4 odcinek programu MMA Miszcz, w którym gościem jest mistrz KSW Mateusz Gamrot. Produkcja: Dominik Durniat i Robert Górski.

22 KOMENTARZE

 1. 4 odcinek programu MMA Miszcz, w którym gościem jest mistrz KSW Mateusz Gamrot. Produkcja: Dominik Durniat i Robert Górski.

 2. Fajna sprawa z tymi rzadko spotykanymi technikami, człowiek może się czegoś nauczyć oraz fajnie zobaczyć jak na tle totalnego amatora (chyba, że coś tam się kulasz Dominik to sorreczka) wypadają zawodowcy. No i na koniec odcinka przydała by się tabela z wynikami z wcześniejszych epizodów.

 3. @VaeVictis ogladales?:mamed: ja nie oczywiście ale Twój wpis jest tutaj niezbedny:tiphatb:

  Jeden z autorów uświadomił mi, że intelektualnie nie dorastam do tego pomysłu, więc omijam. Bez tego jednak wiem, że jest rewelacyjny.

 4. @Dominik Durniat przydałaby się tabela ze wszystkimi wynikami na początku i na końcu. Widziałem na YT, że pisałeś, że to program rozrywkowy i wynik nie jest najważniejszy, ale po prostu wtedy oglądałoby się to w chuuuuuj lepiej gdybym mógł sobie porównać każdą konkurencję z innymi zawodnikami.

  Serio.

  Gamer gdyby tak nie świrował w ostatniej konkurencji to pewnie jeszcze ze 4 poddania by weszły.

  Najlepszy odcinek.

 5. W sumie co miałem powiedzieć odnośnie formy i koncepcji to już powiedziałem. Odcinek fajny i miły. Trochę szkoda, bo pohejtowałoby się :śmiech:

 6. Wolałem jak Dominik się pytał po raz 363772837ty jak przygotowania, jakie plany, co u Ciebie itd niż taka kiczową formę programu/wywiadu jak ta, ale cóż rozumiem i życzę powodzenia 🙂