Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia udowadnia, że treningi w American Top Team nie idą na marne. Młody Marc Diakiese podczas wczorajszej gali w Londynie znokautował w przepięknym stylu swojego rywala, Teemu Packalena.

Warto zaznaczyć, że Diakiese jeszcze przed angażem w UFC zapowiadał, iż w łatwym stylu byłby w stanie pokonać aktualnego mistrza kategorii lekkiej polskiej organizacji KSW, Mateusza Gamrota.

Jak myślicie, jak poradziłby sobie Polak z wybuchowym Anglikiem?

17 KOMENTARZE

  1. Diakiese vs Gamrot mogłoby być ciekawe widowisko, ale na chwilę obecną można tylko pomarzyć o tym pojedynku 😉

  2. Po co gdybać o Gamerze jak go nie ma w UFC? Ja bym go zobaczył z Heldem na gali w Gdańsku. Murzynek to z Gamerem mogą się spotkać co najwyżej na sparingach w ATT następnym razem…

  3. Szkoda że możemy sobie tylko gdybać , Gamer jak na chwilę obecną na stadionie będzie 2 raz bronił pasa i pewnie w drugiej połowie roku stoczy swoją trzecią walkę  i tu pojawia się pytanie jak miał skonstruowany ten nowy kontrakt z KSW na 4 walki czy jeszcze dłużej ??? I najważniejsze pytanie czy sam Mateusz będzie chciał iść do UFC i tam toczyć boje z najlepszymi kotami w swojej wadze i potwierdzać swoją wysoką klasę sportową . Mam nadzieję że ambicje sportowe wezmą górę i ujrzymy do w oktagonie UFC. A co do samego starcia z Diakiese to zapewne byłoby elektryzujące starcie z dawką fajnych fajerwerków !!!

  4. Gamrot jest obecnie w ATT więc może jest szansa na sprawdzian umiejętności

    Zaraz wraca a murzynek pewnie ruszy tam dopiero przed nastepna walka. Gamer tam lecial tylko na 2 tyg a nie 2 miechy…

  5. Diakiese, Vannata, Duffy, Teymur

    Dobrze to wygląda na dzień dzisiejszy. W niedalekiej przyszłości będzie ciekawie w lekkiej.