Marcin „Różal” Różalski od pewnego czasu otwarcie mówi o problemach między nim a Konfrontacją Sztuk Walki. Redaktor MMARocks.pl Jacek Adamczyk na konferencji prasowej przed galą w Katowicach, zapytał jednego z szefów KSW Macieja Kawulskiego o jego punkt widzenia na zaistniałą sytuację:

20 KOMENTARZE

 1. Hehe, obrazek na newsie przedni. Znowu Różi się wkurwi. Jak dla mnie to ktoś z duetu powiedział jedno, dwa słowa, balas sobie to przetłumaczył po swojemu i wyszła drama. Wiele razy można to obserwować w wywiadach, jak interpretuje to po swojemu. Fernando powiedział, że ich walka to nie była walka, bo trwała krótko, sam niejako się dissując i oddając zasługi Różalowi a ten odebrał to zupełnie na odwrót. Nie mniej jednak klasy sportowej Różalskiemu odmówić nie można. Szkoda że go nie zobaczymy w KSW

  Jacek, szacun.

 2. Rozal powiedzial, ze KSW go oszukalo i walki z LeBanerem nigdy mialo nie byc

  moze o tym news zrobicie, co? @Szady

  Powiedział tak w którymś z wywiadów? Masz link?

 3. Powiedział tak w którymś z wywiadów? Masz link?

  W wywiadzie dla Mroza powiedział, że doszły go słuchy, że drugiej walki z Le Bannerem nigdy nie było tak naprawdę w planach.

 4. W wywiadzie dla Mroza powiedział, że doszły go słuchy, że drugiej walki z Le Bannerem nigdy nie było tak naprawdę w planach.

  Z Wojtkiem z konkurencji, o ile się nie mylę

 5. Marcin "Różal" Różalski od pewnego czasu otwarcie mówi o problemach między nim a Konfrontacją Sztuk Walki. Redaktor MMARocks.pl Jacek Adamczyk na konferencji prasowej przed galą w Katowicach, zapytał jednego z szefów KSW Macieja Kawulskiego o jego punkt widzenia na zaistniałą sytuację:

  hurwa myślałem, że jakiś wywiad wjechał a tu wycinek z konferencji :/

 6. Rozal powiedzial, ze KSW go oszukalo i walki z LeBanerem nigdy mialo nie byc

  moze o tym news zrobicie, co? @Szady

  Pan Różalski powinien  wiedzieć że : "Jeśli chcesz  zobaczyć prawdę , idziesz na gale MMA" . A jak wybrał walki w Celebrity Deathmatch to musiał liczyć się z tym że ktoś w tym całym zamieszaniu zapomniał poinformować LeBanera że ma walkę.

 7. Tak w sumie, Różal nawet "chcąc nie chcąc" tak się medialnie wypromował, że mu KRS ONE chyba do szczęścia nie jest już potrzebne. A jakby miał chęć powalczyć w MMA, to pewnie ACB by go z pocałowaniem ręki wzięło.

 8. Tak w sumie, Różal nawet "chcąc nie chcąc" tak się medialnie wypromował, że mu KRS ONE chyba do szczęścia nie jest już potrzebne. A jakby miał chęć powalczyć w MMA, to pewnie ACB by go z pocałowaniem ręki wzięło.

  serio? a po co im Rozal?

  chyba, ze gale w Polsce chca robic to ma jedyny sens

 9. Różi sie wkurwił ze wyżej na karcie stawiane sa friki jak walka mistrzowska Ma sie trochę a wielkiego wojownika i zostało urażone jego dobre serduszko:jjsmile::mamedwhat:

  Takie wrażenie można było odnieść z jego wypowiedzi

  Pozdr Marcin wiem ze to czytasz:gabi_much_love:

 10. Różi sie wkurwił ze wyżej na karcie stawiane sa friki jak walka mistrzowska Ma sie trochę a wielkiego wojownika i zostało urażone jego dobre serduszko:jjsmile::mamedwhat:

  Takie wrażenie można było odnieść z jego wypowiedzi

  Pozdr Marcin wiem ze to czytasz:gabi_much_love:

  Aaa tak, było własnie coś o braku szacunku do wojowników. No to Rycho, szykuj się na wizytę xD

 11. Najebaliscie tyle tematow z tej konferencji, ze nie wiadomo gdzie pisac, choc w sumie nie bardzo jest o czym. Ja wylapalem zaledwie dwie ciekawe rzeczy. Janikowski faktycznie nie chcial bic sie z Bienkowskim, a Du Plessis jest wrecz ogromny przy Borysie. Tradycyjnie juz zenady bylo co niemiara, ale najwieksza jest potwierdzenie zaledwie 9 walk na tej gali. Odpowiadajac na najbardziej popularne pytanie ostatnich tygodni, o to kto jest w dupie, mozna stwierdzic, ze cale mnostwo zawodnikow z wymarzonym kontraktem KSW w kieszeni.

 12. Róża dopiero teraz zorientował się ze występował w cyrku ?

  Swoją drogą gdyby nie krs1 to o rozalu nikt by nie słyszał a o tym chyba zapomniał.

  PS Zobaczyłbym druga walkę z pudzianem i nie zdziwiłbym się gdyby przeleżał króla balasow.

 13. Najebaliscie tyle tematow z tej konferencji, ze nie wiadomo gdzie pisac, choc w sumie nie bardzo jest o czym. Ja wylapalem zaledwie dwie ciekawe rzeczy. Janikowski faktycznie nie chcial bic sie z Bienkowskim, a Du Plessis jest wrecz ogromny przy Borysie. Tradycyjnie juz zenady bylo co niemiara, ale najwieksza jest potwierdzenie zaledwie 9 walk na tej gali. Odpowiadajac na najbardziej popularne pytanie ostatnich tygodni, o to kto jest w dupie, mozna stwierdzic, ze cale mnostwo zawodnikow z wymarzonym kontraktem KSW w kieszeni.

  No co ty, przecież te 9 walk to ukłon dla fanów, żeby zdążyli się porozjeżdżać do domów na wigilię. Podobno w planach była tylko walka Borysa z potomkiem południowo-afrykańskiego Apartheidu i Popek ze Strachem, ale przypomnieli sobie, że mają jednak zawodników na kontraktach.

 14. Licze na jakas konkretna inbe.

  Inby niestety brak, moze wypowiedz drugiego "wlodarza" i poczynania DSF zmienia cos w tej materii.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.