Luke Barnatt komentuje wczorajszą porażkę, której zaznał z rąk Mameda Chalidowa na ACB 54.

Chief Financial Officer | Shareholder of MMAROCKS. Columnist. Does not avoid political topics. Radical for Capitalism.

32 KOMENTARZE

 1. Czekam na kolejny występ Barnatta w ACB, mimo upokarzającej porażki z Khalidovem, myślę że i tak może zostać tam dominatorem.

 2. "I'll get him a little bit space, when you give him space, he explodes. Very explosive athlete":mjsmile:

  SPOILER

  sorry, musiałem:lol:

 3. :deniro:

  SPOILER
  :gdzie:

  :deniro:

  Tak jak myślałem.

  @baju albo beju,  zróbcie kącik z tego wywiadu, bo nie kapuję o czym napierdala ten Plastuś.

 4. #hardlife

  To polski portal, jesteśmy w Polsce więc chciałbym jednak coś zrozumieć z wywiadu. Teraz gimbaza ma angola od razu, chyba już w przedszkolu uczą dzieciaki po angielsku. Ja nie miałem.

  Wczoraj brak wyników live, dziś brak napisów…Co będzie następne @Orest….?

 5. To polski portal, jesteśmy w Polsce więc chciałbym jednak coś zrozumieć z wywiadu. Teraz gimbaza ma angola od razu, chyba już w przedszkolu uczą dzieciaki po angielsku. Ja nie miałem.

   @Orest….?

  Kaczka rozumiem Cię i podzielam Twój ból bo jesteśmy w podobnym wieku. Mój mały ma 4 lata płynnie liczy do 30 po Polsku i równocześnie do 12 po Angielsku. My w wieku 15 lat znaliśmy jedynie angielskie  słowa Love i Fuck You. Świat się rozwija i masz do wyboru gonić go albo ginąć. Ja uczę się angielskiego mimo ,że zawodowo jest mi teraz niepotrzebny. Za kilka lat kiedy "gimbaza" osiągnie dorosłość to człowiek bez angola będzie jak teraz człowiek bez prawa jazdy albo bez ręki.

 6. Kaczka rozumiem Cię i podzielam Twój ból bo jesteśmy w podobnym wieku. Mój mały ma 4 lata płynnie liczy do 30 po Polsku i równocześnie do 12 po Angielsku. My w wieku 15 lat znaliśmy jedynie angielskie  słowa Love i Fuck You. Świat się rozwija i masz do wyboru gonić go albo ginąć. Ja uczę się angielskiego mimo ,że zawodowo jest mi teraz niepotrzebny. Za kilka lat kiedy "gimbaza" osiągnie dorosłość to człowiek bez angola będzie jak teraz człowiek bez prawa jazdy albo bez ręki.

  Z takim poziomem angielskiego w wieku 15 lat, to albo jesteś grubo po 40 r. ż. albo nie masz się czym chwalić… 😉

 7. Z takim poziomem angielskiego w wieku 15 lat, to albo jesteś grubo po 40 r. ż. albo nie masz się czym chwalić… 😉

  Słuchaj,ja w podstawówce miałem niemiecki tylko. Więc jak poszedłem do.licka,to zaczynałem od zera.

  Nie wiem ile Maciek ma lat,ale pewnie do 4 dyszek ma blizej niż dalej.

 8. Z takim poziomem angielskiego w wieku 15 lat, to albo jesteś grubo po 40 r. ż. albo nie masz się czym chwalić… 😉

  Mocno przerysowany przykład. Ukończyłem szkołę specjalną , żeby coś napisać na forum to muszę prosić sąsiada i dyktuje mu co ma pisać na klawiaturze:nono:

 9. Ukończyłem szkołę specjalną , żeby coś napisać na forum to muszę prosić sąsiada i dyktuje mu co ma pisać na klawiaturze

  :dobry:

 10. Fajny wywiad i w ogóle brawa dla Tidżeja, natomiast trochę bawi mnie pytanie o gameplan i gdzie widział swoją przewagę nad Mamedem w kontekście tego co się stało (nie żebym się dopierdalał, super, ze zadał to pytanie al głupio musiało być Barnattowi jak odpowiadał, że liczył na przewagę w stójce :boystop: )

 11. Słuchaj,ja w podstawówce miałem niemiecki tylko. Więc jak poszedłem do.licka,to zaczynałem od zera.

  Nie wiem ile Maciek ma lat,ale pewnie do 4 dyszek ma blizej niż dalej.

  Przykro mi za Was 🙁 Ja nie jestem dobrym przykładem, bo angielski zaczynałem w przedszkolu i wieku 15 lat już zajmowałem dobre miejsca na olimpiadach językowych, ale mam setki znajomych i każdy przynajmniej na poziomie podstawowym ogarniał ten angielski…

 12. Przykro mi za Was 🙁 Ja nie jestem dobrym przykładem, bo angielski zaczynałem w przedszkolu i wieku 15 lat już zajmowałem dobre miejsca na olimpiadach językowych, ale mam setki znajomych i każdy przynajmniej na poziomie podstawowym ogarniał ten angielski…

  Kilka lat później wprowadzili angola także i  u mnie w podstawówce.

  Btw. Ileś masz wiosen doktorku? z 33? :kis:

 13. Ano moi rodzice nigdy nie mieli angielskiego i więcej słów ogarniali…

  "Love krowę pisał byk"

  "Fuck off"

  To były znane wpisy z moich czasów.

  A co do rodziców, to rozumiem,że piszesz o nich gdy mieli jak TYTUS 15 lat…?

 14. Raczej gdy Tytus miał 15 lat…

  Czyli oni mieli więcej.  Więcej lat,to i większe prawdopodobieństwo, że nauczyli się więcej słówek. Ja teraz też znam kilka więcej niż gdy miałem 15 lat.

 15. Słabo dedukujesz. Tutaj bliższe byłoby porównanie do informatyki. Jak myślisz kto się lepiej zna obecnie na komputerach- 15 latek czy moja matka? (Ma więcej lat to powinna się lepiej znać…)