Matt Hughes, były mistrz kategorii półśredniej UFC, stwierdził niedawno, że rozważa powrót ze sportowej emerytury. O podobnym powrocie wspominał już jakiś czas temu Dan Hardy, dlatego też dziennikarz serwisu Bloodyelbow.com zapytał go o jego spojrzenie na potencjalny powrót Hughesa.

Po pierwsze, on jest już starszym facetem. Ma teraz 43 lata. Nie wiem jak bardzo poważnie traktuje swoje deklaracje o powrocie. Nie wiem także czy UFC byłoby zainteresowane ponownym zatrudnianiem staruszka. On powiedział, że zawalczy jeśli znajdzie kogoś, kogo będzie mógł pokonać i nie wiem, czy uważa, że może pokonać mnie, ale nie widzę zbyt wielu zawodników UFC, z którymi Hughes mógłby teraz wygrać. Szczególnie nie widzę takich osób, wśród zawodników, z którymi chcielibyśmy go zobaczyć. Nie chciałbym go oglądać z młodymi fighterami, ale z jakimś weteranem, ponieważ on jest poza sportem już od dłuższego czasu.

Dan Hardy dodał również, że nie zdziwi się jeśli Matt podpisze kontrakt z inną organizacją i zawalczy tam kilka razy.

Jeśli czuje taką potrzebę, uważam, że powinien zawalczyć. Obejrzę to dla przyjemności.

7 KOMENTARZE

  1. Matt Hughes to niech siedzi już w domu ale Dana Hardy jeszcze bym zobaczył w walce, zawsze lubiłem jego styl i osobowość.

    po takiej przerwie to i osobowość nie pomoże

  2. Szacunek dla Dana ze go nie wyzwal po tym newsie.Jak wiadomo zawsze mial ochote przetrzepac skórę temu wieśniakowi.