Foto: Piotr Pędziszewski
Foto: Piotr Pędziszewski

Nie tylko Mamed Chalidow wziął sobie do serca słowa pieśni Nasheed „Na’am Qatil”, do której na arenę KSW 35 wchodził Aziz Karaoglu. Także Maciej Kawulski oraz znani z umiłowania dla ciężkiej pracy fighterów komentatorzy wydają się od piątkowego wieczora strzelać do kibiców. Na razie tylko słowami, ale któż wie, co przyniesie przyszłość? Wszak w nieformalnym hymnie Al-Ka’idy, który rozbrzmiewał w Ergo Arenie, wprost zachęca się do zasypania niewiernych deszczem kul. Może nieco przesadzam, swoim zwyczajem, ale mam nieodparte wrażenie, że Chalidow, Kawulski oraz podzielający ich opinię komentatorzy właśnie zasypują “niewiernych” deszczem retorycznych pocisków. Kim są owi niewierni i czego dotyczy ten pijarowy dżihad? Zapraszam do lektury.

Obiecałem sobie, że nie będę komentował KSW 35 ani walki Chalidow-Karaoglu – koń jaki jest, każdy widzi. Dla porządku tekstu napomknę jedynie, że starcie było fatalne, wręcz żenujące, i w tym aspekcie zgadzają się chyba wszyscy. Różnica zdań objawiła się natomiast tuż po jego zakończeniu, kiedy Czeczen w jednym z wywiadów stwierdził, że ma żal do kibiców o to, iż gwizdali na jego występie – tak na marginesie, słowo “występ” jest chyba najwłaściwszym określeniem tego, z czym mieliśmy do czynienia. Tę samą linię przyjął współwłaściciel organizacji, Maciej Kawulski, który wyraził swoje niezadowolenie ze sposobu, w jaki Mamed został potraktowany przez fanów. W mediach społecznościowych dało się natomiast zauważyć, że wyznawcy tego poglądu rozpoczęli walkę z osobami artykułującymi swoje niezadowolenie z postawy Chalidowa – rozpoczęli walkę z niewiernymi, swoistą świętą wojnę.

W tym miejscu śpieszę wyjaśnić, że słów “dżihad”, “niewierni”, czy “wyznawcy” nie używam tylko dla ubogacenia niniejszego felietonu – choć to oczywiście również, a religijne nawiązania nie są wyłącznie ozdobnikiem. Uważam bowiem, że jest to konflikt aksjologiczny. U jego podłoża leży spór o wartości a o tych, jak wiemy, nie sposób dyskutować. Można je albo podzielać, albo nie, a tarcia rodzą się wówczas, gdy spotykają się dwie strony reprezentujące inne (sprzeczne w tym przypadku) poglądy. Kawulski oraz ferajna broniąca Chalidowa wyznaje przekonanie, iż zawodnicy powinni być obdarzeni estymą niezależnie od formy prezentowanej w ringu, a fani – prócz pieniędzy wydanych na bilet – winni są im szacunek. U podstaw światopoglądu osób krytykujących fightera znajduje się natomiast twierdzenie, że kibic nie jest winien sportowcowi nic więcej ponad zapłatę za świadczone usługi (rozrywka, emocje) i jeśli jego oczekiwania nie zostaną spełnione ma pełne prawo do krytyki. Tych dwóch przekonań nie da się, rzecz jasna, pogodzić, dlatego jesteśmy świadkami walk nie na argumenty, a na epitety.

Obrońcy Chalidowa próbują rozmywać sprawę twierdzeniami, iż zawodnik został wygwizdany niesłusznie, gdyż kontrowersyjny werdykt nie był jego winą. Sęk w tym, że gwizdy i buczenie, oraz internetową krytykę, można było zauważyć jeszcze podczas trwania pojedynku. I trudno się temu dziwić. Jeśli ktoś wydał pieniądze na bilet czy PPV i poświęcił swój czas na oglądanie KSW 35 – a przecież jest to swoistym kosztem alternatywnym – miał pełne prawo czuć się nieusatysfakcjonowanym, kiedy Chalidow zamiast walczyć robił fikołki. Innymi słowy, twierdzenie Czeczeńca może zostać odwrócone i zamiast “zawiodłem się na fanach” można powiedzieć: “fani zawiedli się na Mamedzie”. Ba! Można iść o krok dalej i stwierdzić, że klienci KSW zawiedli się na zakupionej usłudze! Naturalnie rozumiem, że Mamedowi Chalidowowi wygodniej byłoby dostarczać swoim kibicom bubel, kiedy nie mieliby oni możliwości krytyki. Rozumiem też, że idealną dla Macieja Kawulskiego sytuacją byłoby, gdyby jego klienci byli zawsze zadowoleni ze świadczonych przez niego usług, niezależnie od ich jakości. Na szczęście jesteśmy jeszcze dalecy od takiej sytuacji i każdy ma prawo wyrażenia swojego niezadowolenia, szczególnie, kiedy otrzymuje tandetę a handlarz wciska mu kit.

Idźmy jednak dalej. Popularną opinią jest ta, mówiąca, że zawodnik z Olsztyna zasługuje na szacunek (a więc powstrzymanie się od krytyki po fatalnym pokazie na ostatnim KSW) ze względu na fakt, iż dzięki jego osobie MMA w naszym kraju przedarło się do głównego nurtu. To prawda. Mamed Chalidow w wielkim stopniu przyczynił się do popularyzacji Mieszanych Sztuk Walki nad Wisłą. Sęk w tym, że nikt nie próbuje mu owych zasług odbierać… oraz w tym, że został on już za nie przez fanów wynagrodzony. Jako jeden z niewielu fighterów w Polsce zarabia gwiazdorskie pieniądze, a przecież jego wypłaty nie biorą się z powietrza. Ich źródłem nie jest nawet Federacja KSW, bo tak naprawdę “tylko” transferuje ona do kieszeni zawodnika część pieniędzy (bilety, PPV, reklamy) płaconych przez kibiców. Jeśli zatem Mamed został przez fanów za swoje wcześniejsze zasługi uczciwie wynagrodzony, to jakim prawem chce pozbawiać ich możliwości krytyki tych przyszłych? Na jakiej podstawie Maciej Kawulski wyraża swoje niezadowolenie z reakcji kibiców? I wreszcie – na jakiej podstawie osoby broniące fightera w mediach społecznościowych stygmatyzują jego krytyków? Czy chcą ich w ten sposób napiętnować, oddzielić “swojego” od “obcego”? – jeśli nie jesteś z nami, to jesteś “Januszem”, “cebulakiem”, “polaczkiem” nie znasz się… jesteś niewiernym.

Całej awantury by nie było, gdyby ów wielce oświecony kolektyw zauważył, że krytyka sportowców nie jest zjawiskiem ani nowym, ani stricte polskim. Wystarczy przypomnieć sobie, jaka fala pretensji zalała Rondę Rousey po jej ostatniej porażce lub jak bardzo wyszydzany był Conor McGregor po walce z Diazem. Powiedzenie: jesteś tak dobry, jak twoja ostatnia walka jest w pełni prawdziwe, lecz nie jest ono nacechowane pejoratywnie, co sugerują niektórzy. Przeciwnie! Niesie ono pozytywne konotacje i ukazuje, że pogorszenie jakości świadczonej pracy przynosi pogorszenie wynagrodzenia – co jest nie tylko moralne ale i uczciwe. Niestety w środowisku MMA w naszym kraju cały czas pokutuje przekonanie, że zawodnikom zapłata (a szacunek też jest przecież pewną formą zapłaty za wcześniejszą postawę, zachowanie czy klasę sportową) należy się niezależnie od ich poczynań.

Na szczęście ta “walka z niewiernymi” skończy się zapewne dość szybko – kiedy trzeba będzie zapłacić rachunki, bo to oni są ostatecznym chlebodawcą tak Chalidowa, jak i Kawulskiego. Czy się to komu podoba, czy nie. I czy się to komu podoba, czy nie, fani buczeli i będą buczeć, jeśli widowisko za które płacą nie spełni ich oczekiwań. Czy jest w tym coś niewłaściwego? Negatywnego?

To już zależy od preferowanego “wyznania”.

——————————————————————————————————————————————————-

Chief Financial Officer | Shareholder of MMAROCKS. Columnist. Does not avoid political topics. Radical for Capitalism.

600 KOMENTARZE

 1. A więc jednak Kuba sie skusił na feletonik ! Nie piszcie za dużo, skocze na miasto pi czipsy i zaraz zabieram się do czytania komentów

 2. Konkretnie i w punkt. Zabraklo mi jeszcze tylko, ulubionego przez jednego z bohaterow felietonu, nawiazania do kulinariow. Wszyscy chyba bowiem przyznaja, ze ten creme de la creme jaki otrzymalismy na deser, nie tylko sam w sobie zalatywal i mial okropny posmak, ale jeszcze znacznej czesci konsumentow kompletnie zepsul smak wszystkich poprzedzajacych go dan, ktore generalnie byly co najmniej przyzwoite.

 3. :DC: Wołam @F. Georgiew  i otwieram inbę.

  Swoją drogą, dobrze, że w redakcji jest Kuba i Tomek.Ch, bo inaczej to nie było by nikogo, kto napisałby parę słów prawdy. Układ towarzyski jest już tak scementowany, że tylko w/w dwójka jest jeszcze w stanie napisać to co myślą wszyscy niezwiązani z KSW.

 4. Konkretnie i w punkt. Zabraklo mi jeszcze tylko, ulubionego przez jednego z bohaterow felietonu, nawiazania do kulinariow. Wszyscy chyba bowiem przyznaja, ze ten creme de la creme jaki otrzymalismy na deser, nie tylko sam w sobie zalatywal i mial okropny posmak, ale jeszcze znacznej czesci konsumentow kompletnie zepsul smak wszystkich poprzedzajacych go dan, ktore generalnie byly co najmniej przyzwoite.

  Po MMAA Paweł Kowalik powiedział, że walka Burneiki z Ozdobą była "kupą na torcie". KSW 35 (poza dwoma pojedynkami) było już samo w sobie bardzo słabe, a zatem walka Chalidow-Karaoglu była kupą na… (czym)?

 5. Niech jeszcze wiecej broni imigrantow, spiewa wesolo hymn terrorystow i robi sobie z "braćmi" fotki z granatami i karabinami – bankowo ludzie oddadza mu szacunek.

 6. Po MMAA Paweł Kowalik powiedział, że walka Burneiki z Ozdobą była "kupą na torcie". KSW 35 (poza dwoma pojedynkami) było już samo w sobie bardzo słabe, a zatem walka Chalidow-Karaoglu była kupą na… (czym)?

  na kupie

 7. Po MMAA Paweł Kowalik powiedział, że walka Burneiki z Ozdobą była "kupą na torcie". KSW 35 (poza dwoma pojedynkami) było już samo w sobie bardzo słabe, a zatem walka Chalidow-Karaoglu była kupą na… (czym)?

  Problem w tym, że Burneice z Ozdobą łatwiej wybaczyć taką walkę. To żadni fighterzy, wszyscy wiedzieli, że czeka ich freakshow, a że był bez fajerwerków to trudno. Od Khalidova oczekuje się znacznie więcej, bo przyzwyczaił nas do dużo lepszych rezultatów. Jest przecież od wielu lat czołowym zawodnikiem na polskiej scenie mma, do tego mistrzem. Dlatego totalnie nie rozumiem reakcji "pocałujcie nas w dupę" jego, jak i całego KSW. To przecież samobójstwo i czkawka jest tylko kwestią czasu.

 8. Po MMAA Paweł Kowalik powiedział, że walka Burneiki z Ozdobą była "kupą na torcie". KSW 35 (poza dwoma pojedynkami) było już samo w sobie bardzo słabe, a zatem walka Chalidow-Karaoglu była kupą na… (czym)?

  Wisienką na gównie.

 9. KSW 35 (poza dwoma pojedynkami) było już samo w sobie bardzo słabe

  Z tym sie akurat nie do konca zgadzam, ale to moze dlatego, ze ci na ktorych liczylem mnie nie zawiedli. Roznica miedzy MMAAttack 3 a KSW 35 jest jednak tez taka, ze o ile mnie pamiec nie myli, autorow katowickiej defekacji nikt jakos szczegolnie nie bronil.

 10. Ej, kto mi wyedytował posta?!?!

  Ja. Bo źle napisałeś Franka i nie było powiadomienia (nie można było kliknąć na nicka). Poprawiłem to, tak aby teraz dostał powiadomienie.

 11. Ja. Bo źle napisałeś Franka i nie było powiadomienia (nie można było kliknąć na nicka). Poprawiłem to, tak aby teraz dostał powiadomienie.

  Chodzi mi o drugą część posta, co było w niej nie tak?

 12. Może włodarze KSW oczekują, że kibice zawodników MMA będą jak kibice piłkarscy, będący z drużyną "na dobre i na złe", wspierający w gorszych momentach? Ale nawet oni wobec tragicznego występu czy właśnie unikania walki, na piłkarzy gwiżdżą.

 13. Swietny artykul. To my placimy za ten bajzel i my go oceniamy, to nasze zdanie jest najwazniejsze. Zawodnicy roznia sie od nas tylko tym, ze to my im dajemy zarobi, a nie oni nam. troche szacunku dla kibica.

 14. Tym razem słabo @Jakub Bijan Nie ma się do czego przyczepić i inby nie będzie 🙁

  Trzeba się będzie zastanowić czy ten tytuł "Złotego Zadymiarza Cohones" dla Ciebie był zasadny… :mamed:

  SPOILER
  Świetny tekst :applause:Trafne spostrzeżenia i (w mojej ocenie) argumenty nie do podważenia.

 15. Ale nawet oni wobec tragicznego występu czy właśnie unikania walki, na piłkarzy gwiżdżą.

  Zdarzalo sie im robic znacznie wiecej, ale na najazd fanow Mameda na Arrachion, w celach "motywacyjnych" raczej bym nie liczyl 😉

 16. Może włodarze KSW oczekują, że kibice zawodników MMA będą jak kibice piłkarscy, będący z drużyną "na dobre i na złe", wspierający w gorszych momentach? Ale nawet oni wobec tragicznego występu czy właśnie unikania walki, na piłkarzy gwiżdżą.

  Gwiżdżą, zdzierają z nich stroje, wyzywają od kurew itd. Już to pisałem w temacie piłka nożna, ale patrząc na polskich zawodników MMA to jakby byli traktowani przez kibiców tak jak piłkarze to co miesiąc ktoś robiłby sobie rok przerwy.

 17. Chodzi mi o drugą część posta, co było w niej nie tak?

  Dobra, już wiem o co chodzi:

  Edytowaliśmy praktycznie w tym samym czasie i gdy ja edytowałem nie było żadnej drugiej części i gdy ją zapisywałeś, to ja nadpisałem post bez tej drugiej części. Zwykły niefart 😀 Już dodałem poprzednią wersję! Sorry 😀

  Swoją drogą, dobrze, że w redakcji jest Kuba i Tomek.Ch, bo inaczej to nie było by nikogo, kto napisałby parę słów prawdy. Układ towarzyski jest już tak scementowany, że tylko w/w dwójka jest jeszcze w stanie napisać to co myślą wszyscy niezwiązani z KSW.

  Dzięki za te słowa! Każdy kto będzie pisał o jakiejś przynależności portalu czy siedzeniu w kieszeni to po prostu półmózg. Portal to samodzielnie myślące jednostki.

 18. Jestem na mmarocks od samego początku.I dla mnie wojek był zajebistym naczelnym,ale Bijan bije go teraz na głowę!

 19. była kupą na… (czym)?

  Byla po prostu kupa. Takiej, ktorej sie nie spodziewasz. Taka kupa Schrodingera. Puki nie sprawdzisz to jest ok, ale jak juz wlozysz rece do gaci to…

 20. Dobra, już wiem o co chodzi:

  Edytowaliśmy praktycznie w tym samym czasie i gdy ja edytowałem nie było żadnej drugiej części i gdy ją zapisywałeś, to ja nadpisałem post bez tej drugiej części. Zwykły niefart 😀 Już dodałem poprzednią wersję! Sorry 😀

  Dzięki za te słowa! Każdy kto będzie pisał o jakiejś przynależności portalu czy siedzeniu w kieszeni to po prostu półmózg. Portal to samodzielnie myślące jednostki.

  Już się tak nie wykręcaj. Portal MMARocks działa na zlecenie KSW, to logiczne ze musi być dwójka krytykantów dla zachowania pozoru. Trener Okniński już Was dawno temu rozgryzł. :DC:

  A tak serio to dobry tekst Panie @Jakub Bijan , ale chyba dałoby radę trochę mocniej.

 21. @Orest chyba zapomniales o @Mateusz Smoter

  Mateusz to powinien dostać redaktora roku za świetną robotę z wywiadami. Choć obawiam się, że tytuł zgarnie ta osoba, która będzie najaktywniejsza przez ostatnie dwa miesiące roku. W każdym razie trza docenić Matiego.

  Już się tak nie wykręcaj. Portal MMARocks działa na zlecenie KSW, to logiczne ze musi być dwójka krytykantów dla zachowania pozoru. Trener Okniński już Was dawno temu rozgryzł. :DC:

  FUCK! Za dużo wiesz. Koniec z Tobą starcze!

 22. Na youtube byl film na ktorym widac jak mamed czekajac na swoje wyjscie, spiewa hymn przy wyjściu Aziza…Juz filmu nie ma – usunęli z powodu " naruszenia zasad".

  Widać przeinaczanie faktow i cenzura odpalona na pełen gaz:werdum:

 23. @Orest chyba zapomniales o @Mateusz Smoter

  No wlasnie. Mozna nie tylko byc publicysta, ale rowniez robic wideo wywiady z ludzmi ze srodowiska mma, a i tak nie popasc w jakies kolesiowskie uklady. Dla Mateusza tez propsy oprocz dwoch wymienionych juz.

 24. Dobry tekst tylko mógł być jeszcze bardziej ostry.

  Myślisz, że da się podpuścić, że niby ostrzej to by nie dał rady? 😆

 25. Brawo!

  Swoj chlop naczelny. Myslalem juz, ze szczytem kariery dla redaktorow MMA Rocks jest przebicie piatki po wywiadzie i akredytacja all inclusive na KSW. A tutaj prosze jaka tuba ludu!

 26. Fatalny występ Khalidova – Kawulski staje murem.

  Fatalny występ Andersona z Maią – White przekazuje informację,że jeszcze jeden taki wybryk i nie interesuje go czy jesteś najlepszym zawodnikiem wszech czasów – wylatujesz !

  Tak mi się nasunęły, dwa zupełnie inne podejścia promotora.

 27. Naczelny jest niemożliwy.

  Swoją drogą mam nad łóżkiem wolne miejsce na ścianie pomiędzy portretami Adama Smith'a i Grzegorza Brauna. Chyba nie pogniewasz się @Jakub Bijan jak umieszczę Twoją podobiznę pomiędzy takimi osobistościami. :razz:ray:

 28. Naczelny jest niemożliwy.

  Swoją drogą mam nad łóżkiem wolne miejsce na ścianie pomiędzy portretami Adama Smith'a i Grzegorza Brauna. Chyba nie pogniewasz się @Jakub Bijan jak umieszczę Twoją podobiznę pomiędzy takimi osobistościami. :razz:ray:

 29. Fatalny występ Khalidova – Kawulski staje murem.

  Fatalny występ Andersona z Maią – White przekazuje informację,że jeszcze jeden taki wybryk i nie interesuje go czy jesteś najlepszym zawodnikiem wszech czasów – wylatujesz !

  Tak mi się nasunęły, dwa zupełnie inne podejścia promotora.

  Dokladnie. Jeszcze, jak jest krzywdzaca decyzja to Dana mowi – "Nie zostawiaj nigdy decyzji w rekach sedziow" i nawet nie probuje jej bronic. U Kawulskich wszystko jest super, tylko kibice nie okazuja szacunku!

 30. Na youtube byl film na ktorym widac jak mamed czekajac na swoje wyjscie, spiewa hymn przy wyjściu Aziza…Juz filmu nie ma – usunęli z powodu " naruszenia zasad".

  Widać przeinaczanie faktow i cenzura odpalona na pełen gaz:werdum:

  w internetach nic nie znika:mamed:

 31. Bardzo dobry tekst cholernie dobrze wywazony i z balansowany a przekaz jasny i dobitny. Jak wy tutaj mowicie poszorowales ale lekko bravo dokladnie to samo czuje i jakos rozladowal sie ten caly negatywny  syf dzienki pozdrawiam

 32. Bijan jestes jedna z niewielu oaz  na pustyni , klamstw , pochlebst I zaklamywania prawdy , naprawde jestem mega dumny , ze moge byc tego czescia.

 33. Śmiechem żartem ale MMAROCKS ta krytyka KSW ciężej wychodzi…

  Nie mam zamiaru mówić że portal siedzi w kieszeni u K&L tylko po prostu relacje się zacieśniły i tyle… Wystarczy posłuchać szczęki przed/po KSW obecnie a tej z kilku lat wstecz jak chłopaki jeszcze się przedstawiali "Ja Venom oraz TJ". Różnica jest niestety. Kilka odc. temu pamiętam że były smiechy i krytyka PLMMA za to że dali komuś po przegranej walce o pas, walkę o pas ale w kategorii niżej. "Mirek nigdy nie przedstawiał logicznego myślenia w kwesti wal o pasy". Szkoda że KSW dawało walki osobom bez historii w KSW ewentualnie po przegranej walce z Super Championem. Nawet nie myślę że redakcja dostaje hajs od KSW czy coś. Baaa nawet twierdze że chłopaki są nieświadomi tego. Ale według mnie to kwestia "przyjaźni/znajomości z otoczeniem KSW tyle że potem trener Mirosław ma swoje powody i historie do opowiadania…

  Dobrze jest że czasem takie artykuły piszecie 🙂

  Co do KSW to ta gala to strzał w dupe. To co poprawiali od 2/3 lat idzie w las przez Al-Kaide, tragiczna walkę, tragiczne sędziowanie, słabą resztę wal, bójki na trybunach oraz komentarze KSW… Szkoda bo dużo pecha jak na 1 wieczór

 34. dobrze napisane. brawa za jaja;-) widzę że to małe środowisko z KSW które doi kibiców z kasy przysiądzie chyba na dupie. jak będą chcieli walki z kibicami to skorzystają na tym konkurenci.

 35. Mnie rozpierdala to jawne propagowanie terrorystów na gali w Polsce

  Wystarczy poczytać komentarze pod tweetem znawcy tematu (Wojciecha Szweko)

 36. Portal to samodzielnie myślące jednostki.

  Nie generalizowałbym.

  SPOILER
  Ale Ty i kilku innych może spać spokojnie. No chyba, że ktoś uzna posiadanie własnego zdania za błąd i będzie chciał Was odwiedzić…

 37. smiechem zartem usuneli to tez dzis z ksw tv wlasnie ogladam z 3 raz walke  ,,,z rana jeszzce bylo ,teraz kamer z backstageow nie ma przypadek heheh ?

 38. smiechem zartem usuneli to tez dzis z ksw tv wlasnie ogladam z 3 raz walke  ,,,z rana jeszzce bylo ,teraz kamer z backstageow nie ma przypadek heheh ?

  :razz:ray: ALLAH SPRAWIŁ ŻE NAGRANIE PRZEPADŁO :rofl:

 39. Naczelny powinien zrobić kiedyś wywiad z K&L – to byłby prawdziwy hit wszechczasów. Szczególnie z K.

  Kiedyś taką osoba był Paweł Kowalik 🙂 "Godzina z Kowalikiem" była fajna serią a szczególnie z K&L bo umiał im wbijać szpile

 40. :razz:ray:

  Skoro można za to ścigać, to spodziewam się zaraz wniosków do prokuratury ze strony "życzliwych". :DC:

 41. w internetach nic nie znika:mamed:

  A w trakcie tego przybijal zolwia z Pawlem Derlaczem. Myslicie, ze przejscie na islam moglo bylc jednym z warunkow wspolpracy z Berkutem ? W takim razie co dalej z Asia ? Tyle pytan i wciaz zadnych odpowiedzi :DC:.

 42. w internetach nic nie znika:mamed:

  Mamed się przy tym wręcz rozpływa. Widać, że dobrze zna tą muzykę.

 43. rzygać się chce jak się ogląda tych kozojebców podśpiewujących tą piosenkę. dobry jest ten filmik z Mamedem przed wejściem do walki. wyszło jaki z niego Polak zasymilowany. przed chwilą w głównym wydaniu wiadomości było info o tym że Karaoglu wychodził na KSW do hymnu Al Kaidy. coś mi się wydaje że Polsat jak i KSW będą mieli z tego powodu duże kłopoty

 44. Tu wynik z dupy, tu jeden mówi że nie klepał, tu jeden po walce napierdala ustawkę na trybunach, tu jeden oblewa wodą zawodnika najlepszy trener szuka oblewacza by mu ryj obić, tu dwóch muzułmanów namiętnie do muzy o rozpierdalaniu niewiernych gdze takie emocje na UFC xD

 45. No i zrobił się nieziemski bajzel, wszystkie media trąbią o Mamedzie, Kargulu, wałku sędziów, hymnie terrorystów.

  A o tym że Gamer po zajebistej walce zdobył pas, nikt się

  nawetnie zająknie. Szkoda. Trochę fejmu by się chłopakowi przydało, ale przepadł w konfrontacji z Alkaidą.

 46. rzygać się chce jak się ogląda tych kozojebców podśpiewujących tą piosenkę. dobry jest ten filmik z Mamedem przed wejściem do walki. wyszło jaki z niego Polak zasymilowany. przed chwilą w głównym wydaniu wiadomości było info o tym że Karaoglu wychodził na KSW do hymnu Al Kaidy. coś mi się wydaje że Polsat jak i KSW będą mieli z tego powodu duże kłopoty

  :star wars:

 47. Znając polskie realia Aziz udzieli wywiadu zaprzyjaźnionemu portalowi,że nie wiedział że to hymn aq,tego radykała ochraniał,ale Go nie zna,a Mamed wcale nie śpiewał tego hymnu!!! On się prawie modlił Ojcze Nasz..

 48. Co do samego artykułu to co by nie mówić jeżeli sprawa z tym gownem nie ucichnie to polsat może zrezygnować ze współpracy, w Polsce na ten moment panuje niezykła  niechęć do muzułmanów. A to ze pracują razem od X lat to jedno. Nie takie rzeczy kończyły nie takie współpracę. Z drugiej strony bez Mameda i Pudziana to i tak już długo nie pociągną  (hehe). W sumie KSW jest juz tak nierozwojowe ze jak by jebło  to wbrew pozorom było by to dobrze dla zawodników. Zerwało by ich z łańcuchów kontraktowych i pchnęło do rozwoju…

 49. Przebrnalem przez 5 stron komentarzy…a oto moj komentarz do komentarzy (abstrahując od tekstu Jakuba):

  Ja tylko mam nadzieje ze w koncu wszyscy na cohones co maja cohones zaczna  walczyc z tymi niewiernymi 'ciapatymi'.

  Skoro duzej czesci piszacych tak bardzo nie podoba sie mozliwosc obcowania z ludzmi innej rasy badz wyznania to faktycznie proponuje przekonac rzadzacych (co pewnie nie bedzie zbyt trudne) do masowych wywozek wszelkich nieczystych rasowo i kulturowo obywateli. Ewentualnie obozy przejsciowe badz koncentracyjne w celu odseparowania od polskiej czesci spoleczenstwa.

  W ramach weryfikacji proponuje testy na znajomosc Biblii oraz historii Polski. Dodatkowo odmiana przez przypadki slowa Patriota.

  Pozdrawiam Rodaków!

 50. Przebrnalem przez 5 stron komentarzy…a oto moj komentarz do komentarzy (abstrahując od tekstu Jakuba):

  Ja tylko mam nadzieje ze w koncu wszyscy na cohones co maja cohones zaczna  walczyc z tymi niewiernymi 'ciapatymi'.

  Skoro duzej czesci piszacych tak bardzo nie podoba sie mozliwosc obcowania z ludzmi innej rasy badz wyznania to faktycznie proponuje przekonac rzadzacych (co pewnie nie bedzie zbyt trudne) do masowych wywozek wszelkich nieczystych rasowo i kulturowo obywateli. Ewentualnie obozy przejsciowe badz koncentracyjne w celu odseparowania od polskiej czesci spoleczenstwa.

  W ramach weryfikacji proponuje testy na znajomosc Biblii oraz historii Polski. Dodatkowo odmiana przez przypadki slowa Patriota.

  Pozdrawiam Rodaków!

  Ty Prosty żartujesz?

 51. Najpierw skakali po wygranej w klatce i robili allahy jakby chcieli wyrzeźbić brzuch na wakacje w St. Tropez, a teraz jawnie informują że chcą nas dojebać.

  Nie wiem dlaczego wszyscy twierdzą, że każdy ale to każdy był zakochany w Mamedzie?

  Artykuł petarda, ale to nie zmienia faktu że większość to głaszcząca się po fiutach komitywa :fingers:

 52. Najgorsze jest to, ze ta zalosna koncowka gali odciaga uwage od najlepszej walki tego wieczoru. Gamer jest kotem i przez niego nie zaluje tych 12$ za ppv.

 53. Przebrnalem przez 5 stron komentarzy…a oto moj komentarz do komentarzy (abstrahując od tekstu Jakuba):

  Ja tylko mam nadzieje ze w koncu wszyscy na cohones co maja cohones zaczna  walczyc z tymi niewiernymi 'ciapatymi'.

  Skoro duzej czesci piszacych tak bardzo nie podoba sie mozliwosc obcowania z ludzmi innej rasy badz wyznania to faktycznie proponuje przekonac rzadzacych (co pewnie nie bedzie zbyt trudne) do masowych wywozek wszelkich nieczystych rasowo i kulturowo obywateli. Ewentualnie obozy przejsciowe badz koncentracyjne w celu odseparowania od polskiej czesci spoleczenstwa.

  W ramach weryfikacji proponuje testy na znajomosc Biblii oraz historii Polski. Dodatkowo odmiana przez przypadki slowa Patriota.

  Pozdrawiam Rodaków!

  Absolutnie nie rozumiesz problemu. To co proponujesz to faszyzm. W niechęci do imigrantów chodzi o to, że do Europy przedostaje się najgorszy sort ludzki, który nie chce pracować, robi rozróby, kradnie i gwałci. Ludzie, którzy pragną łatwego życia, a nie "uciekają" przed wojną. Tak uciekają, że omijają kraje w których wojny nie ma w drodze do swego Eldorado. Nikt nie ma nic do pracujących obcokrajowców. Wręcz takich chcemy. Proszę sprawdź sobie dane ilu Ukraińców przyjęliśmy do kraju. Liczba ta idzie w miliony. Polska przyjmuje więc najwięcej imigrantów praktycznie z całej Europy. Jednak oni chcą pracować, więc z nimi nikt problemu nie ma.

 54. przeciez od dawna bylo wiadomo ze bedzie do tego wychodzil,wszystkim to pasowalo.pozdro kawulski,pozdro berkut olsztyn.

 55. :DC: Wołam @F. Georgiew  i otwieram inbę.

  Swoją drogą, dobrze, że w redakcji jest Kuba i Tomek.Ch, bo inaczej to nie było by nikogo, kto napisałby parę słów prawdy. Układ towarzyski jest już tak scementowany, że tylko w/w dwójka jest jeszcze w stanie napisać to co myślą wszyscy niezwiązani z KSW.

  W sumie racja ale ja sie chlopakom nie dziwie ,jakby walili prosto z mostu to przy wrazliwosci  srodowiska mma nie mieliby z kim wywiadow robic .

 56. Absolutnie nie rozumiesz problemu. To co proponujesz to faszyzm. W niechęci do imigrantów chodzi o to, że do Europy przedostaje się najgorszy sort ludzki, który nie chce pracować, robi rozróby, kradnie i gwałci. Ludzie, którzy pragną łatwego życia, a nie "uciekają" przed wojną. Tak uciekają, że omijają kraje w których wojny nie ma w drodze do swego Eldorado. Nikt nie ma nic do pracujących obcokrajowców. Wręcz takich chcemy. Proszę sprawdź sobie dane ilu Ukraińców przyjęliśmy do kraju. Liczba ta idzie w miliony. Polska przyjmuje więc najwięcej imigrantów praktycznie z całej Europy. Jednak oni chcą pracować, więc z nimi nikt problemu nie ma.

  Do tego przyjeżdżają zadbane nietrudne dupy.

 57. Łączenie Mameda z hymnem terrorystów jest mocno naciągane, myślę, że Chalidow nawet nie wiedział o czym jest ta pieśń, z tego co wiadomo mówi w językach polskim, czeczeńskim i rosyjskim, a beżowi wojownicy posługują się językiem arabskim. Być może nawet Aziz nie do końca kuma bazę bo turecki to też inna bajka.

 58. Łączenie Mameda z hymnem terrorystów jest mocno naciągane, myślę, że Chalidow nawet nie wiedział o czym jest ta pieśń, z tego co wiadomo mówi w językach polskim, czeczeńskim i rosyjskim, a beżowi wojownicy posługują się językiem arabskim. Być może nawet Aziz nie do końca kuma bazę bo turecki to też inna bajka.

  :DC:

 59. Ale na co czeka, aż zacznę bronić puszczania nasheedów na galach KSW? 😉 To się raczej nie wydarzy, mimo, że to bardzo ładna muzyka.

  Jak mam zadowolić tłum lewacko-rosyjską wypowiedzią w tym kierunku, to mogę tylko powiedzieć, że pewnie Aziz, a Mamed prawie na pewno nie kuma słów tej piosenki. To jest chyba arabski, a ani w Turcji, ani w Czeczenii nie mówi się w tym języku.

  Ale tak jak mówiłem, jestem absolutnie przeciw i Aziz powinien się z tego gęsto tłumaczyć, albo ponieść chociaż symboliczne konsekwencje.

  Tutaj fajniejszy nasheed, tym razem z ISIS. Tekst też ciekawy. Niezła muzyka, mogę sobie wyobrazić, czemu porywa tłumy fanatyków. Poczytajcie tekst, żeby wczuć się w psychikę ludzi, którzy jadą tam tworzyć kalifat.

 60. albo ponieść chociaż symboliczne konsekwencje.

  symboliczne konsekwencje :mamed:

  SPOILER
  Facet powinien dostać zakaz wjazdu na teren Rzeczypospolitej Polskiej w trybie natychmiastowym.

 61. :applause::razz:ray::applause::razz:ray:

  naczelny idealnie w punkt.

  Gwizdałem , buczałem i jestem z tego dumny.

  Moje pierwsze KSW i od razu strzał w pysk. Razem z weekendem długim weekendem w 3 city można liczyć 1000zł na 2 osoby.

  Najgorzej wydana kasa ever

 62. To oczywiste, że puszczenie tego hymnu jest skandalem i ktoś powinien za to beknąć, z tym, że to nie internetowi specjaliści powinni się tym zająć. Mamy służby od tego, niech sprawdzą powiązania Aziza i jeśli ten coś celowo wykombinował, to niech odpowiada.

 63. Łączenie Mameda z hymnem terrorystów jest mocno naciągane, myślę, że Chalidow nawet nie wiedział o czym jest ta pieśń, z tego co wiadomo mówi w językach polskim, czeczeńskim i rosyjskim, a beżowi wojownicy posługują się językiem arabskim. Być może nawet Aziz nie do końca kuma bazę bo turecki to też inna bajka.

  No pewnie, nie wiedział też kim jest Abu Hamza.

  http://cohones.mmarocks.pl/threads/zawodnik-ksw-aziz-karaoglu-na-zdjęciach-z-radykalnymi-salafitami.26472/

 64. Przebrnalem przez 5 stron komentarzy…a oto moj komentarz do komentarzy (abstrahując od tekstu Jakuba):

  Ja tylko mam nadzieje ze w koncu wszyscy na cohones co maja cohones zaczna  walczyc z tymi niewiernymi 'ciapatymi'.

  Skoro duzej czesci piszacych tak bardzo nie podoba sie mozliwosc obcowania z ludzmi innej rasy badz wyznania to faktycznie proponuje przekonac rzadzacych (co pewnie nie bedzie zbyt trudne) do masowych wywozek wszelkich nieczystych rasowo i kulturowo obywateli. Ewentualnie obozy przejsciowe badz koncentracyjne w celu odseparowania od polskiej czesci spoleczenstwa.

  W ramach weryfikacji proponuje testy na znajomosc Biblii oraz historii Polski. Dodatkowo odmiana przez przypadki slowa Patriota.

  Pozdrawiam Rodaków!

  Nie obraź się bo to nic osobistego,ale przerażasz mnie.

  Zawsze mnie zastanawiało,co kieruje ludźmi którzy tak myślą.

  Francja,Belgia-jak dziś te kraje się mają wg. Ciebie? I co z tego,że jest tam w Chuj muzułmanów którzy nie robią problemów. Jest masa co robi i to jest problem.

  Zamachy,nieróbstwo, narzucanie swoich ideologii w obcym! kraju,syf,kiła i malaria.

  Całe wieki próbowali zislamizować Europę,a teraz mają od takich jak Ty zaproszenie.

  Dla mnie Angela i Juncker powinni pójść pod sąd.

  Sylwester w Hamburgu pokazał w jakim są Niemcy teraz miejscu-800 zgłoszeń molestowanie i kradzieży przez kozojebców,a policja pisze raport o pojedyńczych przypadkach.

