Jeśli Michael Bisping nie będzie w stanie obronić swojego tytułu latem, UFC zorganizuje walkę o tymczasowy pas kategorii średniej pomiędzy Yoelem Romero a Robertem Whittakerem. Informację te podał sam prezydent organizacji, Dana White.

Próbujemy zorganizować walkę pomiędzy Bispingiem i Romero. Jeśli Anglik nie będzie gotowy latem, spróbujemy zrobić starcie o tymczasowy pas kategorii średniej pomiędzy Yoelem Romero a Robertem Whittakerem.

Prezydent UFC wypowiedział się także o sytuacji Georgesa St. Pierre’a.

GSP wróci w walce w kategorii półśredniej. Prawdopodobnie zmierzy się z kimkolwiek, kto będzie wtedy mistrzem.

32 KOMENTARZE

 1. Konkret. UFC zaczyna kurwa myśleć. Serio ten miesiąc wydaje się być przełomowym. Dla hejterków – polecam wygooglować UFC 213.

 2. Bisping logic

  Mogę się napierdalać w lipcu z GSP

  Nie mogę się napierdalać z Romero w lipcu bo boli mnie kolano

  xD

 3. Bisping dawaj walkę z Romero, nie pierdol ziomuś. Jestem na nie dla kolejnego zjebanego intekurwarima! Za dużo tych pasów kierwa!

 4. Ta Dickping wróci w lipcu 😀 Ta obsrana kurwa nie wróci już nigdy chyba, że spowrotem wrócą do starcia z GSP albo jeśli Romero nie zdobędzie Interima.

 5. Bisping dawaj walkę z Romero, nie pierdol ziomuś. Jestem na nie dla kolejnego zjebanego intekurwarima! Za dużo tych pasów kierwa!

  No ale gdzie te interimy tak naprawdę są. 🙂 Tylko Max, a to znika 3 czerwca. Bisping ostatnio walczył na UFC 204, nie róbmy żartów. Conor nawet walczył po nim!

 6. GSP wróci w walce w kategorii półśredniej. Prawdopodobnie zmierzy się z kimkolwiek, kto będzie wtedy mistrzem.

  Aha, to teraz Woodley będzie blokował dywizję żeby walczyć z GSP :siara:

 7. Cipka go boli więc wątpię aby był gotowy latem na Romero. Z chęcią zobaczę Romero vs Whittaker o tymczasowy.

 8. Cipka go boli więc wątpię aby był gotowy latem na Romero. Z chęcią zobaczę Romero vs Whittaker o tymczasowy.

  Z jednej strony spoko, a z drugiej obaj zasługują (Romero bardziej) na walkę o pas i szkoda eliminować takich pretendentów (zwłaszcza, że Jacare już w podobny sposób poleciał).

 9. GSP już dawno mówił, że Bispingowi nie zależy na walce wcześniej niż pod koniec roku i dlatego sam też robi sobie obóz dopiero po wakacjach. Mądrego to dobrze posłuchać, jak zwykle konkret i pewne informacje.

 10. Czyli Bispig ma czego chciał. W magiczny sposób wypadnie z walki z Romero, zrobią interima w wakacje, Bispig zawalczy z Robertem/Yoelem pod koniec roku. Ten ćwok wznosi modły do wszystkich bogów tego świata, aby Romero wdupił z Whittakerem. Uniki tego zezowatego błazna są skrajnie żałosne.

 11. Czyli Bispig ma czego chciał. W magiczny sposób wypadnie z walki z Romero, zrobią interima w wakacje, Bispig zawalczy z Robertem/Yoelem pod koniec roku. Ten ćwok wznosi modły do wszystkich bogów tego świata, aby Romero wdupił z Whittakerem. Uniki tego zezowatego błazna są skrajnie żałosne.

  whittaker by go szybciej dojebal niz yoel

 12. whittaker by go szybciej dojebal niz yoel

  Nie mówię, że nie. Po prostu Bispig chce zawalczyć z każdym, tylko nie z Yoelem. On boi się tej walki, bo powiedział już dużo i ewentualna porażka z Romero jest równa emeryturze. Mistrzostwo mw traktuje jako ciepły kurwidołek/przepustkę do manejfajtów z GSP, Conorem, Majką Jeżowską.

 13. Nie mówię, że nie. Po prostu Bispig chce zawalczyć z każdym, tylko nie z Yoelem. On boi się tej walki, bo powiedział już dużo i ewentualna porażka z Romero jest równa emeryturze. Mistrzostwo mw traktuje jako ciepły kurwidołek/przepustkę do manejfajtów z GSP, Conorem, Majką Jeżowską.

  paradoksalnie z romero ma najwieksze szanse z czolowki. beka z lapsa

 14. w końcu jakieś pozytywne info, tylko dlaczego whittaker? btw bispingowi prawdopobnie przeszła koło nosa wypłata życia.

 15. bo znokautowal typa, ktory wedlug wielu od miesiecy zaslugiwal na tsa

  spoko, nie wiedziałem, że whittaker tak w rankingu podskoczył.

 16. bo znokautowal typa, ktory wedlug wielu od miesiecy zaslugiwal na tsa

  spoko, nie wiedziałem, że whittaker tak w rankingu podskoczył.

  Poza tym Geg chyba coraz bardziej na walkę z Lukiem się szykuje. Będzie ogień!

 17. zanim jaśnie panujący pan michael bisping zdecyduje się na cokolwiek, to cała czołówka zdąży  zawalczyć między sobą.

  w systemie mecz i rewanż.

  😉

  w zasadzie to walki o tymczasowy tytuł i tymczasowego pretendenta kręcą bardziej niż pojedynek z jaśnie panującym.

 18. Latem Bisping będzie relaksować się na plaży w Kent, Essex lub Sussex, pić browca i śmiać się im wszystkim w twarz.

 19. Latem Bisping będzie relaksować się na plaży w Kent, Essex lub Sussex, pić browca i śmiać się im wszystkim w twarz.

  Lubię Majka, ale to nie jest fajne, że nie walczy, a najlepsi pretendenci tłuką się między sobą. McGregor tak hejcony był, ale przynajmniej regularnie wychodził i to zdaje się do coraz trudniejszych oponentów. Sam nie wiem. Średnio mi się to podoba.

 20. Dla osób, które negują kandydaturę Whitakera do title shota:

  – ogólny bilans ostatnich walk jego i Moussasiego jest zbliżony, tym niemniej, pokonał Souzę na fali, a Geg Weidmana po 2 porażkach

  – Geg ostatnią walkę wygrał w dość kontrowersyjnych okolicznościach, a Robert Souzę zniszczył

  – Moussasi przegrał jakiś czas temu z Souzą.

  Moim zdaniem sportowo taki wybór broni się jak najbardziej. No i  – Whittaker – Romero jest w sam raz na wypełnienie stadionu w Australii, jaki stadion wypełni Moussasi?

 21. Moim zdaniem sportowo taki wybór broni się jak najbardziej. No i – Whittaker – Romero jest w sam raz na wypełnienie stadionu w Australii, jaki stadion wypełni Moussasi?

  -Gegard powiedział, że Whittaker jest dla niego drugą najłatwiejszą walką w MW (pierwszy oczywiście Majk). I ja mu wierzę.

  -kontrowersje w walce z Weidmanem leżą raczej w kwestii samego Weidmana i (nawet trochę bardziej) sędziego

  -jeśli Gegard ma walczyć z Lukiem, to dla mnie mega spoko, i interim mi (jako kibicowi) wtedy nie potrzebny

  edit: Od czasu wejścia USADA Gegard wydaje się być innym zawodnikiem, przypadek?

 22. Jeżeli faktycznie Bisping leczy kontuzję i nie będzie gotów latem bronić pasa to pojedynek Romero vs Whittaker ma sens i chętnie go obejrzę. Już od dłuższego czasu trzymam kciuki za Roberta i nie inaczej będzie tym razem :boss:

 23. Zakladam ze posiadanie pasa tymczasowego daje odrazu walke z mistrzem , i walka z gsp odpada ? Czy opcja bisping gsp dalej jest mozliwa ?

 24. Zakladam ze posiadanie pasa tymczasowego daje odrazu walke z mistrzem , i walka z gsp odpada ? Czy opcja bisping gsp dalej jest mozliwa ?

  GSP ma wrócić w walce o tytuł mistrzowski w półśredniej, takie są teraz plany.