Dziś, razem z gościem super-specjalnym, rozmawiamy o KSW 38: Live in Studio, kilku walkach z UFC 210 wraz z walką Jana Błachowicza oraz poświęcamy kilka słów na gale Spartan Fight i Ladies Fight Night.

Skład: Tidżej, Marcin Jabłoński, Marcin Wrzosek

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

38 KOMENTARZE

 1. Kurwa mać to mi sie podoba. Miałem spać ale jak @zombie na majku to trzeba przesłuchać to sie może jakieś głupoty będą śniły.:lol::lol::lol:

 2. bardziej mi szczena opadała jak usłyszałem co @Tidzej powiedział w 10:37 :/

  Ale z nas Miodki za chwilę TJ nas pojedzie.

  Ja celowo to Wrzoskowi napisałem jako granat zaczepny. Bo to co mówi na początku to zgroza. My jesteśmy hejterami ale on jest 1000 razy gorszy. Jak można cytować  jakieś teksty ,że Romek Szymański NIE MA JAJ.  To obraza dla niego i wszystkich którzy z nim walczyli. Myślę , że Charles Bronson czy Masu trzymali by bardziej fason.

 3. odpalalem to jakos o 3:30 nad ranem, chwile przesluchalem, zombiak walil takimi hitami… cieszopap na ryju

   …usnalem i obudzilem po 5 :crazy:

 4. Ale z nas Miodki za chwilę TJ nas pojedzie.

  Ja celowo to Wrzoskowi napisałem jako granat zaczepny. Bo to co mówi na początku to zgroza. My jesteśmy hejterami ale on jest 1000 razy gorszy. Jak można cytować  jakieś teksty ,że Romek Szymański NIE MA JAJ.  To obraza dla niego i wszystkich którzy z nim walczyli. Myślę , że Charles Bronson czy Masu trzymali by bardziej fason.

  to sa podwaliny pod walke

 5. Ogólnie życzyłbym sobie Zombiaka częściej w SSS. Daje powiew świeżości i lubie jego podśmiechujki. @Tidzej chyba też bo w jego głosie było słychać werble w oczekiwaniu na kolejne śmieszne zdania które wypowie Marcin.

  Z resztą mi ta audycja przypomniała pewien wywiad który oddaje relacje wyżej wymienionych panów:

 6. Czepiacie się sędziego jak tak naprawdę trzeba było kilku powtórek by ocenić legalność tego kolana.

  Ok, wszystko fajnie, masz rację z tym że NIE MOŻNA korzystać z powtórki według zasad w Nowym Jorku.

 7. http://www.mmafighting.com/2017/4/11/15264748/nysac-instant-replay-legally-used-for-gegard-mousasi-vs-chris-weidman-at-ufc-210

  Ok, to dlaczego podczas transmisji osoby takie jak Ratner były przekonane, że powtórek nie ma?

  To oświadczenie to jakaś dupokrytka, nawet nie cytują żadnych zasad. Tak samo jak nie można było walczyć ze szutcznymi cyckami a potem się okazało, że można i tak samo jak się okazało, że można się ważyć dwa razy na porannym ważeniu.

 8. to sa podwaliny pod walke

  To jaki sens walki z gościem bez jaj ? Lepiej go komplementować ,że kozak a potem go rozpykać jak chłopca.

 9. Ale z nas Miodki za chwilę TJ nas pojedzie.

  Ja celowo to Wrzoskowi napisałem jako granat zaczepny. Bo to co mówi na początku to zgroza. My jesteśmy hejterami ale on jest 1000 razy gorszy. Jak można cytować jakieś teksty ,że Romek Szymański NIE MA JAJ. To obraza dla niego i wszystkich którzy z nim walczyli. Myślę , że Charles Bronson czy Masu trzymali by bardziej fason.

  Ja dla zawodników, forumowiczów stosuje taryfę ulgową. Co innego Pan redaktor, tutaj oczekuje poprawnego władania językiem i nie popełniania rażących błędów. Nie wytykam ich jak złośliwy pstryczek lecz jaki wsparcie, zwrócenie uwagi co można skorygować – zwłaszcza w przypadku osoby, która jest zapraszana do telewizji, radia jako ekspert.

  Dorzucę jeszcze jeden zwrot jaki pada w tej audycji z ust znakomitego mówcy jakim niewątpliwie jest Tidzej :

  "kontynuujmy dalej"  jest pleonazmem.

 10. Ok, wszystko fajnie, masz rację z tym że NIE MOŻNA korzystać z powtórki według zasad w Nowym Jorku.

  To co sędzia powinnien zrobić w takim przypadku?

 11. Ja dla zawodników, forumowiczów stosuje taryfę ulgową. Co innego Pan redaktor, tutaj oczekuje poprawnego władania językiem i nie popełniania rażących błędów. Nie wytykam ich jak złośliwy pstryczek lecz jaki wsparcie, zwrócenie uwagi co można skorygować – zwłaszcza w przypadku osoby, która jest zapraszana do telewizji, radia jako ekspert.

  Dorzucę jeszcze jeden zwrot jaki pada w tej audycji z ust znakomitego mówcy jakim niewątpliwie jest Tidzej :

  "kontynuujmy dalej"  jest pleonazmem.

  Prosze się odczepić od naszych redaktorów.

  Ps. Przynajmniej póki jeszcze cokolwiek mają z Cohones wspólnego

  Potem można jebać :kis:

 12. To co sędzia powinnien zrobić w takim przypadku?

  Podjąć decyzję na podstawie środków, z których może korzystać.

 13. Podjąć decyzję na podstawie środków, z których może korzystać.

  Czyli w grę wchodzi dyskwalifikacja Gegarda tylko że było by to dziwne po tym jak McCarthy i Rogan mówili mu że kolano było prawidłowe.

 14. Najbardziej Rogan wymuszał owe powtórki non stop po tych kolanach i ciągle o nie prosił, by byy wyświetlane. Nawet jak juz koniowały i sędzia odjebał Krzysia, to Rogan mu nadal wyświetlał powtórki, że jednak było to legalne.

  To jest dopiero pojebane :joe:

 15. "no kurwa walił w chuja jak złoto" no myślałem, że w pracy jebnę z krzesła.:D:D mistrz no ale to co DC odwinął to powinno być karane. Zgłaszam do prokuratury

 16. Czyli w grę wchodzi dyskwalifikacja Gegarda tylko że było by to dziwne po tym jak McCarthy i Rogan mówili mu że kolano było prawidłowe.

  Nie byłaby to pierwsza sytuacja kiedy sędzia podejmuje nieprawidłową decyzję podczas walki. Przynajmniej wiadomo jednak jak dalej procedować i ewentualnie zmienić werdykt na nierozstrzygnięty i posypać głowę popiołem tak w komisji jak i u Miragliotty. Tak jak to zrobili to jest tylko jeden wielki burdel.

 17. Ja tam się nie dziwię sędziemu. Skoro Rogan potrzebował powtórek w zwolnionym tempie aby na 100% stwierdzić że kolana Gegarda były legalne to sędzia gołym okiem nie mógł być pewny swojej decyzji. Myślę że Weidman dołożył sporą cegiełkę do tego jak ta walka się skończyła. Szkoda że akurat nie było już @zombie jak gadaliście o tej sytuacji. Ciekawy jestem jakie on ma zdanie na ten temat.

 18. Ja tam się nie dziwię sędziemu. Skoro Rogan potrzebował powtórek w zwolnionym tempie aby na 100% stwierdzić że kolana Gegarda były legalne to sędzia gołym okiem nie mógł być pewny swojej decyzji. Myślę że Weidman dołożył sporą cegiełkę do tego jak ta walka się skończyła. Szkoda że akurat nie było już @zombie jak gadaliście o tej sytuacji. Ciekawy jestem jakie on ma zdanie na ten temat.

  Zgadzam sie z toba, to byl tak maly detal ze nie dziwie sie sedziemu ze tego nie zobaczyl a jak juz wszedl lekarz to bylo za pozno zeby to odkrecic.

 19. Dobra szczena. Zapraszajcie częściej Zombie. Widać, że oprócz tego, że jest fajterem to jest też dużym fanem mma. Niektórzy fajterzy to chyba tylko trenują bo tak to nic prawie nie wiedzą co się dzieje w mma 😆 Nidy tego nie mogę pojąć.

 20. Dobra szczena. Zapraszajcie częściej Zombie. Widać, że oprócz tego, że jest fajterem to jest też dużym fanem mma. Niektórzy fajterzy to chyba tylko trenują bo tak to nic prawie nie wiedzą co się dzieje w mma 😆 Nidy tego nie mogę pojąć.

  Tak jak oni nie moga pojąć, jak Ty jesteś fanem mma, nie trenujac :kis:

 21. Tak jak oni nie moga pojąć, jak Ty jesteś fanem mma, nie trenujac :kis:

  Akurat co to znaczy dostać w łeb i oddać to ja wiem. Jednak z naciskiem na dostawanie w łeb :lol::lol: Także nie do końca prawda 😆

 22. Akurat co to znaczy dostać w łeb i oddać to ja wiem. Także nie do końca prawda 😆

  gadasz sam ze soba lumpie przecpany?

 23. Bardzo dobra Szczena! Zombiak dissowal jak należy:OK:jebaniutki ma dryg do tego:lol:

  Dlatego na Cohones @zombie czuje się jak w domu. Po prostu jest wśród swoich #hejerskabrać

 24. Bardzo dobra Szczena! Zombiak dissowal jak należy:OK:jebaniutki ma dryg do tego:lol:

  Polecam sprawdzic moja audycje #TheChampAndTheCoach hahahaha