Informacja prasowa:

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego w wadze ciężkiej i jeden z najlepszych zawodników królewskiej kategorii w Polsce, Michał „Masakra” Kita (17-8, 9 KO, 6 Sub) zawalczy na KSW Colosseum 27 maja na PGE Narodowym.

Zawodnik z Zabrza związał się z Federacją KSW w listopadzie 2015 roku i od razu dostał szansę walki o pas z ówczesnym mistrzem Karolem Bedorfem. „Masakra” prowadził starcie aż do momentu, kiedy szczeciński Berserker zaatakował znakomitym wysokim kopnięciem, którym posłał 36-latka na deski.

Kita powrócił na KSW 36 w październiku zeszłego roku i w znakomitym stylu poradził sobie z Michałem „Komarem” Włodarkiem. Teraz przyjdzie pora na występ „Masakry” przed największą publicznością w Europie.

69 KOMENTARZE

 1. Jak ja sie ciesze ze bede na tej gali i to razem z 21-osobową bandą  Cohones w jednym miejscu!

  Wszystkie nazwiska o ktorych marzylem by tam zobaczyc stopniowo się pojawiają, brakuje na niej juz chyba tylko Materli bądź Drwala.

  :lizoremotmaly2:

  Pewnie jeszcze dodadza z 2 walki z no-name'ami i bedziemy miec lacznie 12 walk. (O ile zadnej nie wykresla przez kontuzje, ptfu)

 2. Będę się baaaaardzo śmiał jeśli na Narodowym zawalczy Kita, a braknie Bedorfa. 😀

  Chyba że szykują rewanż. 🙁

 3. Kita z Pudzianem:D… A tak poważnie, to pewnie jakaś nowa twarz pojawi się w ksw, chyba, że szykują rewanż z Bedorfem, ale kto to może wyczuć….

 4. Jedna z najbardziej medialnych "gwiazd" kategorii ciężkiej KSW nadal nie widnieje w rozpisce, może K&L uznali, że trzeba trochę gimbów na te najtańsze miejsca przyciągnąć :boss:

 5. Bez kitu, wszystkie ręce na poklad w tym KSW. Kogo chcą dac na inne gale?

  Tych samych. Przeciez nastepna gala za pol roku dopiero bedzie….

 6. Karta zaczyna wyglądać tak jakby KSW po tej gali zwijajło interes. Pokazać się z dobrej strony, wystawić wszystkie swoje najmocniejsze ogniwa i sayonara

  Połowe jak nie więcej zawodników z Narodowego zobaczymy w grudniu, a niektórych pewnie dopiero w 2018r

 7. Jak ja sie ciesze ze bede na tej gali i to razem z 21-osobową bandą Cohones w jednym miejscu!

  Gruby zlot widzę zorganizowałeś.

  czym zywisz antypatię do Materli ?

  Pewnie niczym ale jakby ci to powiedzieć, Michał ma inne plany na najbliższy czas.

  Co do Kity na Narodowym. To czy KSW zostali jeszcze jacyś zawodnicy którzy na stadionie nie zawalczą?

  Michał – wiadomo

  Drwal – wiecznie chory

  Szymuszowski – za mało lajków by tam wystąpić.

  Więcej grzechów nie pamiętam/

 8. Co do Kity na Narodowym. To czy KSW zostali jeszcze jacyś zawodnicy którzy na stadionie nie zawalczą?

  Michał – wiadomo

  Drwal – wiecznie chory

  Szymuszowski – za mało lajków by tam wystąpić.

  Na tej mniejszej gali pewnie pojawi się Bedorf w ME, bo rewanż z Kitą na Narodowym o którym wielu tutaj głosi jest bezsensu. Pewnie dorzucą do tego Szymka z Szulim, Moksa, Irokeza i kilka randomowych nazwisk i tyle.

 9. Pudzian to by zginął śmiercią troszeczkę tragiczną. O Bedorfie mówili KL, że musi teraz się odbudować porządnie, więc raczej rewanż z Kitą odpada, chociaż jeśli do niego dojdzie, to Kita win i bierze pas jeszcze w 2017.

