBa bo w tej płaszczyźnie ma zdecydowana przewagę nad Francisem.

  2. Powiadam Wam- Ali zrobi rekord w ilości przebiegniętych kilometrów w klatce i pobije rekord swój i Conora, a skończy i tak uspany.

  3. Ngannou jest jak Reem 7 lat temu, Alistair widać po ostatnich walkach chce porpostu zarobic a ambicje i chęć do walki juz z niego uszły więc pewnie młody gniewny wygra, ale tylko temu ze sa z innych epok stary juz nie chce wymian a młody liczy tylko na to . Ale fajnie by było jakby Alistair wszedl na kurwie wtedy by mógł wygrać, bo naprawde nic nie wiemy o szczęce francuza , może też ma słabą

  4. No wyglada, jak Ali za dobrych czasów na sokach. Zajebista genetykę ma, bo jak by brał to by już złapany został. Chociaż z drugiej strony ok dopiero wchodzi na salony to nie był tak badany często hehe

  5. Stawiam na Overeema ale nie zdziwi mnie jeśli Ngannou pośle go spać po jednej ze swoich bomb, skoro Werdum zdołał trafić Alistaira to Francis tym bardziej może tego dokonać :boss:

  6. jaram sie, ale jednak z jds bylo lepsze zestawienie, przynajmniej cos by sie dzialo, reem jest ostatnio nudny i walczy zbyt bardzo zachowawczo…