Fot: Sebastian Rudnicki / KSW

Mateusz Gamrot (MMA 13-0) w sobotę po raz kolejny obronił tytuł mistrza wagi lekkiej organizacji KSW. Na gali na PGE Stadionie Narodowym po zaciętej walce zwyciężył przez decyzję z Normanem Parke’em. Ten drugi chciałby rewanżu, co nie powinno dziwić. Być może jednak włodarze Konfrontacji Sztuk Walki nie pójdą tą drogą i będą szukać innego, nowego pretendenta. Swój akces do tej roli zgłosił dziś czołowy polski lekki, Grzegorz Szulakowski (MMA 8-1). „Szuli” na swoim profilu na Facebooku rzucił wyzwanie mistrzowi (pisownia oryginalna):

Gamer z Wielkim szacunkiem do Ciebie uważam że moje Zapasy są lepsze. W stojce też niczym nie jesteś w stanie mnie zaskoczyc . Parter.. spróbuj szczescia. Po Twojej ostatniej walce nie widzę argumentów do tego byś ze mną wygral. Dlatego to kwestia czasu gdy Pas znajdzie się na moich biodrach. Mam nadzieję do Szybkiego Zobaczenia. Nie uciekaj od tego po prostu to Zróbmy.

Ciężko doczepić się do kandydatury Szulakowskiego, który w KSW wygrał wszystkie trzy walki, w tym dwie przed czasem. W pokonanym polu zostawił Patryka Grudniewskiego, Bartłomieja Kurczewskiego i – ostatnio – Renato Gomesa.

26 KOMENTARZE

 1. Parke pokazał, że po wyeliminowaniu zapasów Gamera ten staje się trochę bezradny. Szuli wariacie, wierzę że otrzymasz swoją szansę i ją wykorzystasz!

 2. kto wie 🙂 jakieś szanse ma więc czemu nie , niech dadzą mu możliwość wykazania się , tym bardziej ze zasłużył

 3. W sumie jeśli nie zrobią rewanżu ze Storminem to czemu nie. Wtedy Normana wrzucić z Barnaoui'm albo Szymuszowskim jako eliminator.

 4. W sumie jeśli nie zrobią rewanżu ze Storminem

  Rewanże na starość :shy:

  A dla Grzesia proponuje Maćka Kazieczko.

  Fajnie – nie dość, że mistrz to jeszcze walki zestawia :applause:. Szuli raczej zapasy ma gorsze i jak dla mnie w 80 procentach Gamer go najebie ale 3-0 to za mało żeby się bić z Matim także Szuli jeszcze nie twoja pora.

  :fjedzia:

 5. Rewanże na starość :shy:

  A dla Grzesia proponuje Maćka Kazieczko .

  Fajnie – nie dość, że mistrz to jeszcze walki zestawia :applause:. Szuli raczej zapasy ma gorsze i jak dla mnie w 80 procentach Gamer go najebie ale 3-0 to za mało żeby się bić z Matim także Szuli jeszcze nie twoja pora.

  :fjedzia:

  3-0 za malo, ale 0-0 brazoli z dzungli gamrotowi nie przeszkadza 😀

 6. 3-0 za malo, ale 0-0 brazoli z dzungli gamrotowi nie przeszkadza 😀

  Właśnie o to chodzi :crazy: Maciek niech sie napierdala z Grześkiem a Mateusz z jakimś Fernando bez zapasów na odbudowanie.

  Parke najlepiej jakby został wyjebany za to pchnięcie po faulu i wtedy wszyscy szczęśliwi bo nie dostanie rewanżu za niesportowe zachowanie co za tym idzie nie odbierze pasa bo jako jedyny ze wszystkich pozostałych postawił jakiś opór.

 7. A tak to jestem za rewanżem z Parke , a najlepiej na dystansie 5 rund . Przecież to widać że te trzy rundy nie pokazują w pełni ich umiejętności..

 8. jestem za ,ale ostry wpi..l wrozek kamilowi. Jednak gamer i szuli to inna liga. O ile brazole i irole to jakas tam niewiadoma , to szuli poziom prezentuje sredni.

  No chyba, ze derlacz go podszkoli z szymonem .. ale tu daje 10% szans

 9. Lubię Szuliego, kibicuje wariatowi, pozytywny świr, ale w walce z Gamrotem nie upatruje najmniejszych szans by mógł cokolwiek ugrać w żadnej płaszczyźnie, przegra przez TKO.

 10. Niech nie zapomina, ze w Mmaster pokonal go 18 letni maturzysta, a przeszedl dalej bo jeden z zawodnikow mial kontuzje.

 11. No dobry heretyk… Tak jak szanuję Szuliego za podejście do pewnych spraw, tak najebane ma pod baniakiem równo. Rozumiem, że marketing trzeba robić, ale słabo to wychodzi jak gramatyka i ortografia idą w odstawkę.

  On nie ma menago żeby ktoś mu pisownię sprawdzał?

  Gamer przez napaść i gwałt ze szczególnym okrucieństwem…