Rory MacDonald udanie powrócił po prawie rocznej przerwie poddając w 2 rundzie Paula Daley na gali Bellator 179 w Londynie (WIDEO). Poniżej wideo z wejścia Kanadyjczyka do klatki

41 KOMENTARZE

 1. Mówiłem jak przewiduję kolejną weryfikację TOP EX-UFC vs. TOP BELLATOR ….

  To tak samo jak Polscy mocarze vs. Ogórki, przepraszam byłe gwiazdy UFC w KSW :mjsmile:

 2. To było do przewidzenia, że Rory się zmarnuje w Bellatorze. Teraz dostanie walkę o pas, a potem to już ciężko będzie o godnego rywala.

 3. ee tam jest Douglas Lima i Lornez Larkin jeszcze. Dobre walki dla Rorego. Później może w wage średnią uderzyć.

 4. Tak jak mówilem, ze w bellatorze nie bedzie mial zadnych wyzwan. Niech wypelni kontrakt i ucieka z tamtąnd i niech wraca do UFC i  uciszy tego płaczacego Woodleya

 5. Tak jak mówilem, ze w bellatorze nie bedzie mial zadnych wyzwan. Niech wypelni kontrakt i ucieka z tamtąnd i niech wraca do UFC i  uciszy tego płaczacego Woodleya

  Dostanie na powrót Stefana i chuja znowu zrobi. Piszę to jako fan Roryego. Dla mnie to zawsze będzie Gus ww. Ścisły top, ale nigdy mistrz.

 6. Reign in blood Slayera

  Kolego poprawie bo Reign in Blood to tytuł całej trzeciej płyty Slayera  a ten konkretnie utwór to Raining blood z tejże płyty

 7. Dostanie na powrót Stefana i chuja znowu zrobi. Piszę to jako fan Roryego. Dla mnie to zawsze będzie Gus ww. Ścisły top, ale nigdy mistrz.

  Rory to 1 liga dalej. Przegrał z Wonderboyem ale nie zapominajmy że nie tak dawno rozpykał Woodleya i Maię. W ost walkach w UFC nie wiadomo jak mocno wpływ na nie miały te kontuzję nosa o których mówił

 8. Strasznie szkoda, że odszedł od UFC. W Bellatorze rozjedzie każdego, wczoraj było widać chłodną głowe, ten podwójny lewy w pierwszej akcji mega 😀 Gorąco wierzę, że UFC zrozumie swój błąd i sypnie Rory'emu więcej kasy, bo na nie poprostu zasługuje

 9. "Dostanie na powrót Stefana i chuja znowu zrobi. Piszę to jako fan Roryego. Dla mnie to zawsze będzie Gus ww. Ścisły top, ale nigdy mistrz."

  Jest dużo racji w tym porównaniu i to bardzo ale jednak Rory rozpykał obecnego mistrza , Maie który chyba jest obecnie jednym z najlepszych WW w dywizji , prawie wygrana z Lawlerem (kiedy ten był mistrzem). A Guss jedynie split z Cormierem z tych "bliższych walk" i sromotna porażka z AJ i bezdyskusyjna z Jonesem. Roremu po prostu czegoś brakuje w tych walkach że ich nie wygrywa.

 10. W tym skrócie rzuciło mi się w oczy jedno-każda walka to było white power versus black beast- i przez to jeszcze bardziej polubiłem Rorego, bo przełamał czarną klątwe.

  Damian, Janek-patrzcie i uczcie się 🙂

 11. "Dostanie na powrót Stefana i chuja znowu zrobi. Piszę to jako fan Roryego. Dla mnie to zawsze będzie Gus ww. Ścisły top, ale nigdy mistrz."

