Powyżej zapis video z konferencji prasowej przed PLMMA 73, która odbędzie się 20 maja w Ciechanowie.

Poniżej skrót z konferencji prasowej:

7 KOMENTARZE

  1. Te konferencje bardziej przypominają jakieś pogawędki na lekcjach wuefu niż na poważne konferencje prasowe, a nazywanie tych pasów efektownymi to jakiś mało śmieszny żart prowadzącego. No i tą żenadę ktoś powinien zatrzymać, bo to dowiezienie Kułaka zabawne nie było, bardziej żałosne jak cała gra trenera, no ale pomysł taki jak Matt wyskakujący zza kartonów chyba wyczerpał możliwości kreatywne trenera.

  2. Te konferencje bardziej przypominają jakieś pogawędki na lekcjach wuefu niż na poważne konferencje prasowe, a nazywanie tych pasów efektownymi to jakiś mało śmieszny żart prowadzącego. No i tą żenadę ktoś powinien zatrzymać, bo to dowiezienie Kułaka zabawne nie było, bardziej żałosne jak cała gra trenera, no ale pomysł taki jak Matt wyskakujący zza kartonów chyba wyczerpał możliwości kreatywne trenera.

  3. A ja będę go bronił: przede wszystkim to jest organizacja, która nie odwołuje zbyt często swoich gal, jest wypłacalna, jakoś są w stanie znajdować zastępstwa.

    To nie jest jedna z wielu organizacji, która skończyła na organizacji dwóch gal.

    Daje szansę młodym zawodnikom na jakiś pewniejszy start, a nie przygotowywanie się do walki, a tu cała gala odwołana, a organizacja zwija się po ledwie kilku galach…