W tym tygodniu dużo czasu poświęcamy dominatorce kobiecego MMA Joannie Jędrzejczyk i pozostałym walkom z UFC 211, w tym porażce Krzysztofa Jotki. Rozmawiamy też na temat walk MMA na FEN 17.

Skład: Tidżej, Marcin, Artur

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

29 KOMENTARZE

 1. Czy wy potraficie jeszcze korzystać z innych stron niż cohones? Tutaj znowu link się nie wkleił ale zamiast nabić posta można było wejść na główną albo na soundcloud. Albo nawet wejść tam i przekleić link ale być może proszę o za dużo. :nono:

 2. Czy wy potraficie jeszcze korzystać z innych stron niż cohones? Tutaj znowu link się nie wkleił ale zamiast nabić posta można było wejść na główną albo na soundcloud. Albo nawet wejść tam i przekleić link ale być może proszę o za dużo. :nono:

  A link do głównej można?

  :mamed:

  SPOILER
  żartuję, wjeżdża soundcloud, działa jak należy.

 3. Czy wy potraficie jeszcze korzystać z innych stron niż cohones? Tutaj znowu link się nie wkleił ale zamiast nabić posta można było wejść na główną albo na soundcloud. Albo nawet wejść tam i przekleić link ale być może proszę o za dużo. :nono:

  po co wchodzic na inne strony jak mamy tutaj specjalistow od wszystkiego i wszystkie informacje sa na biezaco? :mamed:

 4. po co wchodzic na inne strony jak mamy tutaj specjalistow od wszystkiego i wszystkie informacje sa na biezaco? :mamed:

  Gdzie jest moja łycha, folksdojczu niezasymilowany?

 5. Przesłuchane. Miałem się odnieść do kilku rzeczy, ale jak zwykle zapomniałem do czego :crazy:

  Dzięki TJ i dzięki Marcin i Artur za to, że towarzyszycie Tomkowi dzięki czemu Szczena wychodzi regularnie.

 6. 2 Szczeny w tak krotkim czasie? Nie poprzewracalo Wam sie w dupach?:wink: wielkie dzieki ze macie znowu zapal:fly:

 7. Następna też planowana szybko!

  PLMMA omówione musi być obowiązkowo! Przy okazji jakiś Bellator jest na weekend czy coś takiego 😆

  A później zapowiedź KSW i UFC Sztokholm, następnie podsumowanie tych gal. Łoooooooo, ale będą Szczęki się sypały.

 8. Nie rozumiem, co kierowało AO, że poczuł potrzebę tłumaczenia postawy Krzysztofa Jotki. Udzielił głupiego wywiadu i kilka osób wyraziło swój pogląd na ten temat. Nikt tam kamieniami nie rzucał, a nawet jeżeli to mamy do czynienia z profesjonalnym fajterem. Ciosy dzielnie znosi to i z hejtem (którego nie było) sobie poradzi.

  (…) dzięki czemu Szczena wychodzi regularnie.

  Dwa epizody to żadna regularność 😉

 9. Dwa epizody to żadna regularność 😉

  Dwa epizody w zapowiedzianym wcześniej terminie. Pamiętasz co było do niedawna? Jedno nagranie na miesiąc albo rzadziej.

  Jakaś tam regularność zaczęła się pojawiać 😉

 10. Dwa epizody w zapowiedzianym wcześniej terminie. Pamiętasz co było do niedawna? Jedno nagranie na miesiąc albo rzadziej.

  Jakaś tam regularność zaczęła się pojawiać 😉

  Rozumiem, że mobilizujesz. Ja też, tylko z wrodzoną mendowatością. Liczę na reakcję typu "że niby ja nie dam rady?!" (:

 11. Rozumiem, że mobilizujesz. Ja też, tylko z wrodzoną mendowatością. Liczę na reakcję typu "że niby ja nie dam rady?!" (:

  Motywujmy na wszelkie sposoby!