„Przeciwnik będzie chciał klinczować i obalać, ja poluję na nokaut” – Jan Błachowicz przed UFC w Gdańsku

98 KOMENTARZE

 1. Poluje na nokaut i dla tego jak zwykle nic nie będzie robił i dostanie w p..zde.

  Już niedługo będą nokauty pod banderą KSW

 2. Czy MmaRocks planuje większą kooperację z Mmanią ?

  Tak dokładnie, Jacek warsztatowo jest pro dziennikarzem i dużo możemy się od niego nauczyć 🙂 Mam nadzieję że współpraca będzie trwała 🙂

 3. COHONES, CO JEST Z WAMI? WYWIAD OD 23 MINUT, GDZIE WASZE HEJTERSKIE MORDECZKI Z POCHWAŁAMI PROFESJONALNYCH MATERIAŁÓW MMAROCKS? Przecież takie pragnienie siedzi w HARDKORACH! Nie o Conorze? Nie o Floydzie? Nie o boksie? Oryginalny wywiad? Przecież tu miliony komentarzy i wejść powinno być w SEKUNDY!

  :damjan:

  Janek za Conorem, mój CZŁOWIEK!

 4. Ja to bym coś napisał. Z drugiej strony Janek sympatyczna morda więc dam se spokój. Oczywiście kciuki będę trzymał jak zawsze ale mam nadzieję, że nie będzie jak zawsze.

 5. COHONES, CO JEST Z WAMI? WYWIAD OD 23 MINUT, GDZIE WASZE HEJTERSKIE MORDECZKI Z POCHWAŁAMI PROFESJONALNYCH MATERIAŁÓW MMAROCKS? Przecież takie pragnienie siedzi w HARDKORACH! Nie o Conorze? Nie o Floydzie? Nie o boksie? Oryginalny wywiad? Przecież tu miliony komentarzy i wejść powinno być w SEKUNDY!

  :damjan:

  Janek za Conorem, mój CZŁOWIEK!

  Nie mów mi gdzie mam komentować #itakhejt

 6. Dobra zmiana, w końcu coś się zaczyna ruszać. Mam nadzieję, że redaktor Jacek zagości na stałe w materiałach spod szyldu mmarocks. Janek przed Conorem, mój CZLOWIEK!

  COHONES, CO JEST Z WAMI? WYWIAD OD 23 MINUT, GDZIE WASZE HEJTERSKIE MORDECZKI Z POCHWAŁAMI PROFESJONALNYCH MATERIAŁÓW MMAROCKS? Przecież takie pragnienie siedzi w HARDKORACH! Nie o Conorze? Nie o Floydzie? Nie o boksie? Oryginalny wywiad? Przecież tu miliony komentarzy i wejść powinno być w SEKUNDY!

  :damjan:

  Janek za Conorem, mój CZŁOWIEK!

  :siara:

 7. Dobra zmiana, w końcu coś się zaczyna ruszać. Mam nadzieję, że redaktor Jacek zagości na stałe w materiałach spod szyldu mmarocks.

  :siara:

  :fjedzia:

 8. COHONES, CO JEST Z WAMI? WYWIAD OD 23 MINUT, GDZIE WASZE HEJTERSKIE MORDECZKI Z POCHWAŁAMI PROFESJONALNYCH MATERIAŁÓW MMAROCKS? Przecież takie pragnienie siedzi w HARDKORACH! Nie o Conorze? Nie o Floydzie? Nie o boksie? Oryginalny wywiad? Przecież tu miliony komentarzy i wejść powinno być w SEKUNDY!

  :damjan:

  Janek za Conorem, mój CZŁOWIEK!

  Po prostu jeszcze nie możemy wyjść z podziwu, że jakiś wywiad jest… :awesome:

 9. COHONES, CO JEST Z WAMI? WYWIAD OD 23 MINUT, GDZIE WASZE HEJTERSKIE MORDECZKI Z POCHWAŁAMI PROFESJONALNYCH MATERIAŁÓW MMAROCKS? Przecież takie pragnienie siedzi w HARDKORACH! Nie o Conorze? Nie o Floydzie? Nie o boksie? Oryginalny wywiad? Przecież tu miliony komentarzy i wejść powinno być w SEKUNDY!

  :damjan:

  Janek za Conorem, mój CZŁOWIEK!

  Jebac pochwały. Tylko hejt. Na pochwały zasługuje tylko Konor

 10. Skoro dostałeś jeszcze jedną szanse Janek to Ci kibicuje i życze zwycięstwa. Powodzenia luju. (i nie, że kibice sukcesu kurwa tylko jak walka jest słaba to nikt nie będzie klepał po plecach w nieskończoność) Wyciągać wnioski i zapierdalać bo Polacy muszą cały czas być w UFC.

  @baju dobry bulwers i pamiętliwa buła hehe

 11. COHONES, CO JEST Z WAMI? WYWIAD OD 23 MINUT, GDZIE WASZE HEJTERSKIE MORDECZKI Z POCHWAŁAMI PROFESJONALNYCH MATERIAŁÓW MMAROCKS? Przecież takie pragnienie siedzi w HARDKORACH! Nie o Conorze? Nie o Floydzie? Nie o boksie? Oryginalny wywiad? Przecież tu miliony komentarzy i wejść powinno być w SEKUNDY!

