DSC_9637

MMA Attack 2 oraz spora porcja gal w kraju i zagranicą wprowadziły zmiany w naszym rankingu polskich zawodników.

W wadze ciężkiej Damian Grabowski z Lutadores Opole umocnił swoją pozycję lidera dwoma zwycięstwami nad Eddiem Sanchezem i Dave’em Huckabą. Zwycięski na Ukrainie Daniel Omielańczuk z Nastula Team i przegrany na Łotwie Karol Celiński z Arrachionu zamieniają się miejscami piątym i szóstym.

Michał Fijałka z Berserkers Team mimo porażki z Hansem Stringerem utrzymuje pozycję wicelidera w wadze półciężkiej. Po zwycięstwie nad Igoerem Savelyevem w Rosji na pozycję piątą z ósmej awansuje Marcin Zontek. Do rankingu na miejsce siódme powraca też Krzysztof Piechota Akademii Sarmatii po wygranej z Mikhaile Buroshkinem.

W kategorii średniej na miejscu piątym pozostaje Marcin Naruszczka z Okniński MMA. Co prawda jego ostatni pojedynek z Mario Stapelem nominalnie odbywał się w wadze półciężkiej, jednak Marcin ważył niewiele ponad limit wagi średniej. Na miejsce zwolnione przez Krzysztofa Jotkę wskakuje Białogardzianin Rafał Lewoń, który zamyka dziesiątkę.

Wczorajsza błyskawiczna wygrana Roberta Radomskiego z Silesian Cage Club w Szwecji daje mu awans na najniższy stopień podium w wadze półśredniej. Na miejsce piąte wskakuje zwycięzca z MMA Attack 2 Krzysztof Jotko z Okniński MMA. Awans na miejsce siódme z dziewiątego notuje też kolejny zawodnik z Silesian Cage Club Mateusz Teodorczuk.

W wadze lekkiej na miejscu czwartym debiutuje Piotr Hallman z Migthy Bulls Gdynia po wygranej Cage Warriors Fight Night 5. Na miejsce dziewiąte do zestawienia powraca też Marcin Pionke z MMA Team Trójmiasto po efektownym nokaucie na Grzegorzu Waligórze. Zestawienie opuścił nieaktywny Wojciech Lech.

W wadze piórkowej nie zaszły żadne zmiany.

Ranking PL.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.