  Jest dużo racji w tym porównaniu i to bardzo ale jednak Rory rozpykał obecnego mistrza , Maie który chyba jest obecnie jednym z najlepszych WW w dywizji , prawie wygrana z Lawlerem (kiedy ten był mistrzem). A Guss jedynie split z Cormierem z tych "bliższych walk" i sromotna porażka z AJ i bezdyskusyjna z Jonesem. Roremu po prostu czegoś brakuje w tych walkach że ich nie wygrywa.

  Alex z Gusem to była najbliższa walka, mogło iść w dwie strony

 12. Obejrzałem całą walkę. Łatwiejszej walki Rory w karierze to chyba nie miał. Zaczyna mu wszystko grać. Oby mu się wiodło, lubię gościa.

  I WILL TAKE THAT BELT, I WILL TAKE YOUR HEALTH.

  😮 o:

 13. Obejrzałem całą walkę. Łatwiejszej walki Rory w karierze to chyba nie miał. Zaczyna mu wszystko grać. Oby mu się wiodło, lubię gościa.

  I WILL TAKE THAT BELT, I WILL TAKE YOUR HEALTH.

  😮 o:

  Jemu już się wiedzie bardzo dobrze poza Octagonem.

 14. Jemu już się wiedzie bardzo dobrze poza Octagonem.

  🙂 Ostatnio urodziła mu dziewczyna właśnie córę. Pięknie.

 15. Rory to 1 liga dalej. Przegrał z Wonderboyem ale nie zapominajmy że nie tak dawno rozpykał Woodleya i Maię. W ost walkach w UFC nie wiadomo jak mocno wpływ na nie miały te kontuzję nosa o których mówił

  Nie mówię, że nie. Po prostu uważam, że jest ~3 zawodników w ufc, którzy mają bardzo duże szanse na wygraną z Rorym. Przy takiej konfiguracji nie ma zbyt wielu szans na sięgnięcie po pas, bo zawsze ktoś mocniejszy stanie na jego drodze. Gus jak malowany.

 16. Nie mówię, że nie. Po prostu uważam, że jest ~3 zawodników w ufc, którzy mają bardzo duże szanse na wygraną z Rorym. Przy takiej konfiguracji nie ma zbyt wielu szans na sięgnięcie po pas, bo zawsze ktoś mocniejszy stanie na jego drodze. Gus jak malowany.

  jasne kumam, ale nawet jak Wonderboy / Lawler mają na niego patent, to obaj mają teraz swoje problemy i trochę potrwa zanim się doczłapią znowu do walki  o pas, szczególnie jeśli T-Wood dalej będzie na szczycie. Ja widzę konfiguracje w której Rory może wejść na samą górę no ale na razie to i tak tylko fantazję bo pewnie kontrakt z Bellatorem potrwa z 2-3 lata.

 17. Pięknie Red King. Ma tu z kim powalczyć: Larkin, Lima i być może ten długi pajac co go Daley chce zajebać.

 18. Pełna dominacja, czapki z głów. Rory zmarnuje się w Bellator MMA. Jest co prawda jeszcze Lima oraz Larkin w tej kategorii wagowej ale nic więcej… MacDonald to wyższa liga, ma dopiero 27 lat a już w bilansie walk zwycięstwa z obecnym mistrzem UFC wagi półśredniej i pierwszym pretendentem. Oby szybko wrócił do najlepszej organizacji MMA na świecie bo tam jest jego miejsce :boss:

 19. Nie będę oryginalny w swoich teoriach. Miejsce Rory'ego jest w UFC. Zdeklasował Semtexa. A i z twierdzeniami, że pas UFC poza zasięgiem też bym się wstrzymywał. Młody jest i się rozwija. Rewanż z Wonderboyem za jakiś czas wcale nie musi przypominać pierwszej walki. Dejna syp hajsem i niech wraca!

 20. Jezeli dobrze pamietam to on sam wybral Belatora nie wyjebali go z Ufc tylko kasy im szkoda bylo

  To niby dlaczego mial by chciec tam wrocic?

  No chyba ze naprawde Danka sypna by groszem ,ale niby po co