  :damjan:

  Janek za Conorem, mój CZŁOWIEK!

  Wkurwia mnie banda psedoretaktorów, którzy zamiast pisać i tworzyć coś coś na tej stronie to marnują czas na czytanie postów sprzed 100 lat i kasują.  Wkurwia mnie też ich nadgorliwość i wrażliwość.  Wkurwia mnie też banowanie kaczki, bo prawdę mówiąc robi/robił tu więcej roboty niż ci, którym powinno zależeć na jakości tej strony.

   Jestem zwykłym hejterem, który był tu od zawsze i któremu już się nie chce tu być, bo zwyczajnie młodzieży z dostępem do panelu administratora/moderatora odpierdala zbyt często, a poza kopiowaniem lub tłumaczeniem chuja robią.  Dziękuje.

  Teraz można mnie zbanować.:baldwinwhiskey:

 12. Redaktor Jacek niech tam lepiej do walki trenuje 😀

  A tak serio to nie będę musiał teraz skakać po stronach, jeszcze tego z lowkinga co w samotności pracuje zwerbujcie i będzie git. @defthomas

 13. COHONES, CO JEST Z WAMI? WYWIAD OD 23 MINUT, GDZIE WASZE HEJTERSKIE MORDECZKI Z POCHWAŁAMI PROFESJONALNYCH MATERIAŁÓW MMAROCKS? Przecież takie pragnienie siedzi w HARDKORACH! Nie o Conorze? Nie o Floydzie? Nie o boksie? Oryginalny wywiad? Przecież tu miliony komentarzy i wejść powinno być w SEKUNDY!

  :damjan:

  Janek za Conorem, mój CZŁOWIEK!

  Jeden wywiad wiosny nie czyni.

  Czy jakoś tak…

  :fjedzia:

 14. Redaktor Jacek niech tam lepiej do walki trenuje 😀

  A tak serio to nie będę musiał teraz skakać po stronach, jeszcze tego z lowkinga co w samotności pracuje zwerbujcie i będzie git. @defthomas

  :mamed:

  Jeden wywiad wiosny nie czyni.

  Czy jakoś tak…

  :fjedzia:

 15. Typowa wymówka jak się nie ma dobrych zapasów:

  – Ja chcę się bić jak facet, a te tchórze mnie obalają i nic z tym nie mogę zrobić. :frankapprove:

 16. Mam nadzieje, ze przerebel, zniwa i zwiedzanie kanalizacji Cieszyna juz zaliczone. Legendarna Polska Sila is BACK!

 17. :baldwinwhiskey:

  Ahahaha, to Wy możecie być wszyscy wrażliwymi uczuciowcami, co cały czas im wszystko nie pasuje, a ja nie mogę przypomnieć Wam co piszecie? W dupach się pojebało. 🙂 Pls! Poza tym w tym poście jest coś o "robociźnie" kaczki, say what???

  BTW, jeśli to wszystko takie proste, to czemu się nikt nie zgłosi do tworzenia. Przecież droga jest otwarta, a to wszystko ctrl c ctrl v i tłumaczenia. :mamed: Kończę OT.

 18. "Przeciwnik będzie chciał wygrać i myśli że mam podobny plan ale zaskoczę go ponieważ planuję przegrać."

 19. Ahahaha, to Wy możecie być wszyscy wrażliwymi uczuciowcami, co cały czas im wszystko nie pasuje, a ja nie mogę przypomnieć Wam co piszecie? W dupach się pojebało. 🙂 Pls! Poza tym w tym poście jest coś o "robociźnie" kaczki, say what???

  BTW, jeśli to wszystko takie proste, to czemu się nikt nie zgłosi do tworzenia. Przecież droga jest otwarta, a to wszystko ctrl c ctrl v i tłumaczenia. :mamed: Kończę OT.

  Nie koniec! Rob inbe baju!

 20. Lubie Janka. Synpatyczny gosc. Zycze zwyciestwa. Z tego co mowi wynika ze widzi swoje bledy i slabosci i mam nadzieje ze wreszcie to zniweluje i ubije jak Latifiego. Takiego Janka bym chcial widziec.

 21. Redaktorzy MMARCOKS są tak leniwi, że wywiady robią dla nich ludzie z innych portali. Tego jeszcze nie grali.;)

  Poza tym uważam, że kaczkę trzeba odbanować.

 22. Patrząc na rywala, jego rekord i przeciwników z jakimi się mierzył to rzeczywiście ostatnia szansa dla Janka na pozostanie w szeregach UFC. Tu musi być wygrana przez nokaut.

 23. Ahahaha, to Wy możecie być wszyscy wrażliwymi uczuciowcami, co cały czas im wszystko nie pasuje, a ja nie mogę przypomnieć Wam co piszecie? W dupach się pojebało. 🙂 Pls! Poza tym w tym poście jest coś o "robociźnie" kaczki, say what???

