Tym razem wyjątkowo rozkład jazdy obiega od „weekendowego”, bo ciekawe gale fani mieszanych sztuk walki oglądać będą mogli również zarówno w czwartek, jak i poniedziałek. Nowo powstała organizacja PFL standardowo w czwartek zaprezentuje swoje widowisko – tam w walce wieczoru wystąpi weteran MMA Jake Shields (32-9), a jego walkę poprzedzać będą występy takich zawodników jak Abubakar Nurmagomedov (14-1) czy Rick Story (19-9). Dzień później odbędzie się gala wieńcząca program The Ultimate Fighter 27, gdzie o trzecie zwycięstwo pod banderą UFC powalczy Oskar Piechota (11-0). Sobotni maraton rozpoczniemy w Chinach, gdzie organizacja prowadzona przez Victora Cuia zorganizuje galę w systemie PPV. Wieczór zwieńczy hitowa gala UFC 226 z udziałem takich gwiazd jak Stipe Miocic (18-2), Daniel Cormier (20-1), Max Holloway (19-3) czy Francis N’Gannou (11-2). Rozkładówkę kończymy galą w azjatyckiej części Rosji, gdzie w walce wieczoru zmierzy się kroczący po piątą wiktorię z rzędu Aleksander Emelianenko (27-7) oraz Czech Viktor Pesta (13-4).

Czwartek (05.07.2018)

PFL 2018 #3: Regular Season

Data: 05.07.2018
Miejsce: GWU Smith Center, Washington, USA
Transmisja: Facebook (Karta wstępna – od 00:15) | NBCSN
Liczba walk: 12

Walka wieczoru:
170lbs: Jake Shields (32-9) vs Ray Cooper III (13-5)

Karta główna:
170lbs: Abubakar Nurmagomedov (14-1) vs Pavel Kusch (22-5)
170lbs: Rick Story (19-9) vs Yuri Villefort (11-5)
185lbs: Shamil Gamzatov (11-0) vs Eddie Gordon (8-4)
185lbs: John Howard (25-13) vs Gasan Umalatov (17-5)
170lbs: Joao Zeferino (21-9) vs Paul Bradley (23-8)
185lbs: Sadibou Sy (6-2) vs Bruno Santos (16-2)
170lbs: Herman Terrado (15-3) vs Magomed Magomedkerimov (18-5)
185lbs: Andre Lobato (24-7) vs Rex Harris (10-3)
185lbs: Anderson Goncalves (11-1) vs Louis Ttaylor (14-4)
185lbs: Abusupiyan Magomedov (19-3) vs Danillo Villefort (15-5)
170lbs: Bojan Velickovic (15-6) vs Jonatan Westin (10-2)

_________________________

Piątek (06.07.2018)

The Ultimate Fighter 27 Finale

Data: 06.07.2018
Miejsce: T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Transmisja: UFC Fight Pass (Karta wstępna – od 01:00) / Polsat Sport (Karta główna – od 4:00)
Liczba walk: 10

Walka wieczoru:
185lbs: Brad Tavares (17-4) vs Israel Adesanya (13-0)

Karta główna:
125lbs: Roxanne Modafferi (21-14) vs Barb Honchak (10-3)
185lbs: Alessio Di Chirico (11-2) vs Julian Marquez (7-1)
155lbs: Mike Trizano (6-0) vs Joe Giannetti (6-0)

Karta wstępna:
125lbs: Rachael Ostovich (4-3) vs Montana De La Rosa (8-4)
145lbs: Alex Caceres (13-11) vs Martin Bravo (11-1)
155lbs: Richie Smullen (3-0) vs Luis Pena (4-0)
155lbs: Allan Zuniga (13-0) vs John Gunther (6-0)
145lbs: Steven Peterson (16-7) vs Matt Bessette (22-8)
185lbs: Oskar Piechota (11-0) vs Gerald Meerschaert (27-9)

_________________________

Sobota (07.07.2018)

ONE Championship: Battle for the Heavens

Data: 07.07.2018
Miejsce: Guangzhou Tianhe Gymnasium, Kanton, Chiny
Transmisja: PPV (Od 11:00)
Liczba walk: 7

Walka wieczoru:
125lbs: Tatsumitsu Wada (19-8) vs Reece McLaren (11-5)

Karta główna:
135lbs: Changxin Fu (7-1) vs Da Fen Tang (2-1)
150lbs: Zhikang Zhao (10-3) vs Meas Meu (6-2)

Karta wstępna:
115lbs: Istela Nunes (6-1) vs Gina Iniong (7-3)
135lbs: Shuya Kamikubo (7-1) vs Sunoto Peringkat (9-3)
125lbs: Xuewen Peng (1-4) vs Eddey Kalai (0-3)
115lbs: Adrian Matheis (5-3) vs Robin Catalan (6-4)

_________________________

UFC 226

Data: 07.07.2028
Miejsce: T-Mobile Arena, Las Vegas, USA
Transmisja: PPV (Karta wstępna – od 00:30) / Polsat Sport (Karta główna – od 4:00)
Liczba walk: 12

Walka wieczoru:
265lbs: Stipe Miocic (18-2) vs Daniel Cormier (20-1)

Karta główna:
265lbs: Francis N’Gannou (11-2) vs Derrick Lewis (19-5)
155lbs: Anthony Pettis (20-7) vs Mike Chiesa (13-3)
205lbs: Gokhan Saki (1-1) vs Khalil Rountree (6-2)

Karta wstępna:
185lbs: Paulo Costa (11-0) vs Uriah Hall (13-8)
170lbs: Yancy Medeiros (15-5) vs Mike Perry (11-3)
135lbs: Raphael Assuncao (26-5) vs Rob Font (15-3)
170lbs: Max Griffin (14-4) vs Curtis Millender (15-3)

Karta przedwstępna:
155lbs: Gilbert Burns (13-2) vs Daniel Hooker (16-7)

_________________________

Poniedziałek (09.07.2018)

RCC 3

Data: 09.07.2018
Miejsce: KRK Arena Uralets, Jekaterynburg, Rosja
Transmisja: YouTube (Od 15:00)
Liczba walk: 10

Walka wieczoru:
265lbs: Aleksander Emelianenko (27-7) vs Viktor Pesta (13-4)

Karta główna:
205lbs: Viktor Nemkov (25-6) vs Klidson Farias (12-2)
205lbs: Mikhail Mokhnatkin (10-2) vs Kleber Silva (14-8)
170lbs: Nikolay Aleksakhin (21-5) vs Elias Silverio (14-3)
205lbs: Mikhail Kolobegov (12-3) vs Artur Astakhov (15-5)
185lbs: Sergei Martynov (9-2) vs Marcio Santos (13-2)
135lbs: Evgeniy Ignatiev (10-2) vs Vadim Buseev (5-3)
145lbs: Vladislav Parubchenko (15-1) vs Alexey Gannenko (6-6)
145lbs: Aleksandr Grozin (9-2) vs Svyatoslav Shabanov (16-6)
170lbs: Oleg Dadonov (7-3) vs Artur Karavaev (6-4)

12 KOMENTARZE

  1. Mam odebrać teściów z wesela więc obejrzę pewnie wszystko.  Chujowo że później do roboty trzeba dygac

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.