Chociaż niedawno Germaine de Randamie, nowa mistrzyni UFC, zapowiedziała, że chętnie zawalczy raz jeszcze z Holly Holm, Cristiane „Cyborg” Justino uważa, że w następnym starciu de Randamie będzie walczyła z nią. W rozmowie z MMA Junkie Brazylijka powiedziała:

Ona nie musi chcieć ze mną walczyć. Ona musi ze mną walczyć. Jestem pierwszą pretendentką i mistrzynią świata od 10 lat. Ona wiedziała, że jeśli zdobędzie pas, kolejną walkę będzie miała ze mną.

Justino dodała również, że jest przekonana, iż jest lepszą zawodniczką niż Randamie.

Czuję, że jestem zawodniczką MMA, a ona jest tylko stójkowiczką. Nasz pojedynek odbędzie się właśnie na zasadach MMA.  Będę gotowa oczywiście na różne sytuacje i sprawdzimy, czy ona również na nie będzie gotowa.

Możliwe jednak, że zanim dojdzie do walki de Randami będzie musiała poddać się operacji dłoni, wtedy jednak Justino nie chce czekać.

Jeśli de Randamie nie będzie gotowa, prawdopodobnie zawalczę z inną pretendentką do pasa. Nie sądzę jednak żeby to była Holly. Ona ma za sobą trzy porażki, a ja nie przegrałam żadnej walki od długiego czasu. Takie starcie nie ma sensu. Ona musi najpierw wygrać jakąś walkę.

1 KOMENTARZ