  BTW, jeśli to wszystko takie proste, to czemu się nikt nie zgłosi do tworzenia. Przecież droga jest otwarta, a to wszystko ctrl c ctrl v i tłumaczenia. :mamed: Kończę OT.

  wez to zlej baju, to jest tak jak z nadawaniem ksywek. Jak otoczenie zobaczy, ze sie klient gotuje jak wolaja na niego, w okreslony sposob to moze byc pewny, ze taka bedzie mial ksywe. Praktycznie wiekszosc ludkow,ktorych znam tak wlasnie zostala "ochrzczona", lacznie ze mna :wink:. Widze tu analogie w tym calym pierdololo w stosunku do Ciebie. Im bardziej sie ciskasz tym smieszkowanie i jakies dziwaczne pretensje sie nasilaja. Miej wyjebane a bedzie Ci dane 😉

  a tak w ogole to co Ty kurwa chcesz konczyc?!

 24. Ja jednak wierzę w to że Janek wygra przez KO jak by nie patrzeć to akurat w stójce Janek zawsze dobrze się prezentował.

 25. Ja jednak wierzę w to że Janek wygra przez KO jak by nie patrzeć to akurat w stójce Janek zawsze dobrze się prezentował.

  No przez pierwsze 180 sekund.

 26. Redaktorzy MMARCOKS są tak leniwi, że wywiady robią dla nich ludzie z innych portali. Tego jeszcze nie grali.;)

  O outsourcingu słyszał? Mamy kapitalizm, może i jarosławowy, ale jednak kapitalizm. I całe szczęście, bo inaczej nie mielibyście wywiadu. A tak, macie.

 27. 7 wywiad przed walką w UFC, 5, czy 6 raz Janek wspomina, że znokautuje przeciwnika. Może nie tędy droga?

  Jeśli chodzi o transfery, czy współpracę to za Jacka plus, a dobrą robotę przypominam robi także Mrozu, więc jak są chęci obustronne to chętnie bym taką współpracę oglądał. Te lajwy są perełką.

 28. bo inaczej nie mielibyście wywiadu.

   A co sie stalo, redaktorowi Adamczykowi komornik zajal sprzet za dlugi PLMMA ? Od niego akurat wywiady z Polakami przed walkami w UFC byly niemal zawsze.

  Bede mocno trzymal kciuki za Janka, ale wielkich nadziei juz sobie nie robie. Moglby sie utrzymac chciaz do czasu zakontraktowania Prachnio.

 29. A co sie stalo, redaktorowi Adamczykowi komornik zajal sprzet za dlugi PLMMA ? Od niego akurat wywiady z Polakami przed walkami w UFC byly niemal zawsze.

  Bede mocno trzymal kciuki za Janka, ale wielkich nadziei juz sobie nie robie. Moglby sie utrzymac chciaz do czasu zakontraktowania Prachnio.

  A co się miało stać? Pracował akurat na swoim sprzęcie. Jego też już nie lubisz? Stąd ta szpila?

  Nawiązaliśmy z Jackiem współpracę i mamy nadzieję, że będzie długa i owocna.

 30. No dobra, co to za gosciu od tych nowych wywiadow? Ogolnie to mi sie podoba, wokal, dykcja, sposob wyslawiania sie mi pasuja. Gosciu, po prostu nadaje sie do przeprowadzania wywiadow a nie kazdemu jest to, niestety dane. No trzeba miec to cos i odnosze wrazenie, ze on to ma.

 31. No dobra, co to za gosciu od tych nowych wywiadow? Ogolnie to mi sie podoba, wokal, dykcja, sposob wyslawiania sie mi pasuja. Gosciu, po prostu nadaje sie do przeprowadzania wywiadow a nie kazdemu jest to, niestety dane. No trzeba miec to cos i odnosze wrazenie, ze on to ma.

  jacek adamczyk. czlowiek z orange ze smiesznym wasem. mmania.pl bodajze

 32. Jego też już nie lubisz? Stąd ta szpila?

  Albo masz trudnosci z czytaniem, albo jakies problemy emocjonalne. Poza tym pytalem Jakuba, bo to on napisal "inaczej nie mielibyscie wywiadu".

 33. jacek adamczyk. czlowiek z orange ze smiesznym wasem. mmania.pl bodajze

  nie znam typa, pierwszy raz go tu teraz uslyszalem

 34. nie znam typa, pierwszy raz go tu teraz uslyszalem

  byl w szczenie ostatnio. wywiadow chyba zadnych dla rocksow nie robil wczesniej

 35. Poza tym pytalem Jakuba, bo to on napisal "inaczej nie mielibyscie wywiadu".

  Nie mielibyście u nas, a tak macie.

  SPOILER
  Choć i tak nie obejrzycie :mamed:

 36. Nie mielibyście u nas, a tak macie.

  SPOILER
  Choć i tak nie obejrzycie :mamed:

   Ja obejrzalem

   

  SPOILER
  Na MMANI tez bym obejrzal :mamed:

 37. No dobra, co to za gosciu od tych nowych wywiadow? Ogolnie to mi sie podoba, wokal, dykcja, sposob wyslawiania sie mi pasuja. Gosciu, po prostu nadaje sie do przeprowadzania wywiadow a nie kazdemu jest to, niestety dane. No trzeba miec to cos i odnosze wrazenie, ze on to ma.

