Rafael dos Anjos chciałby, aby stawką jego pojedynku z Ruthlessem był tymczasowy pas mistrzowski UFC. Po wczorajszym ogłoszeniu jego walki  z Robbiem Lawlerem, były mistrz kategorii lekkiej UFC na Twitterze zapytał fanów o ich opinie. Jednym z tych, którzy odnieśli się do Tweeta Brazylijczyka był oczywiście aktualny mistrz tej dywizji, Tyron Woodley.

Czy tylko ja uważam, że nasza walka powinna być o tymczasowy tytuł? Mistrz nie będzie bronił tytułu aż do końca tego roku.

Jestem jedynym mistrzem, który walczył 4 razy przez ostatnie 12 miesięcy. Przeciwko prawdziwym pretendentom! Pokonaj Robbiego Lawlera, potem będziesz mógł poczuć moje ciosy.

Woodley (18-3-1 MMA) od czasu zdobycia tytułu z rąk Lawlera na UFC 201 walczył 3 razy. Dwukrotnie mierzył się on ze Stephenem Thompsonem, z którym zremisował oraz wygrał. W ostatnim pojedynku po raczej nudnym widowisku Tyron okazał się lepszy od Demiana Mai.

24 KOMENTARZE

 1. Lekma favela logic. Można  lubić(serio?:werdum:) lub nie Woodleya ale trzeba mu przyznać, że walczył z pretendentami, których chcieli fani i wygrał te starcia. Walczył często jak na standardy obecnych mistrzów UFC. Więc na chuj tu interim?

 2. To rzadkość, ale zgadzam się z Woodleyem. Można mu wiele zarzucać, ale na pewno nie brak aktywności przez ostatni rok.

 3. Potwierdzam opinie wyżej. T-Wood z reguły gada bzdury, ale tym razem ma rację. Nie może być tak, że UFC podnosi rangę swych gal wrzucając tam walki o tymczasowy pas. Kiedyś podejście do interima było o wiele bardziej rygorystyczne. Wszystko się zmieniło od czasu odwołanej walki Conora z Aldo. Ktoś wpadł wtedy na pomysł, że jakby wrzucić interima to gala zyskuje na prestiżu. Taki „duch czasu”…

 4. Jestem jedynym mistrzem, który walczył 4 razy przez ostatnie 12 miesięcy. Przeciwko prawdziwym pretendentom! Pokonaj Robbiego Lawlera, potem będziesz mógł poczuć moje ciosy.

 5. Potwierdzam opinie wyżej. T-Wood z reguły gada bzdury, ale tym razem ma rację. Nie może być tak, że UFC podnosi rangę swych gal wrzucając tam walki o tymczasowy pas. Kiedyś podejście do interima było o wiele bardziej rygorystyczne. Wszystko się zmieniło od czasu odwołanej walki Conora z Aldo. Ktoś wpadł wtedy na pomysł, że jakby wrzucić interima to gala zyskuje na prestiżu. Taki „duch czasu”…

  Ha. Z uśmiechem na ustach robiłem ten wpis zdając sobie sprawę z tego, że wreszcie będziemy mogli przytaknąć Woodley'owi. 🙂

 6. Generalnie kazdy interim to potencjalne zachwianie porzadku w dywizji, dlatego jestem na nie. Pomysł z dupy, choć rozumiem ze RDA chce w ten sposób zapewnic sobie titleshota w kolejnej walce.

  Woodleya nie lubie ale braku aktywności nie mogę mu zarzucić.

 7. Świat się kończy. Drugi raz muszę zgodzić się z Woodleyem.

  RDA ostatnio ma dziwne odpały.

  Weź mu ktoś tam napisz na twitterze, że jest gupi

 8. Co do RDA, to ma odpały, ale zauważmy, że on faktycznie chce walczyć o pasy, zabiega o Title Shoty, a nie o jakieś money fighty czy inne pojedynki bokserskie. No dziwny chłop z niego.

 9. Lekma favela logic. Można  lubić(serio?:werdum:) lub nie Woodleya ale trzeba mu przyznać, że walczył z pretendentami, których chcieli fani i wygrał te starcia. Walczył często jak na standardy obecnych mistrzów UFC. Więc na chuj tu interim?

  zeby sprzedac 20 tys PPV wiecej zapewne

 10. zrobiliby kat. do 165 funtow i by było wiecej pasow i miszczóff a tak to co chwila jakis intrem belt 😕

 11. Panie RDA, po rozjebaniu Thompsona może się Pan ustawić w kolejce za Jorge w drodze do tytułu. Jeżeli jakimś cudem uda się Panu pokonać Robbiego, więc nie było tematu.

 12. Panie RDA, po rozjebaniu Thompsona może się Pan ustawić w kolejce za Jorge w drodze do tytułu. Jeżeli jakimś cudem uda się Panu pokonać Robbiego, więc nie było tematu.

  Masvidal to się może bić z jakimiś leszczami. Gdzie on do walki o pas… Thompson liczę , że go odjebie przed czasem i tyle będzie z gadki o jakis przeciętniakach.

 13. Masvidal to się może bić z jakimiś leszczami. Gdzie on do walki o pas… Thompson liczę , że go odjebie przed czasem i tyle będzie z gadki o jakis przeciętniakach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.