Informacja prasowa: 

Mistrz TFL Michał”The Hummer” Oleksiejczuk już 1 kwietnia na TFL 11 w Kraśniku skrzyżuje rękawice z legendarnym Brazylijczykiem Charlesem”Graice” Andrade.

Znany z występów w KSW, M1 Global, ACB czy Fight Night „Graice” zanotuje swoją 65 walkę w MMA i to tym razem dla organizacji TFL. „Karta walk gali TFL 11, będzie jedną z najlepszych w historii naszej Lubelskiej organizacji.

„Jesteśmy miło postrzegani wśród managerów oraz zawodników, którzy z chęcią walczą dla TFL. To zestawienie to prawdziwy hit i największy sprawdzian dla naszego młodego mistrza Michała Oleksiejczuka. Młodość kontra wielkie doświadczenie. To będzie niesamowite przeżycie dla Michała oraz wszystkich kibiców. Jestem pod wrażeniem!” – komentuje współorganizator Jacek Sarna.

Swojego zadowolenie nie kryje lubelski mistrz TFL, któremu wypadł rywal przed galą FEN – „Nie wiem co mam napisać. Walczę z bardzo niebezpiecznym rywalem, który jest w stanie poddać i pokonać każdego na świecie! To będzie trudny bój, bój po moje marzenia. Liczę na Wasze wsparcie!”.

14 KOMENTARZE

  1. Przynajmniej tfl sprowadza sprawdzonych na europejskim rynku zawodników z Brazylii, a nie jakichs mistrzów dżungli

  2. Przynajmniej tfl sprowadza sprawdzonych na europejskim rynku zawodników z Brazylii, a nie jakichs mistrzów dżungli

    Szkoda tylko, że Charles w ostatnich 20 walkach ma tylko 4 W :goldi:

  3. Andrade potrafi zaskoczyć w parterze, ma bardzo wiele walk ze znanymi nazwiskami, oraz stosunkowo niedawno (2013:lol:) poddał takiego dzika jak Abdul- Kerim Edilov. Jak na moje dobre zestawienie dla Michała. Swoją drogą Oleksiejczuk to mega kot, będziemy mieli jeszcze z niego pociechę w walkach, sami zobaczycie.

  4. Andrade bedzie grozny w parterze dopoki nie spuchnie. Ostatnio poddal Yakuze ktory jest mega parterowcem. Tak czy siak Oleksiejczuk przez jakis piekielny podbrodek

  5. Walka o pas za free gość z rekordem 4-17 w ciągu ostatnich 3 lat.

    Wzięty z ulicy w Brazylii chyba tylko za narodowość.