Na kanale MusclePowerTV mamy szansę zobaczyć pierwszy po wyjściu z aresztu, ekskluzywny wywiad z zawodnikiem IHS Team – Michałem Materlą. Z wywiadu dowiemy się m.in. co sądzi o tej całej akcji? Jak przeżył okres za kratami? W jakiej formie aktualnie się znajduje? Czy planuje wrócić do KSW?

69 KOMENTARZE

 1. No ciekawe jak sprawa się zakończy. Z tego co mówi Michał jest niewinny itp, zresztą wszyscy słyszeli. Jak mówił to do kamery pomyślałem sobie, że przypał by był gdyby jednak coś mu zasądzili. Ale z drugiej strony co miał powiedzieć. Dziwna jest ta sprawa. Ciężko oceniać tak z boku, ale mam poczucie, że organy specjalnie coś gmatwają żebyśmy za dużo nie wiedzieli. Ale wracaj Michał do KSW. Mam nadzieję na walkę jeszcze w tym roku

 2. Dobry wywiad! Bardzo dobra forma fizyczna Cipka:tiphatb:razz:rowadzacy rozjebal mnie tylko pytaniem czy ogladal za kratami KSW na Narodowym:facepalm::???: z tym gotowaniem ryzu w celi to chyba trochę przesadzil jednak:arch:

 3. Ciekawy wywiad. Michał chyba naprawdę w dobrej formie psychicznej. Prawie łyknąłem, ale opisując samo  zatrzymanie nawet nie zająknął się o zaskoczeniu. Na wolności śmiga całe mnóstwo znacznie gorszych  ludzi, ktorych miejsce jest gdzie indziej, więc niech się mu wiedzie.

 4. Sklep w wiezieniu 😮 o:

  O kantynie żeś słyszał?

  Edit: @Grubas szybszy.

  E2: To już dopiszę, że dobry wywiad i dobrze Michała widzieć ale szkoda, że to nie @duubertowa przeprowadziła pierwszy wywiad.

 5. Tak jest i nazywa się to kantyna… możesz nie wiedzieć…

  O kantynie żeś słyszał?

  Edit: @Grubas szybszy.

  E2: To już dopiszę, że dobry wywiad i dobrze Michała widzieć ale szkoda, że to nie @duubertowa przeprowadziła pierwszy wywiad.

  :benny:

 6. Fajny wywiad, Michał mądrze gada i jakoś nie widać żeby emocje nim targały. Jednego jednak nie potrafię zrozumieć. Gdybym to ja trafił za niewinność do aresztu, gdyby w taki sposób wyglądało moje zatrzymanie, gdyby moje dzieci musiały przeżyć taką traumę, to bym kurwy pozwał do wszystkich możliwych sądów o tłuste odszkodowanie.

 7. Fajny wywiad, Michał mądrze gada i jakoś nie widać żeby emocje nim targały. Jednego jednak nie potrafię zrozumieć. Gdybym to ja trafił za niewinność do aresztu, gdyby w taki sposób wyglądało moje zatrzymanie, gdyby moje dzieci musiały przeżyć taką traumę, to bym kurwy pozwał do wszystkich możliwych sądów o tłuste odszkodowanie.

  Ja,jak idę do lekarza, którego nie lubię, to przed wizytą,wolę nie fikać

 8. Fajny wywiad, Michał mądrze gada i jakoś nie widać żeby emocje nim targały. Jednego jednak nie potrafię zrozumieć. Gdybym to ja trafił za niewinność do aresztu, gdyby w taki sposób wyglądało moje zatrzymanie, gdyby moje dzieci musiały przeżyć taką traumę, to bym kurwy pozwał do wszystkich możliwych sądów o tłuste odszkodowanie.

  Może mu dadzą warunek, że mu odpuszczą jak nie będzie rościł kasy i będzie "siedział cicho"

 9. Ja,jak idę do lekarza, którego nie lubię, to przed wizytą,wolę nie fikać

  No ja taki ugodowy, to nie jestem :fjedzia:. Akurat lekarze są u mnie szczególnie na cenzurowanym. Jebać kurwy maczetami.