  Ja kojarzyłem Jacka z przelotnych materiałów na Orange właśnie, ale też miałem mega wrażenie jeśli chodzi o te wwiady – głos i sposób prowadzenia bardzo dobre.

 38. Akurat strona Jacka jest jedna z 3-4 ktore codziennie odwiedzam tak wiec gdyby tutaj nie bylo jego wywiadow to i tak bym je obejrzal. Ale jesli wszystkie strony maja z tego korzysci to popieram takie akcje. Wywiady Jacka sa mega dobre i jest duza grupa zawodnikow ktorzy go tez lubia i daja zawsze ciekawe wywiady.

 39. Chciałem odświeżyć sobie pamięć i sprawdzić ile czasu nasz mistrz walczy już w UFC, wszedłem na sherdoga i posmutniałem jak zobaczyłem bilans ostatnich 5 walk w jego wykonaniu 🙁

  Trzymam kciuki za wygraną bo po prostu źle to wygląda.

  Co do Jacka to współpraca na plus, i tak oglądam niemal wszystkie jego wywiady, teraz będę mógł to robić na cohones.

  Oby nie skończyło się jak współpraca z Michałem Rogozińskim, który wiadomo gdzie teraz robi wywiady.

 40. Raczej bym się skupił na zrobieniu kondycji i wszystkim co związane z przeżyciem 3 rund bo zwykle po pierwszej już Jana nie ma.

 41. Poza tym uważam, że kaczkę trzeba odbanować.

  Kaczy znowu zbanowany??? A co tym razem odpierdzielił, emotkę jak Conor grzebie w śmieciach?

  COHONES, CO JEST Z WAMI? WYWIAD OD 23 MINUT, GDZIE WASZE HEJTERSKIE MORDECZKI Z POCHWAŁAMI PROFESJONALNYCH MATERIAŁÓW MMAROCKS? Przecież takie pragnienie siedzi w HARDKORACH! Nie o Conorze? Nie o Floydzie? Nie o boksie? Oryginalny wywiad? Przecież tu miliony komentarzy i wejść powinno być w SEKUNDY!

  :damjan:

  Janek za Conorem, mój CZŁOWIEK!

  Jest taki krym, nawet reklamują go w telewizorni ale zapomniałem nazwy:(

 42. Jest taki krym, nawet reklamują go w telewizorni ale zapomniałem nazwy:(

  Strzelam, że chodzi o maść na ból dupy a jak nie to może krem do wybielania odbytu?! Ta pierwsza przydałaby się "kibicom" Janka. W ufc nie ma słabych zawodników

 43. Strzelam, że chodzi o maść na ból dupy a jak nie to może krem do wybielania odbytu?! Ta pierwsza przydałaby się "kibicom" Janka. W ufc nie ma słabych zawodników

  Bardziej to pierwsze:DC:

 44. No dobra, co to za gosciu od tych nowych wywiadow? Ogolnie to mi sie podoba, wokal, dykcja, sposob wyslawiania sie mi pasuja. Gosciu, po prostu nadaje sie do przeprowadzania wywiadow a nie kazdemu jest to, niestety dane. No trzeba miec to cos i odnosze wrazenie, ze on to ma.

  Przyjaciel Rużala to jest, także uprasza się o same pozytywne komentarze balasy!

 45. Janek, mordeczko… nie odbierz tego jako ironii i chamstwa ale wpierw poluj na kondycję. Miałeś ostatniego rywala na widelcu i po paru minutach jechałeś na oparach. Mam nadzieję, że w końcu wygrasz bo byłeś jednym z tych zawodników z którym wiązałem spore nadzieje.

 46. C

  COHONES, CO JEST Z WAMI? WYWIAD OD 23 MINUT, GDZIE WASZE HEJTERSKIE MORDECZKI Z POCHWAŁAMI PROFESJONALNYCH MATERIAŁÓW MMAROCKS? Przecież takie pragnienie siedzi w HARDKORACH! Nie o Conorze? Nie o Floydzie? Nie o boksie? Oryginalny wywiad? Przecież tu miliony komentarzy i wejść powinno być w SEKUNDY!

  :damjan:

  Janek za Conorem, mój CZŁOWIEK!

  Cisza tam małolat. ::jondance::

  No.:jjsmile:

 47. Zapomnialem sie odniesc do slow Janka- zawsze rozwalaja mnie takie tlumaczenia ze ktos chce sie z kims bic w stojce a tamten go klinczuje i obala… Kurwa Jano to sa mieszane sztuki walki i kazdy idzie w ta plaszczyzne w ktorej czuje sie najlepiej. Jeszcze nie slyszalem narzekan zapasnikow tylko zawsze stojkowicze marudza. Zawsze droga wolna do K-1 albo boksu… Niestety przewiduje kolejna porazke Janka i wylot z UFC. Oby kurwa nie oczywiscie i powodzenia Jano!

