Jotko

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Serb Bojan Velickovic (MMA 8-1) został oficjalnie ogłoszony jako rywal Krzysztofa Jotki (MMA 12-0) na galę MMA Attack 3 27 kwietnia w Katowicach.

Profesjonalny bilans Serba jest splamiony tylko porażką ze Svetlozarem Savovem na gali WFC w ubiegłym roku. 24-latek z ośmiu swoich zwycięstw w żadnym nie musiał czekać na werdykt sędziów punktowych, sześć razy wygrywał przez poddanie, dwa razy przez nokaut. Ostatnio aktywny był w grudniu, kiedy stoczył dwie walki. 4 grudnia w Belgradzie wygrał przez nokaut z Jirim Prochazką, 28 grudnia w Pradze – przez poddanie z Tomasem Kuzelą. Początkowo w kwietniu Velickovic miał wystąpić na kolejnej gali WFC w Słowenii, ale została ona przesunięta na czerwiec.

Rozpiska MMA Attack 3.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl