Dokładnie pięć lat temu (18.05.2013) Vitor Belfort (26-14) zaliczył kolejne, wówczas piętnaste skończenie przy pomocy ciosów. Brazylijczyk przy pomocy widowiskowego obrotowego kopnięcia i ciosów ustrzelił podczas gali UFC on FOX 8 Amerykanina Luke Rockholda (16-4).

Aktualnie The Phenom zakończył karierę sportową, po przegranej przez nokaut na gali UFC 224. Weteran PRIDE i UFC mierzył się na tej gali z inną legendą z Kraju Kawy, Lyoto Machidą (24-8).
Luke Rockhold (16-4) podobnie jak Belfort, swój ostatni pojedynek przegrał przez nokaut. Mówi się, że Amerykanin powróci na sierpniową galę UFC 227, gdzie zmierzyć się ma z Alexandrem Gustafssonem (18-4), prawdopodobnie o tymczasowy tytuł mistrzowski.

10 KOMENTARZE

  1. Nie ma to jak sterydami zniszczyć se jądra, żeby potem brać trt i mieć poziom teścia o wiele wyższy niż by się miało naturalnie

  2. Ciekaw jestem jak wyglądałaby teraz sytuacja w topie dywizji gdyby TRT czy inne gówna było dozwolone. Czasy monstrualnego potwora Belforta to piękne i niezapomniane chwile. Bestia!

  3. Ciekawe, czy mu kuśka staje. Pewnie bez pompki korzeń nie płonie haha.

    Zaraz po walce z maczidą zaaplikował pierwszy zastrzyk trt, więc pewnie już sterczy

  4. Zaraz po walce z maczidą zaaplikował pierwszy zastrzyk trt, więc pewnie już sterczy

    Dobrze, że nigdy nie brałem sterydów i narkotyków. Współczuję tym, co kuśka im nie staje przez takie zachowanie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.