Kto jest najlepszym fighterem w historii MMA? Na to pytanie zapewne nigdy nie poznamy jednoznacznej odpowiedzi, natomiast Anderson Silva, który przez wielu jest uważany właśnie za takiego zawodnika został zapytany w tym kontekście o swoje spojrzenie na osobę Demetriousa Johnsona i w rozmowie z TMZ Sports powiedział:

Demetrious Johnson to nowy mistrz i on jest teraz najlepszy. Uwielbiam ten sport, który jest moją pasją i uwielbiam gdy ludzie o tym rozmawiają. Ludzi powinni szanować Demetriousa, ponieważ jest wspaniałym zawodnikiem.

Gdy Silva został jednak zapytany o to, czy to on, czy może Johnson zasługuje na miano najlepszego zawodnika w historii, odparł uśmiechając się:

Uważam, że Demetrious.

8 KOMENTARZE

 1. Andy kiedyś mówiłeś co innego

  :awesome:

  Właśnie miałem wklejać 😆 szacunek dla Penna miał zawsze, nie zdziwiłbym się gdyby teraz też stawiał go na równi z DJ albo nawet wyżej.

 2. Dla januszy to wiadomo kto najlepszy – Pudzian, Mamed i Conor oczywiście. Ale nie ma co ukrywać, że to Demetrious Johnson deklasuje wszystkich swoich rywali już od bardzo dłuuugiego czasu a to o czymś świadczy

 3. Dla januszy to wiadomo kto najlepszy – Pudzian, Mamed i Conor oczywiście. Ale nie ma co ukrywać, że to Demetrious Johnson deklasuje wszystkich swoich rywali już od bardzo dłuuugiego czasu a to o czymś świadczy

  się zobaczy jak zawalczy z pretendentem z prawdziwego znaczenia.

  SPOILER

 4. się zobaczy jak zawalczy z pretendentem z prawdziwego znaczenia.

  SPOILER

  I takich już pokonywał. Tyle, że świetni zawodnicy w wadze muszej przeważnie nie przemawiają do kibiców wystarczająco wyraźnie jak choćby zawodnicy z piórkowej. O wyższych wagach nawet nie wspominam. A nie zapominajmy, że Demetrious pokonywał naprawdę kocurów tej wagi jak choćby Dodsona, Uncle Creepy'ego, Raya Borg'a czy Bagautinova – o których mówiło się swego czasu, że mogą realnie zagrozić Mighty Mouse'owi – czy dwukrotnie Benavidez'a.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.