Sibling Sports prezentuję nową organizację MMA M-1 Global której prezydentem będzie weteran sceny MMA, menadżer wielu znanych zawodników Monte Cox

Mitchell Maxwell, prezydent i prezes zarazem Sibling Holdings powiedział :

„Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić stworzenie Sibling Sports, LLC oraz naszej nowej organizacji MMA M-1 Global. MMA to najszybciej rosnący sport w Ameryce. To jest boks 21 wieku.

Widzimy nasze wejście w ten sport jako integralną cześć naszego planu aby rozwinąć nową i unikalną rozrywkę na skalę światową. Zebraliśmy grupę światowej klasy specjalistów która będzie przewodzić naszej organizacji.

Nasz nowy zarząd ma duże doświadczenie w na rynku MMA w Europie, Rosjii, Azjii i USA. Mamy strategiczny sojusz z SFX Media & Events, jedną z największych firm jeśli chodzi o promocję sportu, wydarzeń sportowych oraz promocję samych zawodników”

Jesteśmy zadowoleni mogąc ogłosić Monte Coxa naszym prezesem. Monte jest rozpoznawany jako najbardziej wpływowa osoba w świecie MMA. Jest menadżerem który osiągnął największy sukces, wykreował wielu mistrzów w UFC i zbudował niesamowity team 60 światowej klasy zawodników”

Nowy prezes M-1 Monte Cox powiedział :

„Byłem zaangażowany w MMA przez prawie 13 lat. Oferowano mi wiele różnych pozycji przez te lata ale to jest pierwsza jaką przyjąłem. Jestem szczęśliwy mając szanse na pracę z Mitchellem Maxwellem I świetną grupą menadżerów jaką był w stanie zgromadzić. Mamy zamiar kontynuować pracę aby MMA stało się głównym nurtem nie tylko w USA ale i na całym świecie.

Stworzyliśmy sojusz z M-1 Mix Fight i mamy zaszczyt pracować z Vadim Finkelchtein, Apy Echteld, oraz Joost Raymond (to ci ludzie których Dana White nazwał „szalone ruski”). Oni mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zawodników i organizowaniu gal w Europie, Rosji i Azji„

To co udało mi się znaleźć o Sibling Holdings jest trochę zaskakujące. Okazuje się że firma ta organizowała wcześniej głównie przedstawienia teatralne wystawiane na Brodwayu 🙂

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.