Wczoraj w Paryżu odbył się pierwszy półfinał turnieju bokserskiego World Series of Boxing (WSB). Gospodarze z Paris United rozgromili Azerów z Baku Fires – 5:0. Tym samym Francuzi awansowali do finału. Przypomnimy, że pierwsze spotkanie obu zespołów zakończyło się wygraną drużyny z Azerbejdżanu (4:1). W konfrontacji finałowej Paris United zmierzy się ze zwycięzcą drugiego półfinału Astana ArlansLos Angeles Matadors.

Jak informowaliśmy wcześniej – w pojedynku wagi ciężkiej (+91 kg) w składzie Baku Fires wystąpił Sergei Kharitonov (MMA 18-4). Niestety rosyjski fighter MMA uległ na punkty perspektywicznemu Chorwatowi – Filipowi Hrgovicowi, po niejednogłośniej decyzji sędziów (49-46, 47-48, 49-46).

"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.