 10. Gruby zlot widzę zorganizowałeś.

  Pewnie niczym ale jakby ci to powiedzieć, Michał ma inne plany na najbliższy czas.

  Co do Kity na Narodowym. To czy KSW zostali jeszcze jacyś zawodnicy którzy na stadionie nie zawalczą?

  Michał – wiadomo

  Drwal – wiecznie chory

  Szymuszowski – za mało lajków by tam wystąpić.

  Więcej grzechów nie pamiętam/

  Aziz ;/

 11. Świetnie, że Kita wraca, i to jeszcze na Narodowy 😉

  Co do rywala to może Oli Thompson, Peter Graham, albo James Thompson, jeśli nie dostanie go Pudzian.

 12. WIELKIE POZYTYWNE Zaskoczenie. Nie spodziewalem sie ze Michal zawalczy na Narodowym ale bardzo mnie to cieszy i od razu nasuwa sie pytanie kto bedzie rywalem. Czyzby rewanz z Bedorfem? I drugie pytanie kto pociagnie KSW 38 bo stawialem ze jedna z gwiazd bedzie wlasnie Kita

 13. Jeszcze z jako takich zawodników to Komar jest na mniejszą galę.

  Chciałbym na narodowym dla Jurasa – Kułaka 🙂 Może jakimś czołgiem by znowu wyjechał.

 14. Bez kitu, wszystkie ręce na poklad w tym KSW. Kogo chcą dac na inne gale?

  Jak "bez kitu", jak z Kitą właśnie 😉

 15. Jeśli jego rywalem będzie Bedorf to ciężko wygląda sytuacja byłego mistrza KSW – dwie przegrane z rzędu i trzeba będzie się odbudowywać w ACB 🙂

 16. Jakby nie patrzeć to zestawienia na możliwości KSW wydają się bardzo mocne. Jestem pozytywnie zaskoczony – oby jeszcze rywale byli z podobnej półki.

 17. Jakby nie patrzeć to zestawienia na możliwości KSW wydają się bardzo mocne. Jestem pozytywnie zaskoczony – oby jeszcze rywale byli z podobnej półki.

  Dolicz ze polowa z nich dozna kontuzji (oby nie)

 18. czym zywisz antypatię do Materli ?

  Chociażby tym, że zasłaniał się wiele lat "przyjaźnią" z mamedem, aby tylko z nim nie zawalczyć, jak widać słusznie… + wyczuwam "buraka".

  odbudowywać w ACB 🙂

  W acb polacy pełnią rolę brazyliczyków w ksw czy białorusinów w fenie.

 19. Jak oni chcą wyprzedać cały stadion? Kim? Skoro wszystkie największe gwizdy już ogłoszone a oni nawet połowy biletów nie sprzedali.

  Popuś jeszcze wjedzie w rozpiskę bankowo.

 20. Jak oni chcą wyprzedać cały stadion? Kim? Skoro wszystkie największe gwizdy już ogłoszone a oni nawet połowy biletów nie sprzedali.

  Popuś jeszcze wjedzie w rozpiskę bankowo.

  Dlatego dodają nowe nazwiska by ruszyć sprzedaż biletów aż że marny tego skutek to…

 21. Dlatego dodają nowe nazwiska by ruszyć sprzedaż biletów aż że marny tego skutek to…

  Wyprzedadzą wszystko. Jeszcze czas. Najwyżej zrobią promocję w ostatnich dniach 😀

 22. Na stronie ksw nie widnieje przy rozpisce gali na narodowym żaden numerek, więc nie ma żadnej pewności, że będzie to 39, a pewnie niestety 38.

  Jeśli mała gala miała by odbyć się w marcu, a mamy już drugą połowę lutego to chyba coś by było wiadomo konkretnego.

  Cała promocja i niemal cały arsenał rzucony jest na maj, stąd wniosek, że to będzie jedyna gala w tej połowie roku, a kolejna pewnie  na jesień.

