Zapowiedź pojedynku o pas KSW w wadze półciężkiej. Już 27 maja na PGE Narodowy mistrz Tomasz Narkun będzie po raz trzeci bronił tytułu w pojedynku z Marcinem Wójcikiem.

64 KOMENTARZE

 1. PRZECIEŻ TEN TEKST Z DNIEM ŚWIRA TO JEST PANCZLAJN ROKU! Marcin Wójcik królem trashtalku. Uwielbiam tego faceta.

 2. Juras mode: ON

  Łooooooo…Wójcik znokautował Narkuna jeszcze przed walką :mjsmile:.

  To Łooooo bylo fajne w pierwszej walce Hallmanna w UFC gdy poddal Trinaldo ale gdy teraz Juras to robi przy byle okazji nie wzbudza to juz zadnych emocji

 3. Marcin niby czlowiek cyborg ,bez emocji i poczucia humoru a wali najlepszym tekstem w historii polskiego trashtalku :razz:enn:

 4. To Łooooo bylo fajne w pierwszej walce Hallmanna w UFC gdy poddal Trinaldo ale gdy teraz Juras to robi przy byle okazji nie wzbudza to juz zadnych emocji

  Pierwsze łoooo było walce Mameda z Wallacem

 5. To Łooooo bylo fajne w pierwszej walce Hallmanna w UFC gdy poddal Trinaldo ale gdy teraz Juras to robi przy byle okazji nie wzbudza to juz zadnych emocji

  To "Łooo" jest pier*olonym klasykiem polskiej sceny mma:bleed:. Coś jak Kasta AKA polski Buffer, KSW – druga największa organizacja na świecie, zapowiedzi K&L, najlepsze ww w FENie itd. :irish:

 6. Marcin niby czlowiek cyborg ,bez emocji i poczucia humoru a wali najlepszym tekstem w historii polskiego trashtalku :razz:enn:

  co prawda poprzeczka wysoko postawiona nie była

 7. dawno nie czekałem na żadną walkę w KSW tak jak na tą, mam nadzieje że będzie ogień. Team Wójcik.

 8. Pojęcia nie mam czy to zamierzony przez Tomka efekt, ale po jego dzisiejszym popisie na konferencji prasowej, niezależnie od rezultatu walki z Marcinem, nieważne z kim będzie walczył w przyszłości, zawsze już będę trzymał kciuki by rywal dojechał go jak bura sukę. Co za łeb z tej Żyrafy to głowa mała.

 9. Pojęcia nie mam czy to zamierzony przez Tomka efekt, ale po jego dzisiejszym popisie na konferencji prasowej, niezależnie od rezultatu walki z Marcinem, nieważne z kim będzie walczył w przyszłości, zawsze już będę trzymał kciuki by rywal dojechał go jak bura sukę. Co za łeb z tej Żyrafy to głowa mała.

  Co tam pierdolil, bo nawet nie chce mi się tego oglądać

 10. Pojęcia nie mam czy to zamierzony przez Tomka efekt, ale po jego dzisiejszym popisie na konferencji prasowej, niezależnie od rezultatu walki z Marcinem, nieważne z kim będzie walczył w przyszłości, zawsze już będę trzymał kciuki by rywal dojechał go jak bura sukę. Co za łeb z tej Żyrafy to głowa mała.

  Stylówka trochę a'la Conor, tylko zdziwienie, bo pytań trochę mało. :DC:

 11. Pojęcia nie mam czy to zamierzony przez Tomka efekt, ale po jego dzisiejszym popisie na konferencji prasowej, niezależnie od rezultatu walki z Marcinem, nieważne z kim będzie walczył w przyszłości, zawsze już będę trzymał kciuki by rywal dojechał go jak bura sukę. Co za łeb z tej Żyrafy to głowa mała.

  Dokładnie, mam tak samo. Straciłem do niego jakikolwiek szacunek i sympatię. Burak, dureń i prostak.

