Galore Bofando zaimponował wielu fanom, gdy znokautował Charliego Warda rzutem, po czym dobił swojego przeciwnika w parterze. Teraz zawodnik ma już pomysł na swoją kolejną walkę w oktagonie UFC.

Na początku chciałem sprawdzić jak silny jest Charlie. Kiedy weszliśmy w klincz zobaczyłem jak słabe są jego nogi. Wtedy postanowiłem wykonać rzut, który jak widać był skuteczny. On był mocny, ale tego się spodziewaliśmy. Teraz muszę usiąść ze swoim teamem i przedyskutować moją przyszłość. Była mowa o mojej walce z Artemem Lobovem w kategorii lekkiej. To mogłaby być interesująca walka – myślę, że mógłbym go pokonać.

Bofando (5-2 MMA) co prawda ma dwie przegrane w swojej karierze, jednakże obie uzyskał przez nielegalne uderzenia kolanem.

22 KOMENTARZE

 1. Nieczesto widuje sie takie skonczenia, widac, ze mudzyn bardzo eksplozywny ale oni juz tak maja 😉  To salto, w tyl wykonane po walce to zrobil na takim luzie, ze ja tak luzno to przysiadow nie robie.

 2. Artem jak to przeczyta to ogłosi przerwę od mma i będzie chciał wystartować w Karate Tsunami.

  Wiem ze zarty z Lobova sa na czasie ale chyba sobie zartujesz. To nie Bisping do chuja. Gosciu który zabiegal o walke ze Swansonem mialby się bac jakiegoś anonima? Przypomne ze jako 1 wyzwal do walki Aldo po przegranej z Maxem tak wiec szyderka Tobie ziom nie wyszla…

 3. Wiem ze zarty z Lobova sa na czasie ale chyba sobie zartujesz. To nie Bisping do chuja. Gosciu który zabiegal o walke ze Swansonem mialby się bac jakiegoś anonima? Przypomne ze jako 1 wyzwal do walki Aldo po przegranej z Maxem tak wiec szyderka Tobie ziom nie wyszla…

  o Artem, nieźle podszlifowałeś polski!

 4. Wiem ze zarty z Lobova sa na czasie ale chyba sobie zartujesz. To nie Bisping do chuja. Gosciu który zabiegal o walke ze Swansonem mialby się bac jakiegoś anonima? Przypomne ze jako 1 wyzwal do walki Aldo po przegranej z Maxem tak wiec szyderka Tobie ziom nie wyszla…

  Przegrać z Cubem czy Aldo to nie wstyd, co innego być rozszarpanym przez jakiegoś murzyńskiego tura.

 5. Wiem ze zarty z Lobova sa na czasie ale chyba sobie zartujesz. To nie Bisping do chuja. Gosciu który zabiegal o walke ze Swansonem mialby się bac jakiegoś anonima? Przypomne ze jako 1 wyzwal do walki Aldo po przegranej z Maxem tak wiec szyderka Tobie ziom nie wyszla…

  Na dodatek 1 runde wygral ze Swansonem. Jak już wspomnialem w innym temacie Artem rozrzuci jego konczyny po calym kontynencie a leb wyjebie na ksiezyc.

 6. Lobov do UFC pasuje jak grzyb do ściany.

  Wiem ze zarty z Lobova sa na czasie ale chyba sobie zartujesz. To nie Bisping do chuja. Gosciu który zabiegal o walke ze Swansonem mialby się bac jakiegoś anonima? Przypomne ze jako 1 wyzwal do walki Aldo po przegranej z Maxem tak wiec szyderka Tobie ziom nie wyszla…

  To, że zabiegał i wyzywał nie oznacza, że jest dobrym zawodnikiem.

 7. Lobov do UFC pasuje jak grzyb do ściany.

  To, że zabiegał i wyzywał nie oznacza, że jest dobrym zawodnikiem.

  Jak na razie daje same dobre walki, nudnej sobie nie przypominam, więc wypierdalaj z taka opinia.

 8. Jak na razie daje same dobre walki, nudnej sobie nie przypominam, więc wypierdalaj z taka opinia.

  wszystkie oprocz tej ze swansonem byly nudne

 9. Jak na razie daje same dobre walki, nudnej sobie nie przypominam, więc wypierdalaj z taka opinia.

  Dobre walki – szczególnie z Ryanem Hallem (przejebana 2x 30 do 26 i 30 do 27) oraz z Alexem Whitem (przejebana 3x 30-27) – faktycznie, same dobre walki. Wypierdalaj z taką opinią.

 10. Dobre walki – szczególnie z Ryanem Hallem (przejebana 2x 30 do 26 i 30 do 27) oraz z Alexem Whitem (przejebana 3x 30-27) – faktycznie, same dobre walki. Wypierdalaj z taką opinią.

  Zapomniales o 2 epickich KO w tufie, a ze walki przegralie znaczy, ze byly chujowe, z tego co pamietam zawsze forum jest pelne zycia jak walczy Lobov, skoro nie wiidzisz go w UFC odrazwyjeb Swansona bo w 1 rundzie dostal dobry wpierdol. Koniec dyskusji z mojej strony.

 11. Lobov do UFC pasuje jak grzyb do ściany.

  To że grzyb nie pasuje do sciany to jedno, jednak zawsze na tej ścianie jest :dobry:

 12. Zapomniales o 2 epickich KO w tufie, a ze walki przegralie znaczy, ze byly chujowe, z tego co pamietam zawsze forum jest pelne zycia jak walczy Lobov, skoro nie wiidzisz go w UFC odrazwyjeb Swansona bo w 1 rundzie dostal dobry wpierdol. Koniec dyskusji z mojej strony.

  Mówisz o tym TUFie w którym przejebał walkę eliminacyjną a kolejną szansę dostał po znajomości z McGregorem? Walka ze Swansonem? Pierwsza runda wygrana, reszta w plecy:

  http://mmadecisions.com/decision/8018/Cub-Swanson-vs-Artem-Lobov

  P.S Fanem Swansona też nigdy nie byłem.

 13. Lobov do UFC pasuje jak grzyb do ściany.

  To, że zabiegał i wyzywał nie oznacza, że jest dobrym zawodnikiem.

  Czytaj dokładnie posty kolego. Nie napisałem nigdzie ze jest dobrym zawodnikiem a po 2 @Arlovski napisał ze Lobov spierdoli do innych sportow przed anonimowym murzynem. Nie spierdoli bo nie jest cykorem a to wyjasnilem wlasnie w 1 moim poscie.

 14. Czytaj dokładnie posty kolego. Nie napisałem nigdzie ze jest dobrym zawodnikiem a po 2 @Arlovski napisał ze Lobov spierdoli do innych sportow przed anonimowym murzynem. Nie spierdoli bo nie jest cykorem a to wyjasnilem wlasnie w 1 moim poscie.

  Nie "spierdoli" tylko podąży ścieżką wydeptaną przez Krula:wink: Chyba, że Conor też spierdolił przed Tonym/Khabibem do boksu.

 15. Jezu, co za czasy – gość wywołuje typa z rekordem 13-13 :razz:ray:

  Co za czasy – gość z rekordem 13-13 jest uważany za dobrego zawodnika, który ma szansę cokolwiek znaczyć 😀

  P.S – Hunt ma niewiele lepszy rekord – tak, wiem. Ale wystarczy porównać z kim przegrywał Hunt (czołówka) a z kim Lobov (w większości straszliwe ogóry).