fot. Magdalena Dubert

Choć do jego walki na GSW 13 nie doszło, to Sebastian Rajewski nie zwalnia tempa i przygotowuje się do kolejnego starcia. Tym razem poza granicami kraju. Już 20 maja w Mołdawii na gali Eagles V zawalczy z miejscowym zawodnikiem – Danielem Filipschi. Pojedynek odbędzie się w limicie do 66 kg.

Przygotowania do kolejnej walki trwają. Tym razem poza granicami Polski. 20 maja będę walczył z gospodarzem na gali Eagles V w Mołdawii.

Posted by Sebastian Rajewski on Mittwoch, 19. April 2017

Rajewski (MMA 3-2) ostatni raz zawalczył w lutym tego roku. Na gali Night of Champions w Poznaniu musiał wtedy uznać wyższość Nikodema Szymańskiego niejednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej miał passę dwóch zwycięstw z rzędu.

Filipschi (MMA 5-3) dla Eagles FC walczył już trzykrotnie. Ma też za sobą krótką przygodę w ACB gdzie przegrał w jedynej walce dla organizacji na gali z numerem 11. Na swoje osiem zawodowych walk jedynie o werdykcie jednej z nich musieli decydować sędziowie.

2 KOMENTARZE

  1. Mimo ciaglego rozwoju MMA w naszym kraju i tak uwazam ze organizacje w roznych stronach swiata stosunkowo rzadko siegaja po Polskich zawodnikow dlatego jeszcze pozytywniej odbieram takie info