  Może mu dadzą warunek, że mu odpuszczą jak nie będzie rościł kasy i będzie "siedział cicho"

  "No jednak to nie Ty, ogólnie od początku wiedzieliśmy, ale chcieliśmy wjebać w kazamaty "duże nazwisko". Gdybym był niewinny, to bym poszedł z kurwami na wojnę, a nie odpuścił i zachował się jakby nic się nie stało. Oczywiście łatwo pierdolić zza klawiatury, może to też kwestia odmiennych charakterów, ale jeszcze się taki nie urodził, któremu bym odpuścił po tym jak zrobił "coś" na moją niekorzyść.

 10. Gdybym był niewinny, to bym poszedł z kurwami na wojnę, a nie odpuścił i zachował się jakby nic się nie stało. Oczywiście łatwo pierdolić zza klawiatury, może to też kwestia odmiennych charakterów, ale jeszcze się taki nie urodził, któremu bym odpuścił po tym jak zrobił "coś" na moją niekorzyść

  :neildegrassewhoa:

 11. No ja taki ugodowy, to nie jestem :fjedzia:. Akurat lekarze są u mnie szczególnie na cenzurowanym. Jebać kurwy maczetami.

  "No jednak to nie Ty, ogólnie od początku wiedzieliśmy, ale chcieliśmy wjebać w kazamaty "duże nazwisko". Gdybym był niewinny, to bym poszedł z kurwami na wojnę, a nie odpuścił i zachował się jakby nic się nie stało. Oczywiście łatwo pierdolić zza klawiatury, może to też kwestia odmiennych charakterów, ale jeszcze się taki nie urodził, któremu bym odpuścił po tym jak zrobił "coś" na moją niekorzyść.

  Teoretycznie też bym tak powiedział, ale pewnie inaczej śpiewa się po 7 miesiącach aresztu mając jeszcze perspektywę na kilka lat. Tak przypuszczam ale nie chcę wiedzieć.

 12. Ta tyle że w kantynie masz wszystko za 200% ceny. Minimum 😉

  To 2 sprawa ale my tylko pisaliśmy ze jest cos takiego jak sklep w pudle. Nie takie "biedaki" jak Cipek musza tam robic zakupy tak wiec nie ma co narzekac.

 13. Siedem, nie przesadzaj z tymi cenami minimum 200%.

  Zdarza mi się dość regularnie robić paczki (teraz jest wymóg, że trzeba to robić przez kantynę) i nie są to oczywiście ceny z Biedronki ale też nie ma tragedii.

 14. Zawsze myślałem, że konfident to ktoś kto donosi, ale jednak o czymś co miało miejsce. W sytuacji Michała zrozumiała byłaby niechęć do konfabulantow, ale co uczciwy człowiek może mieć do konfidentów, żeby zaraz kopać im doły  ?

 15. Fajny wywiad, Michał mądrze gada i jakoś nie widać żeby emocje nim targały. Jednego jednak nie potrafię zrozumieć. Gdybym to ja trafił za niewinność do aresztu, gdyby w taki sposób wyglądało moje zatrzymanie, gdyby moje dzieci musiały przeżyć taką traumę, to bym kurwy pozwał do wszystkich możliwych sądów o tłuste odszkodowanie.

  Gdybyś trafił za niewinność to tak.

 16. Może po prostu chce odpocząć psychicznie i nie chce mu się pierdolić z tą sprawą po sądach której tak na prawdę nie wiadomo czy wygra (wiadomo polskie prawo), a tak to wyszedł, bedzie mogl sie skupić na treningach i rodzinie

 17. Sam się jebaj maczetami :crazy:

  Właśnie nie potrafię zrozumieć niechęci do lekarzy i mówię to po spędzeniu 24h na sorze z nerwami :crazy:

 18. Fajny wywiad, Michał mądrze gada i jakoś nie widać żeby emocje nim targały. Jednego jednak nie potrafię zrozumieć. Gdybym to ja trafił za niewinność do aresztu, gdyby w taki sposób wyglądało moje zatrzymanie, gdyby moje dzieci musiały przeżyć taką traumę, to bym kurwy pozwał do wszystkich możliwych sądów o tłuste odszkodowanie.

