Alan Jouban ma ciekawy pomysł na swojego następnego przeciwnika. Brahma chciałby przywitać w nowej dywizji byłego mistrza kategorii lekkiej UFC, Rafaela dos Anjosa. Jouban stwierdził w wywiadzie dla BJPenn.com, że ma zamiar zawalczyć w marcu, najlepiej w Las Vegas, a starcie z RDA byłoby dla niego świetnym sposobem na wdarcie się do rankingów UFC.

Chciałem zawalczyć w marcu z kimś z top 15, może Brownem, Ellenbergerem czy Saffiedinem. Po rozmowie ze swoimi trenerami ustaliliśmy, iż chcemy albo dużą walkę, albo kogoś z rankingu. Jednak kiedy zobaczyliśmy, że Rafael przechodzi do dywizji półśredniej, od razu wiedziałem, że chcę tę walkę. Dzwoniliśmy razem z menadżerem do UFC, pragnę tego pojedynku w 100%. Chciałbym przywitać go w dywizji półśredniej. Nawet skontaktowaliśmy się z jego menadżerem, aby doprowadził do tego starcia. Nie mają jeszcze ustalonego przeciwnika więc to byłoby idealne rozwiązanie. Marzę o tym, aby UFC dało mi szansę pokazania swoich umiejętności z takim rywalem.

Przypomnijmy, Rafael dos Anjos kilka dni temu na swoim Twitterze ogłosił, iż przechodzi do dywizji do 77 kilogramów. Alan Jouban od dawna występuje w tej kategorii, jednak ze zmiennym szczęściem – jego bilans w UFC wynosi tam 6-2.

8 KOMENTARZE