Ciekawym wydarzeniem w piątkowe późne popołudnie będzie gala rosyjskiej organizacji Fight Night Global, gdzie w walce wieczoru w szranki staną Vladimir Mineev oraz Magomed Ismailov. Natomiast sobota stoi pod znakiem polskiego MMA, gdzie mamy dwie interesujące gale – FEN 22 w Poznaniu oraz TFL 15 w Lublinie. Tego samego wieczora odbędą się także dwa inne interesujące wydarzenia – Cage Warriors 88, gdzie mistrz Stefano Paterno stanie do pierwszej obrony pasa, oraz kolejne playoffy organizacji PFL.

Piątek (19.10.2018)

Fight Nights Global 90

Data: 19.10.2018
Miejsce: VTB Park Legends, Moskwa, Rosja
Transmisja: Fite.TV (Od 17:00)
Liczba walk: 13

Walka wieczoru:
185lbs: Vladimir Mineev (11-1) vs Magomed Ismailov (13-3)

Karta główna:
265lbs: Alexandr Gladkov (10-2) vs Ali Isaev (3-0)
155lbs: Ahmed Wali Hotak (7-1) vs Maksim Schekin (5-2)
135lbs: Vladimir Egoyan (18-6) vs Mukhamed Eminov (11-0)
145lbs: Ilya Kurzanov (13-7) vs Bekhrouz Zukhurov (6-3)
135lbs: Evgeniy Ignatiev (11-2) vs Sharamazan Chupanov (5-2)
170lbs: Maxim Butorin (14-1) vs Maksim Panshin (2-0)
155lbs: Nariman Abbasov (22-3) vs Mikhail Gogitidze (9-5)
145lbs: B. Bakhachaliev (6-2) vs Igor Zhirkov (8-2)
135lbs: Grachik Engibaryan (8-6) vs Nikita Baltabaev (6-3)
170lbs: Kirill Kryukov (5-1) vs Dmitry Morozov (4-2)
205lbs: Azubuike Okafor (0-0) vs Karakhan Balakerimov (0-0)
155lbs: Safarbek Kurbonov (2-1) vs Khamrokul Yusupov (0-3)

_________________________

Sobota (20.10.2018)


Thunderstrike Fight League 15

Data: 20.10.2018
Miejsce: Hala MOSiR, Lublin, Polska
Transmisja: Fightbox (Od 22:00)
Liczba walk: 10

Walka wieczoru:
70kg: Hubert Szymajda (7-2) vs Robert Maciejowski (3-1)

Walki zawodowe:
61kg: Jakub Piesiewicz (4-2) vs Mariusz Joniak (3-1)
77kg: Marcin Skrzek (1-0) vs Robert Hałota (1-0)
77kg: Mateusz Głuch (3-5) vs Przemysław Włodkowski (0-0)
77kg: Cezary Oleksiejczuk (2-0) vs Kamil Dołgowski (2-0)
57kg: Judyta Rymarzak (2-2) vs Kristina Lindtnerova (0-0)
66kg: Sławomir Kołtunowicz (1-2) vs Kamil Piegat (0-0)

Walki semi-pro:
93kg: Jakub Ozga (3-4) vs Artur Dziki (4-1)
66kg: Patryk Kazmarczyk (6-1) vs Robert Ruchała (7-1)

_________________________

FEN 22: Poznań Fight Night

Data: 20.10.2018
Miejsce: Hala UAM, Poznań, Polska
Transmisja: Polsat Sport Fight (Od 19:00) | Polsat Sport/Super Polsat (Od 20:00) | Polsat (Od 00:20)
Liczba walk: 7

Walka wieczoru
120kg: Damian Grabowski (20-5) vs José Rodrigo Guelke (21-16)

Karta główna
70kg: Mateusz Rębecki (7-1) vs Łukasz Kopera (8-2)
84kg: Tomasz Kondraciuk (12-7) vs Bartosz Leśko (7-1)
66kg: Łukasz Demczur (6-3) vs Kamil Łebkowski (16-8)
77kg: Kamil Gniadek (12-5) vs Jacek Jędraszczyk (5-1)
61kg: Dawid Pasternak (8-3) vs Rafał Statkiewicz (1-1)
66kg: Krzysztof Klaczek (11-5) vs Edilson Teixeira (26-14)

