Informacja prasowa: 

W pojedynku wagi ciężkiej reprezentujący Fight Club Bytom Denis Górniak (2-0) zmierzy się z Łukaszem Ćwikłą (2-1) z DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała.

Denis Górniak to jeden z najlepiej rokujących zawodników młodego pokolenia w naszym kraju. W pierwszej połowie ubiegłego roku stoczył dwa pojedynki, w których dwukrotnie błyskawicznie odprawiał swoich rywali. Podczas Spartan Fight 2 poddał Ukraińca Gołowatiuka, natomiast na gali w Kielcach w pierwszej rundzie znokautował Łukasza Kapsę. W drugiej połowie roku bytomianina prześladował pech, gdyż na kilka dni przed galą Spartan Fight 5 jego rywal poinformował, iż nie dostał wizy i nie był w stanie przyjechać do Polski. Natomiast na Spartan Fight 6 rywal Denisa na chwilę przed wyjściem do walki zgłosił, iż nie jest w stanie założyć rękawic. U Górniaka widać ogromną sportową złość i spodziewamy się, że 1 kwietnia pokaże on pełnię swoich nieprzeciętnych umiejętności.

Łukasz Ćwikła to utalentowany podopieczny Damiana Herczyka. Reprezentant DAAS Berserkers Team z bardzo dobrej strony pokazał się na Spartan Fight 4, gdzie w świetnym stylu pokonał Stanisława Khmilkovskiego. Ćwikła potrzebował niecałych dwóch minut by poddać rywala. Było to jego drugie zawodowe zwycięstwo, gdyż Łukasz debiutował w 2015 roku na gali w Austrii, gdzie znokautował Hansa Lacknera, amatorskiego mistrza świata MMA z 2014r.

11 KOMENTARZE

  1. Może Denis w końcu zawalczy, a biorąc pod uwagę to co o Ćwikle mówił Damian Herczyk, powinno być ciekawe starcie.

  2. Kolejny raz napiszę, że Górniak nie nadaje się do wagi ciężkiej. "Flinston" nabrał 20kg tłuszczu i stracił kilka atutów. Myślę, że Ćwikła da mu się wystrzelać na początku, a później pokaże młodemu jak wygląda prawdziwa waga ciężka

  3. Kolejny raz napiszę, że Górniak nie nadaje się do wagi ciężkiej. "Flinston" nabrał 20kg tłuszczu i stracił kilka atutów. Myślę, że Ćwikła da mu się wystrzelać na początku, a później pokaże młodemu jak wygląda prawdziwa waga ciężka

    Moze tego wlasnie mu potrzeba.

  4. Moze tego wlasnie mu potrzeba.

    Dokładnie, może jak poczuje ciężką łape na głowie to dostanie motywacji do schudnięcia 🙂