  Co do obecności Kity, to bardzo się cieszę i dla mnie logiczne było by zestawienie go z Bedorfem, ale czuję że taks się nie stanie.

 23. Skad info ?

  No Lewandowski kilka dni temu powiedział, że właśnie osiągneli rekord sprzedaży. Zakładając że do tej pory najwiecej sprzedali około 18tysiecy biletów czyli obecnie mają sprzedane trochę ponad tamtą ilość.

 24. Wyprzedadzą wszystko. Jeszcze czas. Najwyżej zrobią promocję w ostatnich dniach 😀

  W dniu gali będą rozdawać za darmo bilety pod stadionem więc kto już kupił to gapa 😉

 25. Po ostanim wywiadzie z Kawulskim nawet ponownie uwierzylem w ta gale TV, malo tego formula o jakiej mowil wydala mi sie calkiem interesujaca. Potem okazalo sie, ze Strus walczy na ACB, Kita na Narodowym. Pula zawodnikow mogacych na niej wystapic wciaz sie zmniejsza, wiec pewnie bedzie tak jak to czesta bywa z zapowiedziami KSW. Co do wystepu Michala to oczywiscie chetnie zobaczylbym jego walke z jakims wymagajacym przeciwnikiem, ale na ewentualne obijanie Pudziana tez reflektuje.

 26. Po ostanim wywiadzie z Kawulskim nawet ponownie uwierzylem w ta gale TV, malo tego formula o jakiej mowil wydala mi sie calkiem interesujaca. Potem okazalo sie, ze Strus walczy na ACB, Kita na Narodowym. Pula zawodnikow mogacych na niej wystapic wciaz sie zmniejsza, wiec pewnie bedzie tak jak to czesta bywa z zapowiedziami KSW. Co do wystepu Michala to oczywiscie chetnie zobaczylbym jego walke z jakims wymagajacym przeciwnikiem, ale na ewentualne obijanie Pudziana tez reflektuje.

  W wywiadzie dla inthecage Szuli mówił, że na dniach wypłynie jakies info. Dzisiaj słuchając Waldka Kasty dla tego samego portalu zdziwiłem się, gdy mówił tylko o 4 walkach na 38-mce…

 27. gdy mówił tylko o 4 walkach na 38-mce…

  Nie o 4 walkach w ogóle, tylko o 4 walkach undercardowych. Były już plotki, że KSW 38 odbędzie się 4 marca. Mogą ją ogłosić w każdej chwili, bo bilety nie będą w sprzedaży, a jeżeli będą to tylko w okolicach 150 szt.

 28. Mogą ją ogłosić w każdej chwili

  Chyba raczej do tej gali nie dojedzie. 4 marca to za prawie 3 tygodnie, a jeszcze nic nie ogłosili. Chyba, że zaskoczą info z pełną rozpiską, ale gdzie w takim razie ta "dramaturgia informacyjna"??? 😉

 29. Chyba raczej do tej gali nie dojedzie. 4 marca to za prawie 3 tygodnie, a jeszcze nic nie ogłosili. Chyba, że zaskoczą info z pełną rozpiską, ale gdzie w takim razie ta "dramaturgia informacyjna"??? 😉

  Nie spodziewałbym się na tej gali jakichś rozpoznawalnych nazwisk, więc o jakiej dramaturgii mówimy? Poza tym właśnie wydaje mi się, że ta karta jeśli się ujawni to w całości, a resztę powiedział już @B00YAK – nie będzie tam biletów na sprzedaż, a jeśli już to bardzo niewiele, więc nie ma potrzeby promować eventu na wiele tygodni przed tym marcem.

 30. Nie spodziewałbym się na tej gali jakichś rozpoznawalnych nazwisk, więc o jakiej dramaturgii mówimy? Poza tym właśnie wydaje mi się, że ta karta jeśli się ujawni to w całości, a resztę powiedział już @B00YAK – nie będzie tam biletów na sprzedaż, a jeśli już to bardzo niewiele, więc nie ma potrzeby promować eventu na wiele tygodni przed tym marcem.