 48. Jacek warsztatowo jest pro dziennikarzem i dużo możemy się od niego nauczyć 🙂

  Prawda i prawda. Ostatnie nabory choć pracowite to do poziomu jakości ich pracy można mieć wiele zastrzeżeń.

  Jest jeszcze @Jakub Madej , poza tym szykujemy jeszcze jedna niespodziankę 🙂

  Ja bym napisał, że jest przede wszystkim Jakub Madej.

 49. Fajny wywiad z Jankiem. Kiedyś mmarocks miało zawsze najlepsze wywiady…ale kiedy to było?

  Ostatnio wywiadów jest jak na lekarstwo, no ale na 50 informacji o rudym karle dziennie to czas i zasoby są. Poszliście niestety na łatwiznę i idziecie w ilość i klikalność, a jakość gdzieś się zgubiła.

  W sumie można zmienić adres z mmarocks.pl na rudykarzełek.pl by nie wprowadzać ludzi w błąd.

  Z tego co mowi wynika ze widzi swoje bledy i slabosci i mam nadzieje ze wreszcie to zniweluje i ubije jak Latifiego. Takiego Janka bym chcial widziec.

  Niestety to samo mówił po każdej kolejnej porażce…że zna powód, że to zmienił, że teraz będzie ogień itd. Siłą rzeczy te słowa mają już mniejszą moc.

  Ale oczywiście również takiego w pełni formy chcę go widzieć i mam nadzieję, że tym razem wie, co mówi 😉

  BTW, jeśli to wszystko takie proste, to czemu się nikt nie zgłosi do tworzenia. Przecież droga jest otwarta, a to wszystko ctrl c ctrl v i tłumaczenia. :mamed:

  Zapomniałeś jeszcze o banowaniu ludzi i wyrzucaniu wszystkich dla siebie niewygodnych postów, które stanowią dość znaczną część – a już na pewno ulubioną – Twojej działalności

 50. Fajny wywiad z Jankiem. Kiedyś mmarocks miało zawsze najlepsze wywiady…ale kiedy to było?

  Ostatnio wywiadów jest jak na lekarstwo, no ale na 50 informacji o rudym karle dziennie to czas i zasoby są. Poszliście niestety na łatwiznę i idziecie w ilość i klikalność, a jakość gdzieś się zgubiła.

  W sumie można zmienić adres z mmarocks.pl na rudykarzełek.pl by nie wprowadzać ludzi w błąd.

  Niestety to samo mówił po każdej kolejnej porażce…że zna powód, że to zmienił, że teraz będzie ogień itd. Siłą rzeczy te słowa mają już mniejszą moc.

  Ale oczywiście również takiego w pełni formy chcę go widzieć i mam nadzieję, że tym razem wie, co mówi 😉

  Zapomniałeś jeszcze o banowaniu ludzi i wyrzucaniu wszystkich dla siebie niewygodnych postów, które stanowią dość znaczną część – a już na pewno ulubioną – Twojej działalności

  Jeśli dobrze  kojarzę to Baju nie dał chyba ani jednego bana na naszym portalu jeszcze. Do reszty głupot nawet nie chce mi się odnosić, masz 3 dłuższe wywiady na stronie z zawodnikami UFC i obrażasz nas mówiąc że mamy zmienić adres strony na rudy karzełek 😀

 51. Fajny wywiad z Jankiem. Kiedyś mmarocks miało zawsze najlepsze wywiady…ale kiedy to było?

  Ostatnio wywiadów jest jak na lekarstwo, no ale na 50 informacji o rudym karle dziennie to czas i zasoby są. Poszliście niestety na łatwiznę i idziecie w ilość i klikalność, a jakość gdzieś się zgubiła.

  W sumie można zmienić adres z mmarocks.pl na rudykarzełek.pl by nie wprowadzać ludzi w błąd.

  Jak ja uwielbiam takie wiadomości 😀

  Jeśli nie chcesz czytać o walce Conor vs. Floyd, która w sierpniu jest i będzie tematem nr 1 nie tylko u nas, ale i w każdym innym branżowym portalu, to zrób sobie wakacje od MMA bo serio niczego innego w takiej ilości nie jesteś w stanie teraz poczytać. Chyba że Ronda znowu stwierdzi, że wraca do MMA.

  Co do wywiadów. Jest o czym rozmawiać – są wywiady. Sorki, ale kiedy latałam jak mała mrówka tydzień w tydzień na galę i wracałam z 5 wywiadami minimum to 50% szła bez echa, a teraz kiedy zawodnicy mają wakacje, nie ma ich, nie trenują bądź nie przygotowują się do żadnej walki to o czym mam z nimi rozmawiać? Co u Ciebie? to sobie mogę wejść na ich social media.

  Naprawdę nie trzeba być geniuszem żeby to zrozumieć…

 52. Fajny wywiad z Jankiem. Kiedyś mmarocks miało zawsze najlepsze wywiady…ale kiedy to było?

  Ostatnio wywiadów jest jak na lekarstwo, no ale na 50 informacji o rudym karle dziennie to czas i zasoby są. Poszliście niestety na łatwiznę i idziecie w ilość i klikalność, a jakość gdzieś się zgubiła.

