Maiquel Falcao (MMA 37-10) przegrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie rewanżowego boju z Vladimirem Mineevem (MMA 9-1) na Fight Nights Global 63. W oczy rzuca się przede wszystkim niekompetencja sędziego ringowego, który powinien przerwać pojedynek zdecydowanie szybciej.

Falcao z Mineevem po raz pierwszy spotkali się w klatce na gali Fight Nights Global 56. Wtedy większościową decyzją zwyciężył znany z gal KSW Brazylijczyk. „Big Rig”, który wygrał dwa poprzednie starcia, stracił dzisiaj sporo zdrowia w klatce.

Poniżej pełny zapis wideo z pojedynku:

59 KOMENTARZE

 1. Ależ mi się to źle oglądało. Półtorej minuty rozbijania schabowego, a sędzia nic. Szkoda, że po minucie nie odklepał tych ciosów, chociaż i tak nie jestem pewien, ze sędzia by to wtedy przerwał.

 2. Sędzia powinien za takie zachowanie a właściwie jego brak zostać skazany na obóz pracy w Korei Płn.

  Skąd oni biorą takich mongołów spod znaku kasztana ?

 3. To wygląda jakby Falcao poddał się i czekał na przerwanie sędziego, ale zdał sobie sprawę, że jak nie zacznie się bronić to straci życie.

 4. to co zarobaczyłem – masakra :benny::benny: sędzia za takie coś powinien dostać dożywotnego bana na sędziowanie :benny:  biedny Falcao :no no:

 5. Z drugiej strony każdy zawodnik ma swój narożnik, który kierując się zdrowiem podopiecznego powinien rzucić ręcznik.

 6. Z drugiej strony każdy zawodnik ma swój narożnik, który kierując się zdrowiem podopiecznego powinien rzucić ręcznik.

  Widząc co ostatnio wyprawia Falcao i jak sprzedaje swój rekord, to nie zdziwił bym się jak by w jego narożniku stała ta laska której wpierdolił na stacji benzynowej.

 7. Ja bym jeszcze chwilę puścił. Ruski się zmęczył i można by było tko dla Falcao dać.

  I chociaż by kupon wszet! :awesome:

 8. Ale wy się nakręcacie. Skoro było tak tragicznie i zawodnik nie wiedział co robi to narożnik powinien rzucić ręcznik.

  Pozdrawiam

 9. Widząc co ostatnio wyprawia Falcao i jak sprzedaje swój rekord, to nie zdziwił bym się jak by w jego narożniku stała ta laska której wpierdolił na stacji benzynowej.

  Gdzie on tej lasce wpierdolił, bo nie widać

 10. Rosja , to wypłata za free ? . Nie ma kvrwa !      

                                                                                             

    😉

 11. Widząc co ostatnio wyprawia Falcao i jak sprzedaje swój rekord, to nie zdziwił bym się jak by w jego narożniku stała ta laska której wpierdolił na stacji benzynowej.

  Jakbyś znalazł chwilę to mógłbyś wytłumaczyć o co chodzi w tej awanturze?konkretna inba widzę,kopy na ryj,pijane laski i stacja benzynowa nocą,tylko za chuj nie moge zrozumieć co ta komentatorka pierdoli

 12. Jakbyś znalazł chwilę to mógłbyś wytłumaczyć o co chodzi w tej awanturze?konkretna inba widzę,kopy na ryj,pijane laski i stacja benzynowa nocą,tylko za chuj nie moge zrozumieć co ta komentatorka pierdoli

  Generalnie najebany Falcao wyjebał lasce, a później jeszcze dostał wpierdol od randomów na stacji, wyleciał za to z UFC

 13. A Falcao nie mógł po prostu się poddać? Klepanie ciosów to widocznie za duża plama na honorze? Skoro chciał walczyć to walczył, nie ma co drążyć. Próbował się nawet bronić więc sędzia pomyślał, że jak za wcześnie przerwie to będą pisać, że za wcześnie. Teraz piszą, że za późno. Być tu człowieku pewny kiedy przerwać:fjedzia:

 14. Najwyraźniej sędzia miał dość emerytowanych zawodników co odcinają kupony i przyjeżdżają po easy paycheck:kis: Niech sobie zasłuży na wypłatę.

 15. mi tam z egoistycznej perspektywy widza pasuje takie sedziowanie :bleed:

  No nareszcie, już myślałem, że same płaczki bo niewinnego człowieka leją. Ale jak Scurvol to Scurvol:beer::evil:

 16. Od czego jest narożnik ? Co ? nie mogli rzucić ręcznika jak widzieli co się dzieje. Zawodnik też może poddać się werbalnie "STOP"  Przecież wiedzą ,że walczą w Rosji.

 17. Zawodnik też może poddać się werbalnie "STOP"

  niektorym honor nie pozwala na takie zagrywki tudziez, w tym przypadku po prostu byl zamroczony, co do naroznika to masz racje, goscie dali dupy po calosci.

 18. Generalnie najebany Falcao wyjebał lasce, a później jeszcze dostał wpierdol od randomów na stacji, wyleciał za to z UFC

  Odurzony z lekka alkoholem Falcao, dał pannie klapsa bo była dla niego niemiła. Pojawili się znajomi rycerze panny, tyle że zamiast białych rumaków wzięli ze sobą deski. Kolega Falcao (też zawodnik mma) skończył w szpitalu w ciężkim stanie, a sam Falcao wyleciał z Bellatora nie z UFC.

 19. To są właśnie te chwile, kiedy sport się zamienia w dresiarską rzeźnię, na której ktoś może zostać kaleką, bo jakiś kretyn z miną stęsknioną za rozumem stoi i się patrzy jak sportowcowi odbierają zdrowie. Potem nagłówki w onetach i faktach "Kolejna śmierć na ringu/w oktagonie – czy to jest jeszcze sport?". Nie, nie jest. Nie za takie MMA chodziłem na muay thai do grupy początkującej.

 20. Od czego jest narożnik ? Co ? nie mogli rzucić ręcznika jak widzieli co się dzieje. Zawodnik też może poddać się werbalnie "STOP"  Przecież wiedzą ,że walczą w Rosji.

  Czyli jak w Rosji to "ϹТОП". Może wtedy sedzia by zrozumiał :DC:

 21. Generalnie to sędzia chyba chciał dać wycisk Falcao za wywołanie tamtej awantury na stacji i czmychnięcie zostawiając kolegę samego z 4 randomami którzy skacząc mu po głowie doprowadzili do zakończenia kariery i poważnych zdrowotnych konsekwencji.

  Należy dodać, że ten bity to kolega Falcao waga 65kg. a sam agresor widząc przewagę liczebną przeciwników zawinął manatki i na kamerach go nie widać, wraca dopiero jak agresorzy się ulatniają.

 22. sędzia za takie coś powinien dostać dożywotnego bana na sędziowanie

  powinien dostac podobny wpierdol

 23. Poczułem sie zdegustowany.

  Kurwa też lubię TKO/KO i dobre egzekucję, ale to jest sport, nie róbmy z tego walk zwierząt.