_________________________

Cage Warriors 98

Data: 20.10.2018
Miejsce: Genting Arena, Birmingham, Anglia
Transmisja: UFC Fight Pass (Od 18:00)
Liczba walk: 11

Walka wieczoru:
170lbs: Stefano Paterno (12-2) vs Ross Houston (7-0)

Karta główna:
205lbs: Yannick Bahati (8-4) vs Alan Carlos (13-9)
145lbs: Dean Trueman (8-4) vs Lewis Monarch (10-3)
145lbs: Aiden Lee (6-2) vs Paull McBain (6-0)
170lbs: Adam Proctor (9-1) vs Angelo Rubino (8-3)

Karta wstępna:
135lbs: Scott Malone (4-1) vs Adam Amarasinghe (3-0)
170lbs: George McManus (2-1) vs Josh Plant (2-2)
155lbs: Perry Andre Goodwin (8-5) vs Alexander Jacobsen (9-3)
145lbs: Antanas Jazbutis (20-25) vs Kingsley Crawford (2-0)
170lbs: Alex Lohore (15-3) vs Sam Boult (11-3)
185lbs: Marcin Prostko (6-6) vs Michael Younis (1-0)

_________________________


PFL 2018 #10: Playoffs

Data: 20.10.2018
Miejsce: Entertainment and Sports Arena, Washington D.C, USA
Transmisja: Facebook (Karta wstępna – od 00:15) | NBC Sports (Karta główna)
Liczba walk: 9

Walka wieczoru:
185lbs: Abusupiyan Magomedov (21-3) vs Gasan Umalatov (18-6)

Karta główna:
170lbs: Jake Shields (33-10) vs Ray Cooper III (15-5)
185lbs: Bruno Santos (18-2) vs Sadibou Sy (7-3)
170lbs: Rick Story (21-9) vs Handesson Ferreira (12-1)
185lbs: Shamil Gamzatov (13-0) vs John Howard (26-14)
170lbs: Magomed Magomedkerimov (20-5) vs Pavel Kusch (23-6)
185lbs: Rex Harris (11-4) vs Louis Taylor (16-4)
170lbs: Abubakar Nurmagomedov (15-2) vs Bojan Velickovic (16-7)
185lbs: Artur Alibulatov (19-4) vs Eddie Gordon (8-6)

9 KOMENTARZE

  1. Weekendowy rozkład jazdy (19.10 – 21.10.2018)

    Ciekawym wydarzeniem w piątkowe późne popołudnie będzie gala rosyjskiej organizacji Fight Night Global, gdzie w walce wieczoru w szranki staną Vladimir Mineev oraz Magomed Ismailov. Natomiast sobota stoi pod znakiem polskiego MMA, gdzie mamy dwie interesujące gale – FEN 22 w Poznaniu oraz TFL 15 w Lublinie. Tego samego wieczora odbędą się także dwa inne interesujące wydarzenia – Cage Warriors 88, gdzie mistrz Stefano Paterno stanie do pierwszej obrony pasa, oraz kolejne playoffy organizacji PFL.

    Piątek (19.10.2018)

    Fight Nights Global 90

    Data: 19.10.2018

    Miejsce: VTB Park Legends, Moskwa, Rosja

    Transmisja: Fite.TV (Od 17:00)

    Liczba walk: 13

    Walka wieczoru:

    185lbs: Vladimir Mineev (11-1) vs Magomed Ismailov (13-3)

    Karta główna:

    265lbs: Alexandr Gladkov (10-2) vs Ali Isaev (3-0)

    155lbs: Ahmed Wali Hotak (7-1) vs Maksim Schekin (5-2)

    135lbs: Vladimir Egoyan (18-6) vs Mukhamed Eminov (11-0)

    145lbs: Ilya Kurzanov (13-7) vs Bekhrouz Zukhurov (6-3)

    135lbs: Evgeniy Ignatiev (11-2) vs Sharamazan Chupanov (5-2)

    170lbs: Maxim Butorin (14-1) vs Maksim Panshin (2-0)

    155lbs: Nariman Abbasov (22-3) vs Mikhail Gogitidze (9-5)

    145lbs: B. Bakhachaliev (6-2) vs Igor Zhirkov (8-2)

    135lbs: Grachik Engibaryan (8-6) vs Nikita Baltabaev (6-3)

    170lbs: Kirill Kryukov (5-1) vs Dmitry Morozov (4-2)

    205lbs: Azubuike Okafor (0-0) vs Karakhan Balakerimov (0-0)

    155lbs: Safarbek Kurbonov (2-1) vs Khamrokul Yusupov (0-3)

    _________________________

    Sobota (20.10.2018)

    Thunderstrike Fight League 15

    Data: 20.10.2018

    Miejsce: Hala MOSiR, Lublin, Polska

    Transmisja: Fightbox (Od 22:00)

    Liczba walk: 10

    Walka wieczoru:

    70kg: Hubert Szymajda (7-2) vs Robert Maciejowski (3-1)

    Walki zawodowe:

    61kg: Jakub Piesiewicz (4-2) vs Mariusz Joniak (3-1)

    77kg: Marcin Skrzek (1-0) vs Robert Hałota (1-0)

    77kg: Mateusz Głuch (3-5) vs Przemysław Włodkowski (0-0)

    77kg: Cezary Oleksiejczuk (2-0) vs Kamil Dołgowski (2-0)

    57kg: Judyta Rymarzak (2-2) vs Kristina Lindtnerova (0-0)

    66kg: Sławomir Kołtunowicz (1-2) vs Kamil Piegat (0-0)

    Walki semi-pro:

    93kg: Jakub Ozga (3-4) vs Artur Dziki (4-1)

    66kg: Patryk Kazmarczyk (6-1) vs Robert Ruchała (7-1)

    _________________________


    FEN 22: Poznań Fight Night

    Data: 20.10.2018

    Miejsce: Hala UAM, Poznań, Polska

    Transmisja: Polsat Sport Fight (Od 19:00) | Polsat Sport/Super Polsat (Od 20:00) | Polsat (Od 00:20)

    Liczba walk: 7

    Walka wieczoru

    120kg: Damian Grabowski (20-5) vs José Rodrigo Guelke (21-16)

    Karta główna

    70kg: Mateusz Rębecki (7-1) vs Łukasz Kopera (8-2)

    84kg: Tomasz Kondraciuk (12-7) vs Bartosz Leśko (7-1)

    66kg: Łukasz Demczur (6-3) vs Kamil Łebkowski (16-8)

    77kg: Kamil Gniadek (12-5) vs Jacek Jędraszczyk (5-1)

    61kg: Dawid Pasternak (8-3) vs Rafał Statkiewicz (1-1)

    66kg: Krzysztof Klaczek (11-5) vs Edilson Teixeira (26-14)

    _________________________


    Cage Warriors 98

    Data: 20.10.2018

    Miejsce: Genting Arena, Birmingham, Anglia

    Transmisja: UFC Fight Pass (Od 18:00)

    Liczba walk: 11

    Walka wieczoru:

    170lbs: Stefano Paterno (12-2) vs Ross Houston (7-0)

    Karta główna:

    205lbs: Yannick Bahati (8-4) vs Alan Carlos (13-9)

    145lbs: Dean Trueman (8-4) vs Lewis Monarch (10-3)

    145lbs: Aiden Lee (6-2) vs Paull McBain (6-0)

    170lbs: Adam Proctor (9-1) vs Angelo Rubino (8-3)

    Karta wstępna:

    135lbs: Scott Malone (4-1) vs Adam Amarasinghe (3-0)

    170lbs: George McManus (2-1) vs Josh Plant (2-2)

    155lbs: Perry Andre Goodwin (8-5) vs Alexander Jacobsen (9-3)

    145lbs: Antanas Jazbutis (20-25) vs Kingsley Crawford (2-0)

    170lbs: Alex Lohore (15-3) vs Sam Boult (11-3)

    185lbs: Marcin Prostko (6-6) vs Michael Younis (1-0)

    _________________________

    PFL 2018 #10: Playoffs

    Data: 20.10.2018

    Miejsce: Entertainment and Sports Arena, Washington D.C, USA

    Transmisja: Facebook (Karta wstępna – od 00:15) | NBC Sports (Karta główna)

    Liczba walk: 9

    Walka wieczoru:

    185lbs: Abusupiyan Magomedov (21-3) vs Gasan Umalatov (18-6)

    Karta główna:

    170lbs: Jake Shields (33-10) vs Ray Cooper III (15-5)

    185lbs: Bruno Santos (18-2) vs Sadibou Sy (7-3)

    170lbs: Rick Story (21-9) vs Handesson Ferreira (12-1)

    185lbs: Shamil Gamzatov (13-0) vs John Howard (26-14)

    170lbs: Magomed Magomedkerimov (20-5) vs Pavel Kusch (23-6)

    185lbs: Rex Harris (11-4) vs Louis Taylor (16-4)

    170lbs: Abubakar Nurmagomedov (15-2) vs Bojan Velickovic (16-7)

    185lbs: Artur Alibulatov (19-4) vs Eddie Gordon (8-6)

    PFL po FEN mhm , zawsze cos


  2. http://fightime.pl/pl/video/live-fen-22-poznan-fight-nightoficjalne-wazenie/


    Walka wieczoru

    120,2 kg: Damian Grabowski* VS Jose Rodrigo Guelke*

    Karta główna

    70,3 kg: Mateusz Rębecki (70,0) VS Łukasz Kopera (70,2) – walka o pas mistrzowski FEN w kategorii lekkiej

    83,9 kg: Tomasz Kondraciuk (84,4) VS Bartosz Leśko (84,1)

    77,1 kg: Kamil Gniadek (77,6) VS Jacek Jędraszczyk (77,4)

    65,8 kg: Kamil Łebkowski (66,2) VS Łukasz Demczur (66,3)

    85 kg: Łukasz Radosz (84,9) VS Mateusz Kubiszyn (85,0) – formuła K-1

    Karta wstępna

    65,8 kg: Krzysztof Klaczek (66,2) VS Edilson Teixeira*

    61,2 kg: Dawid Pasternak (61,6) VS Rafał Statkiewicz (61,7)

    Tolerancja wagowa wynosi 500 gram. W walce, w której stawką jest pas mistrzowski FEN, nie ma tolerancji wagowej.

    *Zawodnicy zostaną zważeni podczas oficjalnej ceremonii ważenia, która odbędzie się ogodzinie 18 w hali UAM w Poznaniu.

  3. http://fightime.pl/pl/video/live-fen-22-poznan-fight-nightoficjalne-wazenie/


    Walka wieczoru

    120,2 kg: Damian Grabowski* VS Jose Rodrigo Guelke*

    Karta główna

    70,3 kg: Mateusz Rębecki (70,0) VS Łukasz Kopera (70,2) – walka o pas mistrzowski FEN w kategorii lekkiej

    83,9 kg: Tomasz Kondraciuk (84,4) VS Bartosz Leśko (84,1)

    77,1 kg: Kamil Gniadek (77,6) VS Jacek Jędraszczyk (77,4)

    65,8 kg: Kamil Łebkowski (66,2) VS Łukasz Demczur (66,3)

    85 kg: Łukasz Radosz (84,9) VS Mateusz Kubiszyn (85,0) – formuła K-1

    Karta wstępna

    65,8 kg: Krzysztof Klaczek (66,2) VS Edilson Teixeira*

    61,2 kg: Dawid Pasternak (61,6) VS Rafał Statkiewicz (61,7)

    Tolerancja wagowa wynosi 500 gram. W walce, w której stawką jest pas mistrzowski FEN, nie ma tolerancji wagowej.

    *Zawodnicy zostaną zważeni podczas oficjalnej ceremonii ważenia, która odbędzie się ogodzinie 18 w hali UAM w Poznaniu.

    Pewnie nie wiesz, ale jakas transmisja z wazenia w tv przewidziana ?

  4. Gala CW na Elevenach jakby co. Widze duzo nagrywania mnie czeka bo nic raczej nie obejrze w sobote na zywo.

    na którym elevenie? w ramówce nie widzę gali na zadym:???:

  5. na którym elevenie? w ramówce nie widzę gali na zadym:???:

    Dopiero widze ze pytales. No chyba nie ma bo tez rano sprawdzalem i chuj nigdzie nie widzialem. Dziwne bo zawsze mieli nawet jak byl u nich nawal transmisji.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.