Michael Bisping znany jest ze swojego ciętego języka. Tym razem Anglik dorwał swojego następnego rywala, Georgesa St. Pierre’a wchodzącego do windy. Oczywiście The Count skorzystał z okazji do dokuczenia rywalowi – Bisping doradził St. Pierre’owi branie sterydów, jednakże jasno zaznaczył, aby Kanadyjczyk nie dał się złapać.

Bye George

A post shared by Mikebisping (@mikebisping) on

Jak wiemy Bisping od lat dość głośno dawał znać jaki ma stosunek do stosowania niedozwolonych substancji przez zawodników MMA. Co ciekawe, St. Pierre’a ma bardzo podobne zdanie do Anglika, jednakże jak widać aktualny mistrz kategorii średniej nie wierzy w czystość byłego dominatora dywizji do 77 kilogramów.

Walka obu zawodników odbędzie się 4 listopada na UFC 217 w Madison Square Garden.

34 KOMENTARZE

 1. Jebany tym Ko na Cockholdzie wygral zycie , i dobrze dla niego , gosc fajnie gada i ma jebany pojecie jak sie go ogloda na "ufc on fox" ale jak idze o trash talk to sie lekko zenujaco robi , szczegolnie teraz w kierunku gsp , ktory poprostu jest kurwa kanadyjczykiem i oni sa tak kurewsko mili i uprzejmi ze az sie zygac chce(sprawdzone w kanadzie , dzien dobry na kazdym rogu, domow nie zamykaja , na drodze zawsze pusza i ci kurwa jeszcze pomachaja z usmiechem , az masz ochote jednemu zajebac i sprawdzic czy przeprosi ze tam wstawil twarz). Srednio widze w usa podjarke ta walka w ankietach cody vs tj jesli chodzi o zaitersowanie duzo lepiej wypada, jednak 4 lata poza gra robia swoje. moze jednak ten ruch z dolozeniem JJ byl dobry ze strony ufc , ppv moze dostanie +100k. ale do kurwy nedzy znowu bedzie efekt posuchy jak po 205 i nastepne 2/3 numerowane to bedzie cienka karta. gsp vs bisping , asia vs bisping , thomson vs masvidal(!) ,mozna bylo lekko rozdzielic na 2/3 gale. wypuscil ktos cenny biletow , jednak brak conora robi swoje , 3 razy tansze niz 205 , od 1250$ do 100$

 2. Dzień, w którym Bisping na czymś wpadnie, będzie dniem najśmieszniejszych tłumaczeń ze strony #7 który stał się mistrzem

  Cockhold, coś ty kurwa zrobił….

 3. On powiedział jak sam podchodzi do tematu, kłuje dupsko ale jeszcze go nie przyłapali. Za to będzie go bolało jak dostanie po szczepionce:lol:

 4. to by było coś 😆

  no jeblo mi sie 🙂 pisane z telefonu 🙂 ofc chodzi o Rose, aleeeeee mozeee kiedys?!:) sprzedalo by sie 🙂 za 10/15 lat nie zdziwie sie jak ufc zestawi babe z chlopem:) its all about the money man!:Duke3d::Duke3d:

 5. Dzień, w którym Bisping na czymś wpadnie, będzie dniem najśmieszniejszych tłumaczeń ze strony #7 który stał się mistrzem

  Cockhold, coś ty kurwa zrobił….

  Nie wpadnie, akurat o to raczej można być spokojnym.

 6. Jebany tym Ko na Cockholdzie wygral zycie , i dobrze dla niego , gosc fajnie gada i ma jebany pojecie jak sie go ogloda na "ufc on fox" ale jak idze o trash talk to sie lekko zenujaco robi , szczegolnie teraz w kierunku gsp , ktory poprostu jest kurwa kanadyjczykiem i oni sa tak kurewsko mili i uprzejmi ze az sie zygac chce(sprawdzone w kanadzie , dzien dobry na kazdym rogu, domow nie zamykaja , na drodze zawsze pusza i ci kurwa jeszcze pomachaja z usmiechem , az masz ochote jednemu zajebac i sprawdzic czy przeprosi ze tam wstawil twarz). Srednio widze w usa podjarke ta walka w ankietach cody vs tj jesli chodzi o zaitersowanie duzo lepiej wypada, jednak 4 lata poza gra robia swoje. moze jednak ten ruch z dolozeniem JJ byl dobry ze strony ufc , ppv moze dostanie +100k. ale do kurwy nedzy znowu bedzie efekt posuchy jak po 205 i nastepne 2/3 numerowane to bedzie cienka karta. gsp vs bisping , asia vs bisping , thomson vs masvidal(!) ,mozna bylo lekko rozdzielic na 2/3 gale. wypuscil ktos cenny biletow , jednak brak conora robi swoje , 3 razy tansze niz 205 , od 1250$ do 100$

  Powinni każdą walkę mistrzowską promować jak main event, moim zdaniem.

 7. Nie wpadnie, akurat o to raczej można być spokojnym.

  Tak samo jak można było być spokojnym o Jonesa, A. Silve czy innych :crazy: umówmy się, DiKaunt, że każdy bierze, ale niektórzy dają się złapać. Możliwe że cała kariera Bispinga będzie "czysta" ale nie wierzę że sam Bisping nie bierze

 8. Tak samo jak można było być spokojnym o Jonesa, A. Silve czy innych :crazy: umówmy się, DiKaunt, że każdy bierze, ale niektórzy dają się złapać. Możliwe że cała kariera Bispinga będzie "czysta" ale nie wierzę że sam Bisping nie bierze

  A ja wierzę. Tak samo wierzę w Marka Hunta. Może to naiwne, ale nieprzypadkowo inni zawodnicy nie są aż tak wielkimi przeciwnikami sterydów. Większość z nich wie, że wyszliby na frajerów i hipokrytów gdyby coś ewentualnie kiedyś wyszło na jaw. U Majkiego czy Hunta daję głowę, że nie wyjdzie nigdy.

 9. Jest ktoś kto lubi tą gnidę? Chciałbym żeby przegrał za to pierdolenie ale marne szanse

  Ja tam go lubię. Mam nadzieję, że najebie GSP.

 10. Jest ktoś kto lubi tą gnidę? Chciałbym żeby przegrał za to pierdolenie ale marne szanse

  Ja lubię i to bardzo, Majki to świetny gość. Bywa wkurwiający, ale na swój wyjątkowy sposób, a po tak niesamowitej karierze zasługuje na specjalne względy.

 11. Majki nie jest zawsze taki zły. Może Narkun będzie kiedyś jak Bisping. Czyli niby denerwuje ale można posłuchać. Bo póki co to on tylko denerwuje.

 12. Ale to widać płynącą w żyłach Majkiego cząstkę naszej POLSKIEJ krwi. GSP – wiadomo to legenda i w żaden sposob tego nie kwestionuje, szanuje go niesamowicie, ale wolałbym oglądać go znów na kinowym ekranie niż w oktagonie. Ostatnia walka 4 lata temu, więc ciekawy jestem jak przygotował organizm na taki bój :gsp:

 13. Majki nie jest zawsze taki zły. Może Narkun będzie kiedyś jak Bisping. Czyli niby denerwuje ale można posłuchać. Bo póki co to on tylko denerwuje.

  Ostatni wywiad z Narkunem nawet obejrzałem do końca a dla porównania Chudziana wylaczylem po minucie

 14. Jebany tym Ko na Cockholdzie wygral zycie , i dobrze dla niego , gosc fajnie gada i ma jebany pojecie jak sie go ogloda na "ufc on fox" ale jak idze o trash talk to sie lekko zenujaco robi , szczegolnie teraz w kierunku gsp , ktory poprostu jest kurwa kanadyjczykiem i oni sa tak kurewsko mili i uprzejmi ze az sie zygac chce(sprawdzone w kanadzie , dzien dobry na kazdym rogu, domow nie zamykaja , na drodze zawsze pusza i ci kurwa jeszcze pomachaja z usmiechem , az masz ochote jednemu zajebac i sprawdzic czy przeprosi ze tam wstawil twarz). Srednio widze w usa podjarke ta walka w ankietach cody vs tj jesli chodzi o zaitersowanie duzo lepiej wypada, jednak 4 lata poza gra robia swoje. moze jednak ten ruch z dolozeniem JJ byl dobry ze strony ufc , ppv moze dostanie +100k. ale do kurwy nedzy znowu bedzie efekt posuchy jak po 205 i nastepne 2/3 numerowane to bedzie cienka karta. gsp vs bisping , asia vs bisping , thomson vs masvidal(!) ,mozna bylo lekko rozdzielic na 2/3 gale. wypuscil ktos cenny biletow , jednak brak conora robi swoje , 3 razy tansze niz 205 , od 1250$ do 100$

  Na 218 będzie Holloway – Edgar i być może Stipe, a na 219 będą próbować Conor – Diaz 3 więc o następne gale póki co bym się nie martwił.

 15. Ja lubię i to bardzo, Majki to świetny gość. Bywa wkurwiający, ale na swój wyjątkowy sposób, a po tak niesamowitej karierze zasługuje na specjalne względy.

  Specjalnie względy czyli wybieranie sobie rywali a nie rywalizację z prawdziwymi pretendentami? Pod tym względem nie dorównuje GSP który co by nie mówić bronił tytułu kilka razy i moim zdaniem był mistrzem z klasą. Ale niestety niepotrzebnie wraca bo pewnie będzie tak jak z Bj Pennem.

 16. Jako fan GSP mam mieszane uczucia co do tego powrotu. Owszem liczę, że wygra z Bispingiem, ale ten rozbrat z MMA był długi i wraca do cięższej wagi. Tu nie będzie dominacji fizycznej jaką miał w półśredniej. Nawet jak obali Bispinga to ciężko będzie go utrzymać w parterze. Dziwna decyzja GSP.

 17. Specjalnie względy czyli wybieranie sobie rywali a nie rywalizację z prawdziwymi pretendentami? Pod tym względem nie dorównuje GSP który co by nie mówić bronił tytułu kilka razy i moim zdaniem był mistrzem z klasą. Ale niestety niepotrzebnie wraca bo pewnie będzie tak jak z Bj Pennem.

