Niepokonany w Bellator MMA mistrz kategorii średniej organizacji Rafael Carvalho poznał rywala, z którym zmierzy się w kolejnej obronie pasa mistrzowskiego. Brazylijczyk zawalczy z Alessio Sakarą na włoskiej gali Bellator 190. Organizacja po długim czasie oficjalnie potwierdziła ten pojedynek.

Carvalho (14-1 MMA) w swojej karierze przegrał tylko raz. Od czasu nieudanego debiutu ma on serię 14 zwycięstw z rzędu. W Bellator MMA pokonał on m.in. Melvina Manhoefa czy Brandona Halseya.

Sakara (19-11 MMA) wygrał swoje dwie walki w organizacji prowadzonej przez Scotta Cokera. Legionarius 13 z 19 zwycięstw w karierze zdobywał przez nokauty. W przeszłości, jak z pewnością doskonale pamiętają fani MMA, Włoch występował w największej federacji MMA na świecie, UFC, gdzie zmierzył się m.in. z Chrisem Weidmanem czy Brianem Stannem.

Bellator 190 odbędzie się 9 grudnia w Nelson Mandela Forum we Florencji, we Włoszech.

 

5 KOMENTARZE

  1. Gala we Włoszech z dodatkiem Kicboxingu to już chyba tradycja. I niestety transmisja gali też pewnie odbędzie się na Spike dopiero od 3 w nocy czasu Polskiego, czyli po zakończeniu gali w ramach "premiery".

  2. Nazwa i logo Bellatora idealnie pasuje do Włoch. Do tego jeszcze Sakara który wygląda jak rzymianin albo jakiś gladiator i ma ksywe "Legionarius". Tatuaże też idealne. Założe się że jeszcze lubi "pięć piw" zamawiać 😆 Combo w chuj. 😆

  3. Domy i pociągi na Sakarę. A tak swoją drogą.

    Jak można we Włoszech nazwać halę nazwiskiem bambo, co położył na łopatki swoje państwo. Włochy nie mają już swoich bohaterów, jeżeli można nazwać tego typa bohaterem?