  W sumie można zmienić adres z mmarocks.pl na rudykarzełek.pl by nie wprowadzać ludzi w błąd.

  Niestety to samo mówił po każdej kolejnej porażce…że zna powód, że to zmienił, że teraz będzie ogień itd. Siłą rzeczy te słowa mają już mniejszą moc.

  Ale oczywiście również takiego w pełni formy chcę go widzieć i mam nadzieję, że tym razem wie, co mówi 😉

  Zapomniałeś jeszcze o banowaniu ludzi i wyrzucaniu wszystkich dla siebie niewygodnych postów, które stanowią dość znaczną część – a już na pewno ulubioną – Twojej działalności

  :kis:

 53. To byłby HIT!

  Grubszy niż Neymar w PSG, ba grubszy niż Ronaldo w Barcelonie…

  Niestety nic z tego. Polski Helwani prze do przodu pod swoją własną banderą, już nawet robi własne MMA Hour na żywo niczym jego nowojorski idol.

 54. O outsourcingu słyszał? Mamy kapitalizm, może i jarosławowy, ale jednak kapitalizm. I całe szczęście, bo inaczej nie mielibyście wywiadu. A tak, macie.

  Problem polega na tym, że przez ostatni dłuuuuuższy okres czasu na MMARocks (co odbija sie na cohones) była lipa, lekka, ale jednak. I nie ma co się rzucać i syczeć, tylko uśmiechnąć się pod nosem i działać dalej, będzie progres, będzie kozacko. Życie

  Chociaż teraz to ja kurwa nie mam nawet czasu i siły porządnie posiedzieć i obczaić, co się w ogóle ostatnio wyrabia. Pozdroszejset

 55. Może naczelny kapitalista @Jakub Bijan spróbuje swoich sił?  Najlepiej od razu jakieś grube ryby typu Martin albo Kawulski, ewentualnie Różal. :Duke3d:

  Jeden blokuje mnie na TT a drugi nie ma względem mnie zdolności honorowych, odpada. Poza tym seplenię.

 56. Jeden blokuje mnie na TT a drugi nie ma względem mnie zdolności honorowych, odpada. Poza tym seplenię.

  No to szkoda, chciałbym zobaczyć jak robią kur*we z logiki przy twoich pytaniach. Pozostaje zatem słowo pisane, jeśli nowa ekipa dopuści… :mamed:

 57. Ahahaha, to Wy możecie być wszyscy wrażliwymi uczuciowcami, co cały czas im wszystko nie pasuje, a ja nie mogę przypomnieć Wam co piszecie? W dupach się pojebało. 🙂 Pls! Poza tym w tym poście jest coś o "robociźnie" kaczki, say what???

  BTW, jeśli to wszystko takie proste, to czemu się nikt nie zgłosi do tworzenia. Przecież droga jest otwarta, a to wszystko ctrl c ctrl v i tłumaczenia. :mamed: Kończę OT.

  hehe baju, tak tylko zgaduje, jestes jedynakiem prawda? bo jakis taki jestea rozpieszczony i z przerostem ego. Wiecej luzu!

 58. Ciekawe ilu z tych narzekających na mało ambitne treści dałoby radę z regularną produkcją newsów, które czyta kilka osób na krzyż. Wyobraźcie sobie jakie to może być frustrujące, kiedy poświęcasz kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin na przygotowanie materiału (czy to artykuł, wywiad czy podcast), a później patrzysz na liczby i okazuje się, że to nad czym pracowałeś kupę czasu… #nikogo i w gruncie rzeczy prościej (i nie oszukujmy się, bardziej opłacalnie) jest stworzyć kilka newsów o Conorze, które będą się "klikać". Nie żebym kogoś tutaj bronił, ale warto spojrzeć na pewne kwestie z innej perspektywy. Przygotowywanie "ultra hardkorowych" treści, które są tak naprawdę jak gadanie do ściany może być demotywujące.

 59. Ciekawe ilu z tych narzekających na mało ambitne treści dałoby radę z regularną produkcją newsów, które czyta kilka osób na krzyż. Wyobraźcie sobie jakie to może być frustrujące, kiedy poświęcasz kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin na przygotowanie materiału (czy to artykuł, wywiad czy podcast), a później patrzysz na liczby i okazuje się, że to nad czym pracowałeś kupę czasu… #nikogo i w gruncie rzeczy prościej (i nie oszukujmy się, bardziej opłacalnie) jest stworzyć kilka newsów o Conorze, które będą się "klikać". Nie żebym kogoś tutaj bronił, ale warto spojrzeć na pewne kwestie z innej perspektywy. Przygotowywanie "ultra hardkorowych" treści, które są tak naprawdę jak gadanie do ściany może być demotywujące.

  @Jakub Bijan ma tak od zawsze a dalej pisze

 60. Sorki, ale kiedy latałam jak mała mrówka tydzień w tydzień na galę i wracałam z 5 wywiadami minimum to 50% szła bez echa

  Madziu najdroższa przecież Ty doskonale wiesz z kim trzeba zrobić wywiad i gwarantuje Ci, że wtedy będzie echo w chuj.