  Nie wydaje mi się, że Bisping unikałby jakiegokolwiek rywala, gdyby został mistrzem nieco wcześniej. Jemu zostały maksymalnie dwie walki, nie dziwię się, że myśli o tym aby jak najwięcej zarobić, jednocześnie nie ryzykując aż tak bardzo zdrowiem. Jeśli UFC się na to godzi, jakim głupcem musiałby być, żeby tego nie wykorzystać? Facet ma 38 lat, wychodząc do starcia z GSP stanie się samodzielnym liderem, jeśli chodzi o ilość walk stoczonych w organizacji UFC, wygrał TUFa, wrócił po dwóch takich wpierdolach, po jakich nikt inny nie byłby już sobą, przeżył absolutnie wszystko co może przeżyć zawodnik MMA. Zresztą, co ja się będę produkował, po prostu obejrzyj film, poczuj tę niesamowitą historię, zobacz jaki Bisping jest prywatnie, myślę że zmienisz zdanie.Wstawiam po raz kolejny i będę wstawiać do końca świata, bo każdy kto interesuje się MMA, ma obowiązek to obejrzeć.

 18. Nie wydaje mi się, że Bisping unikałby jakiegokolwiek rywala, gdyby został mistrzem nieco wcześniej. Jemu zostały maksymalnie dwie walki, nie dziwię się, że myśli o tym aby jak najwięcej zarobić, jednocześnie nie ryzykując aż tak bardzo zdrowiem. Jeśli UFC się na to godzi, jakim głupcem musiałby być, żeby tego nie wykorzystać? Facet ma 38 lat, wychodząc do starcia z GSP stanie się samodzielnym liderem, jeśli chodzi o ilość walk stoczonych w organizacji UFC, wygrał TUFa, wrócił po dwóch takich wpierdolach, po jakich nikt inny nie byłby już sobą, przeżył absolutnie wszystko co może przeżyć zawodnik MMA. Zresztą, co ja się będę produkował, po prostu obejrzyj film, poczuj tę niesamowitą historię, zobacz jaki Bisping jest prywatnie, myślę że zmienisz zdanie.Wstawiam po raz kolejny i będę wstawiać do końca świata, bo każdy kto interesuje się MMA, ma obowiązek to obejrzeć.

  Spoko. Obejrzę. Dzięki

 19. Bisping to wygra, serio. Mam tylko nadzieje, że w następnej walce dostanie Cockholda i ten go zmiecie tak jak miał to zrobić w pierwszej walce.

 20. Bisping to wygra, serio. Mam tylko nadzieje, że w następnej walce dostanie Cockholda i ten go zmiecie tak jak miał to zrobić w pierwszej walce.

  przecież w pierwszej go zmiótł

 21. Jebany tym Ko na Cockholdzie wygral zycie , i dobrze dla niego , gosc fajnie gada i ma jebany pojecie jak sie go ogloda na "ufc on fox" ale jak idze o trash talk to sie lekko zenujaco robi , szczegolnie teraz w kierunku gsp , ktory poprostu jest kurwa kanadyjczykiem i oni sa tak kurewsko mili i uprzejmi ze az sie zygac chce(sprawdzone w kanadzie , dzien dobry na kazdym rogu, domow nie zamykaja , na drodze zawsze pusza i ci kurwa jeszcze pomachaja z usmiechem , az masz ochote jednemu zajebac i sprawdzic czy przeprosi ze tam wstawil twarz). Srednio widze w usa podjarke ta walka w ankietach cody vs tj jesli chodzi o zaitersowanie duzo lepiej wypada, jednak 4 lata poza gra robia swoje. moze jednak ten ruch z dolozeniem JJ byl dobry ze strony ufc , ppv moze dostanie +100k. ale do kurwy nedzy znowu bedzie efekt posuchy jak po 205 i nastepne 2/3 numerowane to bedzie cienka karta. gsp vs bisping , asia vs bisping , thomson vs masvidal(!) ,mozna bylo lekko rozdzielic na 2/3 gale. wypuscil ktos cenny biletow , jednak brak conora robi swoje , 3 razy tansze niz 205 , od 1250$ do 100$

  Trza spierdalac do Kanady, w tak zajebistym miejscu wsrod tylu przemilych ludzi mogę zostac nawet zulem.

 22. Spoko. Obejrzę. Dzięki

  Obejrzałem. Trochę to zmienia mój pogląd na niego ale z drugiej strony wiadomo, że jest to film promocyjny wyprodukowany przez UFC. Ameryka lubi ckliwe historie i dramaty. Masz rację, że ma mało czasu mu zostało i chce zarobić biorąc lukratywne walki. Wszystko przez to ze długo zajęło mu zdobycie pasa. Rozumiem to ale mistrz powinien potwierdzać swoją klasę walcząc z gosciami z rankingu swojej wagi. Szkoda, że dzisiaj wszystko determinuje kasa. Nabijamy sie z KSW że Januszownia ale w UFC zaczyna się robić to samo. Handel i chuj. To mój najdłuższy komentarz ever. Pozdro