Kartę wstępną gali UFC 211 w szczytowym momencie podczas walki Alvarez vs. Poirier oglądało 1 360 000 widzów kanału FX. Średnia oglądalność całej karty wstępnej to 1 184 000 widzów według danych portalu ShowBuzz Daily. Jest to najlepszy wyniki karty wstępnej z gal PPV w tym roku. Studio przed galą na kanale FX obejrzało 522 000 widzów, studio po gali 329 000.

13 KOMENTARZE

 1. @Baasteek i wlasnie po to wrzucaja dobre walki zaraz przed glowna karta nr gal. Albo ogolnie na karty wstepne bo licza wlasnie na tak dobre wyniki. A jak karta wstepna przyciagnie duzo widzow to i wieksza szansa ze jak ktos wczesniej nie kupil PPV to po po dobrych pojedynkach w tv sie skusi. Pamietam ze ostatnio Tobie to wyjasnialem i masz teraz potwierdzenie.

 2. Warto podkreślić, że Prelimsy leciały na FX, a nie jak zawsze Fos Sports 1:

  As of February 2015, Fox Sports 1 is available to approximately 84,836,000 pay television households (72.9% of households with at least one television set) in the United States.

  As of July 2015, FX is available to approximately 94,006,000 pay television households (80.8% of households with at least one television set) in the United States.

 3. PLMMA ogladalo 3 miliony osob dla porownania

  Dla co czwartego widza była przewidziana słomka ptysiowa i zestaw opon od Mirka, nie ma co się dziwić.

 4. @Baasteek i wlasnie po to wrzucaja dobre walki zaraz przed glowna karta nr gal. Albo ogolnie na karty wstepne bo licza wlasnie na tak dobre wyniki. A jak karta wstepna przyciagnie duzo widzow to i wieksza szansa ze jak ktos wczesniej nie kupil PPV to po po dobrych pojedynkach w tv sie skusi. Pamietam ze ostatnio Tobie to wyjasnialem i masz teraz potwierdzenie.

  Zawsze starają się dać taki main event karty wstępnej, tutaj była walka, która spokojnie mogłaby być main eventem jakiegoś fight nighta

 5. Ufc nie chce być w cieniu ksw i też bije rekordy, oczywiście na swoje skromne możliwości i bez świateł.

  Niestety, USA to kraj gorzej rozwinięty niż Polska. Nie stać ich na Kastę, więc mają Buffera, smutne.

 6. Niestety, USA to kraj gorzej rozwinięty niż Polska. Nie stać ich na Kastę, więc mają Buffera, smutne.

  i nie zapominajmy o tym, że mamed wybrał ksw a nie ufc, to o czymś świadczy prawda?

 7. i nie zapominajmy o tym, że mamed wybrał ksw a nie ufc, to o czymś świadczy prawda?

  Bóg tak chciał, bóg tak pozwolił.:mamed::mamed::mamed: