Informacja prasowa: 

W swojej pierwszej walce na Spartan Fight Paweł Hadaś zmierzy się z Ioannisem Palaiologosem.

29-letni Palaiologos (12-6) to bardzo groźny zawodnik. W swojej karierze wygrał 12 pojedynków, z których aż 10 przed czasem, siedmiokrotnie nokautując swoich rywali. „Grecki Cesarz” w ubiegłym roku znokautował m.in. bardzo dobrze znanego w naszym kraju Niko Puhakkę. To przede wszystkim bardzo dobry „stójkowi cz” dysponujący bardzo mocnym ciosem.

Grek będzie nie lada wyzwaniem dla Pawła Hadasia (7-1), który 1 kwietnia zadebiutuje na Spartan Fight. Chorzowianin to absolutna czołówka wagi średniej, zawodnik bardzo wszechstronny, który przygodę ze sportami walki zaczynał od Kick-boxingu, ale dziś jest także świetnym „parterowcem”. Reprezentant Spartan Chorzów i Paco Team Katowice sześciokrotnie poddawał swoich rywali. Jeśli Hadaś będzie kontynuował serię zwycięstw wkrótce otrzyma szansę walki o pas mistrzowski Federacji Spartan Fight.

5 KOMENTARZE

  1. Polsredni, ale z dosc dobrymi warunkami, z  porazka w ostatniej walce, ale za to z nie byle kim. Powinno byc ciekawie, ale zapewne tylko do momentu w ktorym walka trafi do parteru.

  2. Hadaś widzę dziarę ukończył… Oby do przodu! Grzebyka robi na miękko jak dojdzie do ich walki o pas na FEN.

  3. Szkoda, że Paweł Hadaś nie zmierzy się z Oskarem Piechotą, ale pewnie ich menedżerowie nie chcą doprowadzić do tego starcia ze względu na to, że obydwaj mają realne szanse w najbliższym czasie trafić do UFC.

    Chociaż myślałem, że Hadaś jak nie dostanie Piechoty, to dostanie Gorana Rejlica albo Nikos Sokolisa, którzy chyba mają nadal aktualny kontrakt z Spartan Fight i byliby ciekawszymi nazwiskami w rekordzie Hadasia mimo ich ostatnich porażek.