  SPOILER
  Ze wszystkich swoich kont skomentuję, ba – jeszcze założę nowe

 61. Ciekawe ilu z tych narzekających na mało ambitne treści dałoby radę z regularną produkcją newsów, które czyta kilka osób na krzyż. Wyobraźcie sobie jakie to może być frustrujące, kiedy poświęcasz kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin na przygotowanie materiału (czy to artykuł, wywiad czy podcast), a później patrzysz na liczby i okazuje się, że to nad czym pracowałeś kupę czasu… #nikogo i w gruncie rzeczy prościej (i nie oszukujmy się, bardziej opłacalnie) jest stworzyć kilka newsów o Conorze, które będą się "klikać". Nie żebym kogoś tutaj bronił, ale warto spojrzeć na pewne kwestie z innej perspektywy. Przygotowywanie "ultra hardkorowych" treści, które są tak naprawdę jak gadanie do ściany może być demotywujące.

  Ostatni przegląd klatek @Jakub Madej nie dostał ani jednego komentarza czym jestem srogo wkurwiony.

 62. @Jakub Bijan ma tak od zawsze a dalej pisze

  No ale to jest niepieniężna kwestia. W sensie od zawsze piszę bardziej dla siebie, bo mam jakąś taką wewnętrzną potrzebę ekspresji i dobrego szkalowanka. Więc tu nigdy nie chodziło o kliknięcia, po prostu jak mam coś do powiedzenia w jakimś temacie to lubię się wypowiedzieć. Przynajmniej w publicystyce, bo np. robienie analiz nie sprawia mi frajdy i jak kliknięcia były słabe to Pod Lupą zaprzestałem.

  Zresztą mało jest smutniejszych widoków na świecie niż publicysta, którego nikt nie czyta.

 63. Ostatni przegląd klatek @Jakub Madej nie dostał ani jednego komentarza czym jestem srogo wkurwiony.

  bede specjalnie pisac pod kazdym przegladem, ze zajebista robota, bo czytam kazdy

 64. Nie chcę już po raz kolejny wracać do przeszłości, ale w tym wypadku chyba jest to uzasadnione. Taki Kowalik czy poliglota "Tidżej" robili mnóstwo ciekawych materiałów i nie zawsze miało to odzwierciedlenie w popularności ("lajków" jeszcze wtedy tutaj nie było), ale jakoś nigdy nie narzekali, że dostają za mało pochwał. Dzisiaj młodzież redaktorska jak nie zostanie pochwalona, to wkurw jest zaraz wielki, a jak jeszcze ktoś zwróci uwagę, że przeklejki z ćwierkacza niosą ze sobą wartość zerową, to foch ja ze Szczecina do Zakopanego. Nie idźcie tą droga i nie stosujcie młodzieży redaktorska chwytu na "żebrolajki".  To że pod Conorem jest kilka stron spamu nie czyni tego typu materiału w żaden sposób lepszym od tego wymagającego poświęcenia swojego czasu na stworzenie czegoś ambitniejszego.

 65. masz 3 dłuższe wywiady na stronie z zawodnikami UFC i obrażasz nas mówiąc że mamy zmienić adres strony na rudy karzełek 😀

  Woow 3 wywiady. W tym samym czasie ze 20 newsów o rudym….że zacytuję kolegę, który I TAK tylko KILKA z nich wymienił

  Ale możesz za to poczytać o:

  -składzie sędziowski Mayweather vs McGregor

  -o tym że zawalczą w mniejszych rękawicach May vs Mac

  -o cenie PPV May vs Mac

  -kto zawalczy na karcie wstępnej May vs Mac

  -o tym jak świat boksu nabija się z metod treningowych McGregora

  -White o sparingach McGregora

  -czy o tym jak rzekomo Mayweather zostal zknockoutowany na sparringach

  – albo jak McGregor mówi że Floyd nie przetrwa nawet rundy

  Skarbnica wiedzy, więc proszę nie narzekać.

  Do reszty głupot nawet nie chce mi się odnosić

  Def, to że ze swojej perspektywy nie widzisz w tym nic złego, to jest jedna rzecz i poniekąd to rozumiem. Ale z mojej perspektywy fana sportu i wieloletniego czytelnika to jest zupełnie inny portal niż parę lat temu. Kiedyś było zupełnie inaczej na mmarocks, proporcje newsów były inne, wywiadów była masa itd,  o czym doskonale wiesz. Nie mów zatem, że to głupoty.

