(fot. Tracy Lee / Yahoo! Sports)

Minone dwa tygodnie przyniosły trzęsienie ziemi w czołówce rankingu wagi ciężkiej i czas najwyższy to odnotować. Brock Lesnar jest nowym władcą królewskiej kategorii dzięki zwycięstwu nad Carwinem. 2 miejsce przypada Fabricio Werdumowi, autorowi trójkąta, który zmusił byłego lidera do odklepania. Fedor Emelianenko po latach na szczycie spada na miejsce 3 po tej porażce a Shane Carwin zajmuje miejsce 6. W pozostałych kategoriach odnotowaliśmy tylko dwie zmiany – George Sotiropoulos wchodzi na miejsce 10 w lekkiej a Alexis Vila awansuje na miejsce 7 w muszej.

Prócz tego zmienił się też ranking pound-4-pound, gdzie na 7 miejscu debiutuje Brock Lesnar a dziesiątkę opuszcza poprzednio trzeci Fedor Emelianenko.

Ranking MMA

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl