Trening medialny oraz wstępna rozpiska przed galą PLMMA 75: Sportowcy Kontra Nowotwory która odbędzie się 1 Grudnia na warszawskim Torwarze.

PLMMA 75 Torwar:

o pas 70 kg Marian Ziołkowski vs Tymoteusz Świątek
o pas 120 kg Łukasz Warchoł vs Kewin Wiwatowski
84 kg Paweł Trybson Trybała vs Mateusz Śniadała
93 kg Wojciech Orłowski vs Adam Biegański
84 kg Karol Linowski vs TBA
77 kg Dariusz Kaźmierczak vs Fryderyk Dąbal
66 kg walka o pas Damian Frankiewicz vs Mateusz Sinśki
77 kg Rafał Sępkowski vs TBA
48 kg Adrianna Jędraczka vs TBA

56 KOMENTARZE

 1. A to Biegan nie walczy z Kułakiem o pas?

  Wydaje mi się, że coś w międzyczasie słyszałem, że Kułaka podczas czekania czy ta gala w ogóle się odbędzie (Mirkowe problemy zdrowotne), ktoś inny podłapał i postanowił z nimi zostać. Może był to Celtic Gladiator, gdzie on chyba ciągle jest mistrzem. A może mi się coś tylko wydaje. Rozpiski PLMMA są w każdym razie pewne tylko w dniu walki i nie byłby to pierwszy raz, kiedy zawodnik myśli, że z kimś walczy, a okazuje się, że z kimś zupełnie innym albo że w ogóle go z tej rozpiski zdjęli.

  Edit: dobrze, że tym razem z wyprzedzeniem poinformowali, że gala jednak dzień wcześniej. Już była raz taka sytuacja, że galę przesunęli z soboty na piątek, a zawodnicy dowiedzieli się na ostatnią chwilę z internetu – albo w ogóle.

 2. Świątek będzie miał problem żeby coś ugrać w tej walce.

  Marian, to nie kot- o lusterko Nim nie pierdolnie.

  BTW. wiadomo,czy już miał wyrok za to ten zjeb?

  #Mironiezatrudniajpojeba.

 3. Wiadomo już jaka jest ostateczna rozpiska tej gali?

  Dziś ważenie, to powinno być już coś wiadomo.

  Mirek juz wczoraj zapowiadal, ze na wazeniu beda niespodzianki 😉

 4. Wydaje mi się, że coś w międzyczasie słyszałem, że Kułaka podczas czekania czy ta gala w ogóle się odbędzie (Mirkowe problemy zdrowotne), ktoś inny podłapał i postanowił z nimi zostać. Może był to Celtic Gladiator, gdzie on chyba ciągle jest mistrzem. A może mi się coś tylko wydaje. Rozpiski PLMMA są w każdym razie pewne tylko w dniu walki i nie byłby to pierwszy raz, kiedy zawodnik myśli, że z kimś walczy, a okazuje się, że z kimś zupełnie innym albo że w ogóle go z tej rozpiski zdjęli.

  Edit: dobrze, że tym razem z wyprzedzeniem poinformowali, że gala jednak dzień wcześniej. Już była raz taka sytuacja, że galę przesunęli z soboty na piątek, a zawodnicy dowiedzieli się na ostatnią chwilę z internetu – albo w ogóle.

  Kułak to niedawno walczył w obronie pasa z Radziszewskim na Celtic Gladiator 15, a potem w zastępstwie na MMA Cup 9. Kolejną walkę ma(raczej) zaplanowaną w Celtic Gladiator w styczniu podczas gali w Chicago.

 5. Wiadomo już jaka jest ostateczna rozpiska tej gali?

  Dziś ważenie, to powinno być już coś wiadomo.

  Wygląda na to, że bieda, wycięło kilka z tych "zapowiedzianych" walk, TBA nie przyjechał na żadną ze swoich walk, za to chyba Białorusinobus PLMMA powrócił do Polski. Cytując za Mirkiem:

  Rozpiska PLMMA 75 Torwar 1 grudnia ( wazenie )

  Walka o pas 70 kg

  Tymoteusz Świątek 70,200 – Marian Ziółkowski 70,300

  Walka o pas 120 kg

  Kewin Wiwatowski 98,300 – Łukasz Warchoł 114

  84 kg Mateusz Śniadała 83.400 -Paweł Trybson 83,700

  k-1 65 kg Zdunkievich Aleksjej 64,300kg -EliaszJankowski 64,500

  77 kg Fryderyk Dąbal 76.000 – Dariusz Kazmierczuk 76,000

  k-1 81 kg Nikitin Vlad 80,100 – Paweł Gieżyński 80,800

  Kułak to niedawno walczył w obronie pasa z Radziszewskim na Celtic Gladiator 15, a potem w zastępstwie na MMA Cup 9. Kolejną walkę ma(raczej) zaplanowaną w Celtic Gladiator w styczniu podczas gali w Chicago.

  Dzięki, czyli w sumie dobrze mi się wydawało.

 6. W jakim celu ten Tymoteusz to robi dla Mirka ? Chyba  to jedyny sensowny powód ?

  Dwie kat wag wyżej bez treningów kilka lat.

 7. W pierwszej walce MMA dyżurny worek do bicia PLMMA Kazmierczuk, odklepał ciosy Dąbala po 3:19. Nie wiem nawet czy go nie odłączyło wcześniej tak poleciał na matę.

 8. Hahahaha, Trybsonik dobrze wycelowanym soccer kickiem zapewnił sobie przegraną. Nie wiem też czy dobrze słyszałem, ale chyba ktoś rzucił "pojebało cię?" po tej akcji.

  Aż stream wywaliło tak się ekipa przejęła.

 9. Łukasz Warchoł (1-1) po poddaniu w 3 rundzie Kewina Wiwatowskiego (4-5) po wyczerpującym pojedynku nowym mistrzem PLMMA w wadze ciężkiej!

 10. Łukasz Warchoł (1-1) po poddaniu w 3 rundzie Kewina Wiwatowskiego (4-5) po wyczerpującym pojedynku nowym mistrzem PLMMA w wadze ciężkiej!

  Jakaś rodzina Józefa Warchoła czy zbieżność nazwisk? Poza tym co się odjebało w walce Trybsona, ten go kurwa kopnął, ten przyaktorzył i koniec walki.

 11. Jakaś rodzina Józefa Warchoła czy zbieżność nazwisk?

  Chyba zbieżność nazwisk, bo chyba w żadnej wypowiedzi Łukasza Warchoła czy Mirka Oknińskiego na temat tej gali nie było o tym mowy.

 12. Morderca kotów po przerwaniu walki przez sędziego i lekarzy/ratowników medycznych wpadł w szał i chciał dalej walczyć i stwierdził, że nie jedzie do szpitala i zaczął wykrzykiwać, że jest prawdziwym gladiatorem xD

 13. Jakaś rodzina Józefa Warchoła czy zbieżność nazwisk? Poza tym co się odjebało w walce Trybsona, ten go kurwa kopnął, ten przyaktorzył i koniec walki.

  Zbieżność nazwisk. Gość jest kumplem Mirka i też po nowotworze. Walczyli w bodajże 2007 i Warchoł był zupełnie zielony w parterze, teraz dorobił się czarnego pasa. Ćwiczy w Bastionie w Tychach o ile dobrze pamiętam.

 14. Kurwa Nieśmiertelny. Podoba mi się jego nastawienie, ale szkoda, że wyszedł do tej walki po siedzeniu na kanapie przez dłuższy czas i wyszło jak wyszło.

 15. Co tam się stało w walce omena ?

  Marian go punktowal i swieza blizna na czole, ktora mial Omen zaczela bardzo obwicie krwawic, wiec Michalak przerwal.

 16. Czy ta gala naprawdę musiala się odbyc? 6 walk w tym walki w K-1 zal… i to jeszcze na Torwarze. MMA odjechalo PLMMA strasznie mocno i już niestety tego nie nadrobią. Nie ogladalem oczywiście i widze ze nic nie stracilem…

 17. Co tam się stało w walce omena ?

  Marian go punktowal i swieza blizna na czole, ktora mial Omen zaczela bardzo obwicie krwawic, wiec Michalak przerwal.

  Marian wpakował mu kolano i od razu zaczął chodzić i świętować, a z Tymka trysnęło jak z gejzera. Co ciekawe Mrozowski wczoraj w wywiadzie zapytał Mariana "czy będziesz celował w tą bliznę?" i odpowiedź była w rodzaju "no pewnie, że nie".

 18. Marian go punktowal i swieza blizna na czole, ktora mial Omen zaczela bardzo obwicie krwawic, wiec Michalak przerwal.

  W tym wywiadzie co wczoraj wrzuciłem Mrozu sugerował pytając Mariana czy będzie celował w tą świeżą bliznę. Ziółkowski stwierdził , że NIE !

 19. Czyli pojawia się pytanie ,  A wracając do tej charytatywnosci czy Tymek był w ogole przygotowany do LW czy to tak z dupy na roztrenowaniu podszedł do sprawy za " dobry pieniądz"

 20. Czyli pojawia się pytanie ,  A wracając do tej charytatywnosci czy Tymek był w ogole przygotowany do LW czy to tak z dupy na roztrenowaniu podszedł do sprawy za " dobry pieniądz"

  Jakoś hasło "dobry pieniądz" mi dziwnie nie pasuje do PLMMA:beczka:. Na fotce z ważenia i w samej walce Tymek wyglądał po prostu tłusto i dość niemrawo (nawet fałda brzucha mu wisiała nad szortami). Myślę, że wziął tą walkę po pierwsze dla Mirasa a po drugie może nie za "dobry" pieniądz, ale dlatego, że w ogóle innych propozycji nie miał. Nie zdziwiłbym się, jakby po tej aferze z kotem plus hałasie o tym jak "zawodnik niemal zabity na ringu!!!11 omg brutalny pseudosport" (pamiętam, że wielu o tym trąbiło, choć może już poszło w zapomnienie) niewielu chciało go dotknąć.

 21. Jakoś hasło "dobry pieniądz" mi dziwnie nie pasuje do PLMMA:beczka:. Na fotce z ważenia i w samej walce Tymek wyglądał po prostu tłusto i dość niemrawo (nawet fałda brzucha mu wisiała nad szortami). Myślę, że wziął tą walkę po pierwsze dla Mirasa a po drugie może nie za "dobry" pieniądz, ale dlatego, że w ogóle innych propozycji nie miał. Nie zdziwiłbym się, jakby to tej aferze z kotem plus hałasie o tym jak "zawodnik niemal zabity na ringu!!!11 omg brutalny pseudosport" (pamiętam, że wielu o tym trąbiło, choć może już poszło w zapomnienie) niewielu chciało go dotknąć.

  Ciężko się nie zgodzić

 22. Jak widać na zdjęciach po walce rozcięcie na głowie świątka, które spowodowało tak soczyste krwawienie jest w innym miejscu niż ta blizna, którą świątek ma na czole, więc rozcięcie i krwawienie, to w pełni zasługa celnego i trafnego kolana Mariana Ziółkowskiego, a nie jak wielu sądziło od razu po walce, że to krwawienie po otwarciu starej rany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.