  Pisząc o baju może źle się wyraziłem, może nie tyle banuje ludzi co bezustannie wywala posty które nie są po jego myśli. Kiedyś nigdy takiego czegoś nie było, można było z każdym dyskutować mimo różnicy zdań. Poza tym wywalaniem wszelkich postów które mu nie leżą i kopiowaniem informacji o Conorze robiąc z nich newsy, to w sumie nic chyba nie robi. Nie widziałem przynajmniej nic merytorycznego w jego wykonaniu. Spójrz nawet na jego odpowiedź, ustosunkowanie się w jakikolwiek sposób do tego co napisałem go przerasta

 66. Jak już jesteście przy tym temacie to dodam coś od siebie.

  Jak już robicie newsa typu reakcje świata na walkę pazdziocha z boczkiem czy ogólnie chcecie pokazać nam jakiś post jakiegoś zawodnika. To TŁUMACZENIE byłoby mile widziane, czasami piszą w taki sposób, swoim jakimś slangiem że za chuj nie mogę zrozumieć o co chodzi. . Bo takie wklejenia golych postów ludzi z zagranicy o walce jest trochę bez sensu, z tego powodu, że gdybym chciał je poczytać i ich nie zrozumieć, zrobiłbym to u źródła. Jednoosobowa armia w pewnej konkurencji tłumaczy tweety czy jakieś inne ciekawsze części wywiadów czy coś i znacznie lepiej to wygląda. . . To bardziej taka moja prośba do tych co tworzą te newsy bez tłumaczenia niż przytyk w ich stronę.

  @Malkontent

  Akurat robi coś takiego jak kącik baja i mi się to podoba, tylko zazwyczaj czytam z głównej dlatego nie daje lajków

 67. Jak ja uwielbiam takie wiadomości 😀

  Jeśli nie chcesz czytać o walce Conor vs. Floyd, która w sierpniu jest i będzie tematem nr 1 nie tylko u nas, ale i w każdym innym branżowym portalu, to zrób sobie wakacje od MMA bo serio niczego innego w takiej ilości nie jesteś w stanie teraz poczytać. Chyba że Ronda znowu stwierdzi, że wraca do MMA.

  Co do wywiadów. Jest o czym rozmawiać – są wywiady. Sorki, ale kiedy latałam jak mała mrówka tydzień w tydzień na galę i wracałam z 5 wywiadami minimum to 50% szła bez echa, a teraz kiedy zawodnicy mają wakacje, nie ma ich, nie trenują bądź nie przygotowują się do żadnej walki to o czym mam z nimi rozmawiać? Co u Ciebie? to sobie mogę wejść na ich social media.

  Naprawdę nie trzeba być geniuszem żeby to zrozumieć…

  Ależ droga redaktorko Madziu. Widzę, iż poczułaś się dotknięta moim wpisem, a akurat Ty nie powinnaś brać go tak mocno do siebie, bo chyba nikt Tobie w kwestii wywiadów nic do zarzucenia nie ma.

  Zdaję sobie sprawę, że walka rudego z Floydem jest bardzo dużym wydarzeniem i newsy o niej na portalu branżowym są całkowicie nieuniknione, nie o to mi chodzi.

  Ubolewam jedynie nad tym, że środek ciężkości na portalu przez ostatnie lata całkowicie się zmienił… Teraz na pierwszym miejscu jest produkcja taśmowa newsów niemal zerowej wartości merytorycznej o rudym.

  Bo miał takie a takie skarpetki, a sparingpartner powiedział że ma w nich dziurę, Dana White mówił że nie prawda, komisja zgodziła się na skarpetki w cętki w walce etc etc

 68. Drogie Panie, ciut tańsi Panowie! Takie czasy, i nie ma co płakać – co najwyżej o najlepszych materiałach będzie można poczytać w "kartce z kalendarza". Smutne, ale nie ma się czym przejmować. Świat się zmienia, a my razem z nim, bo każdy z nas widzi, co social media zrobiły ze wszystkim dookoła. Żyrafa próbujący sił, Borys robiący karierę, czy Mamed "piszący" książkę… To z naszego podwórka, a na innych jeszcze większy kocioł… Takie czasy, i może za parę, paredziesiąt lat dopiero coś się zmieni, jak ktoś zaprezentuje nowy styl, który zrobi furorę. Np. Zero mediów (i powstanie zawód mma paparazzi, i będziemy  oglądać, jak to zwinny fotoreporter przy nagrywaniu materiału wymknął się z trójkąta nogami podglądanemu właśnie zawodnikowi), albo w drugą stronę, mediów w bród, i taki Knur mcGrześ będzie protoplastą jeszcze gorszego cyrku, bo zawsze można zrobić więcej. I bardziej medialnie. Wystarczy, że przejdą do tego biznesu ludzie o naprawdę mocnym skills PR. Jak ludzie z Ikei, chociażby. I na koniec filmiku o sparingu Knura dostanę zaproszenie na trenowanie KSW, opcję zakupu pelerynki i bucików kurdupla, a także paru zgrzewek browara z gębą, tudzież ksywą kurdupla, bym mógł pić mistrzowskie szczyny podczas oglądania, jak mcGrześ bije rekordy na skoczni narciarskiej i w rajdach mcDakkar… Takie czasy.

 69. Aha, Janek – jak wejdziesz znów bez kondycji, będziesz obalany w kółko, i nie pokażesz tej sprytnej stójki, to wiesz, co… Chyba, że znów kontrakt przedłużą, póki nie przyjdzie nowy nabytek z Polski… Aaa, wróć… 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.