  Mieli budować tą dramaturgię informacyjną na bieżąco, nie ważne jakimi nazwiskami, czy innymi poczynaniami 😉

 31. Mieli budować tą dramaturgię informacyjną na bieżąco, nie ważne jakimi nazwiskami, czy innymi poczynaniami 😉

  Do gali na stadionie, a nie tej gali w studio. Ot taka mała różnica.

 32. Kurdwa wszystkich na Narodowy, albo KSW chcę zrobić jedną galę albo zwija żagle :crazy: kogo oni dadzą na tą mniejszą galę przed Narodowym i na dwie inne gale.

 33. Rewanż z Bedorfem jak najbardziej miałby sens i drabinkowo i sportowo

  A od kiedy drabinkowo i sportowo zawodnik po porażce powinien walczyć z zawodnikiem po wygranej?

 34. A od kiedy drabinkowo i sportowo zawodnik po porażce powinien walczyć z zawodnikiem po wygranej?

  Od kiedy w KSW jest 5 zawodnikow wagi ciezkiej.

 35. T

  A od kiedy drabinkowo i sportowo zawodnik po porażce powinien walczyć z zawodnikiem po wygranej?

  A taki , że Bedorf już pokonał Michała , Kita się odbudował , a Bedorf wtopił , potrzeba zawodnika , który zasługuje na walke o pas , walke o pas dostaje Różal , więc ta walka byłaby dobrym wyłonieniem kolejnego pretendenta obaj muszą wywalczyć TS-a a patrząc na ich pierwszą walkę , w której Michał prowadził do czasu KO , dla mnie to jest sens

 36. T

  A taki , że Bedorf już pokonał Michała , Kita się odbudował , a Bedorf wtopił , potrzeba zawodnika , który zasługuje na walke o pas , walke o pas dostaje Różal , więc ta walka byłaby dobrym wyłonieniem kolejnego pretendenta obaj muszą wywalczyć TS-a a patrząc na ich pierwszą walkę , w której Michał prowadził do czasu KO , dla mnie to jest sens

  A od kiedy drabinkowo i sportowo zawodnik po porażce powinien walczyć z zawodnikiem po wygranej?

  Zresztą Mousasi jeśli wygra powinien dostać walkę o pas a walczy z byłym mistrzem po 2 porażkach to też nie bedzie mialo sensu jesli wygra ?

 37. Wyglada na to ze to juz ostatnia dodana (pierwsza na karcie glownej) walka dlatego obstawiam ze rywalem Kity bedzie Bedorf wszytskie przeslanki na to wskazuja i obym sie nie mylil. Logicznie patrzac wygrany z wygranym przegany z przegranym z walk Kita vs Bedorf /Rodriquez vs Rozalski na kolejnych galach

 38. Najchętniej zobaczyłbym Kite z Oli Thompsonem ( niezależnie od wyniku walki z Kongiem bo to dzikus 😀 ), Dla Bedorfa tylko i wyłącznie James Thompson na odbudowanie ( rekord w KSW to chyba jedna wygrana i no contest, więc bez porażki a potem sprzedadzą go z Pudzianem w ERGO czy Krakowie ), za to dla Pudziao Lungu ( wielki, charakterny chłop, załapie się od razu na lot z Belbitą 🙂 ).

 39. No i gitara, ciekawe kogo mu dadzą.

  Mam nadzieje, że po tej walce już dostanie walkę o Pas.

  Ja bym chciał by zestawiono go Z Szymonem Bajoren

 40. Mam cały czas nadzieję i co i rusz sprawdzam info, żeby to kurwa tylko nie był czasem Bedorf. Litości.

  Rewanż z Bedorfem jak najbardziej miałby sens i drabinkowo i sportowo

  Nie.

  Michał się odbudował i zasłużył już na walkę o pas.

  Karol jest po FATALNEJ przegranej. Powinien dostać kogoś innego na odbudowanie, debiutanta albo kogoś z lamusa przeszłości