  Bogu dzięki,że u Nas nie ma tego syfu.

 65. Przebrnalem przez 5 stron komentarzy…a oto moj komentarz do komentarzy (abstrahując od tekstu Jakuba):

  Ja tylko mam nadzieje ze w koncu wszyscy na cohones co maja cohones zaczna  walczyc z tymi niewiernymi 'ciapatymi'.

  Skoro duzej czesci piszacych tak bardzo nie podoba sie mozliwosc obcowania z ludzmi innej rasy badz wyznania to faktycznie proponuje przekonac rzadzacych (co pewnie nie bedzie zbyt trudne) do masowych wywozek wszelkich nieczystych rasowo i kulturowo obywateli. Ewentualnie obozy przejsciowe badz koncentracyjne w celu odseparowania od polskiej czesci spoleczenstwa.

  W ramach weryfikacji proponuje testy na znajomosc Biblii oraz historii Polski. Dodatkowo odmiana przez przypadki slowa Patriota.

  Pozdrawiam Rodaków!

  Jeszcze zapomniałeś napisać o polskich obozach koncentracyjnych, ubogacony kulturowo, tolerancyjny, kosmopolityczny, poprawnie polityczny emigrancie-imigrancie (rozumiem, że Sztokholm aktualny?).

  Kurwa, co za popaprany tok rozumowania i argumentacja. Nie wierzę w to co czytam. W Polsce żyje tylu obcokrajowców różnych wyznań i narodowości, że głowa mała i niewiele osób ma z tym jakikolwiek problem. Tutaj poruszony został skrajny przypadek ukrytego fanatyzmu i wobec tego są i będą głosy sprzeciwu. Z resztą, bez sensu, komu ja to chcę tłumaczyć, typowi co porównuje swoich rodaków do nazistowskich Niemców i stalinowskich sowietów. Jak Ty bardzo musisz nas nienawidzić co? Trochę hipokryzja wkradła się z Twojej strony, ale spoko idź i broń dalej tego, co uważasz za słuszne. Nie życzę Tobie niczego złego, może kiedyś przejrzysz na oczy…ale jeszcze nigdy na forum nie miałem okazji użyć tego słowa i być może dostanę za to bana, ale chuj tam. Wiesz co? WYPIE#%@LAJ!

  Dziękuję.

 66. Mamed prawie na pewno nie kuma słów tej piosenki

  Wszyscy muzulmanie modla sie po arabsku ,takie jest zalecenie Mahometa ,wiec troche jezyka arabskiego zawsze kumaja .

 67. Ciekaw jestem czy gdyby jakiś Polak wyszedł przy jakimś (nawet nieoficjalnym) hymnie nazistów czy coś to czy wyborcza itp. też by stwierdzili, że nie ma problemu, bo muza np. po niemiecku i zawodnik nie rozumie słów więc jest ok.

 68. Być może nawet Aziz nie do końca kuma bazę bo turecki to też inna bajka.

  Szczerze: kazałbyś puścić przed swoim wejściem kawałek, nie znając jego tekstu? 😕

 69. symboliczne konsekwencje :mamed:

  SPOILER
  Facet powinien dostać zakaz wjazdu na teren Rzeczypospolitej Polskiej w trybie natychmiastowym.

  Trzeba działać w zgodzie z prawem, albo to prawo zmieniać. Puhakka walczył na polskich galach, KSW z niego zrezygnowało z powodów wizerunkowych. Może powinna i zrezygnować z Karaoglu. A mówię o symbolicznych, bo będzie mu łatwo się wybronić. Postawienie przed takim zarzutem to jest symbol niezgody na takie zachowania. Bądźmy realistami, nic się tutaj wielkiego nie wydarzy.

  W sumie racja ale ja sie chlopakom nie dziwie ,jakby walili prosto z mostu to przy wrazliwosci  srodowiska mma nie mieliby z kim wywiadow robic .

  Ja broniłem KSW nawet pracując rok dla UFC i mając formalny zakaz robienia czegokolwiek z konkurencją. Teraz także pracowo poza środowiskiem MMA podtrzymuję tę opinię, a Kawula ostatni raz spotkałem przypadkiem w pociągu niecały rok temu.

  Po prostu bez KSW będzie tutaj ch*j, d*pa i kamieni k*pa, z oglądalnościami na poziomie Teleranka. Druga organizacja w Polsce nie jest w stanie wypromować szeroko jednej postaci rozpoznawalnej poza klubami w regionie i forami MMA. Dlatego dla równowagi czasem piszę coś w ich obronie, bo wiem, że długofalowo i biznesowo podejmują bardzo trafione decyzje i wolę móc pokazać za rok palcem, że miałem racje, a hejterom kij w oko 😉

 70. Szczerze: kazałbyś puścić przed swoim wejściem kawałek, nie znając jego tekstu? 😕

  Szczerze to nie, ale nie jestem tureckim ochroniarzem, cholera wie co mu we łbie siedzi.

 71. oooo i forumowi obrońcy/wyznawcy Mameda się znaleźli. bądźcie poważni. jak zagorzali  muzułmanie jakimi są Mamed i Karaoglu mogli nie znać treści piosenki tzw hymny Al- Kaidy??? to jest absurd i próba (nieudolna) usprawiedliwiania tych ludzi

 72. A tak mowiac szczerze to sie bardzo dziwie KSW,ze pozwolili Koralgolowi na taka muzyczke na wejsciu ,i jeszcze te pioruny,ktore wystrzaly przypominaly . Zreszta Koralgol byl dawniej ochroniarzem jakiegos muslimskiego kaznodzieji -ekstremisty,wiec sie wszystko uklada w zgrabna calosc .

 73. Ale na co czeka, aż zacznę bronić puszczania nasheedów na galach KSW? 😉 To się raczej nie wydarzy, mimo, że to bardzo ładna muzyka.

  Jak mam zadowolić tłum lewacko-rosyjską wypowiedzią w tym kierunku, to mogę tylko powiedzieć, że pewnie Aziz, a Mamed prawie na pewno nie kuma słów tej piosenki. To jest chyba arabski, a ani w Turcji, ani w Czeczenii nie mówi się w tym języku.

  Ale tak jak mówiłem, jestem absolutnie przeciw i Aziz powinien się z tego gęsto tłumaczyć, albo ponieść chociaż symboliczne konsekwencje.

  Tutaj fajniejszy nasheed, tym razem z ISIS. Tekst też ciekawy. Niezła muzyka, mogę sobie wyobrazić, czemu porywa tłumy fanatyków. Poczytajcie tekst, żeby wczuć się w psychikę ludzi, którzy jadą tam tworzyć kalifat.

  Łączenie Mameda z hymnem terrorystów jest mocno naciągane, myślę, że Chalidow nawet nie wiedział o czym jest ta pieśń, z tego co wiadomo mówi w językach polskim, czeczeńskim i rosyjskim, a beżowi wojownicy posługują się językiem arabskim. Być może nawet Aziz nie do końca kuma bazę bo turecki to też inna bajka.

  No jebnę zaraz! Na pewno obaj, ani nikt z ich otoczenia, nie mieli pojęcia o czym jest ta pieśń. Aziz usłyszał ją pewnie gdzieś na necie i pomyślał: "dobry bit – biorę na wejście".

 74. Odnosnie oryginalnego tekstu Jakuba nie moge zgodzic sie ze wszystkimi tezami.

  Totalnie zgadzam sie z teza, iz kibice maja prawo oceniac sportowca za jego wyniki. Kwestia doboru formy tejze oceny jest wielce osobista i zapewne zalezy od wielu czynnikow, jednym z nich jest poziom kultury osobistej. Mamed powinien cieszyc sie z faktu, ze jednak mamy XXI wiek a nie XVII wieczna Anglie, gdyz od co poniektórych dostalby pomidorem lub innym warzywem z miazszem 🙂

  Przytaczane argumenty niektorych uzytkownikow, jakoby sportowiec winien liczyc sie z ocena wyrazana piesciami, jest wlasnie swietnym przykladem z jak zroznicowanym poziomem kultury osobistej mamy na tym forum do czynienia.

  Stwierdzenie 'jesteś tak dobry, jak twoja ostatnia walka' jest tutaj jak najbardziej na miejscu i totalnie sie z nim zgadzam. Takie sa prawa rynku i nalezy o tym pamietac. Mamed jest poprostu bardzo emocjonalny jesli chodzi o kwestie krytyki – mistrzowie szolbiznesu (Sonnen, Mcgregor) prawdopodobnie przekuliby ta cala mase hejtu w sukces PPV 🙂

  Chcialbym jednak zauwazyc (pomimo, iz nie mieszkam w Polsce), ze skala komentarzy o zabarwieniu rasistowskim lub ogolnie ksenofobicznym w Polsce wyraznie urosla. Oczywiscie nie mozna tlumaczyc postawy Mameda, calkowicie nieakceptowalnym zachowaniem ogromnej ilosci kibicow (mowie tu o tych z rasistowskimi komentarzami w internecie) jednak moglo to wplynac na jego odbior danej sytuacji. Pozostaje zapytac wlascicieli KSW, czy kieruja sie oni osobista sympatia do swojej najwiekszej jeszcze gwiazdy, czy moze sa jakies inne powody, ktorymi motywuja oni brak zdecydowanej oceny poziomu samej walki.

 75. to ksw dalo zielone swiatlo na ten kawalek.aziz niech robi co mu sie podoba,ale w niemczech/turcji.moim zdanie nie powinien juz u nas wystepowac.

 76. wychodzi na to że jak by na kozie wjechał też by nikt nie zauważył albo głupa palił

  moim zdanie nie powinien juz u nas wystepowac.

  Papież Ci wybaczył, nie wykonasz gestu pojednania z drugim Polakiem?:mamed:

 77. Przebrnalem przez 5 stron komentarzy…a oto moj komentarz do komentarzy (abstrahując od tekstu Jakuba):

  Ja tylko mam nadzieje ze w koncu wszyscy na cohones co maja cohones zaczna  walczyc z tymi niewiernymi 'ciapatymi'.

  Skoro duzej czesci piszacych tak bardzo nie podoba sie mozliwosc obcowania z ludzmi innej rasy badz wyznania to faktycznie proponuje przekonac rzadzacych (co pewnie nie bedzie zbyt trudne) do masowych wywozek wszelkich nieczystych rasowo i kulturowo obywateli. Ewentualnie obozy przejsciowe badz koncentracyjne w celu odseparowania od polskiej czesci spoleczenstwa.

  W ramach weryfikacji proponuje testy na znajomosc Biblii oraz historii Polski. Dodatkowo odmiana przez przypadki slowa Patriota.

  Pozdrawiam Rodaków!

  Krótka piłka. Jesteś debilem?

  Łohohoo kontrowersje!

  przed chwilą w głównym wydaniu wiadomości

 78. Kibice nie wygwizdali Mameda lecz jego postawe i werdykt… to zasadnicza roznica bo nie odbiera mu sie dawnych zaslug. Trzeba byc jednak obiektywny i te starcie bylo kupa.. nuda i zenada a a dodatku w wykonaniu takiej gwiazdy. Passa zwycięstw konczy sie zawsze to kwestia czasu ale Mamed nie walczyl.. po prostu nie robil nic i co nie mozna miec o to do niego pretensji bo dodat walczyl znakomicie? Bzdura. A jeszcze jak po walce Mamed mowi ze Karaoglu mial najlepszy parter ze wszystkich zawodników z jakimi walczyl to robi sis jakas komedia…o co tu chodzi? O muzulmanska solidarności czy szukanie wymowek dla slabej postawy w walce? Kawulski broni Mameda…niech broni kibicow bo bez nich ksw nie istnieje podobnie jak kazda inna federacja.

 79. Chcialbym jednak zauwazyc (pomimo, iz nie mieszkam w Polsce), ze skala komentarzy o zabarwieniu rasistowskim lub ogolnie ksenofobicznym w Polsce wyraznie urosla.

  To dobrze czy źle?

 80. Absolutnie nie rozumiesz problemu. To co proponujesz to faszyzm. W niechęci do imigrantów chodzi o to, że do Europy przedostaje się najgorszy sort ludzki, który nie chce pracować, robi rozróby, kradnie i gwałci. Ludzie, którzy pragną łatwego życia, a nie "uciekają" przed wojną. Tak uciekają, że omijają kraje w których wojny nie ma w drodze do swego Eldorado. Nikt nie ma nic do pracujących obcokrajowców. Wręcz takich chcemy. Proszę sprawdź sobie dane ilu Ukraińców przyjęliśmy do kraju. Liczba ta idzie w miliony. Polska przyjmuje więc najwięcej imigrantów praktycznie z całej Europy. Jednak oni chcą pracować, więc z nimi nikt problemu nie ma.

  Na potwierdzenie Twoich słów co do Ukraińców dodam że w firmie moich rodziców pracują 3 osoby z Ukrainy i są dużo  bardziej chętni do pracy i mniej marudzą niż Polacy.

 81. Dobra wcisnąłem ten jeden przycisk ignore i przynajmniej mam mniejszą szansę na raka. Polecam, bo zagrożenie jest duże.

 82. skala komentarzy o zabarwieniu rasistowskim lub ogolnie ksenofobicznym w Polsce wyraznie urosla.

  Ksenofobia (stgr. ξένος ksenós – obcy, stgr. φόβος phóbos – strach, czyli strach przed obcymi) – niechęć, wrogość, lęk wobec obcych, przesadne wyrażanie niechęci wobec cudzoziemców.

  Ludzie (w większości) sprzeciwiają się niekontrolowanemu napływowi osób z zupełnie innego kręgu kulturowego, którzy nie chcą pracować tylko siedzieć na zasiłkach. I nie jest to "przesadne wyrażanie niechęci", tylko nauka na błędach państw UE, które właśnie przesadnie otworzyły się na obcych (ksenofilia). Poza tym przyjmujemy wielu Ukraińców, mnóstwo w Polsce Azjatów, Romów czy Turków więc nie zamykamy się na cudzoziemców tylko wyciągamy wnioski z wydarzeń, które mają miejsce w Europie.

 83. Kibice nie wygwizdali Mameda lecz jego postawe i werdykt… to zasadnicza roznica bo nie odbiera mu sie dawnych zaslug. Trzeba byc jednak obiektywny i te starcie bylo kupa.. nuda i zenada a a dodatku w wykonaniu takiej gwiazdy. Passa zwycięstw konczy sie zawsze to kwestia czasu ale Mamed nie walczyl.. po prostu nie robil nic i co nie mozna miec o to do niego pretensji bo dodat walczyl znakomicie? Bzdura. A jeszcze jak po walce Mamed mowi ze Karaoglu mial najlepszy parter ze wszystkich zawodników z jakimi walczyl to robi sis jakas komedia…o co tu chodzi? O muzulmanska solidarności czy szukanie wymowek dla slabej postawy w walce? Kawulski broni Mameda…niech broni kibicow bo bez nich ksw nie istnieje podobnie jak kazda inna federacja.

   w punkt !!

 84. Jak mam zadowolić tłum lewacko-rosyjską wypowiedzią w tym kierunku, to mogę tylko powiedzieć, że pewnie Aziz, a Mamed prawie na pewno nie kuma słów tej piosenki. To jest chyba arabski, a ani w Turcji, ani w Czeczenii nie mówi się w tym języku.

  Panie specjalisto, czy ty naprawdę uważasz, że wszyscy dyskutujący na cohones to ameby umysłowe? Przejrzałem twoje posty dotyczące tematu KSW35 i bardzo trudno nie odnieść takiego wrażenia. Twoje posty to jakieś beznadziejne próby zaklinania rzeczywistości. Zalecam przeczytać jeszcze raz to co napisałeś i mam nadzieje, że wtedy oprzytomniejesz i nie będziesz dalej w to brnął. Jeden wybrał tą piosenkę jako swoją ulubioną i dodającą mu otuchy (wychodzi do niej nie pierwszy raz), drugi rozpływa się przy jej melodii podśpiewując ją sobie ale nie, twoim zdaniem oni "PRAWIE NA PEWNO" nie wiedzą jaki przekaz ma ten utwór. Idąc tym tokiem rozumowania to polscy zawodnicy wychodzący do anglojęzycznych utworów "prawie na pewno nie kumają słów tych piosenek".

 85. Twoje posty to jakieś beznadziejne próby zaklinania rzeczywistości.

  W końcu spec od Social Media :mamed:

 86. Jestem na mmarocks od samego początku.I dla mnie wojek był zajebistym naczelnym,ale Bijan bije go teraz na głowę!

  Dzięki, miło to słyszeć.

  Naczelny jest niemożliwy.

  Swoją drogą mam nad łóżkiem wolne miejsce na ścianie pomiędzy portretami Adama Smith'a i Grzegorza Brauna. Chyba nie pogniewasz się @Jakub Bijan jak umieszczę Twoją podobiznę pomiędzy takimi osobistościami. :razz:ray:

  Haha, prześlę Ci w dużej rozdzielczości;)

  @Jakub Bijan  Zapraszam do Wilkowyj na koniaczek! :beer:  Dobra robota, szanujesz siebie i czytelnikow bedac po prostu szczerym

  Jeśli kiedyś tam będę, to nie omieszkam wstąpić 🙂

  @Jakub Bijan ile już telefonów dostałeś?

  Wiesz co, dostałem 3 ale nie chodziło (o dziwo) o ten tekst, tylko o pewnego tweeta. Nigdy bym nie przypuszczał, że jestem tak wpływową osobą w świecie MMA. Nie mogłem nawet w spokoju pogrillować 🙁

 87. Franek, chłopie, proszę nie kompromituj się więcej. Po prostu odpuść, bo aż żal czytać dyrdymały w stylu: Mamed z zamiłowaniem śpiewa piosenkę, jednak na 99% nie rozumie jej tekstu, ani przekazu. :DC: Wszyscy Polacy wiedzą, ale Mamed z Azizem i ich ziomkami jeszcze się nie połapali. KOMPROMITACJA!

 88. Dzięki, miło to słyszeć.

  Haha, prześlę Ci w dużej rozdzielczości;)

  Jeśli kiedyś tam będę, to nie omieszkam wstąpić 🙂

  Wiesz co, dostałem 3 ale nie chodziło (o dziwo) o ten tekst, tylko o pewnego tweeta. Nigdy bym nie przypuszczał, że jestem tak wpływową osobą w świecie MMA. Nie mogłem nawet w spokoju pogrillować 🙁

  Grozili?

 89. Ludzie (w większości) sprzeciwiają się niekontrolowanemu napływowi osób z zupełnie innego kręgu kulturowego, którzy nie chcą pracować tylko siedzieć na zasiłkach. I nie jest to "przesadne wyrażanie niechęci", tylko nauka na błędach państw UE, które właśnie przesadnie otworzyły się na obcych (ksenofilia). Poza tym przyjmujemy wielu Ukraińców, mnóstwo w Polsce Azjatów, Romów czy Turków więc nie zamykamy się na cudzoziemców tylko wyciągamy wnioski z wydarzeń, które mają miejsce w Europie.

  W punkt. Społeczeństwo ma prawo mieć obawy i jest to bardzo zdrowy odruch.

 90. Nigdy bym nie przypuszczał, że jestem tak wpływową osobą w świecie MMA. Nie mogłem w spokoju pogrillować 🙁

  Pewnie to slabe pocieszenie, ale mi tez grillowanie wyszlo srednio, bo ciezko oderwac sie dzis od forum :lol:.

 91. No jebnę zaraz! Na pewno obaj, ani nikt z ich otoczenia, nie mieli pojęcia o czym jest ta pieśń. Aziz usłyszał ją pewnie gdzieś na necie i pomyślał: "dobry bit – biorę na wejście".

  tak wlasnie sluchaja ja araby w niemczech, pytalem dzisiaj ziomka czy wie, ze jest to nieoficjalny hymn aq, to mi powiedzial, ze co ja pierdole, o prostu fajny arabski kawalek. ale kurwa na forum polskim o mma sa wszystkowiedzace lby

 92. tak wlasnie sluchaja ja araby w niemczech, pytalem dzisiaj ziomka czy wie, ze jest to nieoficjalny hymn aq, to mi powiedzial, ze co ja pierdole, o prostu fajny arabski kawalek. ale kurwa na forum polskim o mma sa wszystkowiedzace lby

  Twój ziomek arab poprostu kłamał nieiernego Polaczka, bał się że go podpi@rdolisz że słuch hymnu ISIS/ Al-k

 93. Twój ziomek arab poprostu kłamał nieiernego Polaczka, bał się że go podpi@rdolisz że słuch hymnu ISIS/ Al-k

  o mojego ziomka to ty sie nie boj, on nienawidzi terrorystow, swoje sie przez nich nacierpial, tak samo jak jego rodzina

 94. Absolutnie nie rozumiesz problemu. To co proponujesz to faszyzm. W niechęci do imigrantów chodzi o to, że do Europy przedostaje się najgorszy sort ludzki, który nie chce pracować, robi rozróby, kradnie i gwałci. Ludzie, którzy pragną łatwego życia, a nie "uciekają" przed wojną. Tak uciekają, że omijają kraje w których wojny nie ma w drodze do swego Eldorado. Nikt nie ma nic do pracujących obcokrajowców. Wręcz takich chcemy. Proszę sprawdź sobie dane ilu Ukraińców przyjęliśmy do kraju. Liczba ta idzie w miliony. Polska przyjmuje więc najwięcej imigrantów praktycznie z całej Europy. Jednak oni chcą pracować, więc z nimi nikt problemu nie ma.

  Wydaje mi sie, ze jednak ze stwierdzenie 'niezrozumienie problemu' moze odnosic sie rowniez do Twojego komentarza. Niechec o ktorej mowisz to zakamuflowana forma ksenofobii z ktorej wielu jest zreszta dumnych, gdyz jak mowia, nie chca by ich dzieci modlily sie do Allacha. Ukraincy jak i Bialorusini to wielokrotnie Polacy z 'dziada pradziada' przesiedleni badz pozostawieni na terytoriach b. ZSSR, wiec nie mowny o wielkiej tolerancji do przybyszy – zwyczajnie Ukrainka moze sprzatac a Ukrainiec pracowac na budowie i wszystko bedzie po 'staremu'.

  Cenie sobie Twoje komentarze jednak w kwestii tolerancji czy tez stosunku do innych ras/religii prezentujemy zgola odmienne stanowisko-szanuje Twoje zdanie jednak sie z nim nie zgadzam… poprostu.

 95. Mamed na pewno nucił sobie ten hit, tak ja my za dzieciaka nuciliśmy angielskie piosenki

  W ten sposób:

  SPOILER

 96. tak wlasnie sluchaja ja araby w niemczech, pytalem dzisiaj ziomka czy wie, ze jest to nieoficjalny hymn aq, to mi powiedzial, ze co ja pierdole, o prostu fajny arabski kawalek. ale kurwa na forum polskim o mma sa wszystkowiedzace lby

  Nie mówimy tutaj o jakimś arabskim nakładaczu surówki do kebabów, tylko kolesiu który obracał się w otoczeniu islamskich fundamentalistów, więc jest to pewnego rodzaju różnica

 97. tak wlasnie sluchaja ja araby w niemczech, pytalem dzisiaj ziomka czy wie, ze jest to nieoficjalny hymn aq, to mi powiedzial, ze co ja pierdole, o prostu fajny arabski kawalek. ale kurwa na forum polskim o mma sa wszystkowiedzace lby

  Twój kolega albo Cię kłamie albo jest niedorozwinięty. w dzisiejszych czasach w kilka sekund można sprawdzić co to za piosenka.

 98. pytalem dzisiaj ziomka czy wie, ze jest to nieoficjalny hymn aq, to mi powiedzial, ze co ja pierdole, o prostu fajny arabski kawalek

  On kłamał.

 99. @Jakub Bijan styl niezmienny i po pierwszych 3 zdaniach wiedziałem kto jest autorem :fingers:

  Dobrze to opisałeś panie drogi 😉

  Odnosząc się do samej sytuacji – smutne to że środowisko jest tak wąskie, każdy zna się z każdym i ciężko kogoś konkretnie skrytykować nawet jeśli na to zasługuje. Rozumiem te "samoblokady"

  Natomiast mam już serdecznie dość trzymania języka za zębami "dla dobra MMA w Polsce". Panowie czasami trzeba wypalić las do gołej ziemi żeby mógł na tym wszystkim wyrosnąć nowy, zdrowszy las.

  Zadacie w końcu jakieś trudne pytania czy to panom K&L? Co ważniejsze czy zadacie takie pytania komuś o wiele ważniejszemu w środowisku niż obaj panowie, mianowicie Panu Kmicie z Polsatu?

  Ps. do reszty. Panowie jeśli nie zgadzacie się na takie ubogacenie kulturowe naszego kraju to proponuję czasami użyć mózgu i pomyśleć. W momencie gdy piszecie o "kozojebcach", "szmatogłowych" itp od razu zakładacie na siebie czapkę z napisem faszysta. Spokojne, poparte argumentami opinie są o wiele sensowniejsze, dodatkowo wybijacie z rąk lewackich spierdolin argument o wasze niejawiści do inności (Taka moja mała rada) :sparta:

 100. wlasnie o to mi chodzilo, ze siedza tu wszystkowiedzace lby panowie 🙂 bez urazy, moze nie widzieliscie moich postow o imigrantach, ale moge wam powiedziec, ze jestem ich najwiekszym przeciwnikiem

 101. Jak mam zadowolić tłum lewacko-rosyjską wypowiedzią w tym kierunku, to mogę tylko powiedzieć, że pewnie Aziz, a Mamed prawie na pewno nie kuma słów tej piosenki. To jest chyba arabski, a ani w Turcji, ani w Czeczenii nie mówi się w tym języku.

  Miałem się już nie udzielać, ale trzeba co nieco tutaj sprostować. Tak jak @allladino wspomniał każdy muzułmanin modli się po arabsku, oczywiście ma też możliwość modlenia się w "swoim" języku, ale dopiero w dalszym etapie ceremonii, po zmówieniu modlitwy w j. arabskim.

  Jestem przekonany, że obaj świetnie rozumieją słowa tej piosenki. Co do języków w Turcji i Czeczenii…to to, że w danym kraju jakiś język nie jest uznany jako język urzędowy nie oznacza, że się tego języka nie używa. W Niemczech nikt nie mówi po turecku pewnie, co? We Francji po arabsku też nie bardzo…

  Miałem okazję trochę pomieszkać w Turcji (ściślej to pól roku) i (biorąc Twoje podejście do tego tematu pewnie mocno Ciebie zaskoczę) mówi się tam po arabsku, mieszkają tam Arabowie, owszem stanowią mniejszość (chociaż to tez zależy od regionu), ale są tam i nigdzie się nie wybierają (no chyba, że do Niemiec). Niespodzianka co?

  Czemu forumowicze postrzegani są tutaj jako banda niewyedukowanych retardów?!

  Następny poprawny politycznie.

 102. wlasnie o to mi chodzilo, ze siedza tu wszystkowiedzace lby panowie 🙂 bez urazy, moze nie widzieliscie moich postow o imigrantach, ale moge wam powiedziec, ze jestem ich najwiekszym przeciwnikiem

  Witold Gadowski


  Wczoraj o 18:56 · Twitter ·

  To do czego wyszedł Karaogliu jest pieśnią bojowa wojowników muzułmanskich używaną od czasów talibów zarowno przez Dzabhat an Nusra jak i IS
  Pieśń wojownka tak samo jak Faszystowskie pieśni w Szkopolandzie

 103. Ludzie (w większości) sprzeciwiają się niekontrolowanemu napływowi osób z zupełnie innego kręgu kulturowego, którzy nie chcą pracować tylko siedzieć na zasiłkach. I nie jest to "przesadne wyrażanie niechęci", tylko nauka na błędach państw UE, które właśnie przesadnie otworzyły się na obcych (ksenofilia). Poza tym przyjmujemy wielu Ukraińców, mnóstwo w Polsce Azjatów, Romów czy Turków więc nie zamykamy się na cudzoziemców tylko wyciągamy wnioski z wydarzeń, które mają miejsce w Europie.

  Polska wyrasta na lidera w Europie a inne panstwa moga sie od Nas uczyc!

  Swietny komentarz!

  Gratulacje!

  Juz niedlugo rzesze niezadowolonych Niemcow, Francuzow i Anglikow przyjada do Polski by zyc w pieknym, bialym kraju. Fantastycznie!

 104. Witold Gadowski


  Wczoraj o 18:56 · Twitter ·

  To do czego wyszedł Karaogliu jest pieśnią bojowa wojowników muzułmanskich używaną od czasów talibów zarowno przez Dzabhat an Nusra jak i IS

  Pieśń wojownka tak samo jak Faszystowskie pieśni w Szkopolandzie

  chuja sie zna, bo piosenka jest wykorzystywana w bitwie przeciwko al daesh

  to jest hymn is

 105. pytalem dzisiaj ziomka czy wie, ze jest to nieoficjalny hymn aq, to mi powiedzial, ze co ja pierdole

  No to nieźle Ci odpowiedział.

 106. Miałem się już nie udzielać, ale trzeba co nieco tutaj sprostować. Tak jak @allladino wspomniał każdy muzułmanin modli się po arabsku, oczywiście ma też możliwość modlenia się w "swoim" języku, ale dopiero w dalszym etapie ceremonii, po zmówieniu modlitwy w j. arabskim.

  Jestem przekonany, że obaj świetnie rozumieją słowa tej piosenki. Co do języków w Turcji i Czeczenii…to to, że w danym kraju jakiś język nie jest uznany jako język urzędowy nie oznacza, że się tego języka nie używa. W Niemczech nikt nie mówi po turecku pewnie, co? We Francji po arabsku też nie bardzo…

  Miałem okazję trochę pomieszkać w Turcji (ściślej to pól roku) i (biorąc Twoje podejście do tego tematu pewnie mocno Ciebie zaskoczę) mówi się tam po arabsku, mieszkają tam Arabowie, owszem stanowią mniejszość (chociaż to tez zależy od regionu), ale są tam i nigdzie się nie wybierają (no chyba, że do Niemiec). Niespodzianka co?

  Czemu forumowicze postrzegani są tutaj jako banda niewyedukowanych retardów?!

  Następny poprawny politycznie.

  Czemu tak czesto slysze tutaj, ze ktos sie czuje jak niewyedukowany retard lub ujmuje to w jakis inny sposob?

  Skad takie wewnetrzne przekonanie? Ciezko jest ocenic kogos bazujac tylko na komentarzach (chociaz mi sie pare razy oberwalo).

  Nikt nie uwaza, ze jestes niewyedukowany 🙂

 107. chuja sie zna, bo piosenka jest wykorzystywana w bitwie przeciwko al daesh

  to jest hymn is

  Prześledz profil Witka. To tak jak by powiedzieć że Wojek chuja się zna na MMA

 108. wlasnie o to mi chodzilo, ze siedza tu wszystkowiedzace lby panowie 🙂 bez urazy, moze nie widzieliscie moich postow o imigrantach, ale moge wam powiedziec, ze jestem ich najwiekszym przeciwnikiem

  sorry ale to do mnie nie przemawia jak dorosły facet, muzułamanin wychodzi do piosenki nawołującej do walki z niewiernymi i później inni tłumaczą to jego niewiedzą. absolutna bzdura. za tą piosenkę Aziza nie chcę oglądać na polskich galach. KSW i Polsat na pewno za to bekną bo sprawa stała się poważna i władze nie przejdą nad tym do porządku dziennego.

 109. Czemu tak czesto slysze tutaj, ze ktos sie czuje jak niewyedukowany retard lub ujmuje to w jakis inny sposob?

  Skad takie wewnetrzne przekonanie? Ciezko jest ocenic kogos bazujac tylko na komentarzach (chociaz mi sie pare razy oberwalo).

  Nikt nie uwaza, ze jestes niewyedukowany 🙂

  Czytasz bez zrozumienia lub po prostu na swój sposób odebrałeś mój komentarz. Nie czuję się niewyedukowany, nigdzie tak nie napisałem. Nieskromnie dodam – wręcz przeciwnie. Chodziło mi o beznadziejnie słabą argumentację @F. Georgiew i @lemmy odnośnie tego jakoby Aziz i Mamed nie mieli zielonego pojęcia o znaczeniu słów głośnego już "hymnu" na wejściu Aziza. Co skłania mnie ku stwierdzeniu, że po prostu ma się tutaj lwią cześć użytkowników za idiotów.

 110. Prześledz profil Witka. To tak jak by powiedzieć że Wojek chuja się zna na MMA

  nie musze sledzic profilu, w tym przypadku sie myli.

 111. co śpiewali 'katolicy' idąc na wyprawy krzyzowe itd, mordujac i nawracajac niewiernych? mieli jakiś zajebisty hymn?

  jeden chuj

  najwiecej ludzi zginelo w imie 'boga' religii – oferta specjalna . . .

 112. Jakich użytkowników? Ja reprezentuję swoją opinię, tutaj nie ma żadnego porozumienia czy spisku. Uczyłem się arabskiego, wiem kto mówi po arabsku na świecie i bynajmniej nie są to Czeczeni 😉 Możesz uważać mnie czy moją opinie za głupie, będę z tym żyć. Tu nie ma żadnego ukrytego porozumienia na rzecz tuszowania prawdy, po prostu ludzie wymieniają opinie, a ja mam czas i ochotę stać tutaj po mniej popularnej stronie.

 113. @Gaara mordeczko jak możesz myśleć, że Aziz nie znał słów tego hitu, albo nie wiedział, że to jest hymn Al-kaidy? Troszkę to naiwne. Ja wiem, że Twoje ziomeczki araby są okej, nie są zradykalizowani, zjedzą świnię, wypiją bro i spalą dżointa 😀

  @simple to pytanie z głębi mojego ksenofobicznego serduszka 😉

  Nie jestem znawcą tematu, ale nie wiem, czy kiedykolwiek coś dobrego wyszło z połączenia kultur europejskiej i arabskiej. Jeżeli chcesz multikulturalizmu to sobie pojedz do Niemiec, Francji czy Anglii, Norwegii, Szwecji. Ja jestem prostym człowiekiem i na agresję odpowiadam jeszcze większą agresją, nie nadstawiam drugiego policzka. Dlaczego więc mielibyśmy nie reagować tak jak reagujemy (czyt. komentarzami typu "przecz kozojebcom) na wojujących muzułmanów?

 114. @Gaara mordeczko jak możesz myśleć, że Aziz nie znał słów tego hitu, albo nie wiedział, że to jest hymn Al-kaidy? Troszkę to naiwne. Ja wiem, że Twoje ziomeczki araby są okej, nie są zradykalizowani, zjedzą świnię, wypiją bro i spalą dżointa 😀

  @simple to pytanie z głębi mojego ksenofobicznego serduszka 😉

  Nie jestem znawcą tematu, ale nie wiem, czy kiedykolwiek coś dobrego wyszło z połączenia kultur europejskiej i arabskiej. Jeżeli chcesz multikulturalizmu to sobie pojedz do Niemiec, Francji czy Anglii, Norwegii, Szwecji. Ja jestem prostym człowiekiem i na agresję odpowiadam jeszcze większą agresją, nie nadstawiam drugiego policzka. Dlaczego więc mielibyśmy nie reagować tak jak reagujemy (czyt. komentarzami typu "przecz kozojebcom) na wojujących muzułmanów?

  ja powiedzialem, ze na pewno znal slowa, ale nie rozumie bezposrednio, bo jest turasem. a to, ze jest to hymn aq nie wiedzial nikt po ostatnich walkach aziza, a teraz nagle wybuchla burza. zreszta pisalem juz w temacie o imigrantach, ze autorem tej piosenki jest koles mieszkajacy w uk, wywadzacy sie ze szkoly tej samej co polscy muzulmanie. kurwa schoocker przeciez wiesz jak ja tych brudasow nie cierpie

 115. Fr

  Jakich użytkowników? Ja reprezentuję swoją opinię, tutaj nie ma żadnego porozumienia czy spisku. Uczyłem się arabskiego, wiem kto mówi po arabsku na świecie i bynajmniej nie są to Czeczeni 😉 Możesz uważać mnie czy moją opinie za głupie, będę z tym żyć. Tu nie ma żadnego ukrytego porozumienia na rzecz tuszowania prawdy, po prostu ludzie wymieniają opinie, a ja mam czas i ochotę stać tutaj po mniej popularnej stronie.

  Franek naprawdę sądzisz, że muzułmanin wie mniej od nas o tej piosence? Że jest jakimś nieświadomym idiotą?

 116. Czytasz bez zrozumienia lub po prostu na swój sposób odebrałeś mój komentarz.

  Ja myślę, że po prostu w prostacki sposób chciał ci wbić szpilę, ale mu nie wyszło.

  @Gaara największy problem jest z tym, że F. napisał

  to mogę tylko powiedzieć, że pewnie Aziz, a Mamed prawie na pewno nie kuma słów tej piosenki.

    Zaleciało skrajnie lewacką naiwnością. W najlepszym razie to Mamed pewnie, a Aziz prawie na pewno KUMA słowa tej piosenki.

 117. ja powiedzialem, ze na pewno znal slowa, ale nie rozumie bezposrednio, bo jest turasem. a to, ze jest to hymn aq nie wiedzial nikt po ostatnich walkach aziza, a teraz nagle wybuchla burza. zreszta pisalem juz w temacie o imigrantach, ze autorem tej piosenki jest koles mieszkajacy w uk, wywadzacy sie ze szkoly tej samej co polscy muzulmanie. kurwa schoocker przeciez wiesz jak ja tych brudasow nie cierpie

  No już wiem o co chodzi spoko 😉

  Teraz temat uchodźców i arabusów jest na świeczniku i wybuchła gównoburza 😉

  Simple jest ze Szwecji. Juz wszystko powinno byc dla Was jasne….

  Czyli zaszczepili w nim ziarenko poprawności politycznej i wyprali mózg 😀

 118. ja powiedzialem, ze na pewno znal slowa, ale nie rozumie bezposrednio, bo jest turasem. a to, ze jest to hymn aq nie wiedzial nikt po ostatnich walkach aziza, a teraz nagle wybuchla burza. zreszta pisalem juz w temacie o imigrantach, ze autorem tej piosenki jest koles mieszkajacy w uk, wywadzacy sie ze szkoly tej samej co polscy muzulmanie. kurwa schoocker przeciez wiesz jak ja tych brudasow nie cierpie

  Ja bym żadnemu z nich w nic nie wierzył, nawet jakby mi powiedział co jadł na śniadanie. Oni znają arabski bo to jest jak u nas kiedyś była łacina, a przynajmniej znają go na tyle by kumać słowa takich piosenek.

 119. Czyli zaszczepili w nim ziarenko poprawności politycznej i wyprali mózg 😀

  W Szwecji masz 2 wyjscia. Albo jestes za Arabami, albo Arab staje za Toba…

 120. Ja bym żadnemu z nich w nic nie wierzył, nawet jakby mi powiedział co jadł na śniadanie. Oni znają arabski bo to jest jak u nas kiedyś była łacina, a przynajmniej znają go na tyle by kumać słowa takich piosenek.

  turasy i kurdowie nie znaja arabskiego, ja mowie o gosciach wychowujacych sie w niemczech. nichuja nie znaja arabskiego

 121. Czytasz bez zrozumienia lub po prostu na swój sposób odebrałeś mój komentarz. Nie czuję się niewyedukowany, nigdzie tak nie napisałem. Nieskromnie dodam – wręcz przeciwnie. Chodziło mi o beznadziejnie słabą argumentację @F. Georgiew i @lemmy odnośnie tego jakoby Aziz i Mamed nie mieli zielonego pojęcia o znaczeniu słów głośnego już "hymnu" na wejściu Aziza. Co skłania mnie ku stwierdzeniu, że po prostu ma się tutaj lwią cześć użytkowników za idiotów.

  dzieki za zwrocenie uwagi.

  Ja nie sadzilem poprostu, ze mozna w ten sosob odebrac argumentacje dotyczaca mozliwego braku znajomosci faktycznego znaczenia piosenki 'biesiadnej' jaka jest 'nasheed' (dlugie zdanie wyszlo 🙂

  Watpie w fakt, iz 'lwia czesc' uzytkownikow zglebila wiedze o muzyce arabskiej co nie czyni ich przeciez 'niewyedukowanymi retardami'.

  Ja osobiscie nie interesuje sie ta muzyka ale Mamed moze lubi takie 'szanty'-tego jednak nie wiem.

 122. @husarz Zwyczajnie chodzi o to, żeby zanim się kogoś obrzuci kupą gówna, zweryfikować fakty.  A jak internetowi specjaliści mają już sprawę jasną, to jutro o 8.00 otwierają prokuratury.

  Aziz z KSW i tak powinien być wyje…any z hukiem, za to, że wsadził swoich dobrodziei na minę. Frajer w każdym wywiadzie robi wazelinę organizacji i właścicielom, a później odpier…la taki numer.

 123. Wlasnie poczytalem ostatnie komentarze o mnie…spadam bo znowu 'prawdziwi Polacy' nazwa mnie w jakis wyjatkowo wyszukany sposob albo beda mi zyczyc gwaltu na najblizszej rodzinie.

  Pozostaje mi zyczyc wszystkim dobrej nocy!

 124. @husarz Zwyczajnie chodzi o to, żeby zanim się kogoś obrzuci kupą gówna, zweryfikować fakty. A jak internetowi specjaliści mają już sprawę jasną, to jutro o 8.00 otwierają prokuratury.

  A co jest niejasne?

 125. Uczyłem się arabskiego, wiem kto mówi po arabsku na świecie i bynajmniej nie są to Czeczeni 😉

  Zapewne wiesz wiec rowniez i to, ze w penym ograniczonym zakresie i okreslonych kregach jezyk arabski jest odpowiednikiem laciny i greki w cywilizacji zachodniej. Wcale nie trzeba pochodzic z kraju w ktorym operuje sie tym jezykiem czy znac go biegle aby ogarniac pewne, czesto fundamentalne dla tego kregu kulturowego, tresci. W kosciele katolickim jeszcze w latach 60 ubieglego stulecia liturgia odbywala sie w jezyku lacinskim, co nie oznacza, ze wszyscy uczeszczajacy wowczas do kosciolow znali ten jezyk.

 126. a czytałeś kiedyś psychologię tłumu Le Bona? :-p

  Nie, jak się to ma do tego co napisałem? Wyjaśnij proszę bo jestem ciekaw 🙂

 127. przypomne, ze "brat" Khalidova, bo chyba mozna goscia tak nazwac jak jest tej samej religi i z tego samego regionu swiata, trenujacy i walczacy w Polsce pod okiem Miroslawa Okninskiego pojechal walczyc w ISIS, ale na szczescie juz nie wroci

  Aziz ochroniarz radykalnych fanatykow religijnych i fan muzyki Al-Kaidy, Aslambek i spolka (pamietam bylo ich tam kilku) oskarzeni o powazne przestepstwa. gala ACB w Plocku gdzie goscie z Czeczenii wychodzili w koszulkach wysmiewajacych zamachy w Paryzu sklada sie na fatalny obraz tej grupy ludzi i nie mam zamiaru ich wiecej ogladac

 128. Czy Mamed podśpiewywał, nucił, czy mamrotał coś bez sensu?

  A to tak. To może być wyssane z palca, zgadzam się 😉

  gala ACB w Plocku gdzie goscie z Czeczenii wychodzili w koszulkach wysmiewajacych zamachy w Paryzu sklada

  Fota?

 129. Najbardziej rozwalają mnie komentarze, że to nie Al Kaida stworzyła tą pieśń tylko ją sobie przywłaszczyła. A czy naziści stworzyli swastykę?

 130. Najbardziej rozwalają mnie komentarze, że to nie Al Kaida stworzyła tą pieśń tylko ją sobie przywłaszczyła. A czy naziści stworzyli swastykę?

  co to za roznica czyja to piens, jak tekst nawoluje to zabijania Zydow

 131. Brawo za tekst, który w pełni oddaje całą rzeczywistość. Takich obiektywnych ludzi brakuję w tym środowisku wzajemnej adoracji. Szogun zamiast spojrzeć prawdzie w oczy i przeprosić kibiców za (nie)dyspozycje Mameda to jest zdziwiony, że ludzie śmiali gwizdać na ich gwiazdę… Najlepsze jest to że z tego co mówił w wywiadach po walce Aziz o swoich kontuzjach to ta walka wogóle nie powinna się odbyć .Mamed też widać, że miał wyłożone na tą walkę ale gala PPV bez ME to przypał, więc panowie zostali przekonani a efekt widzieliśmy w piątek.

 132. Ja to widzę tak,że Mamed a już na pewno Aziz należą do jednego kręgu kulturowego. To bardzo silne więzy – oni muzułmanie i reszta świata która ubliża bozi, zabija muzułmańskie dzieci itp. Są dokładnie tak samo zmanipulowani i po prostu głupi jak polscy fani żołnierzy wyklętych i Jezusa ze swoim "my kontra reszta świata". Nasi Islamiści z KSW więc na pewno wiedzieli o czym ta pieśnia ale im to nie przeszkadzało tak samo jak zenkowi nie przeszkadza że jakiś tam łupaszka zajebał w czache jebanego ukraińca i wypruł flaki jego żonie. Dlatego ja oglądam tylko dwóch menów co się pizgają a wyjątkowo chujowo im to wyszło w tym przypadku. A żeby nie obrzydzać sobie sportu przymykam oczy na isis Aziza, na debilne homofobiczne teksty Świątka kretyna, na pierdolenie Różala, na haracze Aslana, na rowery ukradzione przez żołnierzy Moksa i towar sprzedany dzieciom przez jakiś tam kolejnych posrańców walczących w klatce.

  Nie jestem charlie hebdo, nie jestem berserkerem. Nie płacę za PPV-KSW od wczoraj. Nie chcę juz oglądać Chalidowa i Aziza. Mam ich w dupie bo tak na prawde to są chujowi a gdzies za oceanem rozgrzewa się właśnie Barao i Almeida

 133. Ja to widzę tak,że Mamed a już na pewno Aziz należą do jednego kręgu kulturowego. To bardzo silne więzy – oni muzułmanie i reszta świata która ubliża bozi, zabija muzułmańskie dzieci itp. Są dokładnie tak samo zmanipulowani i po prostu głupi jak polscy fani żołnierzy wyklętych i Jezusa ze swoim "my kontra reszta świata". Nasi Islamiści z KSW więc na pewno wiedzieli o czym ta pieśnia ale im to nie przeszkadzało tak samo jak zenkowi nie przeszkadza że jakiś tam łupaszka zajebał w czache jebanego ukraińca i wypruł flaki jego żonie. Dlatego ja oglądam tylko dwóch menów co się pizgają a wyjątkowo chujowo im to wyszło w tym przypadku. A żeby nie obrzydzać sobie sportu przymykam oczy na isis Aziza, na debilne homofobiczne teksty Świątka kretyna, na pierdolenie Różala, na haracze Aslana, na rowery ukradzione przez żołnierzy Moksa i towar sprzedany dzieciom przez jakiś tam kolejnych posrańców walczących w klatce.

  Nie jestem charlie hebdo, nie jestem berserkerem. Nie płacę za PPV-KSW od wczoraj. Nie chcę juz oglądać Chalidowa i Aziza. Mam ich w dupie bo tak na prawde to są chujowi a gdzies za oceanem rozgrzewa się właśnie Barao i Almeida

  amen i allahu akhbar

 134. Ja to widzę tak,że Mamed a już na pewno Aziz należą do jednego kręgu kulturowego. To bardzo silne więzy – oni muzułmanie i reszta świata która ubliża bozi, zabija muzułmańskie dzieci itp. Są dokładnie tak samo zmanipulowani i po prostu głupi jak polscy fani żołnierzy wyklętych i Jezusa ze swoim "my kontra reszta świata". Nasi Islamiści z KSW więc na pewno wiedzieli o czym ta pieśnia ale im to nie przeszkadzało tak samo jak zenkowi nie przeszkadza że jakiś tam łupaszka zajebał w czache jebanego ukraińca i wypruł flaki jego żonie. Dlatego ja oglądam tylko dwóch menów co się pizgają a wyjątkowo chujowo im to wyszło w tym przypadku. A żeby nie obrzydzać sobie sportu przymykam oczy na isis Aziza, na debilne homofobiczne teksty Świątka kretyna, na pierdolenie Różala, na haracze Aslana, na rowery ukradzione przez żołnierzy Moksa i towar sprzedany dzieciom przez jakiś tam kolejnych posrańców walczących w klatce.

  Nie jestem charlie hebdo, nie jestem berserkerem. Nie płacę za PPV-KSW od wczoraj. Nie chcę juz oglądać Chalidowa i Aziza. Mam ich w dupie bo tak na prawde to są chujowi a gdzies za oceanem rozgrzewa się właśnie Barao i Almeida

  Naprawde dobre skunx. Trzeba patrzeć na nich jak na Aktorki Porno nie mysląc o tym że są także prostytutkami, narkomankami itp itd

 135. Jak już zostało wspomniane na poprzedniej stronie w dzisiejszym wydaniu Wiadomości przewinął się temat "nieoficjalnego hymnu Al-Kaidy" na "gali sztuk walki w Polsce" w związku z materiałem o krwiożerczych uchodźcach i agresywnym islamie. Materiał zaczyna się od 07:00.

  http://vod.tvp.pl/25462315/29052016-1930

  No to jeszcze brakowało takiego materiału z nazwą ksw w tle w publicznej tv. Przez jakieś niedopatrzenie smród za ksw może się ciągnąć.  W ogóle mega żal mi ksw właścicieli. Sporo problemów po jednej gali się narodziło, gali dla mnie szczególnej bo pierwszy raz na żywo. W ogóle udało mi się zaczepic Martina pod ergo w momencie gdy reagował na akcje ludzi z Kukiz15(wszędzie ta polityka).Pochwaliłem się ze to pierwsza wizyta na ich gali i kazał odezwać się na fejsie jak się podobało.  Zbilismy pione, powodzenia i tyle. Generalnie miły gosciu (nie musiał reagować na zaczepke jakiegoś goscia). Ale z wysłaniem wiadomości do niego wytrzymam się do.momentu ucichniecia sprawy bo krytyka pewnie d o nich spływa poprzez Fejsa także bym się nie przebił. Jak juz tak obieglem od tematu to jeszcze się pochwałę ze w drodze do WC udało mi się zrobić fotę z moksem 😉

 136. Nie, jak się to ma do tego co napisałem? Wyjaśnij proszę bo jestem ciekaw 🙂

  Zacytuję Ci fragment, który myślę wyjaśni o co mi chodziło. A jak Cie zainteresuje to polecam – Gustaw Le Bon, "psychologia tłumu". Otóż tłumem oznaczać będziemy zbiorowisko jakichkolwiek jednostek, niezależnie od ich narodowości, płci i wyznania. Tłum istnieje niezależnie od liczby jego uczestników, ważne jest posiadanie czegoś wokół czego tłum jest zgromadzony (na przykład grupa osób mająca wspólne hobby zajmująca się tworzeniem strony internetowej o danej tematyce ;p).

  "Zbiorowść ludzka tworzy wówczas – że użyję tej nazwy w braku lepszej – tłum zorganizowany lub, jeżeli ktoś woli, tłum psychologiczny. Tworzy on jedną zbiorową istotę, którą rządzi prawo jedności umysłowej tłumów(…) Najbardziej uderzającą cechą (…) jest to, że (…) już dzięki temu, że jednostki te potrafiły wytworzyć tłum, posiadają one coś w rodzaju duszy zbiorowej. Dusza ta każe im inaczej myśleć, działać i czuć, aniżeli myślała, działała i czuła każda jednostka z osobna. (…) Niesłuszne jest twierdzenie, jakie znajdujemy w dziełach wielkiego filozofa Herberta Spencera, że tłum jst sumą i średnią swych składników, mamy w nim bowiem najrozmaitsze kombinacje i powstawanie nowych cech, podobnie jak w chemii przy połączeniu kilku składników (…) o zupełnie innych charakterystycznych właściwościach aniżeli ciała, które ją utworzyły.".

  Chodzi mi więc o to, że nawet jak portal to samodzielnie myślące istoty to po utworzeniu tłumu mogą mieć zupełnie inne poglądy aniżeli gdyby w tłum się nie zebrały. Może to się też tyczyć fanów MMA i generalnie całej społeczności.

 137. Ja to widzę tak,że Mamed a już na pewno Aziz należą do jednego kręgu kulturowego. To bardzo silne więzy – oni muzułmanie i reszta świata która ubliża bozi, zabija muzułmańskie dzieci itp. Są dokładnie tak samo zmanipulowani i po prostu głupi jak polscy fani żołnierzy wyklętych i Jezusa ze swoim "my kontra reszta świata". Nasi Islamiści z KSW więc na pewno wiedzieli o czym ta pieśnia ale im to nie przeszkadzało tak samo jak zenkowi nie przeszkadza że jakiś tam łupaszka zajebał w czache jebanego ukraińca i wypruł flaki jego żonie. Dlatego ja oglądam tylko dwóch menów co się pizgają a wyjątkowo chujowo im to wyszło w tym przypadku. A żeby nie obrzydzać sobie sportu przymykam oczy na isis Aziza, na debilne homofobiczne teksty Świątka kretyna, na pierdolenie Różala, na haracze Aslana, na rowery ukradzione przez żołnierzy Moksa i towar sprzedany dzieciom przez jakiś tam kolejnych posrańców walczących w klatce.

  Nie jestem charlie hebdo, nie jestem berserkerem. Nie płacę za PPV-KSW od wczoraj. Nie chcę juz oglądać Chalidowa i Aziza. Mam ich w dupie bo tak na prawde to są chujowi a gdzies za oceanem rozgrzewa się właśnie Barao i Almeida

  Ja pierdolę gdybyś nie wperdolil swoich debilnych ideologii i przekonań byłby to świetny tekst , ale tak już macie luz.

 138. Ja to widzę tak,że Mamed a już na pewno Aziz należą do jednego kręgu kulturowego. To bardzo silne więzy – oni muzułmanie i reszta świata która ubliża bozi, zabija muzułmańskie dzieci itp. Są dokładnie tak samo zmanipulowani i po prostu głupi jak polscy fani żołnierzy wyklętych i Jezusa ze swoim "my kontra reszta świata". Nasi Islamiści z KSW więc na pewno wiedzieli o czym ta pieśnia ale im to nie przeszkadzało tak samo jak zenkowi nie przeszkadza że jakiś tam łupaszka zajebał w czache jebanego ukraińca i wypruł flaki jego żonie.

  Zapoznaj się proszę z publikacjami dostępnymi na stronie IPN o ŻW, masz tam jasno podane kto się dopuścił ludobójstwa i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Podobnie rzecz ma się z muzułmanami, jakoś w dosyć nieodległych czasach muzułmanie i żydzi, i reszta mniejszości, i wyznań potrafiła żyć w Polsce. Powiem nawet więcej, każde wyznanie i każda opcja polityczna była w stanie walczyć. Co do dalszej części :OK:

 139. Powiem tak, tłumaczenie że Mamed i Aziz mogli nie znać słów są bez sensu z kilku przyczyn. Po pierwsze, większość wersji które widziałem są z tłumaczeniem bynajmniej na angielski. Po drugie, zawodnik raczej powinien sprawdzić o czym jest tekst jadąc do chrześcijańskiego kraju. Po trzecie, jest to wersja z wybuchami itd, czyli dokładnie ta wersja hymnu ściągnięta z filmu, nie mógl nie zobaczyć powiązania z al kaidą. Po czwarte prawdziwy muzułmanin musi czytać Koran w arabskim. Skoro oni są prawdziwymi muzułmanami muszą znać ten język.

  Co do tekstu, @Jakub Bijan  rewelacja, oddałeś moje odczucia. Jeszcze bym tylko dodał, że nie gwizdali dlatego, że przegrał. Bo jeśli przegrałby jak Aldo, to teraz Mamed pewnie miałby nawet więcej kibiców, bo jesteśmy narodem współczującym i każdy prześcigałby się w pocieszaniu Mameda. A generalnie jak Kawul liczy, że mają tylko bić brawa, to co kibice mają robić kiedy zawodnik ucieka od walki? Między drugą a trzecią rundą były okrzyki ,,Mamed'' zagrzewające do walki, ale wtedy facet wychodzi i znowu robi fikołki, to jak kibice mają okazać niezadowolenie? Robiąc transparenty w zupełnej ciszy?

  Swoją drogą K&L pewnie plują sobie w brody że w ogóle zakontraktowali Aziza. Facet stary, dla każdego choć trochę ogarniętego jest oczywiste, że facet jest na sterydach. Do tego muzułmanin, co raczej działa na naród jak płachta na byka, wyszedł do hymnu al kaidy, wyczyścił nam całą dywizję, z czego na koniec nie tylko wygrał z Mamedem, ale sprawił że połowa kibiców się od niego odwróci przez islam, oraz to że Mamed przed nim uciekał. Oprócz tego nawet jeśli teraz zdobędzie pas w walce z Materlą, to nie będzie rewanżu z Mamedem 😀 Już nie wspominając o ośmieszającym organizację werdyktem sędziów.

 140. Nie chciałbym psuć całej tej waszej sielanki, ale jakby co niektórzy nie spali na lekcjach historii, to wiedzieliby o takim małym fakcie, że w czasie największej świetności I RP, ci właśnie muzułmanie służyli w polskiej armii i cieszyli się zasłużonym mirem u niejednego króla. Może więc nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.

  PS Zresztą ich potomkowie do dzisiaj mieszkają w naszym kraju i gwarantuję wam, że z żadnymi ISISAMI nie mają nic wspólnego.

 141. Jaka walka i werdykt był każdy widział – szkoda komentować . Najdziwniejsze jednak było co nastąpiło po konfrontacji : Aziz nazywał Mameda przed i po walce "bratem" ( muzułmaninem jak ktoś nie ogarnia:razz: ).Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to , że gościu wychodzi do pieśni, która według tłumaczeń wielu portali – w wielkim skrócie nawołuje do walki z niewiernymi (nie muzułmaninami)  . Po czym interpretując  słowa Aziza niemal wprost po walce zadeklarował , że nie zawalczy  więcej z Mamedem , bo są tej samej wiary  . Czyli po prostu odwołał się do tekstu pieśni do której wcześniej wychodził podkreślając jakby dodatkowo ich znaczenie. Ponoć MMA to sport więc w czym problem?? Problemem jest to jak ktoś traktuje walkę sportową jak walkę z niewiernymi – nie braćmi w wierze. Dlatego według mnie  Aziz doskonale wiedział o czym jest  jego kawałek, bo się z nim utożsamia – to raczej nie przypadek.  Co do samego Mameda to nie wiem o czym on tam myśli -bo nie mówi może aż tak wprost, ale według mnie swoim zachowaniem pokazał, że takie radykalne postawy są mu coraz bliższe. No ale to KSW , a w szczególności Mamed czuje się pokrzywdzony  przez kibiców.

 142. Nie chciałbym psuć całej tej waszej sielanki, ale jakby co niektórzy nie spali na lekcjach historii, to wiedzieliby o takim małym fakcie, że w czasie największej świetności I RP, ci właśnie muzułmanie służyli w polskiej armii i cieszyli się zasłużonym mirem u niejednego króla. Może więc nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.

  PS Zresztą ich potomkowie do dzisiaj mieszkają w naszym kraju i gwarantuję wam, że z żadnymi ISISAMI nie mają nic wspólnego.

  Nie wiem czy wiesz ale Aziz i Mamed nie są Tatarami

 143. Nie wiem czy wiesz ale Aziz i Mamed nie są Tatarami

  Dla ścisłości Tatarzy to w zasadzie głównie Turcy plus jakieś mieszanki kolejne.

 144. Naprawdę ktoś może sądzić, ze ten numer poleciał tylko dlatego bo Aziz docenił jego walory muzyczne?

 145. Naprawdę ktoś może sądzić, ze ten numer poleciał tylko dlatego bo Aziz docenił jego walory muzyczne?

  ale mnie sie podoba ta piosenka. Twoj gif w sumie tez

 146. ale mnie sie podoba ta piosenka. Twoj gif w sumie tez

  Mi też się podoba, potupałbym przy niej i zakręcił nóżką.

 147. Ale na co czeka, aż zacznę bronić puszczania nasheedów na galach KSW? 😉 To się raczej nie wydarzy, mimo, że to bardzo ładna muzyka.

  Jak mam zadowolić tłum lewacko-rosyjską wypowiedzią w tym kierunku, to mogę tylko powiedzieć, że pewnie Aziz, a Mamed prawie na pewno nie kuma słów tej piosenki. To jest chyba arabski, a ani w Turcji, ani w Czeczenii nie mówi się w tym języku.

  Ale tak jak mówiłem, jestem absolutnie przeciw i Aziz powinien się z tego gęsto tłumaczyć, albo ponieść chociaż symboliczne konsekwencje.

  Tutaj fajniejszy nasheed, tym razem z ISIS. Tekst też ciekawy. Niezła muzyka, mogę sobie wyobrazić, czemu porywa tłumy fanatyków. Poczytajcie tekst, żeby wczuć się w psychikę ludzi, którzy jadą tam tworzyć kalifat.

  Franek, powiedz szczerze które 'korpo' tak sprało Ci mózg?

  Jeśli nie miałeś tego na żadnym szkoleniu i pospolicie nie rozumiesz jaka jest różnica (i z czego wynika) pomiędzy kampanią medialną przeciwko Puhakce, a milczeniem odnośnie Mameda, Karaoglu i innych muzułmanów to chętnie Ci wytłumaczę. Gratis.

  Chcesz?

 148. Jak juz tak obieglem od tematu to jeszcze się pochwałę ze w drodze do WC udało mi się zrobić fotę z moksem 😉

  UDAŁO CI SIĘ ZROBIĆ FOTĘ Z MOKSEM, WOW. Jest to jedna z dziwniejszych rzeczy jaka może się człowiekowi w życiu udać, to tak jakby ktoś powiedział, że udało mu się potknąć na schodach i wywalić na ryj. Pozwolę sobie oszczędzić bardziej barwnych porównań…

 149. Co Ty nie powiesz:lol:  To nie wszyscy muzułmanie to terroryści? 😆

  Dobrze Masu napisał a ty jedyne co, to jakieś drwiny odstawiasz.

  Problem z muzułmanami jest taki, że "im lepszy, tym gorszy"   😐  Zwykle im bardziej wierny i bogobojny, im bardziej zna koran, tym bardziej nietolerancyjny i niebezpieczny. Ale od tego jest temat o inwazji 😉

 150. Dzieki za bardzo ciekawy glos w dyskusji @PacMug Uswiadomiles mi, czy raczej przypomniales, jak latwo potrafi uleciec z glowy niepielegnowana wiedza wyniesiona ze szkolnej lawy 😉 W tym co przywolales niezbedne jest jednak pewne zastrzezenie. Takie mianowicie, ze "skladowe" tlumu, w odroznieniu od substancji chemicznych, z reguly nie wchodza ze soba w reakcje bezwolnie, tylko dokonuja okreslonego wyboru, czesto w dazeniu do z gory zalozonego celu. W dyskusji na temat "zbiorowej swiadomosci" fanow MMA jest to zastrzerzenie szczegolnie istotne, bo mam wrazenie, ze w przypadku tej dyscypliny wachlarz "skladnikow" jest szczegolnie szeroki 😉

 151. Ale na co czeka, aż zacznę bronić puszczania nasheedów na galach KSW? 😉 To się raczej nie wydarzy, mimo, że to bardzo ładna muzyka.

  Jak mam zadowolić tłum lewacko-rosyjską wypowiedzią w tym kierunku, to mogę tylko powiedzieć, że pewnie Aziz, a Mamed prawie na pewno nie kuma słów tej piosenki. To jest chyba arabski, a ani w Turcji, ani w Czeczenii nie mówi się w tym języku.

  Ale tak jak mówiłem, jestem absolutnie przeciw i Aziz powinien się z tego gęsto tłumaczyć, albo ponieść chociaż symboliczne konsekwencje.

  Tutaj fajniejszy nasheed, tym razem z ISIS. Tekst też ciekawy. Niezła muzyka, mogę sobie wyobrazić, czemu porywa tłumy fanatyków. Poczytajcie tekst, żeby wczuć się w psychikę ludzi, którzy jadą tam tworzyć kalifat.

  To może trochę o Islamie. Nie możesz być muzułmaninem nie znając arabskiego. Nie da się być ,,prawdziwym'' muzułmaninem, jeśli nie czytałeś Koranu, tekstu świętego, prawda? A Koranu według Islamu nie da się przetłumaczyć, bo to tekst idealny i święty, a wszystkie tłumaczenia to interpretacje. Zakładając, że nawet oni są muzułmanami ,,tylko trochę'' to już powinni rozumieć kontekst, zwłaszcza że w piosence są wystrzały, a jakby się nie wpisywało tej piosenki w google wyskakują powiązania z al kaidą. Także obrona trochę na zasadzie ,,ja nic nie brałem, ktoś mi dał coś, a w tym czymś było coś, co zawierało sterydy, a ja o tym nie wiedziałem. Chociaż na to drugie są większe szanse, że rzeczywiście nie wiedział.

 152. Dlatego ja oglądam tylko dwóch menów co się pizgają a wyjątkowo chujowo im to wyszło w tym przypadku. A żeby nie obrzydzać sobie sportu przymykam oczy na isis Aziza, na debilne homofobiczne teksty Świątka kretyna, na pierdolenie Różala, na haracze Aslana, na rowery ukradzione przez żołnierzy Moksa i towar sprzedany dzieciom przez jakiś tam kolejnych posrańców walczących w klatce.

  Nie jestem charlie hebdo, nie jestem berserkerem. Nie płacę za PPV-KSW od wczoraj. Nie chcę juz oglądać Chalidowa i Aziza. Mam ich w dupie bo tak na prawde to są chujowi a gdzies za oceanem rozgrzewa się właśnie Barao i Almeida

  Kurczę, ciekawe masz podejście i najpewniej słuszne, ale ja chyba bym tak nie mógł. To jednak jest sport i uważam, że sportowcy powinni być ludźmi z klasą, którzy reprezentują jakieś uniwersalne wartości typu : rodzina, wolność od nałogów, bezinteresowna pomoc, szacunek do drugiego człowieka. Nie chcę patrzeć na gości, którzy są wszystkim tym, czego w życiu unikam i co mi się nie podoba, nawet jeśli to tylko zwykła bitka. Zwłaszcza, że jednak oni faktycznie są wzorami do naśladowania dla młodych chłopaków, którzy coś trenują albo nawet tych, którzy włóczą się po ulicach. Bez względu na styl walki i poziom sportowy, ja zawsze będę ściskał kciuki za tych, którzy swoją postawą poza klatką niosą jakieś pozytywne przesłanie.

  Btw, Twoja podjarka konusami niezmiennie mnie zadziwia, pozdro 😉

 153. Dobrze Masu napisał a ty jedyne co, to jakieś drwiny odstawiasz.

  Problem z muzułmanami jest taki, że "im lepszy, tym gorszy"   😐  Zwykle im bardziej wierny i bogobojny, im bardziej zna koran, tym bardziej nietolerancyjny i niebezpieczny. Ale od tego jest temat o inwazji 😉

  No wiem, strasznie niedobry jestem.:lol: Wydaje mi się, że wszelkie radykalizmy są groźne. Znam takich fanatycznych katolików, którym gdyby dano możliwość bezkarności, to z chęcią by mordowali za seks przedmałżeński lub antykoncepcje.  A co do tego koranu, to większość muzułmanów zna go jak przeciętny katolik  biblie. Od nauczania co jest w koranie i jak go  należy interpretować są ichniejsi mułłowie, taki żydowski odpowiednik uczonych w piśmie.

 154. No wiem, strasznie niedobry jestem.:lol: Wydaje mi się, że wszelkie radykalizmy są groźne. Znam takich fanatycznych katolików, którym gdyby dano możliwość bezkarności, to z chęcią by mordowali za seks przedmałżeński lub antykoncepcje.  A co do tego koranu, to większość muzułmanów zna go jak przeciętny katolik  biblie. Od nauczania co jest w koranie i jak go  należy interpretować są ichniejsi mułłowie, taki żydowski odpowiednik uczonych w piśmie.

  Grubo poleciałeś 😮 przeciętny muzułmanin jak przeciętny katolik zna Biblię? Dla nich Koran jest wszystkim. Jak zbierzesz nasze wszystkie dzieła wieszczy narodowych, książki historyczne, napisane najwspanialej na świecie, wszystkie poradniki i tak dalej. Jak ja na przykład znam muzułmanów, to mówią że Koranu nie da się choć trochę zrozumieć czytając w innym języku, bo to jest napisane jakby wierszem, poezją, są różne nawet dialekty śpiewania Koranu. W nim jest wszystko, poradniki do ubierania, zachowania, no k*rwa wszystkiego. Jak opowiadają to niby już Polacy, kochają kraj, ale prawie sikają pod siebie, pomimo że nie chodzą do meczetów, piją normalnie, jedzą mięso jakie chcą, ale nad tym Koranem i tak się rozpływają. Także żyjąc w takim przekonaniu, takich teoriach nie uwierzę, żeby czytali Koran jak katolicy Biblię. W ich kulturze to nie, że mało modne jeśli nie znają KOranu, tylko to jest wstyd, tak jak dla Polaka żeby nie wiedzieć kim był Jan Paweł II.

 155. To może trochę o Islamie. Nie możesz być muzułmaninem nie znając arabskiego. Nie da się być ,,prawdziwym'' muzułmaninem, jeśli nie czytałeś Koranu, tekstu świętego, prawda? A Koranu według Islamu nie da się przetłumaczyć, bo to tekst idealny i święty, a wszystkie tłumaczenia to interpretacje. Zakładając, że nawet oni są muzułmanami ,,tylko trochę'' to już powinni rozumieć kontekst, zwłaszcza że w piosence są wystrzały, a jakby się nie wpisywało tej piosenki w google wyskakują powiązania z al kaidą. Także obrona trochę na zasadzie ,,ja nic nie brałem, ktoś mi dał coś, a w tym czymś było coś, co zawierało sterydy, a ja o tym nie wiedziałem. Chociaż na to drugie są większe szanse, że rzeczywiście nie wiedział.

  wedlug tego co piszesz to prawdziwymi muzulmanami sa tylko ci terrorysci z isis 😀 bo ci muzulmanie, ktorzy nie znaja arabskiego nie sa prawdziwmymi muzulmanami. co ja czytam kurwa 😀

 156. To może polecisz mi jakąś literaturę skoro tak bardzo się mylę? Zdziwisz się pewnie troszkę, ale kraje muzułmańskie są w większości biedne i mocno zacofane, a  umiejętność czytania, a już zdecydowanie czytania ze zrozumieniem nie jest tam powszechna. Wiem, że trudno to sobie wyobrazić z perspektywy europejczyka, ale mało w którym kraju muzułmańskim żyje się jak w Arabii Saudyjskiej. Tam o takich rzeczach, jak choćby to, czy kobieta jest człowiekiem, decydują ich religijni uczeni (jakkolwiek śmieszne to się wydaje). 😆  Mechanizmy manipulowania tłumem są wszędzie na świecie takie same i to nigdy się nie zmieni. Teraz taka mała zagadka: jakiego wyznania jest prezydent Syrii, władze Iranu, czy choćby taka organizacja terrorystyczna jak Hezbollah? A łączy ich poza religiią głównie to, że wszyscy oni zawzięcie walczą z państwem islamskim. Nigdy nie ma tak, że coś jest tylko czarne albo białe. O nie, tak dobrze to nie ma.:lol:

 157. ALE JAJA.

  Aziz już się nawet wypowiada za Mameda. Jestem ciekaw jaki biznes temu przyświeca. Ale beka.

  Takijja w pełnej krasie. Niby beka ale to wcale nie jest śmieszne. KSW hoduje raka.

  Dzisiaj Berkut Arrachion.

  Jutro ACB KSW.

  Pojutrze ACB.

 158. Nieistotne UFC, nawet wygrana na Kochu malo znaczy. KSW, nawet jesli nie jest najwieksza i najlepsza organizacja w Europie, to i tak daje najwiecej. Jesli nie emocji, to z pewnoscia szeroko rozumianej rozrywki :applause:.

 159. ALE JAJA.

  Albo KSW wzielo na siebie i tuszuja,zeby Koralgol jeszcze u nich powalczyl albo faktycznie pomylka . Przypominam ,ze na mistrzostwach swiata w strzelectwie zagrano hymn Borata jako hymn Kazachstanu – to jest autentyczna historia i na youtubie mozna film znalezc .:mamed:

 160. Jak juz tak obieglem od tematu to jeszcze się pochwałę ze w drodze do WC udało mi się zrobić fotę z moksem 😉

  Ja w Krakowie  w Arenie spotkałem w kiblu Anzora-nic z Nim nie przybiłem :fingers:

  Aziz może dostać teraz do walki brata,którego nie lubi-Abu.

 161. Kilkanaście stron komentarzy więc pewnie wiele bardziej lub mniej mądrego w komentarzach zostało napisane dodam też i ja coś od siebie.

  Szacunek dla zawodnika – nie zawsze okazywany jest tylko zwycięzcy lub zawodnikowi, który wykazał się ogromnym zaangażowaniem w walkę a pomimo to przegrał.

  Pamiętam jak Paweł Nastula ledwo na swoich nogach opuszczał Atlas Arenę po przegranej z Karolem Bedorfem. Walka nie zachwyciła, Nastek padł za linami niczym pacjent z ostrą niewydolnością oddechowo-krążeniową. Nie takiej kondycji i formy oczekuje się od uczestnika walki o pas. Pomimo tego, że Nastula wypadł za liny i leżał tam bezsilny schodził do szatni żegnany aplauzem kibiców.

  Terroryści – nawet jeśli Mamed i Aziz nie mają nic wspólnego z terroryzmem, to zastanawia mnie czy takie ciągłe oskarżanie, wulgarne komentarze w mediach społecznościowych, wyzwiska kierowane pod ich adresem przez czytelników portali internetowych nie są w stanie ich na złą stronę skierować. Trzeba mieć mocną psychikę żeby bez szwanku dla niej wyjść z takiego obstrzału zarzutów i inwektyw.

  Hymn – piosenka na wejście Aziza, dobra nuta wpada w ucho, kojarzy mi się z pieśnią bojową polskiego rycerstwa – Bogurodzicą. Kontekst z Al-Ka’idą czy Daesh w dzisiejszych realiach europy słaby, Aziz tupeciarz, że taki utwór wybrał, KSW ignoranci, że tego nie sprawdzili.

 162. Doskonały felieton, podejście Kawulskiego to czysta herezja, chociaż zgadzam się, że fala hejtu poszła zbyt daleko. Chociaż z drugiej strony Chalidow sam jest sobie winny bo po co zabierał głos w sprawie imigrantów ?

  W piątkowy wieczór przyjął na siebie kumulacje złych emocji, za które sam jest odpowiedzialny. Teraz zamiast wypłakiwać się jak to źle został potraktowany niech wyciągnie wnioski i weźmie się do roboty.

 163. Panie @Jakub Bijan świetny tekst. Wyważony i bez zbędnych przesadyzmów. Czy bez jadu? Chyba nie chodziło o to by wbic tysiące szpil, a pokazać kierunek. Fajnie się czyta.

  Przebrnąłem przez te trzynaście stron. Przyznam szczerze, że nie czytałem wszystkich komentarzy. Wybierałem raczej te "sprawdzone", pisane przez użytkowników bez problemów umysłowych. Oczywiście pierwszy na liście był mój ulubieniec Ty…. Zdziwony jestem mocno, że tak skoromnie się udzielasz w temacie o takim potencjale;)

  Panom propagujacym faszyzm (paru już się znalazło, część tych paru cyba jest świeżo po maturze) proponuję porozmawiać ze swoimi babciami lub prababciami o tym co początkowy niemcy, póżniej sowieci z nimi robili.

  Ostatnio zostałem "upomniany" za treści moich wpisów na forum. Było to ostatnie ostrzeżenie więc daruję sobie komentarze. Życzę miłego dnia.

 164. Albo KSW wzielo na siebie i tuszuja,zeby Koralgol jeszcze u nich powalczyl albo faktycznie pomylka . Przypominam ,ze na mistrzostwach swiata w strzelectwie zagrano hymn Borata jako hymn Kazachstanu – to jest autentyczna historia i na youtubie mozna film znalezc .:mamed:

  Az znalazlem,bo to jest beka roku ,laska trzyma na sercu reke a w tle " kazachskie prostytutki najczystsze w regionie " :mamed::werdum::mamed:

 165. Moment w którym Wojek przestał być naczelnym, to moment gdy na portalu zagościł pluralizm. To była naprawdę #dobrazmiana

 166. Piszecie non stop o "kółku wzajemnej adoracji". Przecież na cohones robicie dokładnie to samo. Wieczna opozycja;)

  Tekst dobry ale nie zgadzam się z Nim, gdyż patrzę na to wszystko, mimo wszystko, okiem zawodnika niż kibica. Takie moje prawo,a  zdanie napisałem w blogu. Tak samo możecie się z Nim zgadzać lub nie. Kwestia światopoglądu. Mam jednak wrażenie, że jakby sprawa dotyczyła np. Michała Materli to nie było by żadnego tematu. W każdym razie dawno by już "umarł". Nasze emocje dyktowane są bardziej względami religijnymi niż faktyczną troską o pieniądze, których tak żałujecie na KSW 35. Przypominam, że było tam jednak więcej pojedynków niż tylko main event…

  Jakub: napisałeś tweeta, powiedziałeś A to powinieneś twardo powiedzieć B, a nie usuwać go bo "przyjaciel poprosił". Piszesz o zerwanej współpracy z KSW. Oni z Wami czy Wy z Nimi? Dosyć istotne. Ja wiem, że portale branżowe są zależne od KSW. Nikt nie wygeneruje Wam takie ruchu, więc może niech wszyscy ochłonął przez kilka dni i na spokojnie porozmawiajcie o wszystkim. Jakby co mogę zaprosić obie strony na kawę i ciastko. Oczywiście w Legal Cakes bo na diecie jestem:))))))

  pozdro i wiedząc co nastąpi dalej oddalam się korzystać z pięknego słoneczka w Warszawie:)

 167. Piszecie non stop o "kółku wzajemnej adoracji". Przecież na cohones robicie dokładnie to samo.

  Nikt się tak nie żre jak Cohones:cohon:

 168.  Nasze emocje dyktowane są bardziej względami religijnymi niż faktyczną troską o pieniądze, których tak żałujecie na KSW 35.

  I tu jest chyba te ukryte dno. Gdyby Mamed nie był muzułmaninem, ewentualnie gdyby w Europie nie działo się jak się dzieje to czy rzeczywiście ta inba nabiła by te 13 stron?

  Oczywiście nie chcę tu uogólniać, ale jaka ilość postów ma podłoże religijne? Jeszcze 2 lata temu nikt nie miał z tym problemu, a teraz nagle wszystscy chłopcy, ukryci oenerowcy, wielcy "patryjoci" co za kraj oddali by 9 żyć…

 169. Co wy z ta religia. Gdyby nie bylo przypalu z hymnem, spiewaniem mameda,  czy nawet spodniami moro teamu mameda to nikt by sie nie czepial ze jest muzulmaninem

 170. Nikt nie wygeneruje Wam takie ruchu

  Pewnie się zdziwisz, ale UFC generuje nam lepsze liczby od KSW. 🙂

 171. a to luz możecie iść z Nimi na wojne;)

  Nikt nie idzie na wojnę, hold your horses, emocje są złym doradcą. 🙂

 172. Piszecie non stop o "kółku wzajemnej adoracji". Przecież na cohones robicie dokładnie to samo. Wieczna opozycja;)

  Tekst dobry ale nie zgadzam się z Nim, gdyż patrzę na to wszystko, mimo wszystko, okiem zawodnika niż kibica. Takie moje prawo,a  zdanie napisałem w blogu. Tak samo możecie się z Nim zgadzać lub nie. Kwestia światopoglądu. Mam jednak wrażenie, że jakby sprawa dotyczyła np. Michała Materli to nie było by żadnego tematu. W każdym razie dawno by już "umarł". Nasze emocje dyktowane są bardziej względami religijnymi niż faktyczną troską o pieniądze, których tak żałujecie na KSW 35. Przypominam, że było tam jednak więcej pojedynków niż tylko main event…

  Jakub: napisałeś tweeta, powiedziałeś A to powinieneś twardo powiedzieć B, a nie usuwać go bo "przyjaciel poprosił". Piszesz o zerwanej współpracy z KSW. Oni z Wami czy Wy z Nimi? Dosyć istotne. Ja wiem, że portale branżowe są zależne od KSW. Nikt nie wygeneruje Wam takie ruchu, więc może niech wszyscy ochłonął przez kilka dni i na spokojnie porozmawiajcie o wszystkim. Jakby co mogę zaprosić obie strony na kawę i ciastko. Oczywiście w Legal Cakes bo na diecie jestem:))))))

  pozdro i wiedząc co nastąpi dalej oddalam się korzystać z pięknego słoneczka w Warszawie:)

  Juras, wiesz ze to co sie stało nie wynikło tylko z samej walki wieczoru. Mamed grabił sobie z braćmi od dłuższego czasu, i serio mocno pracował na utrate szacunku. Polska to nie miejsce na manifestacje pro imigranckie i nie sadze ze to sie zmieni (swoją droga bardzo dobrze).Podspiewywanie sobie wesoło hymnu al-kaidy przy wyjsciu aziza tez nie dziala in plus a jak dobrze wiemy internet nie zapomina.

  Też ide korzystać, ale z chmur w szczecinie. Pjona

 173. @jurasmma a to od piątkowej gali dopiero wiadomo jakiego wyznania jest Mamed? Problem tkwi w jego występie i werdykcie, który wywołał falę oburzenia, a ujawnione fakty po gali tj. muzyka Aziza, śpiewy Mameda jedynie spotegowaly krytykę, nie tylko zawodnika, ale także KSW, które w wielu przypadkach wykazało się brakiem profesjonalizmu, jak na złość niedługo po tym, gdy krytykowali FEN. Czy do kurwy nędzy nie ma tam nikogo, kto dbalby o wizerunek organizacji i nie zastanowił się, że nie jest pożądane przez kibiców z Polski epatowanie wartościami i hasłami, które są im dalekie? W taki sposób wbija się kij w mrowisko.

 174. Piszecie non stop o "kółku wzajemnej adoracji". Przecież na cohones robicie dokładnie to samo. Wieczna opozycja;)

  Tekst dobry ale nie zgadzam się z Nim, gdyż patrzę na to wszystko, mimo wszystko, okiem zawodnika niż kibica. Takie moje prawo,a  zdanie napisałem w blogu. Tak samo możecie się z Nim zgadzać lub nie. Kwestia światopoglądu. Mam jednak wrażenie, że jakby sprawa dotyczyła np. Michała Materli to nie było by żadnego tematu. W każdym razie dawno by już "umarł". Nasze emocje dyktowane są bardziej względami religijnymi niż faktyczną troską o pieniądze, których tak żałujecie na KSW 35. Przypominam, że było tam jednak więcej pojedynków niż tylko main event…

  Jakub: napisałeś tweeta, powiedziałeś A to powinieneś twardo powiedzieć B, a nie usuwać go bo "przyjaciel poprosił". Piszesz o zerwanej współpracy z KSW. Oni z Wami czy Wy z Nimi? Dosyć istotne. Ja wiem, że portale branżowe są zależne od KSW. Nikt nie wygeneruje Wam takie ruchu, więc może niech wszyscy ochłonął przez kilka dni i na spokojnie porozmawiajcie o wszystkim. Jakby co mogę zaprosić obie strony na kawę i ciastko. Oczywiście w Legal Cakes bo na diecie jestem:))))))

  pozdro i wiedząc co nastąpi dalej oddalam się korzystać z pięknego słoneczka w Warszawie:)

  Oj, panie Jurkowski.

  Pan sie nie wypowiada, jako zawodnik, ale czlowiek zalezny od KSW finansowo. Najlepiej zalawtic wszystko przy osmiorniczkach i zamiesc pod dywan. Tylko gdzie w tym wszystkim miejsce i troska o kibicow? Nas tez zaprosicie na ciastka, czy moze ludzi placych za ten cyrk macie gleboko w dupie?

 175. Czy do kurwy nędzy nie ma tam nikogo, kto dbalby o wizerunek organizacji i nie zastanowił się, że nie jest pożądane przez kibiców z Polski epatowanie wartościami i hasłami, które są im dalekie? W taki sposób wbija się kij w mrowisko.

  Nie, zwyczajnie Kawul jest tak wilekim pyszałkiem, że ma zdanie kibiców w dupie. Z reszta nie raz już to mówił. Janusze i tak kupią PPV i wypelnią hale ze swoimi pannami silikonowymi. Ciekaw jestem co sie stanie jak zaraz braknie pudzilli. Janusz nie przyjdzie na gamrota. Na samym cipku nie pociagną tego w takiej formie jak teraz.

 176. Nie, zwyczajnie Kawul jest tak wilekim pyszałkiem, że ma zdanie kibiców w dupie. Z reszta nie raz już to mówił. Janusze i tak kupią PPV i wypelnią hale ze swoimi pannami silikonowymi. Ciekaw jestem co sie stanie jak zaraz braknie pudzilli. Janusz nie przyjdzie na gamrota. Na samym cipku nie pociagną tego w takiej formie jak teraz.

  Paradoks polega na tym, że to właśnie "januszy" najbardziej boli wyznanie Aziza i Mameda. Wystarczy prześledzić komentarze w necie.

 177. Zawsze mnie dziwiło jak panom z KSW łatwo przychodzi krytykowanie innych. Tylko gdy sami coś spieprzą nie przyjmą tego na klatę jak faceci tylko obrażają się na cały świat.

 178. Paradoks polega na tym, że to właśnie "januszy" najbardziej boli wyznanie Aziza i Mameda. Wystarczy prześledzić komentarze w necie.

  Wiem, ale Kawul ma świadomość ze i tak przyjdą na hale zobaczyc cipka, pudziana i polansowac sie na ista z hashtagiem kaesdablju.

 179. Zawsze mnie dziwiło jak panom z KSW łatwo przychodzi krytykowanie innych. Tylko gdy sami coś spieprzą nie przyjmą tego na klatę jak faceci tylko obrażają się na cały świat.

  Bo tylko facet przyjmie na klate czy przyzna sie do błędu. A jak widać to są chłoptasie i tchórze:werdum:Czekają aż szitstorm straci na sile bo i tak kazdy ich argument zostałby migiem obalony:mamed:

  BTW @Cloud Mameda do wywiadu juz nie macie co prosic:DC: Pewnie wbija nam cwela jeszcze glebiej niz trener Andrzej.

 180. Polska wyrasta na lidera w Europie a inne panstwa moga sie od Nas uczyc!

  Swietny komentarz!

  Gratulacje!

  Juz niedlugo rzesze niezadowolonych Niemcow, Francuzow i Anglikow przyjada do Polski by zyc w pieknym, bialym kraju. Fantastycznie!

  Szanowny kolego

  Podziwiam twój upór w walce o lepszy świat ale pytanko mam takie czy naprawdę uważasz, że to co się dzieje w Europie idzie w dobry kierunku ??

  Poważnie pytam, bo rzadko mam okazję zapytać kogoś z tak sprecyzowanymi poglądami na te sprawy jak Ty. Pisałeś, że mieszkasz poza Polską (tzn. masz w opisie Sztokholm) czy wszystko tam Ci się podoba. Czy rozwój Szwecji idzie twoim zdaniem w dobrym kierunku ? Czy taki kraj Ci się marzy ? Czy Szwecja, w której Szwedzi będą mniejszością będzie jeszcze Szwecją ? Patrzę na to co dzieje się w Europie i to co dzieje się na Bliskim Wschodzie i Afryce i nie potrafię się nadziwić, że ktoś przyjmuje to tak na spokojnie. Mówi, że ludzie wszystkich wyznań i narodowości mogą spokojnie żyć obok siebie. Tak mnie to ciekawi. Mieszanie się kultur jest nie do zatrzymania, imigracja do bogatych krajów to proces nie do zatrzymania ale czy to musi się odbywać na taką skalę i tak szybko. I kolejne pytanie, które mnie nurtuje, skoro w takich super poprawnych politycznie krajach jak Szwecja czy Belgia proces integracji społeczności muzułmańskiej się nie powiódł to jak twoim zdaniem ma się to udać w takim ksenofobicznym i zacofanym cebulackim kraju jak Polska. To jest dobre pytanie i do tej pory nikt nie udzielił mi na nie żadnej odpowiedzi. Od kilkudziesięciu lat wszyscy mówią, że będzie super a jak widać nie jest. Skoro Ci wspaniali Szwedzi nie potrafili tego dokonać to jak mają to zrobić Ci zacofani Polacy ? Proszę o poważną odpowiedź bez zbędnych złośliwości. Tak poważnie pytam i liczę, że poważnie odpowiesz jeśli jeszcze tu zajrzysz. Skąd te getta w tych krajach, skąd ta radykalizacja młodzieży muzułmańskiej, która urodziła się w Europie. Gdzie tutaj nadzieja na lepsze jutro. Co jest w tym dziwnego, że Polacy tego nie chcą. Wierz mi lub nie ale mi tylko chodzi o to, żeby dostać właśnie twarde dowody na to co tutaj głosisz. Chciałbym z czystym sercem za 5 lat powiedzieć: kurcze ludzie mogliśmy robić tak samo jak kraje z Europy Zachodniej, to rzeczywiście wszystko świetnie działa, zobaczcie jak te społeczeństwa multikulturowe świetnie się uzupełniają. Coś pięknego, Simple miał rację…

  Pozdrawiam i mimo wszystko mam nadzieję, że odpowiesz

  G.

 181. Dodam od siebie kilka zdań.Przyleciałem specjalnie do Polski na galę KSW i szczerze gdyby nie walka Gamrota z  Barnaoui oraz  Wrzoska( @zombie ) z Wolańskim( dziękuje całej czwórce zawodników, za serce i dobre walki ) to bym chyba sobie nie wybaczył wydania pieniedzy na takie coś bo inaczej jak cosiem tego nie mozna nazwac, a troche gal jednak widzialem ( dobre ponad 20 UFC ,a  podrzednych gal to bym pewnie nawet nei policzył )

  Bijatyka na gali – nie widzialem osobiscie ( inny sektor ) obiło sie mi tylko to o uszy od ludzi na hali ale to nie zmienia faktu ,ze takie rzeczy nie powinny miec miejsca

  Walka Mameda- ja rozumiem ,ze mozna miec słaby dzien ale badzmy powazni to było unikanie walki to raz a dwa jesli sie zarabia na zycie w taki sposob to z pewnymi rzeczmi sie trzeba liczyc.Nie dziwia mnie, więc gwizdy i krytyka, dodatkowo werdykt sedziow oraz reakcja włascicieli KSW oraz samego Mameda to jest katastrofa medialna i PR a z zwykłego ludzkiego punktu widzenia to zakłamanie , arogancja i pycha osiagneły tam takie poziomy, ze to sie w głowie nie miesci.

  Gdyby Mamed w tej walce pokazał serce do walki i przegrał to z cala pewnoscia tej krytyki by nie było.

  Piosenka do ktorej wychodził Aziz- nieoficjalny hymn ISIS dla mnie to w ogole jest jakas abstrakcja jak to sie moglo wydarzyc ? w USA za taki numer wlasciciele , zawodnik oraz ludzie wokół organizacji mieli by juz na sobie wszystkie słuzby wlacznie z wywiadem na glowie ale przede wszystkim nikt by sobie w USA nie pozwolił na taka sytuacje.

  aha i teksty w postaci ,ze Aziz i Mamed zapewne nie rozumia slow tej piosenki to bzdura lub nieznajomosc tego kregu kulturowego.

  @jurasmma  nie wiem jak emocje i stosunek innych odnosnie Mameda i KSW ale moj nie jest dyktowany tym jaka religie wyznaje,  aktywnie trenuje MMA od wielu, naprwde wielu lat( do walki wychodzi sie po to ,zeby sie bic i wygrac a nie grac w GO lub w szachy i kalkulowac, unikac, wiadomo sa gameplany ale koniec  koncow w walce chodzi o to zeby sie bić ) Zreszta Borys jak by nie było jest zawodnikiem a chyba wiesz co napisał na temat tej walki.

  Własciciele KSW totalnie odlecieli w swojej arogancji i zakłamaniu ale jest na to metoda 🙂 mianowicie nie kupowac tego produktu ani w postaci ppv , ani w postaci biletow czy tez nabijania ogladalnosci i namowic do tego znajomych , ogolnie zrobic im czarny PR i wierzcie mi,  jedno, dwa KSW na ktorym bede mieli 50-100 tys. ppv mniej i zmiekna panowie własciciele.

  A co do argumentu ze jak KSW padnie to bedzie katastrofa dla Polskiego MMA … z tym sie nie zgodze bo raz ,ze rynek nie znosi prozni , dwa zawodnicy ( przynajmniej spora czesc )  teraz za szczyt swoich marzen uznaja dostanie kontraktu w KSW a tak byc moze beda badziej ambitni i zmotywowani na UFC czy Bellatora co wiecej zostanie odsiany odsetek słabych.Po trzecie jak juz ktos zauwazył czasem cos trzeba wypalic do gołej ziemi aby mogl wyrosnac zdrwy plon a z tego co widze Panowie K and L coraz bardziej odlatuja i coraz mniej licza sie z innymi , pozostaje wiec przypomniec im dzieki komu maja pieniadze , dzieki komu zawodnicy zarabiaja i w ogole dlaczego w ogole w Polsce KSW moze istniec a odpowiedz jest prosta dzieki ludziom i fanom ktorzy kupuja bilety i ppv.

  Ja z cala pewnoscia juz nigdy za ten produkt ktory mi proponuje team K & L nie zaplace.

 182. Szanowny kolego

  Podziwiam twój upór w walce o lepszy świat ale pytanko mam takie czy naprawdę uważasz, że to co się dzieje w Europie idzie w dobry kierunku ??

  Poważnie pytam, bo rzadko mam okazję zapytać kogoś z tak sprecyzowanymi poglądami na te sprawy jak Ty. Pisałeś, że mieszkasz poza Polską (tzn. masz w opisie Sztokholm) czy wszystko tam Ci się podoba. Czy rozwój Szwecji idzie twoim zdaniem w dobrym kierunku ? Czy taki kraj Ci się marzy ? Czy Szwecja, w której Szwedzi będą mniejszością będzie jeszcze Szwecją ? Patrzę na to co dzieje się w Europie i to co dzieje się na Bliskim Wschodzie i Afryce i nie potrafię się nadziwić, że ktoś przyjmuje to tak na spokojnie. Mówi, że ludzie wszystkich wyznań i narodowości mogą spokojnie żyć obok siebie. Tak mnie to ciekawi. Mieszanie się kultur jest nie do zatrzymania, imigracja do bogatych krajów to proces nie do zatrzymania ale czy to musi się odbywać na taką skalę i tak szybko. I kolejne pytanie, które mnie nurtuje, skoro w takich super poprawnych politycznie krajach jak Szwecja czy Belgia proces integracji społeczności muzułmańskiej się nie powiódł to jak twoim zdaniem ma się to udać w takim ksenofobicznym i zacofanym cebulackim kraju jak Polska. To jest dobre pytanie i do tej pory nikt nie udzielił mi na nie żadnej odpowiedzi. Od kilkudziesięciu lat wszyscy mówią, że będzie super a jak widać nie jest. Skoro Ci wspaniali Szwedzi nie potrafili tego dokonać to jak mają to zrobić Ci zacofani Polacy ? Proszę o poważną odpowiedź bez zbędnych złośliwości. Tak poważnie pytam i liczę, że poważnie odpowiesz jeśli jeszcze tu zajrzysz. Skąd te getta w tych krajach, skąd ta radykalizacja młodzieży muzułmańskiej, która urodziła się w Europie. Gdzie tutaj nadzieja na lepsze jutro. Co jest w tym dziwnego, że Polacy tego nie chcą. Wierz mi lub nie ale mi tylko chodzi o to, żeby dostać właśnie twarde dowody na to co tutaj głosisz. Chciałbym z czystym sercem za 5 lat powiedzieć: kurcze ludzie mogliśmy robić tak samo jak kraje z Europy Zachodniej, to rzeczywiście wszystko świetnie działa, zobaczcie jak te społeczeństwa multikulturowe świetnie się uzupełniają. Coś pięknego, Simple miał rację…

  Pozdrawiam i mimo wszystko mam nadzieję, że odpowiesz

  G.

  W Szwecji sa już miejsca gdzie muzułmanie powygrywali wybory i wprowadzili prawo szariatu. Niech to bedzie odpowiedz w pigułce:mamed:

 183. Piszecie non stop o "kółkupieniędzyj adoracji". Przecież na cohones robicie dokładnie to samo. Wieczna opozycja;)

  Tekst dobry ale nie zgadzam się z Nim, gdyż patrzę na to wszystko, mimo wszystko, okiem zawodnika niż kibica. Takie moje prawo,a  zdanie napisałem w blogu. Tak samo możecie się z Nim zgadzać lub nie. Kwestia światopoglądu. Mam jednak wrażenie, że jakby sprawa dotyczyła np. Michała Materli to nie było by żadnego tematu. W każdym razie dawno by już "umarł". Nasze emocje dyktowane są bardziej względami religijnymi niż faktyczną troską o pieniądze, których tak żałujecie na KSW 35. Przypominam, że było tam jednak więcej pojedynków niż tylko main event…

  Jakub: napisałeś tweeta, powiedziałeś A to powinieneś twardo powiedzieć B, a nie usuwać go bo "przyjaciel poprosił". Piszesz o zerwanej współpracy z KSW. Oni z Wami czy Wy z Nimi? Dosyć istotne. Ja wiem, że portale branżowe są zależne od KSW. Nikt nie wygeneruje Wam takie ruchu, więc może niech wszyscy ochłonął przez kilka dni i na spokojnie porozmawiajcie o wszystkim. Jakby co mogę zaprosić obie strony na kawę i ciastko. Oczywiście w Legal Cakes bo na diecie jestem:))))))

  pozdro i wiedząc co nastąpi dalej oddalam się korzystać z pięknego słoneczka w Warszawie:)

  PPV wykupuje regularnie i nie raz kupilem bilet na gale. Nie jest mi żal pieniędzy wydanych,  jestem zażenowany tym, ze spośród wszystkich walczacych, najwięcej dostanie ten, który prace wykonał najgorzej. Na dodatek pretensje kieruje sie do kibiców, nie do Mameda.

 184. W Szwecji sa już miejsca gdzie muzułmanie powygrywali wybory i wprowadzili prawo szariatu. Niech to bedzie odpowiedz w pigułce:mamed:

  :DC::DC:

 185. Piszecie non stop o "kółku wzajemnej adoracji". Przecież na cohones robicie dokładnie to samo. Wieczna opozycja;)

  Tekst dobry ale nie zgadzam się z Nim, gdyż patrzę na to wszystko, mimo wszystko, okiem zawodnika niż kibica. Takie moje prawo,a  zdanie napisałem w blogu. Tak samo możecie się z Nim zgadzać lub nie. Kwestia światopoglądu. Mam jednak wrażenie, że jakby sprawa dotyczyła np. Michała Materli to nie było by żadnego tematu. W każdym razie dawno by już "umarł". Nasze emocje dyktowane są bardziej względami religijnymi niż faktyczną troską o pieniądze, których tak żałujecie na KSW 35. Przypominam, że było tam jednak więcej pojedynków niż tylko main event…

  Jakub: napisałeś tweeta, powiedziałeś A to powinieneś twardo powiedzieć B, a nie usuwać go bo "przyjaciel poprosił". Piszesz o zerwanej współpracy z KSW. Oni z Wami czy Wy z Nimi? Dosyć istotne. Ja wiem, że portale branżowe są zależne od KSW. Nikt nie wygeneruje Wam takie ruchu, więc może niech wszyscy ochłonął przez kilka dni i na spokojnie porozmawiajcie o wszystkim. Jakby co mogę zaprosić obie strony na kawę i ciastko. Oczywiście w Legal Cakes bo na diecie jestem:))))))

  pozdro i wiedząc co nastąpi dalej oddalam się korzystać z pięknego słoneczka w Warszawie:)

  To ja poprosiłem Kubę żeby to usunął, niestety musimy sprawdzić wszystko z naszym adwokatem zanim coś napiszemy o tej przykrej sytuacji. Chciałbym żeby to było jasne, że byliśmy, jesteśmy i będziemy niezależni od KSW. Osobiście współczuje szefom KSW pecha jakiego mieli przy tej gali, takiego nieszczęśliwego splotu zdarzeń to nawet prezes FEN by im nie zaplanował gdyby mógł ale nic nie usprawiedliwia takiego zachowania a energia powinna być chyba skierowana teraz w trochę innym kierunku niż w atakach na prasę.

  edit:

  Jeśli MMARocks rzeczywiście zabraknie na przyszłych galach KSW to jestem pewien, że nasi redakcyjni koledzy z innych portali staną w obronie wolności słowa i również się tam nie pojawią :razz:oke:

 186. Piszecie non stop o "kółku wzajemnej adoracji". Przecież na cohones robicie dokładnie to samo. Wieczna opozycja;)

  Tekst dobry ale nie zgadzam się z Nim, gdyż patrzę na to wszystko, mimo wszystko, okiem zawodnika niż kibica. Takie moje prawo,a  zdanie napisałem w blogu. Tak samo możecie się z Nim zgadzać lub nie. Kwestia światopoglądu. Mam jednak wrażenie, że jakby sprawa dotyczyła np. Michała Materli to nie było by żadnego tematu. W każdym razie dawno by już "umarł". Nasze emocje dyktowane są bardziej względami religijnymi niż faktyczną troską o pieniądze, których tak żałujecie na KSW 35. Przypominam, że było tam jednak więcej pojedynków niż tylko main event…

  Jakub: napisałeś tweeta, powiedziałeś A to powinieneś twardo powiedzieć B, a nie usuwać go bo "przyjaciel poprosił". Piszesz o zerwanej współpracy z KSW. Oni z Wami czy Wy z Nimi? Dosyć istotne. Ja wiem, że portale branżowe są zależne od KSW. Nikt nie wygeneruje Wam takie ruchu, więc może niech wszyscy ochłonął przez kilka dni i na spokojnie porozmawiajcie o wszystkim. Jakby co mogę zaprosić obie strony na kawę i ciastko. Oczywiście w Legal Cakes bo na diecie jestem:))))))

  pozdro i wiedząc co nastąpi dalej oddalam się korzystać z pięknego słoneczka w Warszawie:)

 187. Bardzo fajny post Szalonego Wariata.

  Juras ma rację z tym,że jakby chodziło o Materlę,to by nie było takiej inby.

  Mamed,światowa czołówka nie tylko przegrywa w oczach wielu,ale robi to w niespotykany dotąd sposób-duuuużo niedzielnych Januszy było w głębokim szoku-reakcje moich znajomych mnie rozwaliły.

  Juras,jak po ważeniu pytałeś Mameda czy żartuje z tym że nie będzie parteru,to już wiesz że żartował.

  Druga sprawa jest dużo bardziej poważna-Mamed grabił sobie tym,że Jego "kuzyni" mają prawomocne wyroki,a ten w długą idzie i opowiada,że niewinni.

  Są sytuacje bez wyjścia i wtedy lepiej się nie udzielać publicznie- to była jedna z nich.

  Druga rzecz,to wypominanie Polakom,że nie chcą emigrantów- jestem ciekaw jak by zostali przyjęci chrześcijanie,którzy w setkach tysięcy "odwiedzili" Ich kraje, zkatolikowali by Ich i rozjebali gospodarkę,o zamachach od czasu do czasu niezapominając.

  Ciekawe,ilu oświeconych-jak co niektórzy tutaj-by się znalazło.

  Oni się umią się z sobą zgodzić,podzieleni jak tylko to możliwe,mordując się wzajemnie,a oświeceni i wyuczeni europejczycy chcą multikulturalizmu.

  I to niestety się też odbija na wizerunku.

 188. Przecież i tak ktoś to widział.

  A nie możesz uszanować tego, że teraz nie ma to znaczenia i wrócimy do sprawy w odpowiednim czasie ?

 189. A nie możesz uszanować tego, że teraz nie ma to znaczenia i wrócimy do sprawy w odpowiednim czasie ?

  Mogę uszanować, ale zaraz mi ktoś na fb albo na twiterze napisze.

 190. wedlug tego co piszesz to prawdziwymi muzulmanami sa tylko ci terrorysci z isis 😀 bo ci muzulmanie, ktorzy nie znaja arabskiego nie sa prawdziwmymi muzulmanami. co ja czytam kurwa 😀

  Myślisz, że oni nie mówią nic po arabsku? Znam ludzi z Bangladeszu, Turcji, niewyedukowani normalnie znają podstawy arabskiego. Jest w Koranie fragment, że Allah nie narzuci na duszę więcej niż ta jest w stanie przyjąć, czyli to jest jakieś tam ,,paragraf'' na który mogą się powołać muzułmanie nieumiejący dobrze arabskiego, jednak mimo to Koran im narzuca, że nawet jeśli nie rozumieją Koranu muszą się go uczyć na pamięć, a zrozumienie przyjdzie później. No i rzeczywiście tak robią, podejrzewam że większość muzułmanów przeczytało w życiu jedną książkę i jest nią Koran. A Aziz na bank wiedział o co chodzi w tej piosence, takie tłymaczenie jest śmieszne.

 191. Myślisz, że oni nie mówią nic po arabsku? Znam ludzi z Bangladeszu, Turcji, niewyedukowani normalnie znają podstawy arabskiego. Jest w Koranie fragment, że Allah nie narzuci na duszę więcej niż ta jest w stanie przyjąć, czyli to jest jakieś tam ,,paragraf'' na który mogą się powołać muzułmanie nieumiejący dobrze arabskiego, jednak mimo to Koran im narzuca, że nawet jeśli nie rozumieją Koranu muszą się go uczyć na pamięć, a zrozumienie przyjdzie później. No i rzeczywiście tak robią, podejrzewam że większość muzułmanów przeczytało w życiu jedną książkę i jest nią Koran. A Aziz na bank wiedział o co chodzi w tej piosence, takie tłymaczenie jest śmieszne.

  ty serio myslisz, ze kazdy islamista czyta koran i zna go na pamiec?

 192. ty serio myslisz, ze kazdy islamista czyta koran i zna go na pamiec?

  Według religii musi. A jak tego nie robi to trudno, nie każdy katolik żyje zgodnie z Biblią, jednak w islamie zdecydowanie bardziej przestrzegają Koranu. ,,Znajomość języka arabskiego nie jest warunkiem przyjęcia Islamu. Oczywiście arabski był językiem Proroka Muhammada (SAAWS) i jest językiem Koranu i Islamu, dlatego każdy muzułmanin powinien starać się go nauczyć. Różnimy się jednak zdolnościami językowymi, więc każdy powinien zrobić tyle ile jest w stanie.

  Bóg nie nakłada na duszę niczego więcej nad jej możliwości.[Koran 2:286]

  Jeśli wydaje ci się trudnym nauczenie się języka arabskiego to wiedz, że zapamiętywanie Koranu jest łatwe nawet dla osób, które nie znają tego języka. Na początku możesz, więc skupić się na poznawaniu nowych sur, a zrozumienie ich znaczenia przyjdzie z czasem.

  I uczyniliśmy łatwym Koran dla przypomnienia, lecz czy znajdzie się ktoś, kto będzie pamiętał?[Koran 54:71]''


  To z polskiej strony, która no co tu dużo mówić, jest o wiele mniej radykalna od innych krajów.

 193. KSW na ktorym bede mieli 50-100 tys. ppv mniej i zmiekna panowie własciciele.

  Jak oni tyle to nawet nie sprzedają. Polsat Boxing Night generuje większe zyski i przyciąga więcej odbiorców, a sprzedaż PPV średnio wynosi ok. 100 tys. KSW sprzedaje gdzieś koło 50 tys.

 194. Piszecie non stop o "kółku wzajemnej adoracji". Przecież na cohones robicie dokładnie to samo. Wieczna opozycja;)

  Tekst dobry ale nie zgadzam się z Nim, gdyż patrzę na to wszystko, mimo wszystko, okiem zawodnika niż kibica. Takie moje prawo,a  zdanie napisałem w blogu. Tak samo możecie się z Nim zgadzać lub nie. Kwestia światopoglądu. Mam jednak wrażenie, że jakby sprawa dotyczyła np. Michała Materli to nie było by żadnego tematu. W każdym razie dawno by już "umarł". Nasze emocje dyktowane są bardziej względami religijnymi niż faktyczną troską o pieniądze, których tak żałujecie na KSW 35. Przypominam, że było tam jednak więcej pojedynków niż tylko main event…

  Jakub: napisałeś tweeta, powiedziałeś A to powinieneś twardo powiedzieć B, a nie usuwać go bo "przyjaciel poprosił". Piszesz o zerwanej współpracy z KSW. Oni z Wami czy Wy z Nimi? Dosyć istotne. Ja wiem, że portale branżowe są zależne od KSW. Nikt nie wygeneruje Wam takie ruchu, więc może niech wszyscy ochłonął przez kilka dni i na spokojnie porozmawiajcie o wszystkim. Jakby co mogę zaprosić obie strony na kawę i ciastko. Oczywiście w Legal Cakes bo na diecie jestem:))))))

  pozdro i wiedząc co nastąpi dalej oddalam się korzystać z pięknego słoneczka w Warszawie:)

  @jurasmma  No nie mów, że i Ty przeciwko nam. Jak można czepiać się klienta, że nie jest zadowolony z produktu. Przecież ja rozumiem Mameda, sam trenuję, wiem że czasem można dostać gościa który teoretycznie trudny nie jest, a po prostu nie podchodzi, odbiera to chęci i kombinujesz jakieś bzdury, ale dlaczego kibic nie może powiedzieć, że mu się nie podoba? Jak ma inaczej wyrazić swoje emocje niż gwizdami? Co innego, gdyby Aziz go dosiadł i obijał, co innego dostał jak Aldo, ale jeśli zawodnik ucieka od walki to taki styl nie może się podobać kibicowi. Nie znaczy to, że odwracasz się od zawodnika, po prostu wykazujesz swoje zadowolenie. To co mieli kibice robić na hali? Siedzieć cicho, bo ich nawyzywają od ,,cebulaków''?

 195. Skoro KSW chce iść na wojnę z największym portalem o MMA w Polsce, to ja od razu gratuluję strategii na miarę Napoleona. Panowie K&L powodzenia w sprzedaży kolejnych PPV.:lol:  #dobryruch #Kawulstrateg #powrótKSWnaPolsatSport

 196. Podbijam slowa @Masu , ktore juz zostaly usuniete. Zero pieniedzy dla tej organizacji. Teksty ksw rodem od sebixa spod trzepaka, zalosne…

 197. Jeśli MMARocks rzeczywiście zabraknie na przyszłych galach KSW to jestem pewien, że nasi redakcyjni koledzy z innych portali staną w obronie wolności słowa i również się tam nie pojawią

  Wielka Twoja wiara synu:friends:

  Nie liczył bym na to. Dla konkurencji,to jedyna szansa żeby Was dogonić i jest Im to bardzo na rękę.

  Pamiętam,jak kiedyś jedna konkurencja zrobiła tabelkę oglądalności gdzie bardzo fajne miała wyniki względem Was. Nie powiedzieli,że akurat kiedy robili porównanie oglądalności stron,Wam poleciały serwery :mamed:

  Może być też tak,że nikt nie będzie komentował Ich gal,ale tylko dlatego że nie będzie czego-niestety.

 198. Podbijam slowa @Masu , ktore juz zostaly usuniete. Zero pieniedzy dla tej organizacji. Teksty rodem od sebixa spod trzepaka, zalosne…

  Słowa zapisały się w mojej głowie. W końcu to kółko wzajemnej adoracji i musimy się wzajemnie "podbijać", psychologia tłumu działa, wszyscy będziemy robić to samo 😀

 199. Podbijam slowa @Masu , ktore juz zostaly usuniete. Zero pieniedzy dla tej organizacji. Teksty rodem od sebixa spod trzepaka, zalosne…

  Czyli byłem antysystemowy zanim to było modne :boss:

 200. Słowa zapisały się w mojej głowie. W końcu to kółko wzajemnej adoracji i musimy się wzajemnie "podbijać", psychologia tłumu działa, wszyscy będziemy robić to samo 😀

  Moze nie doprecyzowalem, teskty rodem od sebixa to te od wlodarzy KSW do Jakuba.

 201. Moze nie doprecyzowalem, teskty rodem od sebixa to te od wlodarzy KSW do Jakuba.

  Ja za takie teksty o bojkocie Czejeńcaa  dostałem Bana od Venoma w 2010 /11 roku.

 202. Ja za takie teksty o bojkocie Czejeńcaa  dostałem Bana od Venoma w 2010 /11 roku.

  na ktorym koncie?

 203. Ogólnie taki pogląd, że portal MMAROCKS nie może powiedzieć złego słowa na KSW, bo oni generują "kliknięcia", jest kurwa niedorzeczny.

  Który portal miałby się wybić na wojnie naszego portalu z Lewym i Kawulem i dogonić MMAROCKS? Prawda jest taka, że większość trolli, którzy mają bana tutaj, trafiają potem na inne portale i z nimi się tam nic nie robi, bo i tak jest max 8 komentarzy na dany temat. Nawet jeśli KSW się pogrążyło i za 2-3 lata MMA spadnie znowu do podziemia, to przecież większość ludzi i tak jest do tego przyzwyczajona. To co promuje organizacja KSW w większości to i tak karykatura MMA.

  Jestem tutaj zanim jeszcze powstało cohones, ale taki rozrost tego portalu jaki ma miejsce od tamtego roku jest czymś niesamowitym, a będzie jeszcze lepiej. Do tego doszły spotkania integracyjne, a MMA jest tym co nasz łączy.

 204. Ogólnie taki pogląd, że portal MMAROCKS nie może powiedzieć złego słowa na KSW, bo oni generują "kliknięcia", jest kurwa niedorzeczny.

  Który portal miałby się wybić na wojnie naszego portalu z Lewym i Kawulem i dogonić MMAROCKS? Prawda jest taka, że większość trolli, którzy mają bana tutaj, trafiają potem na inne portale i z nimi się tam nic nie robi, bo i tak jest max 8 komentarzy na dany temat. Nawet jeśli KSW się pogrążyło i za 2-3 lata MMA spadnie znowu do podziemia, to przecież większość ludzi i tak jest do tego przyzwyczajona. To co promuje organizacja KSW w większości to i tak karykatura MMA.

  Jestem tutaj zanim jeszcze powstało cohones, ale taki rozrost tego portalu jaki ma miejsce od tamtego roku jest czymś niesamowitym, a będzie jeszcze lepiej. Do tego doszły spotkania integracyjne, a MMA jest tym co nasz łączy.

  powiem jedno, 250tysi zarejestrowanych uzytkownikow ma tylko jeden portal w Polsce

 205. a ja mam nadzieję że cała ta afera zapoczątkuję zmiany w KSW. Czasem warto zrobić krok do tyłu aby zrobić dwa do przodu. KSW dotarło do rzeki, albo wybuduje most albo zostanie na brzegu.

 206. Propsuje usunięcie mojego posta. Pierwszy raz na poważnie:razz:opcorn:

  Cozes naskbrobal tak w 2 zdaniach? Ciekawym:werdum:

 207. edit:

  Jeśli MMARocks rzeczywiście zabraknie na przyszłych galach KSW to jestem pewien, że nasi redakcyjni koledzy z innych portali staną w obronie wolności słowa i również się tam nie pojawią :razz:oke:

 208. @Jakub Bijan . Świetny tekst kolejny raz. Brawo za odwagę. Ostatnimi czasy radykalny głos cohones.

  Mam tylko nadzieje , że twoja żona to jakoś przetrwa bo ty co drugi dzień inba. Prawie jak na Erasmusie.

 209. Iść na noże z KSW? Moim zdaniem głupota. Nie widziałem co tam było napisane do Jakuba Bijana, ale po wpisach userów wnioskuję, że coś chamsko-głupiego. Oczywiście należy to potępić, ale na miejscu redakcji skorzystał bym z propozycji @jurasmma , usiadł wspólnie i spokojnie o tym porozmawiał. Ewentualny konflikt będzie ze szkodą dla obu stron.

 210. Iść na noże z KSW? Moim zdaniem głupota. Nie widziałem co tam było napisane do Jakuba Bijana, ale po wpisach userów wnioskuję, że coś chamsko-głupiego. Oczywiście należy to potępić, ale na miejscu redakcji skorzystał bym z propozycji @jurasmma , usiadł wspólnie i spokojnie o tym porozmawiał. Ewentualny konflikt będzie ze szkodą dla obu stron.

  Lizanie sie wzajemnie po cohones nie jest dobrym wyjsciem. Prawdy trzeba bronic a nie isc na ustepstwa i ją rozmywac przy sushi, bo koniec końców ta sie zawsze obroni.

 211. Wiem, ale Kawul ma świadomość ze i tak przyjdą na hale zobaczyc cipka, pudziana i polansowac sie na ista z hashtagiem kaesdablju.

  Już widze te retoryke na przyszłej gali w Szczecinie jak to szybko bilety sprzedane i że wszystko cacy jaki to popyt na kejesdablju. Ale że w Szczecinie co druga osoba cwiczyła bądz ma brata kuzyna kolege w berserkerach  i się utożsamiają z zawodnikami z ich miasta to wielkim wyczynem nie będzie zapełnienie tej małej Azoty Arena

 212. Iść na noże z KSW? Moim zdaniem głupota. Nie widziałem co tam było napisane do Jakuba Bijana, ale po wpisach userów wnioskuję, że coś chamsko-głupiego. Oczywiście należy to potępić, ale na miejscu redakcji skorzystał bym z propozycji @jurasmma , usiadł wspólnie i spokojnie o tym porozmawiał. Ewentualny konflikt będzie ze szkodą dla obu stron.

  No dla KSW to by był strzał w stopę. Dla portalu dziennikarskiego takie przepychanki kończą się większym zainteresowaniem. A KSW nie może zabronić pisać newsów na forum, więc tego nie zablokują. KSW może zrobić tylko jedną jedyną rzecz – zabronić zawodnikom przeprowadzać wywiady dla mmarocks, ale tak naprawdę tutaj głównie żyje forum, więc mogą wrzucać nawet odnośniki do wywiadów innych. A KSW ucierpiałoby o wiele bardziej, bo teraz po ostatniej gali stracą ogromną część ,,januszy'', a osoby zainteresowane MMA są właśnie na tym forum, w bardzo dużej mierze oglądalność właśnie nabijają KSW. Bojkot KSW przez użytkowników byłby miazgą dla KSW.

 213. Lizanie sie wzajemnie po cohones nie jest dobrym wyjsciem. Prawdy trzeba bronic a nie isc na ustepstwa i ją rozmywac przy sushi, bo koniec końców ta sie zawsze obroni.

  Jasne. Piszę tylko, że emocje prawie nigdy nie są dobrym doradcą.

 214. Jasne. Piszę tylko, że emocje prawie nigdy nie są dobrym doradcą.

  Emocje ponoszą raczej tych od KSW, o Rocksów bym się nie martwił :]

 215. Iść na noże z KSW? Moim zdaniem głupota. Nie widziałem co tam było napisane do Jakuba Bijana, ale po wpisach userów wnioskuję, że coś chamsko-głupiego. Oczywiście należy to potępić, ale na miejscu redakcji skorzystał bym z propozycji @jurasmma , usiadł wspólnie i spokojnie o tym porozmawiał. Ewentualny konflikt będzie ze szkodą dla obu stron.

  Nie sądzisz że skoro nie wiesz co było napisane trochę za wcześnie na osądy.

 216. Nie sądzisz że skoro nie wiesz co było napisane trochę za wcześnie na osądy.

  W sumie masz rację. Poczekam.

 217. Panowie…nic oficjalnego nie poszło, a Wy tu już osądy robicie…Nie bądżcie dziećmi (wiem, że to czasem trudne;))

  W drodze do domu kupuję dużą pakę lejsów prosto z pieca, z weekendu została jakaś wódka, będzie inba:mamed:

 218. Emocje ponoszą raczej tych od KSW, o Rocksów bym się nie martwił :]

  To bardziej arogancja Kawula, negatywne emocje są tylko jej owocem:werdum:razz:rzy powrocie do domu ze szczecina kupuje popkorn i wbijam na cohonesowe forum. Ahhh, mało jest lepszych rozrywek niż wspólne komentowanie rzeczywistości na ostatnim szańcu prawilnosci naszego ukochanego sportu:heart:. Kurwa, to nie rozrywka ale muss, obowiazek. Kto obroni prawde jak nie my:robbie:

  BTW. Dumny jetem z Jakubka, Chmury i reszty. Pokazali prawdziwe COHONES.

  WAR MMAROCKS:sparta:

 219. Wreszcie mogę napisać, że na MMARocks są DZIENNIKARZE. Brawo! Teraz jest jasne, że naczelny w przeciwieństwie do poprzedniego kreśli obiektywną linię, nie łasi się i nie liczy na fuchy oraz angaże.

 220. E tam czekać, emocje opadną, jakieś zdawkowe, dyplomatyczne info i po sprawie. A gdzie tu miejsce na kłótnie, żywiołowe dyskusje, zwroty akcji? :robbie:

 221. Ciekawym czy @jurasmma jeszcze dorzuci cos od siebie mniej dyplomatycznego. Tak jak go szanuje, pewnie jak wiekszość, tak chłop wstępuje na cienki lód…Musi ważyć słówa by nie zostać persona non grata:DC:

 222. E tam czekać, emocje opadną, jakieś zdawkowe, dyplomatyczne info i po sprawie. A gdzie tu miejsce na kłótnie, żywiołowe dyskusje, zwroty akcji? :robbie:

  Nie masz żony?:joe:

 223. Ciekawym czy @jurasmma jeszcze dorzuci cos od siebie mniej dyplomatycznego. Tak jak go szanuje, pewnie jak wiekszość, tak chłop wstępuje na cienki lód…Musi ważyć słówa by nie zostać persona non grata:DC:

  Miałeś juz wcześniej zalążki, ale widzę, że się roziwjasz i zaczynasz pier…. Co jak co, ale @jurasmma zawsze stara się podejść do tematu za zimno, nie jest to nic nowego. Poza tym komentowanie KSW to nie jest jego jedyne zajęcie, bez tego też by miał co jeść.

 224. Nie zawsze sie zgadzam z @Jakub Bijan ale z tym felietonem prawie ,ze całkowicie , prawie dlatego ,ze ja to bym jeszcze ostrzej jednak do sprawy podszedł a @Jakub Bijan zrobił to w sposob wywazony jednak.

  @jurasmma  Moi znajomi spoza Polski którzy widzieli tę gale na walke zareagowali w sposob taki w tłumaczeniu na j.Polski : " co to za żarty ? , on zamierza walczyc w ogole czy sie przewracac po całym ringu itp itd" a na werdykt : " to jest komedia jakas i żart , kpina itp itd " dodam ,ze na gali byłem z piatka znajomych z tego troje jest zawodnikami MMA czynnymi i to nie walczacymi na jakichs galach po remizach a na B.duzych galach i oni najbardziej dosadnie oceniali postawe Mameda i wierz mi nie były to miłe okreslenia.

  Poza tym mam wraznie, ze Mamed, własciciele KSW i reszta kółka wzajemnej adoracji ( bo tak to wyglada ) zapominaja o jednym, wszyscy Oni , kazdy sportowiec wlasciwie zarabiajacy sportem na zycie istnieja dzieki ludziom ktorzy płaca za ogladanie ich wyczynow i ich pracy  i jesli dostaja w zamian chłam za ktory zapłacili ( skoro zaplacilem to chce produkt dobrej jakosci ) to maja prawo do krytyki a włascicie KSW zamiast przyjac krytyke , uderzyc sie w piers i razem z Mamedem przeprosic i dolozyc staran aby sytuacje naprawic to jak zwykle unosza sie pycha i arogancja.

 225. Miałeś juz wcześniej zalążki, ale widzę, że się roziwjasz i zaczynasz pier…. Co jak co, ale @jurasmma zawsze stara się podejść do tematu za zimno, nie jest to nic nowego. Poza tym komentowanie KSW to nie jest jego jedyne zajęcie, bez tego też by miał co jeść.

  Czy ja mówię że nie bedzie mial co jesc? Zwyczajnie stwierdzam, że co nie powie w tym temacie to może sie obrócić przeciw niemu. Jest w takim moejscu ze ciezko dogodzic wszystkim. Co za tym idzie jestem ciekaw jak jego pogląd sie rozwinie. Zarzuty o pierole*** zachowaj dla innych.

 226. Jeśli MMARocks rzeczywiście zabraknie na przyszłych galach KSW to jestem pewien, że nasi redakcyjni koledzy z innych portali staną w obronie wolności słowa i również się tam nie pojawią

  Ale Wojtek też? 😉

 227. Fajne,ze istnieje jeszcze niezalezne dziennikarstwo ,bo patrzac po portalach politycznych to pracuja tam chyba tylko sprzedajne prostytutki a nie dziennikarze .Roznica tylko taka w ktora strone naginaja prawde.

 228. Nic w świecie nie jest niezastąpione ksw musi się z tym liczyć bo pod względem emocji i dramaturgii są daleko za fen …. teraz się jeszcze podśmiechują ale zobaczymy co czas pokarze

 229. Oj, panie Jurkowski.

  Pan sie nie wypowiada, jako zawodnik, ale czlowiek zalezny od KSW finansowo. Najlepiej zalawtic wszystko przy osmiorniczkach i zamiesc pod dywan. Tylko gdzie w tym wszystkim miejsce i troska o kibicow? Nas tez zaprosicie na ciastka, czy moze ludzi placych za ten cyrk macie gleboko w dupie?

  ale wiesz, że pieniądze za komentowanie dostaję od Polsatu, a nie od KSW?;) załatwić przy ośmiorniczkach? Zejdź na ziemie proszę Cię. Za dużo TVNu. Polecam prześledzić moje blogi z ostatnich kilku lat aby przestać pisać bzdurne opinie, że jestem od kogoś zależny finansowo, a moje opinie są kierowane poprawnością wobec kogokolwiek.Jakaś jeszcze teza, którą mogę obalić?

 230. Dla biznesmena jest tylko jeden dobry lek na pokorę i oczywiście mam na myśli przykręcenia kurka ze spływającą gotówką. Łysy z UFC po innych organizacjach , zawodnikach lub sędziach potrafi jechać jak po burej suce, ale jeśli chodzi o media, to łasi się nawet do amerykańskich pudelków, coby źle o nim ktoś nie napisał.  Nic nie trwa wiecznie i panowie K&L powinni mieć to na uwadze, przynajmniej dopóki ich przychody są zależne od ludzkiego kaprysu.

  PS Może powstanie kiedyś felieton o tym, jak w bezczelny sposób, druga organizacja na świecie stara się drenować budżety polskich miast, co nijak się ma do obnoszenia się z tym, że "KSW to nie jest dobro narodowe…" (czyje to słowa?). 😆

 231. Przepraszam ze pytam bo temat przegladam na komorce i nie wczuwam sie za mocno we wszystkie posty. Czy dobrze przeczytalem ze KSW zawiesza wspolprace z Rocksami przez artykul Jakuba? I ze Jakub musial usunac twita bo go sadem straszyli?

 232. Przepraszam ze pytam bo temat przegladam na komorce i nie wczuwam sie za mocno we wszystkie posty. Czy dobrze przeczytalem ze KSW zawiesza wspolprace z Rocksami przez artykul Jakuba? I ze Jakub musial usunac twita bo go sadem straszyli?

  Źle zrozumiałeś.

 233. Źle zrozumiałeś.

  Mateusz, kiedy mniej więcej możemy się spodziewać jakichś wyjaśnień w sprawie?

 234. To ja poprosiłem Kubę żeby to usunął, niestety musimy sprawdzić wszystko z naszym adwokatem zanim coś napiszemy o tej przykrej sytuacji. Chciałbym żeby to było jasne, że byliśmy, jesteśmy i będziemy niezależni od KSW. Osobiście współczuje szefom KSW pecha jakiego mieli przy tej gali, takiego nieszczęśliwego splotu zdarzeń to nawet prezes FEN by im nie zaplanował gdyby mógł ale nic nie usprawiedliwia takiego zachowania a energia powinna być chyba skierowana teraz w trochę innym kierunku niż w atakach na prasę.

  edit:

  Jeśli MMARocks rzeczywiście zabraknie na przyszłych galach KSW to jestem pewien, że nasi redakcyjni koledzy z innych portali staną w obronie wolności słowa i również się tam nie pojawią :razz:oke:

  oczywiście w tej kwestii zgadzam się z Wami całkowicie. Dlatego piszę, żeby wszyscy ochłonęli i nie podejmowali pochopnych decyzji. Martin i Maciek też to zrozumieją. Znam ich nie od dziś;)

 235. Juras,jak po ważeniu pytałeś Mameda czy żartuje z tym że nie będzie parteru,to już wiesz że żartował.

  nawet myślałem aby z tego dobrego gifa zrobić;)

 236. oczywiście w tej kwestii zgadzam się z Wami całkowicie. Dlatego piszę, żeby wszyscy ochłonęli i nie podejmowali pochopnych decyzji. Martin i Maciek też to zrozumieją. Znam ich nie od dziś;)

  O to dobrze, że zrozumieją. Dobrze że są wyrozumiali.

 237. Mateusz, kiedy mniej więcej możemy się spodziewać jakichś wyjaśnień w sprawie?

  Sprawa bezpośrednio dotyczy Jakuba oraz Defa, wiec to od nich zależy. Ja tylko apeluje o cierpliwość i nie rozsiewanie plotek.

 238. Miałeś juz wcześniej zalążki, ale widzę, że się roziwjasz i zaczynasz pier…. Co jak co, ale @jurasmma zawsze stara się podejść do tematu za zimno, nie jest to nic nowego. Poza tym komentowanie KSW to nie jest jego jedyne zajęcie, bez tego też by miał co jeść.

  komentowanie to już bardziej hobby niż praca patrząc na ilość obowiązków względem innych;)

 239. komentowanie to już bardziej hobby niż praca patrząc na ilość obowiązków względem innych;)

  Jakby nie patrzył to śledzę Twoją twórczość "emerytalną" już jakiś czas i zawsze odbierałem jako rozsądnego człeka. Piszę to wszystko mimo, że mam z tyłu głowy wytatuowaną  "elkę" 😉

  Edit dla przypierdalaczy: na wew. stronie bicepsu Twego Jurasowego kropka

 240. Ogólnie taki pogląd, że portal MMAROCKS nie może powiedzieć złego słowa na KSW, bo oni generują "kliknięcia", jest kurwa niedorzeczny.

  Który portal miałby się wybić na wojnie naszego portalu z Lewym i Kawulem i dogonić MMAROCKS? Prawda jest taka, że większość trolli, którzy mają bana tutaj, trafiają potem na inne portale i z nimi się tam nic nie robi, bo i tak jest max 8 komentarzy na dany temat. Nawet jeśli KSW się pogrążyło i za 2-3 lata MMA spadnie znowu do podziemia, to przecież większość ludzi i tak jest do tego przyzwyczajona. To co promuje organizacja KSW w większości to i tak karykatura MMA.

  Jestem tutaj zanim jeszcze powstało cohones, ale taki rozrost tego portalu jaki ma miejsce od tamtego roku jest czymś niesamowitym, a będzie jeszcze lepiej. Do tego doszły spotkania integracyjne, a MMA jest tym co nasz łączy.

  Zawsze zostaja tematy z Conorem te generuja klikniecia inby itp

 241. Do Ciebie @jurasmma, K&L również kiedyś mieli pretensje o nieprzychylne wypowiedzi. O ile mnie pamięć nie myli. Rozumiem, że w efekcie przemyśleń i ochłonięcia – przeprosili?

 242. Chyba K&L powoli zamykają się w swoim malutkim, dyktatorskim kraju zwanym KSW, a wszystko wymyka się spod kontroli. Próbują to wszystko załatwiać zakazami, groźbami wobec zawodników, dziennikarzy, wyśmiewając kibiców którzy ich utrzymują, a wyrażą niezadowolenie gównianą usługą. Niedługo to pieprznie, prawdopodobnie razem z dziennikarzami którzy się sprzedali. Na topie zostaną tacy dziennikarze jak oczywiście juras, no i @Jakub Bijan , który ostatnio robi gwiazdorską karierę na mmarocks (nie zapominając o kilku innych jak @Cloud, którzy nieco ciszej, ale swoje piszą) 😉

 243. Chyba K&L powoli zamykają się w swoim malutkim, dyktatorskim kraju zwanym KSW, a wszystko wymyka się spod kontroli. Próbują to wszystko załatwiać zakazami, groźbami wobec zawodników, dziennikarzy, wyśmiewając kibiców którzy ich utrzymują, a wyrażą niezadowolenie gównianą usługą. Niedługo to pieprznie, prawdopodobnie razem z dziennikarzami którzy się sprzedali. Na topie zostaną tacy dziennikarze jak oczywiście juras, no i @Jakub Bijan , który ostatnio robi gwiazdorską karierę na mmarocks (nie zapominając o kilku innych jak @Cloud, którzy nieco ciszej, ale swoje piszą) 😉

  Pełna zgoda, ale ktorych to dziennikarzy masz na mysli?. Na te chwile temat wyczerpany i wypadałoby poczekać do wieczora na spokojnie.

 244. edit::razz:oke:

  Rozumiem, że MMAnaSto3 nie przyłączy się do bojkotu i nie poprze MMARocks?

 245. Jakaś jeszcze teza, którą mogę obalić?

  Jak już jesteś…

  Od lat mnie to nurtuje, chodzi o Legię.

  Jak to jest, z jednej strony śpiewacie "Precz z komuną!" i "Cześć i chwała Bohaterom!" a z drugiej wychwalacie CWKS z ruskiego nadania?

  😉

 246. Do Ciebie @jurasmma, K&L również kiedyś mieli pretensje o nieprzychylne wypowiedzi. O ile mnie pamięć nie myli. Rozumiem, że w efekcie przemyśleń i ochłonięcia – przeprosili?

  ja nigdy nie oczekuje przeprosin. Czas weryfikuje wszystko prędzej czy później. Taki los. Przekorny jak śpiewa Zenek Martyniuk!!!!:)))))

 247. Jak już jesteś…

  Od lat mnie to nurtuje, chodzi o Legię.

  Jak to jest, z jednej strony śpiewacie "Precz z komuną!" i "Cześć i chwała Bohaterom!" a z drugiej wychwalacie CWKS z ruskiego nadania?

  😉

  Przeczytaj proszę, kto jest odpowiedzialny za powstanie Legii Warszawa w 1916, a o "ruskie nadanie" czegokolwiek w tamtych czasach zapytaj rodziców. Serio mówię.

 248. Do Ciebie @jurasmma, K&L również kiedyś mieli pretensje o nieprzychylne wypowiedzi. O ile mnie pamięć nie myli. Rozumiem, że w efekcie przemyśleń i ochłonięcia – przeprosili?

  @jurasmma  ma w poważaniu niezadowolenie KSW. Zabolały go tylko nieprzychylne wypowiedzi Najmana, ale już się poprawił.

 249. Pozostaje czekać na konkrety całego zajścia. I jestem pewien (choć nie znam szczegółów), że zadyma na cohones jeszcze trochę potrwa, niezależnie od tonu w jakim zostaną przekazane wyjaśnienia.

 250. Przeczytaj proszę, kto jest odpowiedzialny za powstanie Legii Warszawa w 1916, a o "ruskie nadanie" czegokolwiek w tamtych czasach zapytaj rodziców. Serio mówię.

  Na początku był WKS, CWKS powstał z nadania Bordziłowskiego.

  Dodam, że Bordziłowski to ruski generał, który wydał rozkaz stłumienia protestów w czasie wydarzeń Poznań 56.

  Historia Legii Legia.com

  "Po żywiołowym rozwoju polskiego sportu, pod koniec 1949 roku nastąpił okres jego reorganizacji. Róża Luksemburg wielokrotnie podkreślała, że jeśli narzuci się społeczeństwu pewne pojęcia i nazwy, to narzuci się zarazem i tok myślenia. O tym, że jest to „święta prawda”, przekonało się w latach 1949-1950 Biuro Polityczne KC PZPR, nakreślając nowe formy organizacyjne w polskim sporcie. Ponieważ w scentralizowanym, socjalistycznym państwie, nie było miejsca na niezależne organizacje i kluby sportowe, nakazano zmienić nazwy klubów. Aparat władzy, dokonując samowoli, pozbawił kluby sportowe historycznych symboli i nazw, przemieniając je w zrzeszenia sportowe. Tak więc w nowych okolicznościach Legia stała się CWKS-em. Zmianę przeżył również herb klubowy, który w niczym nie przypominał wcześniejszych. Projektując nowy herb zrezygnowano z dotychczasowej tarczy. Stylizacja emblematu CWKS Warszawa, miała niewiele wspólnego z historycznymi symbolami Legii."

  Lata nawyków i przyzwyczajeń zrobiły swoje, ale czasem warto zrobić krok w tył.

 251. Ku*wa ale inba ! @Piotr Jeleniewski jeszcze się nie wypowiadał ?

  Wrzucił na fb link do wywiadu z Michalakiem i potwierdził jego ocenę walki pisząc, że nic nie trzeba dodawać. No, ale przecież wszyscy ze "środowiska" punktowali dwie rundy dla Mameda. Ja puntkowałem walkę na remis, ale odjąłem jeszcze punkcik Mamedowi za unikanie walki, więc dla mnie wygrał Aziz.

 252. Wrzucił na fb link do wywiadu z Michalakiem i potwierdził jego ocenę walki pisząc, że nic nie trzeba dodawać. No, ale przecież wszyscy ze "środowiska" punktowali dwie rundy dla Mameda.

  Zaraz sie okaze, ze srodowisko to 4 osoby

 253. Zaraz sie okaze, ze srodowisko to 4 osoby

  Wojsław, K & L i Mirek. Walka z Popkiem na horyzoncie, więc trzeba ważyć słowa. Zresztą, Mirek w stylu Wałęsy napisał coś w stylu, że nawet jakby był remis to Mamed i tak zasłużył na wygraną.

 254. Wojsław, K & L i Mirek. Walka z Popkiem na horyzoncie, więc trzeba ważyć słowa. Zresztą, Mirek w stylu Wałęsy napisał coś w stylu, że nawet jakby był remis to Mamed i tak zasłużył na wygraną.

  A, no to 5 (Dominik)

 255. Marcin Jabłoński. Niedługo się okaże, że Wojsław miał rację, hehe.

  Sedzia ksw ktory kazal mi na twitterze przeczytac przepisy

 256. oczywiście w tej kwestii zgadzam się z Wami całkowicie. Dlatego piszę, żeby wszyscy ochłonęli i nie podejmowali pochopnych decyzji. Martin i Maciek też to zrozumieją. Znam ich nie od dziś;)

  Również chciałbym żeby tak było i żebyśmy się dogadali , dzięki za dobre słowo :beer:

 257. Również chciałbym żeby tak było i żebyśmy się dogadali , dzięki za dobre słowo :beer:

  No z takim nastawieniem to po rozmowie z K&L będzie podwieszony ,,A jednak Mamed wygrał po pięknym boju'' 😉

 258. No z takim nastawieniem to po rozmowie z K&L będzie podwieszony ,,A jednak Mamed wygrał po pięknym boju'' 😉

  haha 🙂 Nic się nie bój nic nie zniknie z mmarocks

 259. Wrzucił na fb link do wywiadu z Michalakiem i potwierdził jego ocenę walki pisząc, że nic nie trzeba dodawać. No, ale przecież wszyscy ze "środowiska" punktowali dwie rundy dla Mameda. Ja puntkowałem walkę na remis, ale odjąłem jeszcze punkcik Mamedowi za unikanie walki, więc dla mnie wygrał Aziz.

  Dla mnie jak był remis to i tak wygrał Aziz.

 260. haha 🙂 Nic się nie bój nic nie zniknie z mmarocks

  No wypowiedź Bijana już zniknęła 😉 Wiadomo, tamten post bardziej w żarcie, ale to jest niefajne zagranie, że K&L próbują sobie wszystkich poukładać, żeby każdy mówił, myślał i robił to co oni chcą. Z zawodnikami niestety się udało, ciekawe czy coś wskórają z dziennikarzami.

 261. liczę że ten tydzień będzie tygodniem oświadczeń :razz:opcorn:

  ni c tu nie bedzie widac chca to przeczekac ,dlatego dzisiaj Norman  szykowany dla Gamera ,zobaczymy jak tam Martin w puncherze sie obroni ,ale nie spodziewam sie czegos konkretnego

 262. No z takim nastawieniem to po rozmowie z K&L będzie podwieszony ,,A jednak Mamed wygrał po pięknym boju'' 😉

  "Zawodnik z Polski miał taką  przewagę, iż dosłownie przez 3 rundy bawił się ze swoim przeciwnikiem, ośmieszając go leżeniem na plecach oraz fikołkami, swoją prowokacją dorównując kunsztem samemu Andersonowi Silvia z najlepszych lat"

 263. "Zawodnik z Polski miał taką  przewagę, iż dosłownie przez 3 rundy bawił się ze swoim przeciwnikiem, ośmieszając go leżeniem na plecach oraz fikołkami, swoją prowokacją dorównując kunsztem samemu Andersonowi Silvia z najlepszych lat"

  O, jak K&L wypną się na mmarocks i założą swoje własne forum, to taki tekst śmiało do cv i na redaktora 😉

 264. No wypowiedź Bijana już zniknęła 😉 Wiadomo, tamten post bardziej w żarcie, ale to jest niefajne zagranie, że K&L próbują sobie wszystkich poukładać, żeby każdy mówił, myślał i robił to co oni chcą. Z zawodnikami niestety się udało, ciekawe czy coś wskórają z dziennikarzami.

  Nie wiem czy to do końca tak wygląda, póki co to jest zwykły damski foch, w momencie kiedy mocno im się pali pod nogami. Emocje. Ochłoną i zmienią podejście, bo tutaj jedni drugim są potrzebni, czy to się komuś podoba czy nie.

  Nawet jak się dogadają strony, to już i tak mleko się rozlało, z felietonami na cohones czy bez. Ten się śmieje, kto nie ma nic wspólnego z islamem.

  Może zamiast pstryczków z poczuciem bycia lat świetlnych przed innymi, zamiast buńczucznych tekstów, warto było zainwestować w lepszą ochronę już wcześniej, bo napierdalanki na widowni to nie pierwszyzna (poczekajcie aż czereśniaki od popka wjadą na rejon). Może warto było wziąć mp3kę i odsłuchać piosenki na wejście zawodników. Od jakiegoś czasu w ksw chyba zaczęło się celebrowanie wygranej przed dobiegnięciem do mety i na KSW 35 mamy pierwsze potknięcie.

  Sroga nauczka, troszkę pieniążków ucieknie, ciekawe czy dzisiaj w puncherze też będzie tak zabawnie, szkoda że nie ma Mameda i Pudziana po fenomenalnych zwycięstwach. Może Rafał by wpadł i poopowiadał o kolegach, Aziz coś zanucił… :kiss:

 265. I tu jest chyba te ukryte dno. Gdyby Mamed nie był muzułmaninem, ewentualnie gdyby w Europie nie działo się jak się dzieje to czy rzeczywiście ta inba nabiła by te 13 stron?

  Oczywiście nie chcę tu uogólniać, ale jaka ilość postów ma podłoże religijne? Jeszcze 2 lata temu nikt nie miał z tym problemu, a teraz nagle wszystscy chłopcy, ukryci oenerowcy, wielcy "patryjoci" co za kraj oddali by 9 żyć…

  GDYBY, widzisz wszędzie jest gdybanie, a fakty są jakie są. Ciapatuchy pół Europy wysadzają, a Mamedzik wiadomo prawilnie:

  To Ty Mi teraz powiedz czyja jest wina nagonki? Czy stara się załagodzić sytuacje? Skończyć temat? NIE, drąży temat i wkur… wiekszość Polaków tak Twoich RODAKÓW, bez brody, bez kozy, bez karabinów i bomb za pasem. I zastanów się kogo wolałbyś za sąsiada: "oenerowca" czy może tykającą bombę zegarową? Nie wiem jak Ty, nikt PATRYJOTĄ Ci nie każe zostać na siłę, i oddawać 9 żyć, ale myśle, że i na tym forum znalazłoby się wielu którzy walczyliby o SWÓJ kraj i rodziny

 266. O, jak K&L wypną się na mmarocks i założą swoje własne forum,

  Było już takowe. Userzy przeszli na Omegle chyba.

 267. ale wiesz, że pieniądze za komentowanie dostaję od Polsatu, a nie od KSW?;)

  Kwestia formalna: za prowadzenie ważeń i media-treningów też płaci Polsat?

  Ps

  Czekam na twitty obrońców wolności słowa, którzy twardo bronili Dominika przed kneblem FEN.

 268. ale wiesz, że pieniądze za komentowanie dostaję od Polsatu, a nie od KSW?;) załatwić przy ośmiorniczkach? Zejdź na ziemie proszę Cię. Za dużo TVNu. Polecam prześledzić moje blogi z ostatnich kilku lat aby przestać pisać bzdurne opinie, że jestem od kogoś zależny finansowo, a moje opinie są kierowane poprawnością wobec kogokolwiek.Jakaś jeszcze teza, którą mogę obalić?

  Nie napisalem, ze dostajesz od KSW. Napisalem, ze jestes zalezny finansowo. To przeciez zaden wstyd i nie ma sie o co rzucac. Jak sam napisales pol swiata MMA w Polsce, zaczynajac od zawodnikow, poprzez portale branzowe, konczac na firmach odzywkowo/odziezowych/etc jest w jakis sposob zalezna od KSW, a nie jest przez nich bezposrednio oplacana. 

  Jezeli mowisz, ze nie czujesz sie od nich w jakikolwiek sposob zalezny oraz Twoje wypowiedzi sa w 100% obiektywne, to ja Ci wierze…Naprawde.

  Uwazam jednak, ze prawie wszystko w swoim doroslym zyciu zawdzieczasz KSW.  Mozesz zaklinac rzeczywistosc, ale wedlug mnie tak jest i pewnie, mimo szczerych checi, wplywa to czasem na Twoje osady.

  Pozdrawiam i dzieki, ze poswiecasz czas i udzielasz sie na forum.

 269. GDYBY, widzisz wszędzie jest gdybanie, a fakty są jakie są. Ciapatuchy pół Europy wysadzają, a Mamedzik wiadomo prawilnie:

  To Ty Mi teraz powiedz czyja jest wina nagonki? Czy stara się załagodzić sytuacje? Skończyć temat? NIE, drąży temat i wkur… wiekszość Polaków tak Twoich RODAKÓW, bez brody, bez kozy, bez karabinów i bomb za pasem. I zastanów się kogo wolałbyś za sąsiada: "oenerowca" czy może tykającą bombę zegarową? Nie wiem jak Ty, nikt PATRYJOTĄ Ci nie każe zostać na siłę, i oddawać 9 żyć, ale myśle, że i na tym forum znalazłoby się wielu którzy walczyliby o SWÓJ kraj i rodziny

  To zdjęcie Mameda przed marszem KODu?

 270. Czekam na twitty obrońców wolności słowa, którzy twardo bronili Dominika przed kneblem FEN.

  Też czekam i doczekać się nie mogę.

 271. Też czekam i doczekać się nie mogę.

  busy dzien w pracy,moze ktos w kilku zdnaich strescic o co biega z konfliktem ksw-mmarocks ?  nie dam rady wszystkiego przeczytac a i tak pewno czesc skasowana:/

 272. busy dzien w pracy,moze ktos w kilku zdnaich strescic o co biega z konfliktem ksw-mmarocks ?  nie dam rady wszystkiego przeczytac a i tak pewno czesc skasowana:/

  mamy czekac na oficjalne info

 273. Nie napisalem, ze dostajesz od KSW. Napisalem, ze jestes zalezny finansowo. To przeciez zaden wstyd i nie ma sie o co rzucac. Jak sam napisales pol swiata MMA w Polsce, zaczynajac od zawodnikow, poprzez portale branzowe, konczac na firmach odzywkowo/odziezowych/etc jest w jakis sposob zalezna od KSW, a nie jest przez nich bezposrednio oplacana.

  Jezeli mowisz, ze nie czujesz sie od nich w jakikolwiek sposob zalezny oraz Twoje wypowiedzi sa w 100% obiektywne, to ja Ci wierze…Naprawde.

  Uwazam jednak, ze prawie wszystko w swoim doroslym zyciu zawdzieczasz KSW.  Mozesz zaklinac rzeczywistosc, ale wedlug mnie tak jest i pewnie, mimo szczerych checi, wplywa to czasem na Twoje osady.

  Pozdrawiam i dzieki, ze poswiecasz czas i udzielasz sie na forum.

  A propos 100% obiektywny

  Często jednak bywam karcony – albo wręcz jebany – że jestem nieobiektywny. Oczywiście, że nie jestem, ale jaki mam być, gdy Polak walczy z obcokrajowcem? Naturalnie, że będę mocno koloryzował słowem i trzymał stronę Polaka. Nie odpowiada, można wcisnąć mute.

  Wszystko stanie się jasne po zaleceniach – ja od dawna metodę stosuję i trzymam się całkiem dobrze (pomijając typka, który mnie chciał przez to pobić).

  Cały artykuł (pozostawiam go bez komentarza, bo szkoda mi klawiatury): http://weszlo.com/2016/05/13/czasem-zaluje-ze-mam-sredniowieczny-kregoslup-i-blizej-mi-do-rycerza-w-zbroi/

 274. Szanowny kolego

  Podziwiam twój upór w walce o lepszy świat ale pytanko mam takie czy naprawdę uważasz, że to co się dzieje w Europie idzie w dobry kierunku ??

  Poważnie pytam, bo rzadko mam okazję zapytać kogoś z tak sprecyzowanymi poglądami na te sprawy jak Ty. Pisałeś, że mieszkasz poza Polską (tzn. masz w opisie Sztokholm) czy wszystko tam Ci się podoba. Czy rozwój Szwecji idzie twoim zdaniem w dobrym kierunku ? Czy taki kraj Ci się marzy ? Czy Szwecja, w której Szwedzi będą mniejszością będzie jeszcze Szwecją ? Patrzę na to co dzieje się w Europie i to co dzieje się na Bliskim Wschodzie i Afryce i nie potrafię się nadziwić, że ktoś przyjmuje to tak na spokojnie. Mówi, że ludzie wszystkich wyznań i narodowości mogą spokojnie żyć obok siebie. Tak mnie to ciekawi. Mieszanie się kultur jest nie do zatrzymania, imigracja do bogatych krajów to proces nie do zatrzymania ale czy to musi się odbywać na taką skalę i tak szybko. I kolejne pytanie, które mnie nurtuje, skoro w takich super poprawnych politycznie krajach jak Szwecja czy Belgia proces integracji społeczności muzułmańskiej się nie powiódł to jak twoim zdaniem ma się to udać w takim ksenofobicznym i zacofanym cebulackim kraju jak Polska. To jest dobre pytanie i do tej pory nikt nie udzielił mi na nie żadnej odpowiedzi. Od kilkudziesięciu lat wszyscy mówią, że będzie super a jak widać nie jest. Skoro Ci wspaniali Szwedzi nie potrafili tego dokonać to jak mają to zrobić Ci zacofani Polacy ? Proszę o poważną odpowiedź bez zbędnych złośliwości. Tak poważnie pytam i liczę, że poważnie odpowiesz jeśli jeszcze tu zajrzysz. Skąd te getta w tych krajach, skąd ta radykalizacja młodzieży muzułmańskiej, która urodziła się w Europie. Gdzie tutaj nadzieja na lepsze jutro. Co jest w tym dziwnego, że Polacy tego nie chcą. Wierz mi lub nie ale mi tylko chodzi o to, żeby dostać właśnie twarde dowody na to co tutaj głosisz. Chciałbym z czystym sercem za 5 lat powiedzieć: kurcze ludzie mogliśmy robić tak samo jak kraje z Europy Zachodniej, to rzeczywiście wszystko świetnie działa, zobaczcie jak te społeczeństwa multikulturowe świetnie się uzupełniają. Coś pięknego, Simple miał rację…

  Pozdrawiam i mimo wszystko mam nadzieję, że odpowiesz

  G.

  Chetnie krotko odpowiem, chociaz czegokolwiek bym nie napisal i tak spotka mnie zapewne jakies wyzwisko, czy jak ostatnio poprostu ktos poradzi mi zwyczajnie wy…….dalac.

  Jestem fanem myslenia zdroworozsadkowego, gdzie problemy rozwiazuje sie za pomoca sluzacych do tego narzedzi. Wydaje mi sie, ze czesto staramy sie traktowac podobnie wygladajace wyzwania powierzchownie, zapominajac iz warto sie czasem nad czyms tak zwyczajnie zastanowic.

  Fantastycznym tego przykladem jest owe legendarne juz MultiKulti.

  Obecna migracja uchodzcow spowodowana jest totalnym chaosem, ktorego bezposrednia przyczyna jest walka o wplywy na bliskim wschodzie panstw Rady Bezpieczenstwa ONZ (tzw. wiosny ludow w pln. Afryce zostawmy na pozniej). Z umiarkowanie stabilnej Syrii pozostaly obecnie tylko zgliszcza a ONZ przestal liczyc straty ludnosci cywilnej od kiedy licznik przekroczyl 200tys. Z Damaszku do granic Polski jest tyle samo kilometrow co od Nas do Sewilli wiec musimy liczyc sie z faktem niemal bezposredniego sasiedztwa (przy obecnych mozliwosciach transportowych). Bliskosc tego konfliktu powoduje sytuacje, ktora mamy obecnie czyli chaotyczny naplyw ludnosci z terenow zagrozonych pomieszany z reszta 'osobnikow' chcacych wykorzystac sytuacje w celu uzyskania statusu uchodzcy.

  Ten problem jest tak zlozony, iz nie zamierzam poswiecac na niego wiecej czasu, gdyz to UE powinna wypracowac odpowiednie mechanizmy pomocy oraz weryfikacji migrujacej ludnosci. Popularne rozwiazania typu mur sa dosc prymitywne i jestem przekonany, iz w dobie XXI wieku jestesmy w stanie wymyslic cos bardziej adekwatnego (nie wszystko da rade naprawic przyslowiowym mlotkiem).

  Ale do sedna!

  Pytales o asymilacje ludnosci w krajach zachodnich. Ja nie jestem ekspertem w tej sprawie i moge wypowiadac sie jedynie na temat sytuacji, w ktorej obecnie sie znajduje. Mieszkam w miescie, ktore podobno ma strefy tzw. szariatu (cokolwiek to znaczy) wiec powinienem byc w stanie chociaz pobieznie przedstawic rowniez moj obraz tychze stref.

  Tak jak w innych duzych europejskich miastach sa dzielnice zamieszkiwane przez bogatsza jak i ta biedniejsza czesc spoleczenstwa. Skupie sie na tych zamieszkiwanych przez mniej zamoznych obywateli, gdyz to wlasnie tam panuja podobno inne prawa (szariatu?!) niz w reszcie dzielnic.

  Dla przykladu, na warszawskiej Pradze jest juz coraz mniej miejsc gdzie nawet Policja nie chce wjezdzac jednak wciaz zdarzaja sie bramy, ktore nalezy omijac szerokim lukiem. Dzieje sie tak dlatego, iz biedniejsza czesc spoleczenstwa ma z reguly 'mniej do stracenia', czuje sie wykorzystana i poniewierana przez tych bogatych. Wielokrotnie mamy do czynienia ze zwiekszona przestepczoscia na terenach zamieszkanych przez tzw. biedote. Zbieg okolicznosci?

  Na 'Rinkebach' (to te od szariatu) tez z reguly nic sie nikomu nie stanie. Jednak odsetek tzw. niezadowolonych jest wyraznie wyzszy. Niestety ale w krajach ze zroznicowana struktura rasowa czesto ci najbiedniejsi to wlasnie tzw. pierwsze pokolenie imigrantow. Zanim naucza sie jezyka i znajda 'prawdziwa' prace i 'rdzennych' znajomych mija pare lat, ktorych nadrobic w stosunku do urodzonych 'na miejscu' nie sposob. Dopiero nastepne pokolenia maja szanse na tzw. rowny start.

  Trzeba pamietac, ze nie wszyscy sa rownie cierpliwi. Wystarczy fanatyczny (czyt. chory psychicznie) mulla, ktory jest w stanie zbuntowac podatnych na manipulacje 'niezadowolonych' i tragedia gotowa. Religia jest arcymocnym narzedziem i w rekach niewlasciwych ludzi moze stanowic katastrofalna w skutkach bron.

  Twoje kolejne pytanie zaklada bledna teze, iz proces integracji spoleczenstwa muzelmanskiego sie nie powiodl. Zwyczajnie trudno mi sie z tym zgodzic. Prawdopodobnie masz przed oczami troszke zakrzywiony obraz kobiet w burkach i mezczyzn pijacych herbate/kawe na socjalu. To taki sam stereotyp jak ten, ze wszyscy Polacy w Szwecji pracuja na czarno i nie ucza sie jezyka. Jesli zalozymy, ze stereotypy moga przekazywac nie do konca prawdziwy obraz rzeczywistosci to moze uda mi sie przekonac Cie do zglebienia tematu integracji poszczegolnych grup spolecznych (ja nigdy nie mialem na to czasu ani jakiejs szczegolnej checi-zwyczajnie wystarczy mi to co widze, a to co widze nie zgadza sie z przyjmowanym czesto stereotypem 'zycia na socjalu').

  Wbrew temu co twierdzisz Polacy nie sa wcale zacofani, tylko nieufni. Od parudziesieciu lat w Polsce spoleczenstwo mocno sie ujednolicilo a jak wiemy inne kolory skory czy odmienna religia, moga troszke odstraszac. Ja uwazam, ze w Polsce jest coraz wiecej fajnych przedstawicieli 'kolejnego pokolenia', ktorzy ocieplaja obraz 'wielokolorowego' imigranta wsrod spoleczenstwa.

  Chcialbym napisac wiecej ale zwyczajnie nie mam czasu a temat, ktory poruszyles to tzw. rzeka (a raczej rwacy potok 🙂

  Uwazam, ze warto dyskutowac, a czy tematem jest poziom sportowy kolejnej gali UFC, czy kwestia imigrantow tak naprawde nie ma wielkiego znaczenia.

 275. ale wiesz, że pieniądze za komentowanie dostaję od Polsatu, a nie od KSW?;) załatwić przy ośmiorniczkach? Zejdź na ziemie proszę Cię. Za dużo TVNu. Polecam prześledzić moje blogi z ostatnich kilku lat aby przestać pisać bzdurne opinie, że jestem od kogoś zależny finansowo, a moje opinie są kierowane poprawnością wobec kogokolwiek.Jakaś jeszcze teza, którą mogę obalić?

  Ja mam pytanie Jureczku. Dlaczego ciągle piszesz, że jesteś na diecie i zdrowo się odżywiasz a po 2 dniach wrzucasz foty jak wciągasz mega wielkie tłuste burgery, pizze i inne takie? Warto się tak oszukiwać?  😆

  Kontuzja będzie.

  MysticWewiur

 276. Już jest? Nawet nie zdążyłem przeczytać dobrej inby w temacie.

  A to nie chodziło o to, że Lewandowskiego nie będzie w Puncherze?

 277. A to nie chodziło o to, że Lewandowskiego nie będzie w Puncherze?

  Tyle ostatnio hejtuję na forum, że już średnio ogarniam kogo gdzie shejtowałem. W każdym razie hejt to podstawa dobrej inby, więc niech będzie, że o Lewandowskiego chodziło. Who cares?

 278. A propos 100% obiektywny

  W przypadku relacjonowania rozłamu u PJ nawet 1000% obiektywizmu i 1000000% rzetelności.

  Zabawnie się patrzy na moralne rozterki w tamtej sprawie, gdy kwestie biletów Zabora i rzekomych chorwackich pogróżek pod adresem Świerkota totalnie zostały olane.

  Ale może to o taki mute chodzi? Udawać, że się nie słyszy, gdy tymi odstawiającymi krzywe akcje są osoby, z którymi się sympatyzuje?

 279. W przypadku relacjonowania rozłamu u PJ nawet 1000% obiektywizmu i 1000000% rzetelności.

  Zabawnie się patrzy na moralne rozterki w tamtej sprawie, gdy kwestie biletów Zabora i rzekomych chorwackich pogróżek pod adresem Świerkota totalnie zostały olane.

  Ale może to o taki mute chodzi? Udawać, że się nie słyszy, gdy tymi odstawiającymi krzywe akcje są osoby, z którymi się sympatyzuje?

  Chodzi o to, że w Polsce mamy tyle wspaniałych autorytetów. Wybieranie sobie na autorytet Jurasa, czy Mameda to urąga naszej historii. Już lepiej słuchać JP2, czy Rozwadowskiego.

  Problem z Jurasowymi wypowiedziami jest taki, że czytelnicy nadają im jakieś magiczne moce. A chłop, niczym podrzędny forumowicz tutaj, plecie sobie trzy po trzy i się śmieje, bo ludzie biją przed nim pokłony niczym muzułmanie przed Allahem. Zostawmy Jurasa i jego "oświecone" wypowiedzi w spokoju, niech sobie będą. Każdy ma prawo wrzucać pierdoły do internetu. Czasami możemy się z nich pośmiać, ale brać na poważnie jego słowa? Szanujmy siebie i swój własny intelekt.

  Rozumiem, że Juras ma fajny i charakterystyczny głos, niektórym ludziom dobrze się go słucha na komentatorskim stanowisku. Ale przecież można go słyszeć, a nie słuchać. Albo przynajmniej słuchać go tylko komentującego walki. Niech łoooooooo nadal trwa w uszach widzów, ale interpretacje dotyczące afer, poglądy o klubach sportowych, podejście do nawracania i wiary oraz cały ten wewnętrzny potok niech sobie w eterze wzbudza jedynie uśmiech. Człowiek o silnym charakterze i sporej inteligencji powinien oddzielać ziarna od plew.

  Osobiście się pochwalę, że czytam czasami teksty Jurasa, żeby sobie poprawić humor.

  Czy ktokolwiek poważnie potraktuje taką wypowiedź?

  Czasem tylko żałuję, że mam tak średniowieczny kręgosłup i bliżej mi do rycerza w zbroi niż do współczesnego gościa, który zobaczy 200 tysięcy na stole i !@#$%^&* that, jedziemy.

  http://weszlo.com/2016/05/13/czasem-zaluje-ze-mam-sredniowieczny-kregoslup-i-blizej-mi-do-rycerza-w-zbroi/

 280. Gdzie są jakieś oświadczenia ja się pytam!?

  Trwa ustalanie jednej, spójnej wersji wydarzeń w gronie K&L i Mamed.

 281. Fajne,ze istnieje jeszcze niezalezne dziennikarstwo ,bo patrzac po portalach politycznych to pracuja tam chyba tylko sprzedajne prostytutki a nie dziennikarze .Roznica tylko taka w ktora strone naginaja prawde.

  Bo wszyscy dziennikarze, to prostytutki. W oparach lepszych fajek, w oparach wódki.

  Chetnie krotko odpowiem, chociaz czegokolwiek bym nie napisal i tak spotka mnie zapewne jakies wyzwisko, czy jak ostatnio poprostu ktos poradzi mi zwyczajnie wy…….dalac.

  Jestem fanem myslenia zdroworozsadkowego, gdzie problemy rozwiazuje sie za pomoca sluzacych do tego narzedzi. Wydaje mi sie, ze czesto staramy sie traktowac podobnie wygladajace wyzwania powierzchownie, zapominajac iz warto sie czasem nad czyms tak zwyczajnie zastanowic.

  Fantastycznym tego przykladem jest owe legendarne juz MultiKulti.

  Obecna migracja uchodzcow spowodowana jest totalnym chaosem, ktorego bezposrednia przyczyna jest walka o wplywy na bliskim wschodzie panstw Rady Bezpieczenstwa ONZ (tzw. wiosny ludow w pln. Afryce zostawmy na pozniej). Z umiarkowanie stabilnej Syrii pozostaly obecnie tylko zgliszcza a ONZ przestal liczyc straty ludnosci cywilnej od kiedy licznik przekroczyl 200tys. Z Damaszku do granic Polski jest tyle samo kilometrow co od Nas do Sewilli wiec musimy liczyc sie z faktem niemal bezposredniego sasiedztwa (przy obecnych mozliwosciach transportowych). Bliskosc tego konfliktu powoduje sytuacje, ktora mamy obecnie czyli chaotyczny naplyw ludnosci z terenow zagrozonych pomieszany z reszta 'osobnikow' chcacych wykorzystac sytuacje w celu uzyskania statusu uchodzcy.

  Ten problem jest tak zlozony, iz nie zamierzam poswiecac na niego wiecej czasu, gdyz to UE powinna wypracowac odpowiednie mechanizmy pomocy oraz weryfikacji migrujacej ludnosci. Popularne rozwiazania typu mur sa dosc prymitywne i jestem przekonany, iz w dobie XXI wieku jestesmy w stanie wymyslic cos bardziej adekwatnego (nie wszystko da rade naprawic przyslowiowym mlotkiem).

  Ale do sedna!

  Pytales o asymilacje ludnosci w krajach zachodnich. Ja nie jestem ekspertem w tej sprawie i moge wypowiadac sie jedynie na temat sytuacji, w ktorej obecnie sie znajduje. Mieszkam w miescie, ktore podobno ma strefy tzw. szariatu (cokolwiek to znaczy) wiec powinienem byc w stanie chociaz pobieznie przedstawic rowniez moj obraz tychze stref.

  Tak jak w innych duzych europejskich miastach sa dzielnice zamieszkiwane przez bogatsza jak i ta biedniejsza czesc spoleczenstwa. Skupie sie na tych zamieszkiwanych przez mniej zamoznych obywateli, gdyz to wlasnie tam panuja podobno inne prawa (szariatu?!) niz w reszcie dzielnic.

  Dla przykladu, na warszawskiej Pradze jest juz coraz mniej miejsc gdzie nawet Policja nie chce wjezdzac jednak wciaz zdarzaja sie bramy, ktore nalezy omijac szerokim lukiem. Dzieje sie tak dlatego, iz biedniejsza czesc spoleczenstwa ma z reguly 'mniej do stracenia', czuje sie wykorzystana i poniewierana przez tych bogatych. Wielokrotnie mamy do czynienia ze zwiekszona przestepczoscia na terenach zamieszkanych przez tzw. biedote. Zbieg okolicznosci?

  Na 'Rinkebach' (to te od szariatu) tez z reguly nic sie nikomu nie stanie. Jednak odsetek tzw. niezadowolonych jest wyraznie wyzszy. Niestety ale w krajach ze zroznicowana struktura rasowa czesto ci najbiedniejsi to wlasnie tzw. pierwsze pokolenie imigrantow. Zanim naucza sie jezyka i znajda 'prawdziwa' prace i 'rdzennych' znajomych mija pare lat, ktorych nadrobic w stosunku do urodzonych 'na miejscu' nie sposob. Dopiero nastepne pokolenia maja szanse na tzw. rowny start.

  Trzeba pamietac, ze nie wszyscy sa rownie cierpliwi. Wystarczy fanatyczny (czyt. chory psychicznie) mulla, ktory jest w stanie zbuntowac podatnych na manipulacje 'niezadowolonych' i tragedia gotowa. Religia jest arcymocnym narzedziem i w rekach niewlasciwych ludzi moze stanowic katastrofalna w skutkach bron.

  Twoje kolejne pytanie zaklada bledna teze, iz proces integracji spoleczenstwa muzelmanskiego sie nie powiodl. Zwyczajnie trudno mi sie z tym zgodzic. Prawdopodobnie masz przed oczami troszke zakrzywiony obraz kobiet w burkach i mezczyzn pijacych herbate/kawe na socjalu. To taki sam stereotyp jak ten, ze wszyscy Polacy w Szwecji pracuja na czarno i nie ucza sie jezyka. Jesli zalozymy, ze stereotypy moga przekazywac nie do konca prawdziwy obraz rzeczywistosci to moze uda mi sie przekonac Cie do zglebienia tematu integracji poszczegolnych grup spolecznych (ja nigdy nie mialem na to czasu ani jakiejs szczegolnej checi-zwyczajnie wystarczy mi to co widze, a to co widze nie zgadza sie z przyjmowanym czesto stereotypem 'zycia na socjalu').

  Wbrew temu co twierdzisz Polacy nie sa wcale zacofani, tylko nieufni. Od parudziesieciu lat w Polsce spoleczenstwo mocno sie ujednolicilo a jak wiemy inne kolory skory czy odmienna religia, moga troszke odstraszac. Ja uwazam, ze w Polsce jest coraz wiecej fajnych przedstawicieli 'kolejnego pokolenia', ktorzy ocieplaja obraz 'wielokolorowego' imigranta wsrod spoleczenstwa.

  Chcialbym napisac wiecej ale zwyczajnie nie mam czasu a temat, ktory poruszyles to tzw. rzeka (a raczej rwacy potok 🙂

  Uwazam, ze warto dyskutowac, a czy tematem jest poziom sportowy kolejnej gali UFC, czy kwestia imigrantow tak naprawde nie ma wielkiego znaczenia.

  To fantastyczne o czym piszesz. Szkoda tylko, że terrorystami w Europie i radykalizującymi się islamistami są potomkowie imigrantów, którzy mają już paszport europejski. Powiedz do czego wg Ciebie zmierza masowa imigracja młodych mężczyzn do Europy? Kiedy wg Ciebie to się skończy? Ile jeszcze dziesiątek milionów musi do nas przyjechać, aby nas ubogacić kulturowo? Mają się przenieść wszyscy? Dlaczego ja nie jestem w stanie dostać się do Australii czy USA na stałe, a oni mogą tu przyjechać bez żadnych dokumentów i mają dostać mieszkanie i pieniądze z mojej ciężkiej pracy? Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale lewacka propaganda, system edukacji i media kompletnie wyplewiły samodzielne myślenie, podważanie zasłyszanych opinii i instynkt samozachowawczy.

 282. Bo wszyscy dziennikarze, to prostytutki. W oparach lepszych fajek, w oparach wódki.

  Właśnie tego słucham 😀

 283. Az znalazlem,bo to jest beka roku ,laska trzyma na sercu reke a w tle " kazachskie prostytutki najczystsze w regionie " :mamed::werdum::mamed:

  Zachowanie zawodniczki godne podziwu. Z uśmiechem na ustach dała dowód, jakby nic się nie stało, o to właśnie chodzi. A nie pieklić się i kląć na wszystko i wszędzie. Ode mnie szacunek dla tej dziewczyny ogromny.

 284. Zachowanie zawodniczki godne podziwu. Z uśmiechem na ustach dała dowód, jakby nic się nie stało, o to właśnie chodzi. A nie pieklić się i kląć na wszystko i wszędzie. Ode mnie szacunek dla tej dziewczyny ogromny.

  Szczerze, to na jej miejscu odwróciłbym się na pięcie i odszedł. Żenada.

 285. No i doigrałeś się. Masz zakaz wjazdu na gale KSW!

  :mamed:

  Uchowaj Panie Boże. Byłem na dwóch galach i co tam zobaczyłem .. starczy.

  Szczecin i Poznań.

  Rozmowa glonojadów rząd wyżej.

  A: Kiedy Pudzian ?

  B: No własnie, nie wiem. Ja czekam na Mameda

  A: (Wychodzi Materla). O teraz ten. Zaraz pewnie Pudzian

  itd …

  Nie było by to jeszcze tak przerażające gdyby na tej gali Pudzian i Mamed rzeczywiście walczyli.

  Zdelegalizować !

 286. Nie napisalem, ze dostajesz od KSW. Napisalem, ze jestes zalezny finansowo. To przeciez zaden wstyd i nie ma sie o co rzucac. Jak sam napisales pol swiata MMA w Polsce, zaczynajac od zawodnikow, poprzez portale branzowe, konczac na firmach odzywkowo/odziezowych/etc jest w jakis sposob zalezna od KSW, a nie jest przez nich bezposrednio oplacana.

  Jezeli mowisz, ze nie czujesz sie od nich w jakikolwiek sposob zalezny oraz Twoje wypowiedzi sa w 100% obiektywne, to ja Ci wierze…Naprawde.

  Uwazam jednak, ze prawie wszystko w swoim doroslym zyciu zawdzieczasz KSW.  Mozesz zaklinac rzeczywistosc, ale wedlug mnie tak jest i pewnie, mimo szczerych checi, wplywa to czasem na Twoje osady.

  Pozdrawiam i dzieki, ze poswiecasz czas i udzielasz sie na forum.

  Panie kolego na moje oko to @jurasmma wszystko w swoim dorosłym życiu zawdzięcza ciężkiej pracy a nie KSW. Dałeś sobie wmówić, tak jak i pewnie wielu na tym forum, że KSW to jakiś kur**a dobroczyńca. To że KSW jest w takim miejscu w jakim jest jest również zasługą zawodników. Nikt nikomu nic za ładne oczy nie dawał.. Zawodnicy dawali dobre walki, KSW starało się na tym zarobić i część tych pieniędzy oddać zawodnikom.

  Co do reszty wypowiedzi – zgadzam się. Tyle lat pracy i znajomość właścicieli chcąc nie chcąc wpływa na łagodzenie tonu wypowiedzi…

 287. W jubileuszowym 5600 poście na forum nikogo nie shejtuję, ani do niczego się nie przyczepię! Ahoj Panowie i Panie!

 288. W jubileuszowym 5600 poście na forum nikogo nie shejtuję, ani do niczego się nie przyczepię! Ahoj Panowie i Panie!

  Taaa jasne, ahoja w dupę życzysz jednak wszystkim 😛

 289. Panie kolego na moje oko to @jurasmma wszystko w swoim dorosłym życiu zawdzięcza ciężkiej pracy a nie KSW.

  Mogl rowniez ciezko pracowac kopiac rowy. Uwazasz, ze by mial to samo co ma teraz dzieki KSW? Nie mowie, ze nie wykorzystal szansy. Ale szanse dostal od KSW…

  Dałeś sobie wmówić, tak jak i pewnie wielu na tym forum, że KSW to jakiś kur**a dobroczyńca. To że KSW jest w takim miejscu w jakim jest jest również zasługą zawodników. Nikt nikomu nic za ładne oczy nie dawał.. Zawodnicy dawali dobre walki, KSW starało się na tym zarobić i część tych pieniędzy oddać zawodnikom

  Nie zgadzam sie. Wiekszosc zawodnikow KSW walczylo u konkurencji. Gdzie jest konkurencja, a gdzie jest KSW?

  Trzeba byc idiota, zeby nie widziec wkladu KSW w polskie MMA. MMA = KSW w Polsce. Badzmy sprawiedliwi.

 290. Bo wszyscy dziennikarze, to prostytutki. W oparach lepszych fajek, w oparach wódki.

  To fantastyczne o czym piszesz. Szkoda tylko, że terrorystami w Europie i radykalizującymi się islamistami są potomkowie imigrantów, którzy mają już paszport europejski. Powiedz do czego wg Ciebie zmierza masowa imigracja młodych mężczyzn do Europy? Kiedy wg Ciebie to się skończy? Ile jeszcze dziesiątek milionów musi do nas przyjechać, aby nas ubogacić kulturowo? Mają się przenieść wszyscy? Dlaczego ja nie jestem w stanie dostać się do Australii czy USA na stałe, a oni mogą tu przyjechać bez żadnych dokumentów i mają dostać mieszkanie i pieniądze z mojej ciężkiej pracy? Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale lewacka propaganda, system edukacji i media kompletnie wyplewiły samodzielne myślenie, podważanie zasłyszanych opinii i instynkt samozachowawczy.

  Dobra tam bo to juz nudne.

  Tylko jeszcze musze zapytac bo troche nie jestem na biezaco. O co chodzi z tym 'lewacka' bo w sumie to nie rozumiem. Chodzi o lewicowe poglady czy o cos glebszego?

 291. Mogl rowniez ciezko pracowac kopiac rowy. Uwazasz, ze by mial to samo co ma teraz dzieki KSW? Nie mowie, ze nie wykorzystal szansy. Ale szanse dostal od KSW…

  Nie zgadzam sie. Wiekszosc zawodnikow KSW walczylo u konkurencji. Gdzie jest konkurencja, a gdzie jest KSW?

  Trzeba byc idiota, zeby nie widziec wkladu KSW w polskie MMA. MMA = KSW w Polsce. Badzmy sprawiedliwi.

  Wydaje mi się że trzeba być idiotą żeby uważać, że KSW dało mu coś za darmo. A tak wynika z Twojej wypowiedzi. Nie wkładaj proszę w moje usta/moją klawiaturę czegoś czego nie napisałem. Nie deprecjonuję wkładu KSW na rynek MMA w Polsce, daleki jednak jestem od typowej "murzynskości" w umowach pomiędzy pracownikiem pracodawcą (zawodnikiem – federacją)

  Juras znalazł się tam gdzie się znalazł dzięki swojej ciężkiej pracy przede wszystkim. Gdyby nie to nikt by go nie chciał zatrudnić. Jakby nie miał talentu/nie pracował ciężko na treningach to zatrudnili by kogoś innego i może kopałby rowy. Jeśli jednak nie potrafisz zrozumieć przyczynowości to o czym mamy dyskutować? Potraktuj kontrakty zawodników jak umowy o prace. Umawiasz się z pracodawcą na wykonanie pracy. Twoją pracą jako zawodnika jest danie walki z innym zawodnikiem. Twoimi atutami/umiejętnościami jest to że potrafisz walczyć, masz jakieś osiągnięcia w danym sporcie. Za tą pracę pracodawca umawia się z Tobą na konkretną sumę pieniędzy. Prosta umowa cywilno-prawna. Jak rozumiem jesteś juz osobą pracującą. Czy też mówisz sobie że wszystko co w życiu osiągnąłeś to zasługa Twojego pracodawcy czy może Twoja? Bądź tak miły i odpowiedz.

 292. GDYBY, widzisz wszędzie jest gdybanie, a fakty są jakie są. Ciapatuchy pół Europy wysadzają, a Mamedzik wiadomo prawilnie:

  To Ty Mi teraz powiedz czyja jest wina nagonki? Czy stara się załagodzić sytuacje? Skończyć temat? NIE, drąży temat i wkur… wiekszość Polaków tak Twoich RODAKÓW, bez brody, bez kozy, bez karabinów i bomb za pasem. I zastanów się kogo wolałbyś za sąsiada: "oenerowca" czy może tykającą bombę zegarową? Nie wiem jak Ty, nikt PATRYJOTĄ Ci nie każe zostać na siłę, i oddawać 9 żyć, ale myśle, że i na tym forum znalazłoby się wielu którzy walczyliby o SWÓJ kraj i rodziny

  Temat był już poruszany niejednokrotnie. Ja także się już wypowiadałem w tej kwestii. To co odpierdala się w tym momencie dzięki, między innymi, takim ludzikom jak Ty, nie ma nic wspólnego z ptariotyzmem. To, że będziesz wygłaszał te faszystowskie poglądy, nałożysz bluzę polski walczącej, wydziarasz sobie portret Pileckiego, popiszesz anonimowo w internetach itd robi z Ciebie patriotę? Byłeś chłopczyku w wojsku? Piszesz, że byś walczył? Czym? Kijem od szczotki? Tacy jak Ty i Tobie podobni niestabilni umysłowy w czasie wojny (nie daj Bóg bo chyba nikt nie chciałby żeby do tego doszło) wrzucili by jako mięso armatnie więc o jakiej walce piszesz…

  Mam za sąsiada muzułmanina. Gość jest lekarzem. Komplenie mi to nieprzeszkadza, widuję go codziennie, nie mam z tym żadnego problemu.

  Uważam, że M robił sobie z tego bekę. Zdjęcie z bronią  raz, że jest stare, dwa… zrobione na strzelnicy, na którą może wejść każdy i sobie postrzelać. Nie widzę w tym nic złego. W pewnym momencie to chyba go przerosło i teraz spija piankę z piwa, które sam naważył. To już jego problem i sam będzie sobie musiał z tym poradzić. Bez odbioru.

  Mam brodę, mam kozy, czy mam się zacząć bać?:joe:

 293. Mam za sąsiada muzułmanina. Gość jest lekarzem. Komplenie mi to nieprzeszkadza, widuję go codziennie, nie mam z tym żadnego problemu.

  Uważam, że M robił sobie z tego bekę. Zdjęcie z bronią  raz, że jest stare, dwa… zrobione na strzelnicy, na którą może wejść każdy i sobie postrzelać. Nie widzę w tym nic złego. W pewnym momencie to chyba go przerosło i teraz spija piankę z piwa, które sam naważył. To już jego problem i sam będzie sobie musiał z tym poradzić. Bez odbioru.

  Mam brodę, mam kozy, czy mam się zacząć bać?:joe:

  Też mam kilku kolegów muzułmanów i czasami jestem naprawdę przerażony skalą nienawiści do ludzi innego wyznania w PL. Ci których ja znam to są najnormalniejsi ludzie na świecie, przez długi czas nawet nie wiedziałem jakiego są wyznania bo nigdy się z nim nie obnosili.

 294. Temat był już poruszany niejednokrotnie. Ja także się już wypowiadałem w tej kwestii. To co odpierdala się w tym momencie dzięki, między innymi, takim ludzikom jak Ty, nie ma nic wspólnego z ptariotyzmem. To, że będziesz wygłaszał te faszystowskie poglądy, nałożysz bluzę polski walczącej, wydziarasz sobie portret Pileckiego, popiszesz anonimowo w internetach itd robi z Ciebie patriotę? Byłeś chłopczyku w wojsku? Piszesz, że byś walczył? Czym? Kijem od szczotki? Tacy jak Ty i Tobie podobni niestabilni umysłowy w czasie wojny (nie daj Bóg bo chyba nikt nie chciałby żeby do tego doszło) wrzucili by jako mięso armatnie więc o jakiej walce piszesz…

  Mam za sąsiada muzułmanina. Gość jest lekarzem. Komplenie mi to nieprzeszkadza, widuję go codziennie, nie mam z tym żadnego problemu.

  Uważam, że M robił sobie z tego bekę. Zdjęcie z bronią  raz, że jest stare, dwa… zrobione na strzelnicy, na którą może wejść każdy i sobie postrzelać. Nie widzę w tym nic złego. W pewnym momencie to chyba go przerosło i teraz spija piankę z piwa, które sam naważył. To już jego problem i sam będzie sobie musiał z tym poradzić. Bez odbioru.

  Mam brodę, mam kozy, czy mam się zacząć bać?:joe:

  Słuchaj wolałbym walczyć kijem od szczotki niż pierd….ć farmazony tego typu. Po pierwsze to wolny kraj, moje zdanie i będę wygłaszał poglądy na jakie mam ochotę, dwa jestes bardziej uprzedzony do ludzi którzy żyją w Twoim kraju, czują sie z nim związani niż do typów którzy skaczą do hymnu terrorystów, a pośrednio ich ziomkowie demolują Europę? Czy to to wina ludzi że widzą co się dzieje? Mają oczy pozamykać i spokojnie czekać? Nic dziwnego że nie chą tu takich są uprzedzeni i posrednio sie boją. Nie mówie że 100% ludzi islamu pójdzie i się wysadzi, czy biega z maczetą i odcina głowy, ale czy na miejscu "M", kiedy widzisz co się dzieję w koło pozujesz z karabinami? podśpiewujesz hymn terrorystów? i jeszcze stajesz w ich obronie? A na koniec mogę Cię człowieczku zaskoczyć, nie mam żadnej dziary, bluzy z Polską walczącą , mało tego jeżeli uważasz że Ja jestem tu anonimowy zwróć uwagę że Ty także wiec nie wciskaj ciemnoty jak to Ty dojrzały i rozwinięty umysłowo jesteś bo raptem ktoś Twojego zdania nie popiera. Jesteś tak zajarany wyznawcami islamu? przygarnij na chate z dziesięciu nawet tylko nie wmawiaj przez to, że to religia pokoju. Aha na domiar złego odbiore Ci argument wieku, nie mam 15 lat więc sorry, Myślę i podejmuje wybory sam.

 295. Wydaje mi się że trzeba być idiotą żeby uważać, że KSW dało mu coś za darmo. A tak wynika z Twojej wypowiedzi. Nie wkładaj proszę w moje usta/moją klawiaturę czegoś czego nie napisałem. Nie deprecjonuję wkładu KSW na rynek MMA w Polsce, daleki jednak jestem od typowej "murzynskości" w umowach pomiędzy pracownikiem pracodawcą (zawodnikiem – federacją)

  Juras znalazł się tam gdzie się znalazł dzięki swojej ciężkiej pracy przede wszystkim. Gdyby nie to nikt by go nie chciał zatrudnić. Jakby nie miał talentu/nie pracował ciężko na treningach to zatrudnili by kogoś innego i może kopałby rowy. Jeśli jednak nie potrafisz zrozumieć przyczynowości to o czym mamy dyskutować? Potraktuj kontrakty zawodników jak umowy o prace. Umawiasz się z pracodawcą na wykonanie pracy. Twoją pracą jako zawodnika jest danie walki z innym zawodnikiem. Twoimi atutami/umiejętnościami jest to że potrafisz walczyć, masz jakieś osiągnięcia w danym sporcie. Za tą pracę pracodawca umawia się z Tobą na konkretną sumę pieniędzy. Prosta umowa cywilno-prawna. Jak rozumiem jesteś juz osobą pracującą. Czy też mówisz sobie że wszystko co w życiu osiągnąłeś to zasługa Twojego pracodawcy czy może Twoja? Bądź tak miły i odpowiedz.

  Jezeli uwazasz, ze do osiagniecia sukcesu wystarczy przede wszystkim ciezka praca i talent, to wedlug mnie jestes bardzo naiwnym czlowiekiem.

  Ciezka praca i talent moze Cie zrobic, co najwyzej bardziej konkurencyjnym, ale nie jest niczego gwarantem. Przy odrobinie szczescia dostaniesz szanse i wtedy dzieki wlasnie talentowi czy tam ciezkiej pracy bedziesz w stanie ja lepiej lub gorzej wykorzystac.

  Co wedlug Ciebie by robil utalentowany i ciezko pracujacy Juras, gdyby nie bylo KSW? Tak hipotetycznie. Gdzie by teraz byl? Na jakies warszawskiej salce uczyl Taekwondo czy moze podbijal UFC? Jak myslisz?

  Naprawde uwazasz, ze KSW lub Polsat mialo by problem zastapic go jakims innym komentatorem? Paru expertow by pomarudzilo na forum, ze im sie nie podoba, ale i tak by wszyscy ogladali KSW i za 2/3 gale temat komentatora by umarl. I tyle by bylo z ciezkiej pracy i talentu….

  Pamietaj nikt nie jest niezastapiony. Wielu sie o tym w przykry sposob przekonalo w zyciu.

 296. Już od wieków w Polsce toczy się spór "białych" z "czerwonymi" (wcale nie chodzi o komunistów). Za każdym razem było tak samo: "czerwony" wywoływał walkę, "biały" musiał walczyć i zapłacić.

  Romuald Traugutt pewnie się w grobie przewraca, że jego ofiara poszła na marne.

  A Asnyk pisał:

  Miejmy pogardę dla pychy zwycięskiej

  I przyklaskiwać przemocy nie idźmy!

  Ale nie wielbmy poniesionej klęski

  I ze słabości swojej się nie szczyćmy.

  Niestety pisał na marne.

 297. Słuchaj wolałbym walczyć kijem od szczotki niż pierd….ć farmazony tego typu. Po pierwsze to wolny kraj, moje zdanie i będę wygłaszał poglądy na jakie mam ochotę, dwa jestes bardziej uprzedzony do ludzi którzy żyją w Twoim kraju, czują sie z nim związani niż do typów którzy skaczą do hymnu terrorystów, a pośrednio ich ziomkowie demolują Europę? Czy to to wina ludzi że widzą co się dzieje? Mają oczy pozamykać i spokojnie czekać? Nic dziwnego że nie chą tu takich są uprzedzeni i posrednio sie boją. Nie mówie że 100% ludzi islamu pójdzie i się wysadzi, czy biega z maczetą i odcina głowy, ale czy na miejscu "M", kiedy widzisz co się dzieję w koło pozujesz z karabinami? podśpiewujesz hymn terrorystów? i jeszcze stajesz w ich obronie? A na koniec mogę Cię człowieczku zaskoczyć, nie mam żadnej dziary, bluzy z Polską walczącą , mało tego jeżeli uważasz że Ja jestem tu anonimowy zwróć uwagę że Ty także wiec nie wciskaj ciemnoty jak to Ty dojrzały i rozwinięty umysłowo jesteś bo raptem ktoś Twojego zdania nie popiera. Jesteś tak zajarany wyznawcami islamu? przygarnij na chate z dziesięciu nawet tylko nie wmawiaj przez to, że to religia pokoju. Aha na domiar złego odbiore Ci argument wieku, nie mam 15 lat więc sorry, Myślę i podejmuje wybory sam.

  Jestem mniej aninowy niż myslisz (?) Dopisałeś sobie sporo do mojej wypowiedzi, sporo też dopowiedziałeś. Cięzko z kims takim dyskutować więc nie będę  prowokował bo ciężko mi to czytać. Cięzko ponieważ mamy XXI wiek, a sposób myślenia jednak pare stetek lat wstecz. Oczywiście, masz prawo jak każdy głosić swoje poglądy. Kompletnie tego nie neguję. Inna sprawa, że momentami mam wrażenie, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Propagujesz poglądy "modne" w połowie lat pięćdziesiątych XX wieku. Pogadaj z dziadkami lub pradziadkami to powiedzą Ci do czego to doprowadziło.

  Podobnie jak @defthomas, przeraża mnie skala nienawiści wylewana gdzie i na kogo się da. Każdy o innym wyznaniu jest terrorystą. Każdy o innym kolorze skóry może być innego wyznania, przez co również może być terrorystą. Kółko się zamyka. Pomijam już fakt ile na cohones mamy religioznawców, którzy interpretują koran. Najlepsze jest to, że każdy robi to na swój sposób. W 99% przypadków żródłem jest wikipedia:DC:

 298. Też mam kilku kolegów muzułmanów i czasami jestem naprawdę przerażony skalą nienawiści do ludzi innego wyznania w PL. Ci których ja znam to są najnormalniejsi ludzie na świecie, przez długi czas nawet nie wiedziałem jakiego są wyznania bo nigdy się z nim nie obnosili.

  A gdzie widzisz tę skalę nienawiści do WSZYSTKICH muzułmanów?

 299. @mat01 np w internecie

  W internecie to się widzi wszędzie nienawiść do wszystkiego, która ma mało wspólnego z rzeczywistością.

 300. @mat01 np w internecie

  No ok, ale to nijak się ma do danych, że najbardziej prześladowaną grupą religijną na świecie są chrześcijanie. Prześladowaną właśnie przez muzułmanów. Czyli z jednej strony mamy internetową nienawiść w stronę muzułmanów, a z drugiej przerażającą skalę prześladowań chrześcijan w prawdziwym świecie. Co jest gorsze i o czym się częściej mówi? Zmierzam do tego, że nie jest to jedyna i biedna grupa która jest obiektem prześladowań (czy w Internecie czy w prawdziwym świecie). Wszystkie religie powinny zniknąć z powierzchni ziemi, rozwiązałoby to problem w pięć sekund.

 301. No ok, ale to nijak się ma do danych, że najbardziej prześladowaną grupą religijną na świecie są chrześcijanie. Prześladowaną właśnie przez muzułmanów. Czyli z jednej strony mamy internetową nienawiść w stronę muzułmanów, a z drugiej przerażającą skalę prześladowań chrześcijan w prawdziwym świecie. Co jest gorsze i o czym się częściej mówi? Zmierzam do tego, że nie jest to jedyna i biedna grupa która jest obiektem prześladowań (czy w Internecie czy w prawdziwym świecie). Wszystkie religie powinny zniknąć z powierzchni ziemi, rozwiązałoby to problem w pięć sekund.

  Chrześcijanie najbardziej prześladowani w Polsce ? Ciekawe bo ja pisałem przecież wyraźnie o PL :DC:. Zresztą sam Tomasz byłeś świadkiem razem ze mną jak traktowane są osoby innego koloru skóry w PL, przypominam plaża Gdynia 2015 rok 🙂

 302. W internecie to się widzi wszędzie nienawiść do wszystkiego, która ma mało wspólnego z rzeczywistością.

  Poza internetem też widziałem i byłem zażenowany całą sytuacją.

 303. Chrześcijanie najbardziej prześladowani w Polsce ? Ciekawe bo ja pisałem przecież wyraźnie o PL :DC:.

  O fak, ok, już nic 😀

 304. Poza internetem też widziałem i byłem zażenowany całą sytuacją.

  Widziałeś ile razy? Dlaczego używasz pojęć absolutnych?

 305. Czy do prześladowań jednej czy drugiej grupy wliczają się wszystkie inwazje wojsk USA i pokrewnych, które zrobiły z kilku prosperujących krajów siedlisko fanatyzmu i nienawiści do Europy? Miliony ofiar – warto zgooglować ile setek tysięcy ludzi ginęło przy i po "stabilizacjach", w których braliśmy czynny udział i nie widziałem w polskich oknach jednej świeczki czy minuty ciszy. Tam codziennie jest kilka zamachów i nikt nie jest że słi Bagdad, chociaż to my zdestabilizowalismy ten region.

  To tak abstrahując od złej polityki UE w sprawie uchodźców. Jeśli chodzi o sumę wyrządzonego zła, to jesteśmy daleeeeko przed nimi. Takie agresywne ocenianie jedną miarą 1,5mld ludzi prowadzi tylko do eskalacji konfliktu. Możemy nie wpuszczać tak beztrosko uchodźców ze względów bezpieczeństwa, ale to nie znaczy, że trzeba wydawać osądy o 1.5 mld ludzi, nie znając jednego muzułmanina.

 306. Zbyt wiele razy i tyle. To nie jest normalne.

  Racja, codziennie bici i wyszydzani muzulmanie na polskich ulicach, obłęd.

 307. Racja, codziennie bici i wyszydzani muzulmanie na polskich ulicach, obłęd.

  Nie tak dawno w Poznaniu w centrum jakiegoś pobito. Ot tak, za nie bycie polakiem.

 308. Nie tak dawno w Poznaniu w centrum jakiegoś pobito. Ot tak, za nie bycie polakiem.

  A ja ostatnio widzialem jak pobili chlopaka. Ot tak, a nawet byl polakiem

 309. Pogadaj z dziadkami lub pradziadkami to powiedzą Ci do czego to doprowadziło.

  A do czego doprowadzi radykalizacja muzułmanów?

  Też śmieszą mnie pseudo-patrioci w tak modnych teraz koszulkach Polski walczącej, czy żołnierzy wyklętych. Religia, orientacja seksualna, to powinny być moim zdaniem osobiste sprawy. Jeżeli ktoś się z tym obnosi i jest też osobą publiczną, to ludzie mają prawo oceniać jego i jego religię.

  Co do samych rasistowskich haseł w internecie, to oczywiście jest to wylęgarnia trolli. Co innego rasistowskie hasła w stosunku do Mameda, a co innego do dziczy, która się wysadza i zabija innych ludzi.

  Nie tak dawno w Poznaniu w centrum jakiegoś pobito. Ot tak, za nie bycie polakiem.

  Mnie kiedyś pobili, bo mieszkałem na terenie antagonistycznego klubu piłkarskiego. Tyle lat bycia Polakiem na marne 😀

 310. Nie tak dawno w Poznaniu w centrum jakiegoś pobito. Ot tak, za nie bycie polakiem.

  A o bitych Polakach w Poznaniu w ogóle się nie mów. To jest rasizm.

 311. Nie tak dawno w Poznaniu w centrum jakiegoś pobito. Ot tak, za nie bycie polakiem.

  Nie tak dawno napadnięto Polaka w Grecji czy Polaków w Zgorzelcu. No i?

 312. Do czego doprowadza te odbijanie piłki bo nie rozumiem?

  Każda strona ma swoje racje. Inną sprawą jest to w jakiej formie te racje są podawane. Co, dla przykładu, powie o sytuacji uchodżców grupa młodych studentów będąca na wolentariacie w jednym z obozów na południu Europy, spedzająca z tymi ludżmi 24h/dobę przez 3-4 tygodnie, a co internetowy pisak, którego wiedza nie wychodzi poza to co poda mu Kurski oraz portale typu wp i pokrewne. Co powie mieszkaniec Paryża, który przeżył zamach?

  Czemu akurat Ci, których sytuacja nie dotyczy (na chwilę obecną) mówią najwięcej? No tak… bo mogą…

 313. No i co? Napisałeś, że nikt ich nie bije a jednak się zdarza.

  Nie kłam. Gdzie napisałem, że nikt ich nie bije?

 314. Juz myślałem, że wczoraj się inba skończyła jak ponad 2h nie było ani jednego posta ale widzę, że jednak dalej trwa :mamed:

  :razz:opcorn:

 315. Juz myślałem, że wczoraj się inba skończyła jak ponad 2h nie było ani jednego posta ale widzę, że jednak dalej trwa :mamed:

  :razz:opcorn:

  Trwa, ale lekko 🙁

 316. Racja, codziennie bici i wyszydzani muzulmanie na polskich ulicach, obłęd.

  Tylko ponownie mówisz coś czego ja nie powiedziałem, taka rozmowa nie ma sensu

 317. Czy chodzi ci o awanture z meksykancami?

  Nie, jacyś kibice podeszli do Tomka Chmury na plaży i namawiali go do wspólnego ataku na stojących obok nas turystów o ciemnej karnacji Ot tak po prostu

 318. Nie, jacyś kibice podeszli do Tomka Chmury na plaży i namawiali go do wspólnego ataku na stojących obok nas turystów o ciemnej karnacji Ot tak po prostu

  Dlaczego nazwales ich kibicami? To poprostu debile.

  Teraz czekam na zdementowanie tej informacji przez @Cloud

 319. Do czego doprowadza te odbijanie piłki bo nie rozumiem?

  Każda strona ma swoje racje. Inną sprawą jest to w jakiej formie te racje są podawane. Co, dla przykładu, powie o sytuacji uchodżców grupa młodych studentów będąca na wolentariacie w jednym z obozów na południu Europy, spedzająca z tymi ludżmi 24h/dobę przez 3-4 tygodnie, a co internetowy pisak, którego wiedza nie wychodzi poza to co poda mu Kurski oraz portale typu wp i pokrewne. Co powie mieszkaniec Paryża, który przeżył zamach?

  Czemu akurat Ci, których sytuacja nie dotyczy (na chwilę obecną) mówią najwięcej? No tak… bo mogą…

  Chlopie, sam napisałeś, że nie dotyczy w tej chwili. Kwestia czasu jest jak bedzie dotyczyć. Duza cześć samobójców to ludzie ktorzy latami "normalnie" żyli w danym kraju zanim im sie zachciało wybuchnąć. Zrozum, że najlepsze jest rozwiązanie prewencyje, zapobiegające. Chcesz by za 10 lat w Polsce bylo jak we Francji?  Kończąc idac za prof.Wolniewiczem – " nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale kazdy terrorysta to muzułmanin. To jest puenta. Też znam lekarza ze szczecina muzułmanina – klawy gosc….Problem w tym ze na 100 jego braci kilku okaze sie nie do konca cacy. Ot, takie zycie.

 320. Tylko ponownie mówisz coś czego ja nie powiedziałem, taka rozmowa nie ma sensu

  To dlaczego piszesz jakieś ogólniki o wielkiej skali nienawiści?

 321. To muzułmanie są już teraz na równi z biednymi afroafrykańczykami, afroamerykanami i afroeuropejczykami?

 322. To dlaczego piszesz jakieś ogólniki o wielkiej skali nienawiści?

  No tak to widzę niestety, czytam jakis news na temat muzułmanów i w dyskusji pod, większość komentarzy wg mnie jest przesiąknięta nienawiścią. Moge nie miec racji bo rzeczywiście nigdy nie liczyłem ile jest komentarzy typu do gazu go a ile normalnych.

 323. To muzułmanie są już teraz na równi z biednymi afroafrykańczykami, afroamerykanami i afroeuropejczykami?

  To tylko propaganda ktora ma wywołać w nas poczucie winy i zmiekczyc, bysmy ich przyjeli. Duzo blizej niz niz dymac przez turcje i rosje do szwecji maja inne kraje arabskie pod nosem, dodajmy bardzo bogate kraje. Czemu tam nie ida? Proste, nikt ich nie chce, bo wiedza co to za ludzie. Nie chca swych braci w wierze przyjac. Pomijam juz fakt ze bodaj w arabi saudyjskiej jest wielka wioska nowoczesna ze wszystkimi mediami, kanalizacja, pradem i klimatyzacja. Moze pomieścić ponad 2 mln ludzi i caly rok stoi pusta, bo tylko w czasie pielgrzymki do mekki kilka dni w roku spia tam pielgrzymi. Z jakiegos powodu kraj arabski nie chce nawet udostepnic tego miasteczka. Trzeba byc ignorantem by nie skumać, że mają ku temu jakieś przesłanki.

 324. Tylko ponownie mówisz coś czego ja nie powiedziałem, taka rozmowa nie ma sensu

  nie wiem czemu sporo ludzi ma taką przypadłość, zwłaszcza w tematach dotyczących odmienności

  To tylko propaganda ktora ma wywołać w nas poczucie winy i zmiekczyc, bysmy ich przyjeli. Duzo blizej niz niz dymac przez turcje i rosje do szwecji maja inne kraje arabskie pod nosem, dodajmy bardzo bogate kraje. Czemu tam nie ida? Proste, nikt ich nie chce, bo wiedza co to za ludzie. Nie chca swych braci w wierze przyjac. Pomijam juz fakt ze bodaj w arabi saudyjskiej jest wielka wioska nowoczesna ze wszystkimi mediami, kanalizacja, pradem i klimatyzacja. Moze pomieścić ponad 2 mln ludzi i caly rok stoi pusta, bo tylko w czasie pielgrzymki do mekki kilka dni w roku spia tam pielgrzymi. Z jakiegos powodu kraj arabski nie chce nawet udostepnic tego miasteczka. Trzeba byc ignorantem by nie skumać, że mają ku temu jakieś przesłanki.

  Pisałem Ci to wczoraj więc napiszę i dzisiaj: pier… jak potłuczony. Gdzieś tam polizałeś , coś tam usłyszałeś, zobaczyłeś tytuł tematu na onecie i teraz wypisujesz te brednie. Ważne żebyś miał słuchaczy.

 325. No tak to widzę niestety, czytam jakis news na temat muzułmanów i w dyskusji pod, większość komentarzy wg mnie jest przesiąknięta nienawiścią. Moge nie miec racji bo rzeczywiście nigdy nie liczyłem ile jest komentarzy typu do gazu go a ile normalnych.

  Tylko te komentarze wszędzie są takie właściwie. Zawsze rynsztok.  Wiesz jaki jest internet, a jakie życie. 😉

 326. nie wiem czemu sporo ludzi ma taką przypadłość, zwłaszcza w tematach dotyczących odmienności

  Pisałem Ci to wczoraj więc napiszę i dzisiaj: pier… jak potłuczony. Gdzieś tam polizałeś , coś tam usłyszałeś, zobaczyłeś tytuł tematu na onecie i teraz wypisujesz te brednie. Ważne żebyś miał słuchaczy.

  Ja o tobie moge powiedzieć to samo. Pozjadales wszystkie rozumy i dla ciebie kazdy kto ma inne zdanie pierdoli albo nie jest partnerem do dyskucji. Za chwile nazwiesz cebulakami tych którzy nie przyklaskuja twej jedynej swiatlej mysli. Finalnie FU i bez odbioru.

 327. Jeśli masz chociażby maturę to zacznij, proszę, używac polskich znaków panie patrioto. Jesli nie masz…wybaczam.

 328. Jeśli masz chociażby maturę to zacznij, proszę, używac polskich znaków panie patrioto. Jesli nie masz…wybaczam.

  Jaki jeszcze argumnent podniesiesz?

 329. Pisałem Ci to wczoraj więc napiszę i dzisiaj: pier… jak potłuczony. Gdzieś tam polizałeś , coś tam usłyszałeś, zobaczyłeś tytuł tematu na onecie i teraz wypisujesz te brednie. Ważne żebyś miał słuchaczy.

  Bez trollowania, bez jadu, z czystej ciekawości sie udzielę i podpytam. W kontekście tego co odpisałeś @Dzieciak, czy mógłbyś mi napisać z jakich źródeł Ty czerpiesz wiedzę na ten temat? Jak wiadomo (a przynajmniej tak mi się wydaje) media potrafią bardzo umiejętnie manipulować przekazywanymi informacjami (mam na myśli wszelkie media – TV, internet, radio, etc.) i najczęściej jest kilka wersji w zależności od tego gdzie po tę informację się sięga. Każdy z tych "przekaźników" propaguje swoje wizje rzeczywistości(?). I teraz rodzi się pytanie, która wersja jest prawdziwa? Jak filtrować te informacje? Najlepiej poddawać w wątpliowść wszystko co jest nam przekazywane i oczywiście najlepiej byłoby "doświadczyć" tego samemu i sprawdzić osobiście jak dana rzecz/sytuacja wygląda. Niestety, nie jest to najłatwiejsze rozwiązanie, często niemożliwe.

 330. Chyba warto odnieść się w dyskusji do jednej kwestii, największym wrogiem dla radykalnego muzułmanina jest inny  muzułmanin. Środowiska szyitów i sunnitów(nie licząc kilkudziesięciu innych odłamów) walczą ze sobą od setek lat i prędko się to nie zmieni. Zamachy w Europie są sporadyczne, natomiast w Bagdadzie czy Aleppo giną codziennie setki osób. Jedni muzułmanie mordują w bestialski sposób innych, bardzo często niewinne dzieci, co samo w sobie jest straszne. I tak Turcja wspiera terrorystów, USA po cichu dozbraja Kurdów, Iran i Rosja wspierają Assada, a nawet Izrael macza w tym wszystkim palce, stosując starą sprawdzoną metodę, napuszczania jednych na drugich. Kiedyś wszystkich twardo za mordę trzymali Kadafi czy Husajn, ale popełnili strategiczny błąd, gdyż zagrozili, że przejdą w rozliczeniach za ropę z dolara na euro. No i USA wprowadziło im taką demokrację, że mamy obecnie masową hekatombę zwykłych ludzi. Wszystko ta pieprzona wielka polityka, która z ludzkich życiem nie liczy się wcale, wręcz nim gardzi.

  Poza tym strasznie drażni mnie to, że jak w Europie wybuchnie jakaś bomba to wszyscy zmieniają flagi profilowe i lamentują nad oczywista tragedią, ale śmierć niewinnych ludzi w Syrii,Iraku czy Jemenie nikogo nie wzrusza.  Widziałem jeden film ukazujący krajobraz po kolejnym zamachu w Aleppo, dzięciątka z pourywanymi kończynami to tak straszny widok, że aż brakuje mi słów na to bestialstwo… Mam nadzieję, że Bush i Obama mają w piekle zarezerwowany osobny kocioł.

 331. O KURWA DOBRA INBA!

  Ale nie bede sie wypowiadał. Bo co jaka lepsza inba to ban dla mnie.

  SPOILER
  zreszta przeca w niedziele juz dostalem!:joe:

  Czyzby ktos sie bal ze wiem wiecej i za duzo moge powiedzieć?:DC:

  Uposledzanie Miszona na zagrzebiu- ban 14 dni

  Zlot stulejarzy na wieść o nowej redaktorce- ban 7 dni

  Wyjasnianie Mamed z Al kaidy ban 2 dni.

  :joer:

  Za kazdym razem powód byl inny. Raz obrazanie zawodników potem redakcji a teraz sie przypomnialo ze tematy odkopowalem. … Ojojojo trzeba chyba wydac oswiadczenie.:cohon:

 332. Bez trollowania, bez jadu, z czystej ciekawości sie udzielę i podpytam. W kontekście tego co odpisałeś @Dzieciak, czy mógłbyś mi napisać z jakich źródeł Ty czerpiesz wiedzę na ten temat? Jak wiadomo (a przynajmniej tak mi się wydaje) media potrafią bardzo umiejętnie manipulować przekazywanymi informacjami (mam na myśli wszelkie media – TV, internet, radio, etc.) i najczęściej jest kilka wersji w zależności od tego gdzie po tę informację się sięga. Każdy z tych "przekaźników" propaguje swoje wizje rzeczywistości(?). I teraz rodzi się pytanie, która wersja jest prawdziwa? Jak filtrować te informacje? Najlepiej poddawać w wątpliowść wszystko co jest nam przekazywane i oczywiście najlepiej byłoby "doświadczyć" tego samemu i sprawdzić osobiście jak dana rzecz/sytuacja wygląda. Niestety, nie jest to najłatwiejsze rozwiązanie, często niemożliwe.

  Sprawdz sobie kanał prof.Wolniewicza na youtube – głos racjonalny. Poruszał kilkukrotnie temat uchodźców i szeroko pojętych muzułmanów. Kim on jest, chyba nie musze przedstawiać…tyle ze po co ci to? Skoro wszechstronnie wykształcony s3pp za chwile napisze, że prof.Wolniewicz gówno sie zna i wiedze polizal z onetu a co za tym idzie pierdoli.

 333. Bez trollowania, bez jadu, z czystej ciekawości sie udzielę i podpytam. W kontekście tego co odpisałeś

  Myślę, że to nie jest kwestia tego co oglądam, jakich audycji słucham i co czytam. Zasadnicze jest podejście do tematu. Nie chodzi tu teraz konkretnie o muzułmanów. Równie dobrze mogą to być żydzi, czarni, żółci czy różowi. Zawsze neguję głoszenie poglądów zakrawających o faszyzm/rasizm. Sam nie uważam się za jakiegoś przesadnie tolerancyjnego człowieka. Poziom empatii też mam poniżej normy. Nie przemawiają do mnie argumenty @Dzieciak, z resztą nie tylko w tym temacie. Tyle.

  @Pyrrus89 w punkt!

 334. To może przestań obrażać? 😆

  Jak conorka cisną to sie nic nie dzieje. A ja lekko zazartowalem o Agnieszce..

  A ban za redakcje to nie wiem za co .:joe:

  Wtedy napisalem tylko ze BEBEN jest jedynym z redakcji ktory stawia na Smith. TYLE .  Prosze o wyjaśnienia!.

 335. Sprawdz sobie kanał prof.Wolniewicza na youtube – głos racjonalny. Poruszał kilkukrotnie temat uchodźców i szeroko pojętych muzułmanów. Kim on jest, chyba nie musze przedstawiać…tyle ze po co ci to? Skoro wszechstronnie wykształcony s3pp za chwile napisze, że prof.Wolniewicz gówno sie zna i wiedze polizal z onetu a co za tym idzie pierdoli.

  Chłopie, napisze Ci prosto: wiesz czemu pies liże jaja? Bo może…

  Tak jak ja mogę mieć swoje zdanie, tak Ty możesz mieć swoje. To, że się z nim nie zgadzam to już inna inszość. Wczoraj to samo napisałem Ci odnośnie Twoich wypowiedzi pod adresem @jurasmma. Pisałem to juz niejednokrotnie. Do każdego staram się podchodzić jak człowiek do człwoieka.

 336. Chłopie, napisze Ci prosto: wiesz czemu pies liże jaja? Bo może…

  Tak jak ja mogę mieć swoje zdanie, tak Ty możesz mieć swoje. To, że się z nim nie zgadzam to już inna inszość. Wczoraj to samo napisałem Ci odnośnie Twoich wypowiedzi pod adresem @jurasmma. Pisałem to juz niejednokrotnie. Do każdego staram się podchodzić jak człowiek do człwoieka.

  Dokładnie, tyle ze nazywanie czyjegoś zdania "pierdoleniem" nie świadczy o jego akceptacji. Zrozum też, że obiektywizm nie istnieje. Wbij sobie ignora na moje komenarze i po sprawie.

 337. Zacznijmy od krótkiej wycieczki do Libanu. Klęska ekonomiczna i humanitarna, uchodźcy z Syrii stanowią ponad 33% ludności, nikt im nie pomaga. Obywatele tego kraju uciekają, bo stracili pracę, dom, nawet wodę do picia.

  To by było na tyle plucia na kraje w regionie, które biorą uchodźców.

  Dwa miasto Aziz, całą wojnę kontrolowane (utrzymywane) przez rebeliantów – właśnie upada pod naporem wspólnych ataków Kurdów i Daesh. Obóz ponad 200 tyś uchodźców obrócony w perzynę.

  Interwencja Rosji, atak na rebeliantów w Latakii, kolejny gigantyczny obóz rozbity.

  Naloty Rosji i Asada na szpitale. Są miejsca, gdzie w promieniu 200km zburzono wszystkie szpitale.

  Turcja, która codziennie ostrzeliwuje się z Isis.

  Ale i tak ludzie pierdolą, że Turcja wspiera terroryzm, a kraje ościenne nie pomagają. Opanujcie się, to jest wojna sunnitów z sunnitami i szyitami, Europa tylko jest biernym obserwatorem.

 338. Wolniewicz zasłynął przede wszystkim jednym stwierdzeniem, że "każdy terrorysta to muzułmanin".  To tyle o kompetencjach tego starca. Żeby nie było, cenię sobie wyważone poglądy Michalkiewicza w tej kwestii. Zastanówmy się, kto najbardziej zyska na słabej Europie wstrząsanej walkami wewnętrznymi? Czyżby nie USA, jako jedyny gwarant spokoju. Nie wiem ile macie lat, ale na mniejszą skalę to wszystko było przerabiane przy okazji rozbicia Jugosławii, na kilka, nic nie znaczących państewek. To akurat świetna i szybka reakcja niemieckich służb, na próby stworzenia przez wspomniane państwo konkurencji dla UE.  Robota tym łatwiejsza, że społeczeństwa wielokulturowe (Serbowie-prawosławni, Chorwaci-katolicy, Bośniacy- muzułmanie), bardzo łatwo podpuścić przeciwko sobie. A że przy okazji  rozkręci się spiralę przemocy, a co za tym idzie zginą tysiące osób, kto by się tym  przejmował…

 339. Wolniewicz zasłynął przede wszystkim jednym stwierdzeniem, że "każdy muzułmanin to terrorysta".

  Powiedział, że nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin.

  A nawet jeśli to jak na filozofa przystało można to odebrac jako coś więcej niż tylko to, że każdy muzułmanin bedzie mordował. Ja się zgadzam.

 340. On na to nie zasługiwał za te wszystkie lata tutaj i za to co zrobił nie tylko dla KSW, ale i Polskiego MMA. Koniec kropka.

  ——

  Otwarcie gali z mojej perspektywy :

  Zaraz po KSW 33 najlepsze otwarcie w historii KSW.

  Najlepsze otwarcie KSW było wtedy gdy nie było otwarcia. Serio. Czy te występy przed kartą główną przyciągają aż tylu widzów? Otwarcia miały sens w PRIDE gdzie w połączeniu z kulturą japońską dawało to niesamowity efekt. A tu… wyjdzie dziewczyna, zagra na skrzypcach i zachwyty.

 341. Powiedział, że nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin.

  A nawet jeśli to jak na filozofa przystało można to odebrac jako coś więcej niż tylko to, że każdy muzułmanin bedzie mordował. Ja się zgadzam.

  Nie ma co z chlopakami dyskutowac w tym temacie. Sa zupełnie po drugiej stronie barykady.

 342. Chyba warto odnieść się w dyskusji do jednej kwestii, największym wrogiem dla radykalnego muzułmanina jest inny  muzułmanin. Środowiska szyitów i sunnitów(nie licząc kilkudziesięciu innych odłamów) walczą ze sobą od setek lat i prędko się to nie zmieni. Zamachy w Europie są sporadyczne, natomiast w Bagdadzie czy Aleppo giną codziennie setki osób. Jedni muzułmanie mordują w bestialski sposób innych, bardzo często niewinne dzieci, co samo w sobie jest straszne. I tak Turcja wspiera terrorystów, USA po cichu dozbraja Kurdów, Iran i Rosja wspierają Assada, a nawet Izrael macza w tym wszystkim palce, stosując starą sprawdzoną metodę, napuszczania jednych na drugich. Kiedyś wszystkich twardo za mordę trzymali Kadafi czy Husajn, ale popełnili strategiczny błąd, gdyż zagrozili, że przejdą w rozliczeniach za ropę z dolara na euro. No i USA wprowadziło im taką demokrację, że mamy obecnie masową hekatombę zwykłych ludzi. Wszystko ta pieprzona wielka polityka, która z ludzkich życiem nie liczy się wcale, wręcz nim gardzi.

  Poza tym strasznie drażni mnie to, że jak w Europie wybuchnie jakaś bomba to wszyscy zmieniają flagi profilowe i lamentują nad oczywista tragedią, ale śmierć niewinnych ludzi w Syrii,Iraku czy Jemenie nikogo nie wzrusza.  Widziałem jeden film ukazujący krajobraz po kolejnym zamachu w Aleppo, dzięciątka z pourywanymi kończynami to tak straszny widok, że aż brakuje mi słów na to bestialstwo… Mam nadzieję, że Bush i Obama mają w piekle zarezerwowany osobny kocioł.

  USA i Izrael też wspierają terrorystów. Teraz po cichu, ale zanim "grupy rebeliantów walczących z reżimem Assada" założyły państwo islamskie, były otwarcie wspierane przez USA i Izrael. Nawet płacz w parlamencie europejskim był, żeby wysłać wojsko i pomóc rebeliantom. USA nawet flotę wysłało, ale Putin też wysłał swoją z Krymu, więc miesiąc czy trzy później mieliśmy konflikt o Ukrainę.

  A Kaddafi zagroził, że stworzy walutę opartą na złocie. Choćby był papieżem i dostał pokojowego nobla to i tak by go usunęli, bo inaczej cała zachodnia finansjera straciłaby kontrolę nad rynkiem.

 343. Nie, powiedział właśnie to, co napisałem. Możesz sobie wygoglować, znajdziesz bez problemu tę jego wypowiedź.

  PS Nie jestem po żadnej stronie barykady, po prostu staram się myśleć niezależnie.

 344. Powiedział, że nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin.

  A nawet jeśli to jak na filozofa przystało można to odebrac jako coś więcej niż tylko to, że każdy muzułmanin bedzie mordował. Ja się zgadzam.

 345. USA i Izrael też wspierają terrorystów. Teraz po cichu, ale zanim "grupy rebeliantów walczących z reżimem Assada" założyły państwo islamskie, były otwarcie wspierane przez USA i Izrael. Nawet płacz w parlamencie europejskim był, żeby wysłać wojsko i pomóc rebeliantom. USA nawet flotę wysłało, ale Putin też wysłał swoją z Krymu, więc miesiąc czy trzy później mieliśmy konflikt o Ukrainę.

  A Kaddafi zagroził, że stworzy walutę opartą na złocie. Choćby był papieżem i dostał pokojowego nobla to i tak by go usunęli, bo inaczej cała zachodnia finansjera straciłaby kontrolę nad rynkiem.

  Oczywiste jest, że owi terroryści to tylko narzędzie w rękach wielkiej polityki i walki o wpływy. Mi zwyczajnie nie podoba sie, że ktoś próbuje narzucić jarzmo odpowiedzialności mojej Ojczyźnie i kilku innym państwom.

 346. Nie, powiedział właśnie to, co napisałem. Możesz sobie wygoglować, znajdziesz bez problemu tę jego wypowiedź.

  PS Nie jestem po żadnej stronie barykady, po prostu staram się myśleć niezależnie.

  Nie znalazłem.

 347. Spoko, wiec nawet jesli w Polsce dojdzie hipotetycznie do 3 zamachów terrorystycznych, przeprowadzonych przez radykalnych muzułmanów, to popularny w ostatnich dniach bomber wrzuca myśl Wolniewicza do kosza :DC:

 348. Andrzej nie jest terrorystą tylko opozycjonistą, bojownikiem o czystość rasy i odkupicielem Europy.

  Takich jak on na początku w Syrii wspierano, dostarczano im broń i kręcono o nich smutne filmy dokumentalne.

 349. Ja też pasuje. Przepraszam za odejście od tematu. Jeśli redakcja uzna moje wywody za stek bzdur, to można spokojnie kasować.

 350. Czy do prześladowań jednej czy drugiej grupy wliczają się wszystkie inwazje wojsk USA i pokrewnych, które zrobiły z kilku prosperujących krajów siedlisko fanatyzmu i nienawiści do Europy? Miliony ofiar – warto zgooglować ile setek tysięcy ludzi ginęło przy i po "stabilizacjach", w których braliśmy czynny udział i nie widziałem w polskich oknach jednej świeczki czy minuty ciszy. Tam codziennie jest kilka zamachów i nikt nie jest że słi Bagdad, chociaż to my zdestabilizowalismy ten region.

  To tylko częściowa racja. W dużej mierze kraje bliskiego wschodu zostały zdestabilizowane z całkowicie innej przyczyny, a są nią marzenia Erdogana o odbudowie imperium osmańskiego. Ale to zupełnie nie ten temat i miejsce, żeby dyskutować o religiach Panowie.

  Swoją drogą ja byłem bardzo tolerancyjny. Holenderskie treningi jednak, pozwoliły mi poznać dużą ilość muslimów od tej najgorszej strony, czyli po protu będących sobą – bez maski.

 351. Czyżby nie USA, jako jedyny gwarant spokoju.

  Jakoś tak mi się skojarzyło:

  I również przepraszam za offtop. Już koniec. 😉

 352. Eee, Alan Rickman to żaden terrorysta a sympatyczny starszy kolo.

  A ten drugi – Jak to się mówi – Wyjątek potwierdza regułę :OK:

 353. Simple,chciałem zacytować wybrane Twoje wypowiedzi i odpowiedzieć Ci na nie,ale zabrakło miejsca do pisania. Masakrycznie przeinaczasz fakty i sam sobie przeczysz.

  s3pp,jak już upominasz kogoś o prawidłową pisownię,to staraj się sam poprawnie pisać.

  Ciekawy jestem z jakich to oświeconych i  jedynych prawdziwych informacji korzystają Ci,którzy zarzucają innym że mają wiedzę z tv/internetu,czy radia. Chętnie posłucham z czego Ci znawcy korzystają.

  Ktoś pisał,że tu forumowicze nawet już Koran tłumaczą na swój sposób. To prawda. Najlepsze jest to,że muzułmanie robią dokładnie tak samo i to jest główną istotą całego konfliktu.

  Też znam doktora muzułmanina i osobiście jescze dwie osoby. Są porządniejsi,niż 90% moich znajomych i bardziej Ich to boli co się dzieje,niż niejednego Polaka.

  Pytanie jest jednak-co to zmienia?

  Jest dużo osób z tego środowiska bardzo podatnych i dających się łatwo zmanipulować.

  Pomoc się należy bezwzględnie,ludzie giną,małe dzieci giną-ale z głową.

  Nie bierzesz ludzi zakażonych ebolą i nie leczysz Ich na środku rynku. Nieważne,że nie wszyscy są chorzy-robisz kwarantannę.

  Jaka to pomoc,że weźmiesz do siebie parę milionów do Europy? Co to za chore myślenie w ogóle.

  Czy sugerujecie też,że to co się dzieje w Europie,to sprawy incydentalne?

 354. On na to nie zasługiwał za te wszystkie lata tutaj i za to co zrobił nie tylko dla KSW, ale i Polskiego MMA. Koniec kropka.

  ——

  Otwarcie gali z mojej perspektywy :

  Zaraz po KSW 33 najlepsze otwarcie w historii KSW.

  Mnie tam z tego KSW najbardziej podobały się windy dla zawodników, wytrzymały do końca gali a i szybko opuszczały fajterów "piętro niżej". No i zawsze są emocje, spierdoli się czy się nie spierdoli. Tym razem nuda ale liczę, że ten nierozłączny element oprawy jeszcze raz umili nam galę KaeSWu!

 355. @Paps łap: http://michniewicz.blog.onet.pl/archives/305

  http://nowypolskishow.salon24.pl/681014,nie-kazdy-muzulmanin-jest-terrorysta

  No to akurat jest jedna z głupszych rzeczy jakie można powiedzieć 😀 Szczególnie patrząc na historie terrorystów na terenie Europy. Ostatnie 5 lat to rzeczywiście Islam, ale wcześniej przez wiele lat to rodowici europejczycy napierdalali bombami w swoich sąsiądów.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Terrorism_in_the_European_Union

 356. Jezeli uwazasz, ze do osiagniecia sukcesu wystarczy przede wszystkim ciezka praca i talent, to wedlug mnie jestes bardzo naiwnym czlowiekiem.

  Ciezka praca i talent moze Cie zrobic, co najwyzej bardziej konkurencyjnym, ale nie jest niczego gwarantem. Przy odrobinie szczescia dostaniesz szanse i wtedy dzieki wlasnie talentowi czy tam ciezkiej pracy bedziesz w stanie ja lepiej lub gorzej wykorzystac.

  Co wedlug Ciebie by robil utalentowany i ciezko pracujacy Juras, gdyby nie bylo KSW? Tak hipotetycznie. Gdzie by teraz byl? Na jakies warszawskiej salce uczyl Taekwondo czy moze podbijal UFC? Jak myslisz?

  Naprawde uwazasz, ze KSW lub Polsat mialo by problem zastapic go jakims innym komentatorem? Paru expertow by pomarudzilo na forum, ze im sie nie podoba, ale i tak by wszyscy ogladali KSW i za 2/3 gale temat komentatora by umarl. I tyle by bylo z ciezkiej pracy i talentu….

  Pamietaj nikt nie jest niezastapiony. Wielu sie o tym w przykry sposob przekonalo w zyciu.

  Poczytaj o związkach przyczynowo-skutkowych/przyczynowości.  Wtedy zrozumiesz co do Ciebie napisałem i będziemy mogli dyskutować. Póki co ja o zupie, Ty o dupie.

  Ps. dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie (ostatnie dwa zdania z poprzedniej wypowiedzi). Będziesz tak miły i odpowiesz? :coffeepc:

 357. Będzie to wyjaśnienie sprawy z Naczelnym?

  Tak, ale w skrócie afery nie ma, pretensje względem portalu zostały szybko wycofane, nie ma żadnych reperkusji dla nas, dalej jesteśmy mile widziani na galach KSW.

 358. Tak, ale w skrócie afery nie ma, pretensje względem portalu zostały szybko wycofane, nie ma żadnych reperkusji dla nas, dalej jesteśmy mile widziani na galach KSW.

  Naczelny musi się bardziej postarać 🙂

 359. Tak, ale w skrócie afery nie ma, pretensje względem portalu zostały szybko wycofane, nie ma żadnych reperkusji dla nas, dalej jesteśmy mile widziani na galach KSW.

  Czyli jutro jak co miesiąc wpłynie?

 360. Jestem mniej aninowy niż myslisz (?) Dopisałeś sobie sporo do mojej wypowiedzi, sporo też dopowiedziałeś. Cięzko z kims takim dyskutować więc nie będę  prowokował bo ciężko mi to czytać. Cięzko ponieważ mamy XXI wiek, a sposób myślenia jednak pare stetek lat wstecz. Oczywiście, masz prawo jak każdy głosić swoje poglądy. Kompletnie tego nie neguję. Inna sprawa, że momentami mam wrażenie, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Propagujesz poglądy "modne" w połowie lat pięćdziesiątych XX wieku. Pogadaj z dziadkami lub pradziadkami to powiedzą Ci do czego to doprowadziło.

  Podobnie jak @defthomas, przeraża mnie skala nienawiści wylewana gdzie i na kogo się da. Każdy o innym wyznaniu jest terrorystą. Każdy o innym kolorze skóry może być innego wyznania, przez co również może być terrorystą. Kółko się zamyka. Pomijam już fakt ile na cohones mamy religioznawców, którzy interpretują koran. Najlepsze jest to, że każdy robi to na swój sposób. W 99% przypadków żródłem jest wikipedia:DC:

  Aha. Teraz wyobraź sobie bawi mnie Twoja odpowiedź, bo to nie ja pisałem o wytatuowanych oenerowcach, w bluzach z walczącą Polską, walczących kijami od szczotki, mało tego którzy propagują faszyzm. To skąd Ty to wszystko niby wiedziałeś? Koloryzujesz rzeczywistość czy jestes jakimś moim znajomym? To chyba mnie z kimś mylisz. Co do anonimowości nie mam z tym problemów bo nie mam się czego wstydzić, dość proste nie sądzisz? Ja nie wiem o czym pisze, hmmm… ok niech Ci będzie, jak powiedziałem każdy ma prawo do swojego zdania, tylko porównując nas dwóch chyba nie do końca zwracasz uwagę na to co się w koło dzieję, to nie chrześcijanie mordują na potęge i się wysadzają, obcinają głowy i nucą sobie pieśni o mordowaniu niewiernych. Znasz wyznawców islamu którzy są ok? Gratuluję oby było takich wiecej, w kilku krajach nie mieli takiego szczęścia aby poznać tych dobrych, mało tego czują się we własnych krajach obco, jeśli chciałbyś mieć podobnie gratuluję gościnnośći. Lata 50? Ok a jak to ma sie do dzisiaj? Mamy dać sobie wchodzić na głowy w imię solidarności? Z kim? Polacy o swój kraj walczyli a nie uciekali, więc sorry… Głosić swoję prawdy mogą ale nie tu, może nie przez to co robili sami ale przez SWOICH braci, którzy jak PAN M podgrzewają atmosferę.

 361. Poczytaj o związkach przyczynowo-skutkowych/przyczynowości.  Wtedy zrozumiesz co do Ciebie napisałem i będziemy mogli dyskutować. Póki co ja o zupie, Ty o dupie.

  Ps. dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie (ostatnie dwa zdania z poprzedniej wypowiedzi). Będziesz tak miły i odpowiesz? :coffeepc:

  Odpowiem, ale musze przyznac, ze nie bawi mnie rozmowa z Toba. Mam wrazenie, ze rozmawiam z dzieckiem, ktore odkrylo internet. Ale dosc juz o dupie.

  Podziele sie z Toba moja wizja swiata. W moim swiecie sa 2 rodzaje ludzi. Ci, ktorzy daja komus prace(pracodawcy) oraz Ci, ktorzy u takich ludzi pracuja(pracownicy). Nie bede ukrywal, ze tych pierwszych cenie wyzej, niz tych 2.

  Ja sam jestem pracownikiem. Nie mam swojej dzialalnosci. Mam mocne przekonanie, ze wszystko(dobra doczesne, mozliwosc utrzymania rodziny) zawdzieczam wlasnie swojemu pracodawcy.

  Moge zaklinac rzeczywistosc i twierdzic jaki to ja nie jestem zajebisty, co potrafie i jaki mam unikalny zestaw umiejetnosci, pozwalajcy mi byc konkurencyjny na rynku pracy, ale tak naprawde bez czlowieka chetnego za to zaplacic nie bede mial w zyciu nic.

  Wystarczy, ze zmieni sie koniunktura na rynku, przyjdzie jakis kryzys i jestem w dupie. Tak lubisz czytac, to sobie poczytaj zyciorysy slawnych, bogatych, utalentowanych, ciezko pracujacych, ktorzy konczyli w kolejce po zasilek lub sprzatajac ulice.

 362. Zapewne wielu z Was czeka na informację, którą obiecałem zamieścić. Muszę powiedzieć, że nie będzie jej – a przynajmniej nic ponad to, co tu napiszę. Być może powinien napisać: “niestety nie będzie”, ale tak naprawdę cieszę się, że nie muszę tego robić.

  Prawdą jest, że po moich ostatnich publikacjach naciskano na nas próbując wpływać na sposób funkcjonowania MMAROCKS. Oczywiście nie mogliśmy na to pozwolić, stąd rozpoczęliśmy odpowiednie procedury, a jedną z nich miało być wspomniane oświadczenie na portalu. I miało się ono pojawić – to prawda.

  Na szczęście kiedy emocje opadły i do głosu doszedł zdrowy rozsądek wspomniane stanowisko zostało wycofane. Dlatego cieszę się, że doszliśmy do porozumienia i niedawne niesnaski możemy odstawić na bok, co wyjdzie również z korzyścią dla Was – Czytelników. Niech ta sytuacja będzie także dowodem na to, że MMAROCKS był, jest i będzie portalem niezależnym i pluralistycznym, w którym każdy autor ma możliwość przedstawienia własnej opinii niezależnie od zdań pozostałych członków redakcji.

  Z kapitalistycznym pozdrowieniem :KotKapitalista:

  J.

 363. Zapewne wielu z Was czeka na informację, którą obiecałem zamieścić. Muszę powiedzieć, że nie jej będzie – a przynajmniej nic ponad to, co tu napiszę. Być może powinien napisać: “niestety nie będzie”, ale tak naprawdę cieszę się, że nie muszę tego robić.

  Prawdą jest, że po moich ostatnich publikacjach naciskano na nas próbując wpływać na sposób funkcjonowania MMAROCKS. Oczywiście nie mogliśmy na to pozwolić, stąd rozpoczęliśmy odpowiednie procedury, a jedną z nich miało być wspomniane oświadczenie na portalu. I miało się ono pojawić – to prawda.

  Na szczęście kiedy emocje opadły i do głosu doszedł zdrowy rozsądek wspomniane stanowisko zostało wycofane. Dlatego cieszę się, że doszliśmy do porozumienia i niedawne niesnaski możemy odstawić na bok, co wyjdzie również z korzyścią dla Was – Czytelników. Niech ta sytuacja będzie także dowodem na to, że MMAROCKS był, jest i będzie portalem niezależnym i pluralistycznym, w którym każdy autor ma możliwość przedstawienia własnej opinii niezależnie od zdań pozostałych członków redakcji.

  Z kapitalistycznym pozdrowieniem

  J.

  Sprzedawczyk:KotKapitalista:

 364. Zapewne wielu z Was czeka na informację, którą obiecałem zamieścić. Muszę powiedzieć, że nie jej będzie – a przynajmniej nic ponad to, co tu napiszę. Być może powinien napisać: “niestety nie będzie”, ale tak naprawdę cieszę się, że nie muszę tego robić.

  Prawdą jest, że po moich ostatnich publikacjach naciskano na nas próbując wpływać na sposób funkcjonowania MMAROCKS. Oczywiście nie mogliśmy na to pozwolić, stąd rozpoczęliśmy odpowiednie procedury, a jedną z nich miało być wspomniane oświadczenie na portalu. I miało się ono pojawić – to prawda.

  Na szczęście kiedy emocje opadły i do głosu doszedł zdrowy rozsądek wspomniane stanowisko zostało wycofane. Dlatego cieszę się, że doszliśmy do porozumienia i niedawne niesnaski możemy odstawić na bok, co wyjdzie również z korzyścią dla Was – Czytelników. Niech ta sytuacja będzie także dowodem na to, że MMAROCKS był, jest i będzie portalem niezależnym i pluralistycznym, w którym każdy autor ma możliwość przedstawienia własnej opinii niezależnie od zdań pozostałych członków redakcji.

  Z kapitalistycznym pozdrowieniem

  J.

  Zabrakło :KotKapitalista:

 365. Zapewne wielu z Was czeka na informację, którą obiecałem zamieścić. Muszę powiedzieć, że nie jej będzie – a przynajmniej nic ponad to, co tu napiszę. Być może powinien napisać: “niestety nie będzie”, ale tak naprawdę cieszę się, że nie muszę tego robić.

  Prawdą jest, że po moich ostatnich publikacjach naciskano na nas próbując wpływać na sposób funkcjonowania MMAROCKS. Oczywiście nie mogliśmy na to pozwolić, stąd rozpoczęliśmy odpowiednie procedury, a jedną z nich miało być wspomniane oświadczenie na portalu. I miało się ono pojawić – to prawda.

  Na szczęście kiedy emocje opadły i do głosu doszedł zdrowy rozsądek wspomniane stanowisko zostało wycofane. Dlatego cieszę się, że doszliśmy do porozumienia i niedawne niesnaski możemy odstawić na bok, co wyjdzie również z korzyścią dla Was – Czytelników. Niech ta sytuacja będzie także dowodem na to, że MMAROCKS był, jest i będzie portalem niezależnym i pluralistycznym, w którym każdy autor ma możliwość przedstawienia własnej opinii niezależnie od zdań pozostałych członków redakcji.

  Z kapitalistycznym pozdrowieniem :KotKapitalista:

  J.

  Daj mi redaktora na 3 dni. Zobaczycie pluralizm i niezależność :kaczy:

 366. Tyle czekania, żeby dowiedzieć się, że Redaktorom zmiękła fajka i jednak nie pozwą KSW. Meh.

  Na szczęście kiedy emocje opadły i do głosu doszedł zdrowy rozsądek wspomniane stanowisko zostało wycofane.

  Bardzo się kajali ? :DC:

 367. Spodziewałem się czegoś innego jakiejś wojny itp prawdziwi fani poszliby za wami. Oświadczenie że nic nie będzie i się nie stało to jest najgorsze co mogłoby być.

 368. Dlatego cieszę się, że doszliśmy do porozumienia i niedawne niesnaski możemy odstawić na bok

  Woźniak płakał jak czytał :mamed:

 369. Zapewne wielu z Was czeka na informację, którą obiecałem zamieścić. Muszę powiedzieć, że nie będzie jej – a przynajmniej nic ponad to, co tu napiszę. Być może powinien napisać: “niestety nie będzie”, ale tak naprawdę cieszę się, że nie muszę tego robić.

  A tweet przynajmniej wróci ? Czy cenzura jednak zadziałała ?

 370. co wyjdzie również z korzyścią dla Was – Czytelników.

  ciekawi mnie ten fragment, mozna rozwinac? 😉

 371. Spodziewałem się czegoś innego jakiejś wojny itp prawdziwi fani poszliby za wami. Oświadczenie że nic nie będzie i się nie stało to jest najgorsze co mogłoby być.

  Groźba która została wycofana po godzinie nie jest warta awantury wg. mnie Wiem że dla wielu ludzi to może być zaskoczenie ale to nie jest nic nowego kiedy próbuje się coś wymusić na nas straszyć itd. The world ain't all sunshine and rainbows jak mówił rocky

 372. A tweet przynajmniej wróci ? Czy cenzura jednak zadziałała ?

  Nie wróci. Tak jak pisałem, usunąłem na prośbę przyjaciela – @defthomas.

  iekawi mnie ten fragment, mozna rozwinac? 😉

  Nadal będziecie mieli profesjonalny materiał ze wszystkich ważnych wydarzeń w Polsce.

 373. Groźba która została wycofana po godzinie nie jest warta awantury wg. mnie Wiem że dla wielu ludzi to może być zaskoczenie ale to nie jest nic nowego kiedy próbuje się coś wymusić na nas straszyć itd. The world ain't all sunshine and rainbows jak mówił rocky

  Racja nie warto czasem sobie budzić rąk.

 374. Mało mieliście inb w tym tygodniu – jeszcze chcecie? :joe: Dajcie spokój. :DC:

  Inba i mało?:DC:

 375. Mało mieliście inb w tym tygodniu – jeszcze chcecie? :joe: Dajcie spokój. :DC:

  Wiesz jak to jest w tym przyslowiu o apetycie 😉 Rozczarowanych uspokajam, wystarczy cierpliwie poczekac, lada moment z pewnoscia  pojawi sie cos nowego.

 376. Zapewne wielu z Was czeka na informację, którą obiecałem zamieścić. Muszę powiedzieć, że nie będzie jej – a przynajmniej nic ponad to, co tu napiszę. Być może powinien napisać: “niestety nie będzie”, ale tak naprawdę cieszę się, że nie muszę tego robić.

  Prawdą jest, że po moich ostatnich publikacjach naciskano na nas próbując wpływać na sposób funkcjonowania MMAROCKS. Oczywiście nie mogliśmy na to pozwolić, stąd rozpoczęliśmy odpowiednie procedury, a jedną z nich miało być wspomniane oświadczenie na portalu. I miało się ono pojawić – to prawda.

  Na szczęście kiedy emocje opadły i do głosu doszedł zdrowy rozsądek wspomniane stanowisko zostało wycofane. Dlatego cieszę się, że doszliśmy do porozumienia i niedawne niesnaski możemy odstawić na bok, co wyjdzie również z korzyścią dla Was – Czytelników. Niech ta sytuacja będzie także dowodem na to, że MMAROCKS był, jest i będzie portalem niezależnym i pluralistycznym, w którym każdy autor ma możliwość przedstawienia własnej opinii niezależnie od zdań pozostałych członków redakcji.

  Z kapitalistycznym pozdrowieniem :KotKapitalista:

  J.W skrócie: było kolano, ale lekko 😉

  ciekawi mnie ten fragment, mozna rozwinac? 😉

  Def dał się udobruchać dodatkową akredytacją, dzięki czemu sprawniej pójdzie nagrywanie i wrzucanie wywiadów #potwierdzone #info

  Ps

  Jakiś czas temu w związku z bardziej BŁAHĄ sprawą

 377. Ja się cieszę, że się wszystko udało załatwić polubownie, bo fakt, inby brak, ale bez materiałów z KSW i generalnie newsów to byłaby bida lekka.

 378. Daj mi redaktora na 3 dni. Zobaczycie pluralizm i niezależność :kaczy:

  Kiedyś, na starym forum jeszcze apelowałem by zrobili mnie moderatorem (chociaż na czacie), a @defthomas pozostawał głuchy 🙁

 379. Odpowiem, ale musze przyznac, ze nie bawi mnie rozmowa z Toba. Mam wrazenie, ze rozmawiam z dzieckiem, ktore odkrylo internet. Ale dosc juz o dupie.

  Podziele sie z Toba moja wizja swiata. W moim swiecie sa 2 rodzaje ludzi. Ci, ktorzy daja komus prace(pracodawcy) oraz Ci, ktorzy u takich ludzi pracuja(pracownicy). Nie bede ukrywal, ze tych pierwszych cenie wyzej, niz tych 2.

  Ja sam jestem pracownikiem. Nie mam swojej dzialalnosci. Mam mocne przekonanie, ze wszystko(dobra doczesne, mozliwosc utrzymania rodziny) zawdzieczam wlasnie swojemu pracodawcy.

  Moge zaklinac rzeczywistosc i twierdzic jaki to ja nie jestem zajebisty, co potrafie i jaki mam unikalny zestaw umiejetnosci, pozwalajcy mi byc konkurencyjny na rynku pracy, ale tak naprawde bez czlowieka chetnego za to zaplacic nie bede mial w zyciu nic.

  Wystarczy, ze zmieni sie koniunktura na rynku, przyjdzie jakis kryzys i jestem w dupie. Tak lubisz czytac, to sobie poczytaj zyciorysy slawnych, bogatych, utalentowanych, ciezko pracujacych, ktorzy konczyli w kolejce po zasilek lub sprzatajac ulice.

  Poza tym co o mnie sądzisz postaraj się o  argumenty to popierające 😉

  A co do relacji pracodawca-pracownik:

  No widzisz i tu się różnimy. Ja mimo że nie mam własnej działalności uważam że to co posiadam zawdzięczam sobie i swojej ciężkiej pracy. W ogóle nie boję się o to że mogę być bezrobotny bo jeśli nie ten pracodawca to inny. Jak nie ta praca to inna.

  Ty widzisz kogoś kto łaskawie przyjął Cię do pracy i dzięki temu w ogóle egzystujesz, ja w pracodawcy widzę partnera w biznesie. Jak świadczę mu usługi najlepiej jak potrafię, on w zamian płaci mi za to co miesiąc umówioną sumę. Jeśli pewnego dnia mojemu pracodawcy nie spodobają się moje usługi to z nich zrezygnuje, wtedy ja znajdę sobie innego pracodawcę. Z drugiej strony – jeśli mi coś w mojej obecnej pracy nie będzie pasowało, porozmawiam z moim pracodawcą (partnerem) i wyjaśnię czego oczekuje od tej współpracy. Jeśli będzie on miał inny pogląd na to wszystko to przecież nikt nie zmusza mnie do tego by z nim współpracować (pracować u niego). Wyobraź sobie że póki co takie relacje się sprawdzają. Ja jestem uczciwy wobec niego, on jest uczciwy wobec mnie.

  Tak więc proponuję nie popadać w "moizm" i nie patrzeć na świat tylko ze swojej perspektywy i swojego podejścia do pracy i pracodawcy. Mnie osobiście obrażają takie opinie o relacjach pracodawca-pracownik, myślę również z Juras też nie uważa żeby dostał coś za darmo. Tak więc jeśli uważasz się za wielkiego szczęśliwca bo ktoś płaci za Twoją pracę to bądź szczęśliwy, nie narzucaj jednak takiego obrazu świata innym. Dla mnie to EOT…cokolwiek byś nie napisał.

 380. "Zróbcie mnie redaktorem" , "Dajcie mi moda na czacie" sami coś zróbcie, wykażcie się czymś, napiszcie kilka tekstów i wrzucicie na forum a nie prosicie się jak te balasy na FB Różala o pralkę czy bilet do Irlandii 😉

 381. "Zróbcie mnie redaktorem" , "Dajcie mi moda na czacie" sami coś zróbcie, wykażcie się czymś, napiszcie kilka tekstów i wrzucicie na forum a nie prosicie się jak te balasy na FB Różala o pralkę czy bilet do Irlandii 😉

  Ostatni raz coś napisałem jak Kwaśniewski był orezydentem

 382. No myślałem, że jak foch, to foch:D

  Jak PLMMA nam dało bana i nas wyzywało to również newsy o PLMMA się pojawiały na portalu 🙂

 383. "Zróbcie mnie redaktorem" , "Dajcie mi moda na czacie" sami coś zróbcie, wykażcie się czymś, napiszcie kilka tekstów i wrzucicie na forum a nie prosicie się jak te balasy na FB Różala o pralkę czy bilet do Irlandii 😉

  np @Cloud zbudowal drazek

 384. Se poszukaj. Wykaż się….Jak chcesz moda.

  Ja mam małe ambicje, wystarczy mi być kierownikiem sklepu mmarocks. Mogę zacząć na dniach.

 385. Zacznijmy od krótkiej wycieczki do Libanu. Klęska ekonomiczna i humanitarna, uchodźcy z Syrii stanowią ponad 33% ludności, nikt im nie pomaga. Obywatele tego kraju uciekają, bo stracili pracę, dom, nawet wodę do picia.

  To by było na tyle plucia na kraje w regionie, które biorą uchodźców.

  Dwa miasto Aziz, całą wojnę kontrolowane (utrzymywane) przez rebeliantów – właśnie upada pod naporem wspólnych ataków Kurdów i Daesh. Obóz ponad 200 tyś uchodźców obrócony w perzynę.

  Interwencja Rosji, atak na rebeliantów w Latakii, kolejny gigantyczny obóz rozbity.

  Naloty Rosji i Asada na szpitale. Są miejsca, gdzie w promieniu 200km zburzono wszystkie szpitale.

  Turcja, która codziennie ostrzeliwuje się z Isis.

  Ale i tak ludzie pierdolą, że Turcja wspiera terroryzm, a kraje ościenne nie pomagają. Opanujcie się, to jest wojna sunnitów z sunnitami i szyitami, Europa tylko jest biernym obserwatorem.

  Ciekawe tylko kto dostarcza bron 🙂

 386. Ciekawe tylko kto dostarcza bron 🙂

  Nikogo nie usprawiedliwiam, ani nie obwiniam. Ludzie jak potrzebują się pozabijać, to broń znajdą. Po prostu wkurza mnie, gdy nagle winnemu jesteśmy my i my mamy pomagać, a oni się bawią. To nie jest zabawa, a problemy tam są gorsze niż u nas. Wspomniany Liban przyjął więcej uchodźców od całej UE, a my uprawiamy masturbację powszechną nad naszym losem. Pizdy w Europie same i tyle.

 387. Pizdy w Europie same i tyle

  A wiesz o tym ze w Europie żyją psy Rozalskiego? Hejterku nie przepraszaj tylko wpłać 10zl na psiaczki

  No z fartem

 388. Nikogo nie usprawiedliwiam, ani nie obwiniam. Ludzie jak potrzebują się pozabijać, to broń znajdą. Po prostu wkurza mnie, gdy nagle winnemu jesteśmy my i my mamy pomagać, a oni się bawią. To nie jest zabawa, a problemy tam są gorsze niż u nas. Wspomniany Liban przyjął więcej uchodźców od całej UE, a my uprawiamy masturbację powszechną nad naszym losem. Pizdy w Europie same i tyle.

  Uwazam, ze nie jestesmy bezposrednio niczemu winni ale swiat z zasady nie jest sprawiedliwy 🙂

  Wojna to podobno calkiem dobry biznes jak jestes po odpowiedniej stronie.

 389. Wojna to podobno calkiem dobry biznes jak jestes po odpowiedniej stronie.

  Czyli poza wojną i tylko sprzedajesz broń.

 390. Czyli poza wojną i tylko sprzedajesz broń.

  Zdecydowanie najlepsza strona 🙂

  … i masz zawsze najlepsze miejsca (patrz: daleko od wojny)

 391. Zdecydowanie najlepsza strona 🙂

  … i masz zawsze najlepsze miejsca (patrz: daleko od wojny)

  Nieprawda. Oglądałeś "Pan Życia i Śmierci" ? Nicolas Cage prawie zginał, a też tylko sprzedawał broń.

 392. Nieprawda. Oglądałeś "Pan Życia i Śmierci" ? Nicolas Cage prawie zginał, a też tylko sprzedawał broń.

  Ale to bylo dawno, teraz pewnie wszystko online 😉

 393. Poza tym co o mnie sądzisz postaraj się o  argumenty to popierające 😉

  A co do relacji pracodawca-pracownik:

  No widzisz i tu się różnimy. Ja mimo że nie mam własnej działalności uważam że to co posiadam zawdzięczam sobie i swojej ciężkiej pracy. W ogóle nie boję się o to że mogę być bezrobotny bo jeśli nie ten pracodawca to inny. Jak nie ta praca to inna.

  Ty widzisz kogoś kto łaskawie przyjął Cię do pracy i dzięki temu w ogóle egzystujesz, ja w pracodawcy widzę partnera w biznesie. Jak świadczę mu usługi najlepiej jak potrafię, on w zamian płaci mi za to co miesiąc umówioną sumę. Jeśli pewnego dnia mojemu pracodawcy nie spodobają się moje usługi to z nich zrezygnuje, wtedy ja znajdę sobie innego pracodawcę. Z drugiej strony – jeśli mi coś w mojej obecnej pracy nie będzie pasowało, porozmawiam z moim pracodawcą (partnerem) i wyjaśnię czego oczekuje od tej współpracy. Jeśli będzie on miał inny pogląd na to wszystko to przecież nikt nie zmusza mnie do tego by z nim współpracować (pracować u niego). Wyobraź sobie że póki co takie relacje się sprawdzają. Ja jestem uczciwy wobec niego, on jest uczciwy wobec mnie.

  Tak więc proponuję nie popadać w "moizm" i nie patrzeć na świat tylko ze swojej perspektywy i swojego podejścia do pracy i pracodawcy. Mnie osobiście obrażają takie opinie o relacjach pracodawca-pracownik, myślę również z Juras też nie uważa żeby dostał coś za darmo. Tak więc jeśli uważasz się za wielkiego szczęśliwca bo ktoś płaci za Twoją pracę to bądź szczęśliwy, nie narzucaj jednak takiego obrazu świata innym. Dla mnie to EOT…cokolwiek byś nie napisał.

  3 x sie zabieralem, zeby Ci cos odpisac, ale za kazdym razem bym musial obrazil Twoj intelekt. Nie chce tego robic, wiec sobie daruje. EOT.

 394. Chyba warto odnieść się w dyskusji do jednej kwestii, największym wrogiem dla radykalnego muzułmanina jest inny  muzułmanin. Środowiska szyitów i sunnitów(nie licząc kilkudziesięciu innych odłamów) walczą ze sobą od setek lat i prędko się to nie zmieni. Zamachy w Europie są sporadyczne, natomiast w Bagdadzie czy Aleppo giną codziennie setki osób. Jedni muzułmanie mordują w bestialski sposób innych, bardzo często niewinne dzieci, co samo w sobie jest straszne. I tak Turcja wspiera terrorystów, USA po cichu dozbraja Kurdów, Iran i Rosja wspierają Assada, a nawet Izrael macza w tym wszystkim palce, stosując starą sprawdzoną metodę, napuszczania jednych na drugich. Kiedyś wszystkich twardo za mordę trzymali Kadafi czy Husajn, ale popełnili strategiczny błąd, gdyż zagrozili, że przejdą w rozliczeniach za ropę z dolara na euro. No i USA wprowadziło im taką demokrację, że mamy obecnie masową hekatombę zwykłych ludzi. Wszystko ta pieprzona wielka polityka, która z ludzkich życiem nie liczy się wcale, wręcz nim gardzi.

  Poza tym strasznie drażni mnie to, że jak w Europie wybuchnie jakaś bomba to wszyscy zmieniają flagi profilowe i lamentują nad oczywista tragedią, ale śmierć niewinnych ludzi w Syrii,Iraku czy Jemenie nikogo nie wzrusza.  Widziałem jeden film ukazujący krajobraz po kolejnym zamachu w Aleppo, dzięciątka z pourywanymi kończynami to tak straszny widok, że aż brakuje mi słów na to bestialstwo… Mam nadzieję, że Bush i Obama mają w piekle zarezerwowany osobny kocioł.

  zatrzymalem sie na twoim komentarzu i kurwa jestes moim bratem. 100% racji

 395. zatrzymalem sie na twoim komentarzu i kurwa jestes moim bratem. 100% racji

  Popieram w 100%. Miała być demokracja a wyszedł kocioł.

 396. @Paps łap: http://michniewicz.blog.onet.pl/archives/305

  http://nowypolskishow.salon24.pl/681014,nie-kazdy-muzulmanin-jest-terrorysta

  Aa ty o tym… Myślałem, że o Kaddafim

  Ale co do tekstu Michniewicza to już na początku się samo nasuwa pytanie: "ile biali chrześcijanie zrobili zamachów terrorystycznych w krajach islamskich". Bo to, że ktoś wysadza pociąg czy tory czy nawet meczet walcząc o swoje terytorium to jest dosyć normalne… Podaje jako przykład obciążający białych sytuacje z UK z 2013 roku jak podłożono bomby pod meczety. W 2013 roku wyszło na jaw kilka równoległych gangów pedofili, zajmujących się sutenerstwem nawet 10-letnich dziewczynek. Gangi te działały od 1997 roku w 9 miastach UK, wszystkie były muzłumańskie, wszystkie napadały tylko białe chrześcijańskie dziewczynki. Dodatkowo w 2013 roku muzłumanin zamordował na ulicy w biały dzień brytyjskiego żołnierza. Było nagranie w internecie jak się cały zakrwawiony tłumaczył.. Dziwi cię, że Brytyjczycy i Francuzi w końcu stracili cierpliwość?? Ile można dać się terroryzować?? Niech znajdzie jakiś przykład z 1990 roku jak biały chrześcijanin wysadza, albo morduje grupę muzłumanów to pogadamy

  Breivik to samo…

  "

  Gdy atak przeprowadzi muzułmanin, bez względu na jego motywację, mówi się o „muzułmańskim fundamentaliście” "


  Bo kurwa krzyczy Allah Akbar… :facepalm: Ciekawe ilu białych zamachowców krzyczało "chwała Chrystusowi" w momencie ataku… Ten Michniewicz to zwykły odrealniony głąb jest. Tłumaczenie typu "Co z tego, że muzłumanie zabili 100 ileś przypadkowych francuzów w ich stolicy w godzinę, skoro we francji w 2013 zatrzymano aż dwóch francuskich prawicowców próbujących wysadzić meczety" :facepalm: Dobrze, że ich powstrzymali bo chyba trzeba by wprowadzić godzinę policyjną na terenie całego kraju, żeby bronić biednych muzłumanów przed francuskimi prawicowcami.

  Jak mamy ściągać do europy patologię z bliskiego wschodu i afryki(dwóch najbardziej patologicznych obecnie rejonów na ziemi) to oni muszą być stale inwigilowani, ale nie są, bo rasizm… Właśnie przez takich zjebów jak michniewicz.

  ps. Nie powinniśmy ich tu sprowadzać tak czy siak… W Syrii czy Iraku ludzie strasznie cierpią – tu zgoda. Dlatego nie powinniśmy sprowadzać tego cierpienia do Europy, a nawet najlepszy podobno wywiad na świecie oświadczył, że nie jest w stanie stwierdzić kto z tej grupy imigrantów szturmujących Europę jest terrorystą, a kto nie. Więc my tym bardziej nie jesteśmy w stanie…

 397. "Zróbcie mnie redaktorem" , "Dajcie mi moda na czacie" sami coś zróbcie, wykażcie się czymś, napiszcie kilka tekstów i wrzucicie na forum a nie prosicie się jak te balasy na FB Różala o pralkę czy bilet do Irlandii 😉

  To były młodzieńcze marzenia (zabite przez defa). Tera to mi się już nie chce.

 398. To były młodzieńcze marzenia (zabite przez defa). Tera to mi się już nie chce.

  Pierdzielisz, czasem uda Ci się napisać ciętą ripostę czy sarkastyczną puentę. Sporo "siedzisz na cohones", przekułbyś to na coś pożytecznego dla forum.

 399. Pierdzielisz, czasem uda Ci się napisać ciętą ripostę czy sarkastyczną puentę. Sporo "siedzisz na cohones", przekułbyś to na coś pożytecznego dla forum.

  Dziękuje, jesteś bardzo miły. Nie wiem co ten Różalski od ciebie chciał.

 400. Dziękuje, jesteś bardzo miły. Nie wiem co ten Różalski od ciebie chciał.

  Pewnie masażystę (tzw. level hard) :DC:

 401. Inba trwa.

  lekka bzdura, kogoś poniosło :

  „28 maja 2016 r. podczas gali sportów walki KSW w Gdańsku, Czeczen z polskim paszportem, Mamed Khalidov dopuścił się propagowania zbrodniczej, ludobójczej ideologii tzw. Państwa Islamskiego. Żądamy od władz Rzeczypospolitej Polskiej surowego ukarania zarówno zawodnika jak i organizatorów wydarzenia, a także pozbawienia Mameda Khalidowa obywatelstwa polskiego i – po odbyciu kary – wydalenia z terytorium Unii Europejskiej.”

  http://metrocafe.pl/metrocafe/7,145523,20169926,afera-wokol-znanego-boksera-chrzescijanska-organizacja-zada.html

  /edit

  o i link do "petycji" :

  http://www.citizengo.org/pl/34875-ukarac-khalidowa-i-wydalic-z-ue

 402. Autor petycji, nie przebiera w słowach o mistrzu KSW:

  "Jak długo to parszywe islamskie bydlę będzie nosić polski paszport, żreć polski chleb i trenować na terenie RP? Sprawiedliwym byłoby życzyć mu poderżnięcia gardła i spryskania świńską krwią"

 403. Petycje na Citizenie oczywiście podpisałem ostatnio podpisywałem na ograniczenie niemieckiego kapitału prasowego

  2083 !

  Wklejam tu również od 9:08 zwiężle

 404. O kurde, znam tego gościa, swego czasu działał w sprawie powstania pomnika rotmistrza Pileckiego.  Inicjatywa była całkiem szlachetna, a on wydawał mi się wówczas ciekawym człowiekiem, więc w sumie chciałem mu pomóc zorganizować wykład na mojej (byłej już) uczelni, o co mnie zresztą prosił. Po jakimś czasie obserwowania jego profilu na fb i kilku rozmowach, stwierdziłem,  że jednak nie do końca jest zdrowy na umyśle i zerwałem z nim kontakt. Widzę, że nie marnował czasu i teraz bawi się w "pogromce" muzułmanów. W każdym razie nie traktowałbym go poważnie.

  PS Mowa oczywiście o tym Tyrpie

 405. Żryj chińska mete z chemicznym kurczkiem i czcij swoich Czejeńskich bożków

  Jak już to tylko czeska. Poza tym wolę shoty. Modły idą 5x dziennie Panie Milicjancie.