Browarski

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Michał Gutowski (MMA 7-5) z MMA Okniński Szczecin zmierzy się w rewanżu z Maciejem Browarskim (MMA 9-5) ze Spartana Chorzów w walce wieczoru gali Gladiator Arena 5 organizowanej we współpracy z Profesjonalną Ligą MMA, 14 grudnia w Pyrzycach. Stawką pojedynku będzie pierwszy pas PLMMA w wadze półciężkiej.

Gutowski w sobotę przerwał feralną passę trzech porażek z rzędu, wypunktowując niejednogłośną decyzją Marcina Wójcika na gali PLMMA w Białymstoku. Werdykt sędziów wzbudził jednak sporo kontrowersji. W pierwszym starciu z Browarskim na PLMMA 14 w kwietniu „Gutek” pewnie wygrał na punkty.

Zawodnik z Chorzowa od tego czasu stoczył dwie walki. W maju sprawił sporą niespodziankę, nokautując wysoko notowanego w Europie Jasona Jonesa. Niestety, w sierpniu uległ na punkty mocnemu Rosjaninowi Viktorowi Nemkovowi.

Bilety na galę będzie można nabywać od połowy listopada w Pyrzycach, Szczecinie, Stargardzie Szczecińskim i Gorzowie Wielkopolskim. Gościem specjalnym gali będzie Robert Burneika.