  i chuja byś se tylko zaszkodził, tai kraj, taki gatunek

 19. Właśnie nie potrafię zrozumieć niechęci do lekarzy i mówię to po spędzeniu 24h na sorze z nerwami :crazy:

  Ty to gupi jesteś. Trzeba było dzwonić to bys posiedział max 3. Ale nie, chciałeś byc mądrzejszy to tak masz

 20. Zajebiście, że wrócił i szybko wszedł w trening. Dobrze wygląda, dobrze gada. Trzymam kciuki jak za mało kogo.

  Pytanie o ksw na narodowym postawiło na baczność mojego raka. Tak ku… panie redaktorze; ksw pejperwiu in kryminał. To nie otwarty, a nawet i tam nie byłoby komu zapłacić.

 21. Pytanie o ksw na narodowym postawiło na baczność mojego raka. Tak ku… panie redaktorze; ksw pejperwiu in kryminał. To nie otwarty, a nawet i tam nie byłoby komu zapłacić.

  Ja tam bym się nie zdziwił po tym jak usłyszałem, że w więzieniu jest sklep dla więźniów (serio, nie wiedziałem o tym).

 22. Ja tam bym się nie zdziwił po tym jak usłyszałem, że w więzieniu jest sklep dla więźniów (serio, nie wiedziałem o tym).

  Jeśli ktoś nie miał do czynienia to oczywiście, ma prawo nie wiedzieć, ale pytanie i tak pojechane. To nie uzdrowisko:)

 23. Zajebiście, że wrócił i szybko wszedł w trening. Dobrze wygląda, dobrze gada. Trzymam kciuki jak za mało kogo.

  Pytanie o ksw na narodowym postawiło na baczność mojego raka. Tak ku… panie redaktorze; ksw pejperwiu in kryminał. To nie otwarty, a nawet i tam nie byłoby komu zapłacić.

  Gdyby bylo w otwartym to by obejrzeli. Maja szkielka( czytaj telewizory) w celach tak wiec to bylby nie problem.

 24. Gdyby bylo w otwartym to by obejrzeli. Maja szkielka( czytaj telewizory) w celach tak wiec to bylby nie problem.

  Znajomy grzeje 15 na zaostrzonym w pomarańczy i nie mają szkiełka. Tyle że on chyba teraz w izolatce bo z tego co wiem resocjalizacja się nie udaje ::duszenie::

 25. Ty to gupi jesteś. Trzeba było dzwonić to bys posiedział max 3. Ale nie, chciałeś byc mądrzejszy to tak masz

  bez mojego lekarza już dawno bym nie funkcjonował jako pozornie normalny człowiek

 26. Znajomy grzeje 15 na zaostrzonym w pomarańczy i nie mają szkiełka. Tyle że on chyba teraz w izolatce bo z tego co wiem resocjalizacja się nie udaje ::duszenie::

  Jo ale Cipek mowil ze tylko na poczatku byl N a pozniej chyba trafil do Gorzowa i tam juz stracil ten status i bylo normalnie. No chyba ze zle uslyszalem w wywiadzie. Nie ma czegos takiego jak resocjalizacja:kis:

 27. Ty to gupi jesteś. Trzeba było dzwonić to bys posiedział max 3. Ale nie, chciałeś byc mądrzejszy to tak masz

  Cóż, ostatni raz słucham się siebie gdy myślę "nie będę z taką pierdołą dupy Gienkowi zawracał". Zwłaszcza po pysznym szpitalnym jedzonku :crazy:

 28. Jako fan od początku trzymałem kciuki za wyjście Michała. Teraz mam nadzieję, że Michał zostanie oczyszczony z zarzutów i jego oraz jego rodzinki nikt już nie będzie niepokoić

 29. Sam się jebaj maczetami :crazy:

  Właśnie nie potrafię zrozumieć niechęci do lekarzy i mówię to po spędzeniu 24h na sorze z nerwami :crazy:

  Widocznie macie lepsze wspomnienia z kontaktów z konowałami niż ja 😆 Gienek…noł ofens. Ty jesteś doktorem Hałsem, więc Ciebie moje epitety nie dotyczą 😆 :beer:

 30. Fajnie że kumple sie za Michałem wstawili. Realnie słychać,że Michal niewinny jest.

  Oby się już to zakończyło wszystko na jego korzyść.

