Przedstawiamy wywiad z czołowym zawodnikiem wagi piórkowej w Polsce, Romanem Szymańskim, którego złapaliśmy na targach FIWE 2017.

18 KOMENTARZE

 1. Przyszły mistrz, powodzenia Romek!

  Tylko oby nie ksw. Ten chłopak ma za duży talent żeby się tu marnować. Szymek król!

 2. Jak dla mnie powinien dostać jeszcze jedną walkę przed title shotem. Kolejka jest długa (Wrzosek, Wolan, Saszka, Krakowski, Rajewski), więc możliwości też jest dużo.

 3. Jak dla mnie powinien dostać jeszcze jedną walkę przed title shotem. Kolejka jest długa (Wrzosek, Wolan, Saszka, Krakowski, Rajewski), więc możliwości też jest dużo.

  Wrzosek= 2-1 w KSW, walka o pas w drugim pojedynku

  Wolański= 1-1 w KSW

  Chlewicki= 0-1 w KSW w tej kategorii wagowej

  Krakowski= 1-1 w KSW

  Raju= 1-2 w KSW

  Szymański= 2-0 w KSW

  Uważam, że gdyby Roman następną walkę stoczył już o pas to nic by się nie stało. Wg mnie jest najlepszym do tego kandydatem, chuj  tymi ciągłymi rewanżami.

 4. Jak dla mnie powinien dostać jeszcze jedną walkę przed title shotem.

  Dał dwie zwycięskie (i przy tym dobre) walki. Według mnie jest lepszym kandydatem niż Kornik. W ogóle teraz IMO powinien podjąć Erbsta, Wolański Rajewskiego, Sasza z Zombiakiem, Kornik z jakimś zagranicznym rywalem (najlepiej z brazylijskim krulem kaosów), a na końcu gdzieś tam Krakowski z Romanowskim o przetrwanie.

 5. Wrzosek= 2-1 w KSW, walka o pas w drugim pojedynku

  Wolański= 1-1 w KSW

  Chlewicki= 0-1 w KSW w tej kategorii wagowej

  Krakowski= 1-1 w KSW

  Raju= 1-2 w KSW

  Szymański= 2-0 w KSW

  Uważam, że gdyby Roman następną walkę stoczył już o pas to nic by się nie stało. Wg mnie jest najlepszym do tego kandydatem, chuj  tymi ciągłymi rewanżami.

  Jak dla mnie taki Szymański jest niżej w "rankingu" niż Wolan, Wrzosek i Kornik.

  Weźmy pod uwagę z kim walczyli:

  Wolański = wyrównany eliminator do walki o pas z Wrzoskiem i wygrana z Denilsonem

  Wrzosek = wygrana z Wolanem i Kornikiem i porażka z Kleberem

  Sowiński = wygrana z Kleberem, porażka z Wrzoskiem i zwycięstwo z Saszką

  A z kim walczył Szymański? Z dołującym Romanowskim i z gościem pokonanym już wcześniej przez Wolana.

  Biorąc to pod uwagę, jeśli KSW myśli w przyszłości o jakichś rankingach, to Szymański powinien jeszcze z kimś zawalczyć (najlepiej z Wrzoskiem lub Wolanem), a o pas powinien zawalczyć Kornik (tak wiem, że rewanż, ale pierwsza walka była na tyle dobra, że chętnie zobaczę drugie starcie).

 6. Romek mądrze potrafi mówić. Dwie walki w ksw na maksymalnym dystansie (Romanowskiego poddal jakoś 4;57) i naprawdę takie fajne podejscie do tego sportu. Gość ma talent i ma bardzo dużo, żeby wysoko zajść. Do tego jak i ja urodozny 4 maja, więc już w ogóle chyba sajko będę :redford:

 7. jebaniutki, dobra passa trwa, ciekawe jak pójdzie z Koike, życze mu szczęścia i będę mu kibicował, ale boje się jakiegoś czary mary w parterze ze strony Koike i wygranej przez abrakadabre

 8. wygranej przez abrakadabre

  Technika abrakadabra zaskoczyła Wrzoska ostatnio i przez to przez pół walki musiał nosić gościa na plecach. Także wystarczy że Roman przygotuje plecy, porobi martwe ciągi i jest gotowy.

 9. A z kim walczył Szymański?

  Z tymi z którymi zestawili go właściciele KSW. Ja tam wolę by o ten pas zawalczył Roman niż jakiś następny brazylijski król nokautu co do dostaje walkę o pas w pierwszym boju w organizacji.

 10. Z tymi z którymi zestawili go właściciele KSW. Ja tam wolę by o ten pas zawalczył Roman niż jakiś następny brazylijski król nokautu co do dostaje walkę o pas w pierwszym boju w organizacji.

  Akurat waga piórkowa w KSW to chyba jedyna w której można mówić o jakimkolwiek rankingu w tym momencie,  bo jest tam kilku solidnych zawodników, więc szczerze wątpię żeby jakiś "brazylijski król nokautu" dostał na wejściu walkę o pas.