 12. Co tam pierdolil, bo nawet nie chce mi się tego oglądać

  Ciężko opisać. Włącz sobie u nich na FB konfe i przewiń. Są dwa momentu w których się wypowiada.

 13. Ciężko opisać. Włącz sobie u nich na FB konfe i przewiń. Są dwa momentu w których się wypowiada.

  To już wolę nie wiedzieć 😆

 14. Co tam pierdolil, bo nawet nie chce mi się tego oglądać

  Tego się nie da powtórzyć, musisz sam zobaczyć, ale poziomem żenady pobił wszystkich, włączając to Popka i Tyberiusza. Jak mówił Wójcik, to jest dramat.

 15. To już wolę nie wiedzieć 😆

  Dawaj warto 😀 i złap jeszcze moment jak Koksu porównuje głowę Popka do arbuza. Lałem ze śmiechu ;D

 16. A gdzie jest ta konferencja? I te Narkuna wypowiedzi?

  Kawul podsumowal calosc stwierdzeniem, ze nareszcie nauczyli sie jak to robic. Naprawde ?

 17. Się czepiacie…..

  SPOILER

  Łukasz wiem, że zwłaszcza w internecie, ciężko Cię skłonić do poważnych odpowiedzi, ale naprawdę trafiają do Ciebie ostatnie występy Tomka 😉 ?

  #narkunynieczytaja

 18. Łukasz wiem, że zwłaszcza w internecie, ciężko Cię skłonić do poważnych odpowiedzi, ale naprawdę trafiają do Ciebie ostatnie występy Tomka 😉 ?

  #narkunynieczytaja

  Nie mam wyjścia #berserkersteam :fjedzia:

 19. Mam ziomka trenującego w Berserkerach i lekko mówiąc, pogłoski o niezbyt rozgarniętym umyśle Narkuna nie są przesadzone… :mamed:

 20. Narkun to niedorozwoj ja pierdole Mam nadzieje ze Wojcik przykurwi mu w ten pusty globus

  moze mu sie wtedy polepszy

  :fjedzia:

 21. Narkunowi powinni powiedzieć żeby lepiej zaczął myśleć nad tym co mówi bo to co mówi jest po prostu na poziomie Seby i on chce stać się gwiazdą KSW? Z takimi tekstami opartymi na niskim ilorazie inteligencji gwiazdą nie będzie, zresztą w sobotę zacznie się zjazd gdy Wójcik odbierze mu duszę.

 22. Narkun urodził się taki a nie inny i tyle. Bardziej żenuje mnie ostatnio Borys "jestem megaturbozajebisty" Mańkowski. To co wyczynia, wydaje mi się f uj sztuczne i na siłę.

 23. Śniło mi się kilka dni temu, że Narkun szybko odprawił Wójcika ciosami w parterze, na szczęście to tylko sen 😉 Typowałem Marcina przez poddanie w 2 rundzie, myślę że zaskoczy nas wszystkich, będę mocno trzymał za niego kciuki 😉

  War Wójcik!!!

 24. Typowałem Marcina przez poddanie w 2 rundzie

  Mocno śmiechłem 😀

  @Gerard może warto wspomnieć Tomkowi, że chyba nie tędy droga.

  Dorosły facet, nie będę mu życia układał.

 25. Ja śmiechnę, gdy Narkun wpadnie w gilotynę 😉

  z pewnością dokona tego Wójcik, wirtuoz parteru, czarodziej 😀

 26. z pewnością dokona tego Wójcik, wirtuoz parteru, czarodziej 😀

  Wójcik raczej z takim parterowcem jak Narkun nie będzie próbował mierzyć się na ziemi, co nie zmienia faktu, że może go jakoś poddać 😉

 27. Wójcik raczej z takim parterowcem jak Narkun nie będzie próbował mierzyć się na ziemi, co nie zmienia faktu, że może go jakoś poddać 😉

  Jedyna szansa żeby Wójcik poddał Narkuna to Narkun musiałby być nieprzytomny. Jak Wójcik go podda to wysyłasz mi swoje konto bankowe a ja przelewam Ci moją wypłatę.