 31. Widocznie macie lepsze wspomnienia z kontaktów z konowałami niż ja 😆 Gienek…noł ofens. Ty jesteś doktorem Hałsem, więc Ciebie moje epitety nie dotyczą 😆 :beer:

  Dobra dzięki 😎

 32. Na czym polega ta "ekskluzywność" ?

  Chyba na tym, ze olal Mroza, bo MMA Rocks w wyscigu o wywiady przestalo sie kompletnie liczyc. Oczywiscie pomijajac Poznan, bo tam sa wrecz bezkonkurencyjni 😉

 33. Na czym polega ta "ekskluzywność" ?

  ekskluzywny = wyłącznościowy, a nie, że jest przeprowadzany w pałacu i przy użyciu złotego mikrofonu z diamentami.

 34. ekskluzywny = wyłącznościowy, a nie, że jest przeprowadzany w pałacu i przy użyciu złotego mikrofonu z diamentami.

  Dobre, śmiechłem.

  Ale w jaki sposób wywiad może być wyłącznościowy ?

 35. Ale w jaki sposób wywiad może być wyłącznościowy ?

  A czy Michał po wyjściu udzielił wywiadu wyłącznie im czy też jest tych wywiadów więcej?

 36. A czy Michał po wyjściu udzielił wywiadu wyłącznie im czy też jest tych wywiadów więcej?

  Tego nie wiadomo.

 37. Na czym polega ta "ekskluzywność" ?

  Na tym, że był to wywiad wyłącznościowy. Czyli po wyjściu z aresztu udzielił go tylko jednemu kanałowi odmawiając tym samym wywiadów wszystkim innym. Na tym polega ekskluzywność materiału, że ktoś jest przez jakiś czas pierwszy.

 38. Na tym, że był to wywiad wyłącznościowy. Czyli po wyjściu z aresztu udzielił go tylko jednemu kanałowi odmawiając tym samym wywiadów wszystkim innym. Na tym polega ekskluzywność materiału, że ktoś jest przez jakiś czas pierwszy.

  Okej, rozumiem.

  Aczkolwiek wywiad przeprowadza jeśli dobrze pamietam, firma która go sponsoruje, wiec łaski nie robi inaczej nie było by $$$$. Wiec ta ekskluzywność lekko z dupy.

 39. Okej, rozumiem.

  Aczkolwiek wywiad przeprowadza jeśli dobrze pamietam, firma która go sponsoruje, wiec łaski nie robi inaczej nie było by $$$$. Wiec ta ekskluzywność lekko z dupy.

  Tak tylko w tych ciężkich czasach mogli się od Niego odwrócić. Nie zrobili tego i chwała im za to. Dlatego wyłącznościowy wywiad zrozumiały.

 40. Okej, rozumiem.

  Aczkolwiek wywiad przeprowadza jeśli dobrze pamietam, firma która go sponsoruje, wiec łaski nie robi inaczej nie było by $$$$. Wiec ta ekskluzywność lekko z dupy.

  Co? Dlaczego ekskluzywność lekko z dupy? Totalnie nie rozumiem. Jak sponsor robi ekskluzywny wywiad to jest on mniej ekskluzywny niż jakby zrobił go jakiś portal MMA? Przecież to nadal materiał na wyłączność długo przed innymi.

 41. Co? Dlaczego ekskluzywność lekko z dupy? Totalnie nie rozumiem. Jak sponsor robi ekskluzywny wywiad to jest on mniej ekskluzywny niż jakby zrobił go jakiś portal MMA? Przecież to nadal materiał na wyłączność długo przed innymi.

  Może jednak koledze brakuje tego złotego mikrofonu.

  SPOILER
  :gabi_much_love:

 42. Spotkałem Michała w sobotę.

  Nie musicie sie martwić o jego stan psychiczny 🙂 To jak w wywiadzie wypadł, to  naturalnie się zachowuje.

  Nie ma co tu więcej pisać. Wszyscy czekamy do sprawy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.